Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Prezentacja Edukacji Prawniczej przygotowana i zaprezentowana przez HayStackid®

  Webcast edukacyjny HayStackid

  środa, Sierpień 31, 2022

  Czas: 12:00 ET (11:00 CT, 9:00 PT)

  Zarejestruj się teraz (Leksologia)

  Eksploracja danych w coraz większym stopniu staje się jednym z największych wydatków podczas incydentu cybernetycznego, często pozostawiając specjalistów ds. roszczeń z przepalonymi budżetami i ubezpieczonych klientów w scenariuszach wysokiego ryzyka, gdy założenia dotyczące ich danych (i tego, co może czaić się w środku) dyktują operacjonalizowaną reakcję na powiadomienie dotknięte strony po naruszeniu.

  Brak standardów wśród trenerów naruszeń, specjalistów ds. roszczeń, a dostawcy, którzy konsultują się i wykonują prace eksploracji danych, spowodował niemożliwą do opanowania sytuację dla ubezpieczycieli, pomimo powtarzalności, możliwych do obrony metody wystawiania, Rozumiesz, i działaj na wrażliwych danych, wykorzystując przepływy pracy, które są ustanowione w metodzie naukowej i generalnie eDISCOVERY w trakcie postępowania sądowego.

  Ta sesja podkreśli ryzyko związane z nadmiernym i niedostatecznym powiadomieniem skutecznych osób w incydencie cybernetycznym i omówi kluczowe punkty kontrolne przed i w trakcie procesu eksploracji danych, jednocześnie dając specjalistom ds. roszczeń nowe zrozumienie rodzajów dźwigni, które powinni ciągnąć wewnętrznie organizacjom i ich partnerom w celu optymalizacji, zarządzania i ustanowienia powtarzalnych procesów ze szczególnym uwzględnieniem poniższych podstawowych tematów:

  * To, czy zgłosić indywidualne powiadomienie zgodnie z prawem dotyczącym naruszenia danych, wymaga zrozumienia kilku kluczowych faktów: czyje dane są przedmiotem sporu? Gdzie oni są (w jakiej jurysdykcji)? Jakie dane są przedmiotem sporu? W jaki sposób (iw jakim stopniu) dane zostały naruszone.

  * Gdy dane nieustrukturyzowane są naruszone, wymaga to określenia, kto, gdzie i co z danymi poprzez cyberprzeglądy. Przyjmowanie założeń dotyczących danych (nawet świadomych założeń opartych na MŚP) nieuchronnie doprowadzi do nadmiernego i wyczerpującego powiadomienia. PII i PHI mogą wkradać się do miejsc (i brakuje ich u innych).

  * Ponowne powiadomienie stwarza ryzyko, ponieważ zawyża zakres naruszenia niepotrzebnie niszcząc markę i czyniąc incydent bardziej atrakcyjnym dla sporów sądowych.

  * Pod zawiadomieniem jest gorzej, ponieważ może to prowadzić do pytań o wystarczalność i kompletność zawiadomienia i kroków naprawczych. Atakowanie kompletności zawiadomienia pozwala adwokatowi powoda otworzyć nowy front w ich postępowaniu sądowym.

  Paneliści ekspertów

  Mike SarloPrezes, dyrektor ds. innowacji, Global Investigations and Cyber Incident Response Services, HayStackid

  Mikrofon, jako Chief Innovation Officer, ściśle współpracuje z zespołami ds. rozwoju oprogramowania i nauki o danych firmy HayStackid, aby dostarczać najlepsze w swojej klasie rozwiązania do gromadzenia danych, eDISCOVERY i przeglądu, które pozwalają zespołom prawnym działać na podstawie typów danych, które zwykle nie sprzyjają gromadzeniu, przejrzeć, lub produkcja w kontekście eDISCOVERY. W swojej roli prezesa Global Investigations, Michael ściśle współpracuje z klientami w najtrudniejszych i najbardziej złożonych sprawach regulacyjnych, śledczych i cywilnych. Michael nadzoruje również dział usług Cyber Discovery i Incident Response Services firmy HayStackid. Kieruje wielofunkcyjnym zespołem ekspertów HayStackid, którzy regularnie pomagają ubezpieczycielom, trenerzy naruszeń, i ich klientów korporacyjnych w przypadku naruszenia danych.

  Susana MedeirosAssociate, Norton Rose Fulbright

  Susana jest współpracownikiem i członkiem zespołu ds. Zarządzania informacjami, Prywatność, i cyberbezpieczeństwa. Jest uznanym prawnikiem w rankingu Chambers i reprezentowała klientów zarówno przygotowujących się do incydentów cybernetycznych, jak i reagujących na nie. Wykorzystując swoje tradycyjne doświadczenie w zakresie eDiscovery, Susana pomaga klientom w skutecznym i bezbronnym reagowaniu na incydenty cybernetyczne, aby szybko zidentyfikować osoby, których dane dotyczą, oraz rodzaje danych osobowych, na które ma to wpływ, i doradzać klientom o zakresie incydentu i zobowiązaniach firmy powiadomić odpowiednie władze i osoby dotknięte naruszeniem. Pomaga również w udzielaniu porad dotyczących CCPA, CPRA, i zgodność z RODO z perspektywy zarządzania informacjami i minimalizacji danych.

  Kelly AthertonStarszy kierownik ds. Reagowania na incydenty cybernetyczne, Norton Rose Fulbright

  Kelly jest starszym menedżerem ds. Reagowania na incydenty cybernetyczne w Norton Rose Fulbright. Kieruje zespołem specjalistów od eDISCOVERY, aby wspierać komponent przeglądu cybernetycznego globalnych usług firmy w zakresie naruszeń danych i reagowania na incydenty cybernetyczne. Ma wcześniejsze doświadczenie w prowadzeniu złożonych sporów biznesowych i pełniła funkcje dyrektora u dostawców usług prawnych specjalizujących się w TAR, analityka, i zarządzany przegląd. Posiada certyfikat CEDS; ekspert względności; certyfikowany analityk, specjalista, i administrator Brainspace; i posiada certyfikaty w Reveal AI and Review.

  Anya KorolyOvvice prezes ds. Reagowania na incydenty cybernetyczne i rozwiązania niestandardowe, HayStackid

  Anya, wiceprezes ds. reagowania na incydenty cybernetyczne i rozwiązań niestandardowych w HayStackid, ma 17 lat doświadczenia w branży prawniczej jako licencjonowany prawnik, włącznie z 14 lat doświadczenia w eDISCOVERY, koncentrując się na eksploracji danych, złożonych zintegrowanych przepływach pracy, i przegląd dokumentów. W swojej roli Anya pracuje nad opracowaniem i wdrożeniem strategicznego kierunku reagowania na incydenty cybernetyczne. Anya jest jednym z wiodących w branży ekspertów w dziedzinie reagowania na incydenty związane z naruszeniem danych, Powiadomienie, i raportowanie, z solidnym zrozumieniem uczenia maszynowego, rozwój obiektów niestandardowych, manipulacja wyrażeniami regularnymi, i inne specjalności techniczne.

  Zarejestruj się teraz!

  O HayStackid®

  HayStackid to wyspecjalizowana firma świadcząca usługi eDISCOVERY, która pomaga korporacjom i kancelariom w bezpiecznym wyszukiwaniu, Rozumiesz, i ucz się na podstawie danych w obliczu złożonych, dochodzeń i sporów wymagających dużej ilości danych. HayStackid mobilizuje wiodące w branży usługi wykrywania cybernetycznego, rozwiązania dla przedsiębiorstw i oferty legalnego odkrywania, aby obsługiwać ponad 500 wiodących światowych korporacji i kancelarii prawnych w Ameryce Północnej i Europie. Obsługując prawie połowę Fortune 100, HayStackid jest alternatywnym dostawcą usług cybernetycznych i prawnych, który łączy wiedzę i doskonałość techniczną z kulturą obsługi klienta w białych rękawiczkach.

  HayStackid jest zaufanym partnerem korporacji, kancelarie prawne, i agencje rządowe, wspieranie ukierunkowanych audytów, złożone dochodzenia, oraz sprawy cywilne z dedykowanym globalnym zespołem cyberbezpieczeństwa, zarządzanie informacjami, i eksperci ds. odkrywania prawnego. Wykorzystując potencjał sztucznej inteligencji, precyzję nauki o danych, siłę uczenia maszynowego oraz praktyczność fachowo przeszkolonych i zarządzanych recenzentów, HayStackid zapewnia klientom bezpieczne, możliwe do obrony i elastyczne możliwości w celu rozwiązania najbardziej złożonych i wrażliwych na czas e-covery- centryczne wyzwania.

  Oprócz konsekwentnego rankingu Chambers USA, firma została niedawno uznana za światowego lidera w dziedzinie usług eDiscovery przez IDC MarketScape, reprezentatywnego dostawcę w Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, oraz Trailblazer technologii prawnej The National Law Journal. Ponadto HayStackID uzyskał poświadczenie SOC 2 Type II w pięciu obszarach usług zaufania, takich jak bezpieczeństwo, dostępność, integralność przetwarzania, poufność, i prywatność.

  Ogień dla efektu? Edison Partners prowadzi inwestycję w pole o wartości 30 milionów USD

  According to the media release from Edison Partners, Field Effect’s flagship...

  Koszt i strata? Badanie roszczeń cybernetycznych NetDiligence 2022

  According to the media release from NetDiligence, in this year’s study,...

  Budowanie siły roboczej ds. Cyberbezpieczeństwa? Europejskie ramy umiejętności w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  Ochylając się do przodu? Plan strategiczny CISA 2023-2025

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  Ediscovery Surge? Surge PE zamyka platformę usług prawnych z obsługą technologii Avalon

  According to Sanjay Gulati, Principal at Surge, “We are honored to...

  Ediscovery Fuzje, przejęcia i inwestycje w III kwartale 2022 r.

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  Zarzuty i zaprzeczenia? Nuix zauważa postępowania egzekucyjne ASIC

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  Ujawniająca odpowiedź? Nuix odpowiada na prośbę ASX o informacje

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  W ruchu? 2022 Kinetyka rynku ediscovery: pięć obszarów zainteresowań

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Ufasz Procesowi? 2021 Zadanie przetwarzania eDiscovery, dane dotyczące wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Rok w przeglądzie? 2021 Punkty danych zlecenia eDiscovery do przeglądu, wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Zbiór eDiscovery Collection 2021: Punkty danych zadań, wydatków i kosztów

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na wrzesień 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na sierpień 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na lipiec 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  Pięć świetnych lektur na temat cyberprzestrzeni, danych i odkryć prawnych na czerwiec 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  Problemy z bańką? Metryki operacyjne eDISCOVERY jesienią 2022 r.

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Chłodniejsze temperatury? Spadek 2022 Wyniki ankiety dotyczącej zaufania biznesowego eDISCOVERY

  Since January 2016, 2,874 individual responses to twenty-eight quarterly eDiscovery Business...

  Odgięcie czy ugięcie? Łączny przegląd ośmiu półrocznych ankiet cenowych ediscovery

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Zmiana prądów? Osiemnaście uwag na temat zaufania biznesowego do eDISCOVERY latem 2022 r.

  In the summer of 2022, 54.8% of survey respondents felt that...

  Znacząca porażka operacyjna? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (27 września - 1 października 2022 r.)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Percepcja i rzeczywistość? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (wrzesień 22 - 26, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Opcje nuklearne? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (wrzesień 17 - 21, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Masowe groby i komory tortur? Oceny konfliktów na Ukrainie w mapach (wrzesień 12 - 16, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...