Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  HayStackID® sagatavota un prezentēta juridiskās izglītības prezentācija

  Digital Great Wall: datu aizsardzība mūsdienu Ķīnā

  Industrijas tīmeklī

  Datums: trešdiena, 2023. gada 18. janvāris

  Laiks: 12:00 PM EST/ 11:00 AM CST

  Reģistrēties tagad

  Ķīnas jaunie statūti un noteikumi, kas reglamentē datu apstrādi, izpaušanu un pārsūtīšanu, draudot smagus sodus, rada būtisku risku ražotājām pusēm. Tomēr, tā kā Ķīnas uzņēmumi arvien vairāk kļūst par globāliem komerciāliem dalībniekiem, dati, kas atrodas Ķīnā, kļūst arvien nozīmīgāki ASV strīdos un izmeklēšanā. Mūsu ekspertu grupa apspriedīs problēmas saistībā ar pieprasījumiem sniegt informāciju, kas atrodas Ķīnā, un stratēģijas kritisku pierādījumu iegūšanai, vienlaikus izvairoties no sodiem.

  Izceltās diskusiju jomas

  2017. gada kiberdrošības likums

  2021 Datu drošības likums

  2021 Cilvēku informācijas aizsardzības likums

  Reģistrējieties tūlīt!

  Ekspertu grupas saraksti

  Zhiwei Chen

  Associate, Crowell un Moring

  Zhiwei Chen ir partneris Crowell un Moring's Shanghai birojā, kur viņš ir biedrs firmas Starptautiskās tirdzniecības un privātuma un kiberdrošības grupās. Zhiwei ir vairāk nekā desmit gadu pieredze, konsultējot starptautiskus klientus par dažādiem sarežģītiem muitas, tirdzniecības, datu privātuma un normatīvajiem jautājumiem.

  Klienti gūst labumu no Zhiwei pieredzes un ieskatu risku pārvaldībā un iespēju maksimizēšanā, kas saistītas ar Ķīnas pieaugošo regulējumu attiecībā uz preču, pakalpojumu un datu pārrobežu plūsmu. Viņš sniedz klientiem neparastu regulējuma, darījumu un tiesvedības pieredzes apvienojumu, kas padara viņu par uzticamu konsultantu dažādos sarežģītos Ķīnas regulējuma jautājumos.

  Zhiwei ir plaša pieredze vadošo tehnoloģiju un digitālo uzņēmumu konsultācijās stratēģiju izstrādē un navigācijas jautājumos, kas saistīti ar kiberdrošību, datu privātumu, telekomunikācijām, mākoņdatošanu, šifrēšanu un citiem digitālajiem noteikumiem un politikām Ķīnā.

  Ar savu niansēto izpratni par normatīvajām ainavām, Zhiwei arī regulāri palīdz Fortune 500 klientiem izveidot biznesa stratēģijas, lai optimizētu piegādes ķēdes modeļus, izstrādātu korporatīvās atbilstības procedūras un nodrošinātu apmācību, veiktu iekšējās revīzijas vai izmeklēšanas, kā arī virzītos uz pašizpaušanu Ķīnas Muitas un citām regulatīvajām aģentūrām. Klienti regulāri aicina Zhiwei pārstāvēt tos muitas revīzijās un risinot konfiskāciju, konfiskāciju un citas izpildes darbības. Viņš ir veiksmīgi aizstāvējis klientus vairākās augsta profila muitas revīzijas un izmeklēšanas lietās, tostarp primārajā lietā, ko tieši izmeklēja Ķīnas Vispārējās muitas pārvaldes uzraudzībā. Viņš konsultē arī par citiem ar tirdzniecību saistītiem reglamentējošiem jautājumiem, tostarp intelektuālā īpašuma robežu aizsardzību, autoratlīdzību, pārrobežu e-komerciju, eksporta kontroli, 301. nodaļu, inspekcijām un karantīnu, ārvalstu valūtas kontroli, obligāto produktu sertifikāciju, produktu drošības standartiem, marķēšanu un pārtikas, narkotiku un medicīnisko ierīču reģistrācijas jautājumiem.

  Džesika Priselaka

  Trial Advokāts, Duane Morris LLP

  Džesika Priselaka ir tiesas advokāte Duane Morris LLP, kas risina sarežģītus strīdus federālajās un štatu tiesās, kā arī vietējos un starptautiskos šķīrējtiesas forumos. Džesika ir izmēģinājusi daudzus komerciālus strīdus, lai spriestu, un tai ir plaša pieredze tiesvedībā lietās, kas izriet no apvienošanās, produktu iegādes un licencēšanas līgumiem. Viņa ir arī veiksmīgi aizstāvējusi gan privātās, gan valsts iestādes dažādos šķiru strīdos, un nesen ir bijusi aizsardzības koordinācijas advokāts daudzrajonu tiesvedībā pret starptautisku farmācijas uzņēmumu grupu.

  Jessica regulāri konsultē plašu klientu loku par visiem atklāšanas stratēģijas aspektiem, tostarp par to, kā optimizēt iekšējos un ārējos resursus, lai efektīvi reaģētu uz atklāšanas pieprasījumiem. Viņai ir vairāk nekā desmit gadu pieredze liela mēroga atklāšanas projektu pārraudzībā, tostarp sadarbībā ar klientiem, lai izstrādātu specializētas procedūras tādu datu pārrobežu pārskatīšanai un pārsūtīšanai, uz kuriem var attiekties privātuma un bloķēšanas statūti.

  Džesika ir absolvējusi Emory Universitātes Juridisko skolu, Džonsa Hopkinsa universitātes Advanced International Studies (SAIS) skolu (M.A.) un Dikinsona koledžu (B.A.). Džesika bakalaura studiju laikā apmeklēja Renmina universitāti Ķīnas, bet arī Ķīnas Politikas zinātņu un tiesību zinātņu universitāti absolventu studiju laikā.

  Patriks Zellers

  Privacy Officer, Kiberdrošības un informācijas pārvaldības padomnieks, Horizon Therapeutics

  Patriks Zellers ir Horizon Therapeutics privātuma direktors, kiberdrošības un informācijas pārvaldības padomnieks. Viņa darba pieredze ietver globālu atbildību par privātumu 160 valstīs un vairāk nekā 110 000 darbinieku biotehnoloģijas, farmācijas, medicīnas ierīču un tiešo patēriņa preču jomā. Viņš ir izveidojis un vadījis citas globālas programmas informācijas pārvaldības, datu privātuma, (VDAR, CCPA, CPRA, Ķīna, Brazīlija, Vjetnama) ierakstu pārvaldība (ierakstu tīrīšana un attaisnojama iznīcināšana), e-datu atklāšana, kiberdrošība un datu aizsardzība. Viņš ir bijušais tiesvedības un federālo datoru noziegumu prokurors.

  Patriks ir bieži autors un runātājs par privātuma un datu aizsardzības jautājumiem, tostarp tādām tēmām kā privātums, AI, Blockchain/DLT, IoT, pārrobežu atklāšana, datu aizsardzība un privātums; tendenču attīstīšana; tehnoloģiju atbalstīta pārskatīšana; privilēģijas un ētika e-datu atklāšanas, privātuma un informācijas pārvaldības jomā.

  Kristofera siena

  DAI un īpašais padomnieks globālās privātuma un kriminālistikas lietās, HayStackID

  Chris Wall ir DAI un īpašais padomnieks globālās privātuma un kriminālistikas pie HayStackID. Savā īpašā padomdevēja lomā Chris palīdz HayStackID klientiem orientēties pārrobežu privātuma un datu aizsardzības jomā un konsultē klientus par tehniskiem privātuma un datu aizsardzības jautājumiem, kas saistīti ar kiberizmeklēšanu, datu analīzi un atklāšanu.

  Kriss sāka savu juridisko karjeru kā pretmonopola jurists, pirms aiziešanas no tradicionālās juridiskās prakses, lai pievienotos tehnoloģiju konsultāciju rindām 2002. gadā. Pirms pievienošanās HayStackID, Kriss strādāja vairākos globālos konsultāciju uzņēmumos, kur vadīja pārrobežu kiberdrošības, kriminālistikas, strukturētu datu un tradicionālās atklājumu izmeklēšanas.

  Avots: HayStackID