Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu program ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia dotyczące treści.

  Aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia ich do cybernetycznych, danych i informacji dotyczących usług, produktów lub badań naukowych firmy ComplexDiscovery, skontaktuj się z nami już dziś.

  Ogłoszenie prasowe

  Everlaw ogłasza 202M Series D na paliwo transformacji eDiscovery

  Everlaw, działająca w chmurze platforma dochodzeń i sporów sądowych, ogłosiła dziś 202 miliony dolarów w ramach finansowania serii D, dzięki czemu firma osiągnęła ogólną wycenę ponad 2 miliardy dolarów po roku wzrostu o 80% r/r. TPG Growth poprowadził rundę z dodatkowym udziałem H.I.G. Partnerzy wzrostu i dotychczasowych inwestorów CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz i K9 Ventures. Mike Zappert, partner TPG, dołączy do zarządu Everlaw.

  Everlaw jest używany przez 91 Am Law 200, a także prokuratorów generalnych we wszystkich 50 stanach USA. Łączna liczba przypadków na platformie Everlaw wzrosła ponad dwukrotnie od czasu zbiórki funduszy serii C w marcu 2020 r., ponieważ spółka podpisała znaczące nowe umowy z korporacjami, kancelariami prawnymi i agencjami rządowymi. Nowe kontrakty z klientami obejmują prokuratora stanowego Colorado oraz korporacje takie jak Lime, Snowflake i Coca-Cola Europe. W tym samym okresie w firmach Am Law 100 Everlaw zwiększyła się ponad 4 razy.

  Everlaw nadal uznaje również najwyższy priorytet branży prawniczej: ochronę danych klientów. Wcześniej w tym roku firma stała się jedną z pierwszych platform eDiscovery, które uzyskały certyfikat FedRAMP umiarkowany dostarczony na Amazon Web Services GovCloud (USA), dzięki sponsorowi Departamentu Sprawiedliwości Stanów Zjednoczonych — torując drogę dla amerykańskich agencji rządowych do przeniesienia eDiscovery do wysoce bezpiecznego systemu Everlaw środowisko chmury.

  „Przemysł prawny przeszedł dziesięciolecia zmiany technologiczne w ciągu zaledwie 18 miesięcy. Profesjonaliści prawni potrzebują narzędzi, które mogą nadążać za tempem zmian bez poświęcania bezpieczeństwa” — powiedział dyrektor generalny Everlaw i założyciel AJ Shankar. „Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Inwestycja ta jest częścią przemyślanej i przemyślanej strategii na rzecz globalnego wzrostu, umożliwiającej nam wspieranie naszych klientów, ludzi i programów, w tym działań na rzecz wejścia na rynek, partnerstwa kanałowe i innowacje produktowe”.

  Na rynku oczekiwanym do 2025 r. osiągnie prawie 13 miliardów dolarów, Everlaw jest liderem innowacji, spełniając potrzeby zespołów prawnych. Właśnie w tym roku Everlaw uruchomił Storybuilder przez Everlaw, pierwsze w branży oprogramowanie do przygotowywania spraw bez kosztów, które stworzy w pełni współdziałające środowisko, w którym można zbudować strategię przypadku. Inne innowacje obejmują łączniki Slack i Microsoft Office 365, które umożliwiają szybkie pozyskiwanie i przeglądanie danych na tych platformach, oraz rozwiązanie prawne, które pomaga w zabezpieczeniu dowodów.

  „Everlaw jest liderem na rynku eDiscovery, ale eDiscovery to dopiero początek” — powiedział Zappert TPG. „Najlepszy w swojej klasie produkt w chmurze Everlaw i intuicyjna konstrukcja sprawiają, że prawo staje się bardziej dostępne i przystępne cenowo dla zespołów w przestrzeniach prawnych i regulacyjnych. Rynek eDiscovery i branża prawnicza są w dużej mierze poddawane szybkiej transformacji cyfrowej, która została przyspieszona w ciągu ostatnich kilku lat. Everlaw jest awangarda tego przejścia. Jesteśmy podekscytowani współpracą z AJ i zespołem w ich misji, aby kontynuować modernizację dziedziny prawa i przyspieszyć i ułatwić prawnikom, asystentom prawnym, zespołom wspierającym sprawy sądowe, dziennikarzom i śledczym uzyskiwanie potrzebnych informacji”.

  Dzięki technologii opartej na sztucznej inteligencji i natywnej w chmurze Everlaw rewolucjonizuje sposób, w jaki firmy prawnicze, agencje rządowe i korporacyjne działy prawne obsługują wewnętrzne dochodzenia, eDiscovery i przygotowywanie spraw. Platforma została stworzona do współpracy z dowolnego miejsca, na zadaniach centralnych po udane postępowanie sądowe i śledcze. Profesjonaliści prawni preferują Everlaw, który ma ponad 220 pięciogwiazdkowych ocen na G2, najbardziej dowolnego dostawcy eDiscovery.

  O Everlaw

  Everlaw łączy najnowocześniejszą technologię z nowoczesnym wzornictwem, aby pomóc podmiotom rządowym, kancelariom prawniczym i korporacjom rozwiązywać najtrudniejsze problemy w branży prawnej. Everlaw jest używany przez doradców korporacyjnych Fortune 100 i marek domowych, takich jak Hilton i Dick's Sporting Goods, 76 z AM Law 100 i wszystkich 50 amerykańskich prokuratorów generalnych. Z siedzibą w Oakland w Kalifornii, Everlaw jest finansowany przez inwestorów najwyższego szczebla, w tym TPG Growth, CapitalG, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz, H.I.G. Growth Partners i K9 Ventures.

  O TPG Growth

  TPG Growth to środkowa platforma inwestycyjna kapitału TPG, globalnej firmy zajmującej się aktywami alternatywnymi. Dzięki zarządzanym aktywom w wysokości około 12,4 mld USD, TPG Growth jest ukierunkowana na inwestycje w wielu branżach i regionach geograficznych. TPG Growth posiada głęboką wiedzę branżową, zasoby operacyjne i globalne doświadczenie w tworzeniu wartości i pomaga firmom osiągnąć ich pełny potencjał. Platforma jest wspierana przez zasoby TPG, które ma ponad 108 miliardów dolarów aktywów pod zarządzaniem. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.tpg.com lub na Twitterze @TPG.

  Przeczytaj oryginalne ogłoszenie.

  Wyciąg z blogu

  Everlaw zabezpiecza rundę finansowania na kwotę 202 mln USD

  W ciągu ostatnich dziesięciu lat niestrudzenie pracowaliśmy nad tym, aby nasza najnowocześniejsza technologia umożliwiła kancelariom prawniczym, podmiotom rządowym i korporacjom rozwiązywanie najtrudniejszych problemów w branży prawniczej i ostatecznie pomagać prawnikom w oświetleniu prawdy.

  Mając na uwadze tę misję, z dumą ogłaszamy rundę finansowania serii D o wartości 202 milionów dolarów, która przynosi firmie ogólną wycenę ponad 2 miliardy dolarów. TPG poprowadził tę rundę finansowania z dodatkowym udziałem HIG Growth Partners i dotychczasowych inwestorów Capital G, Menlo Ventures, Andreessen Horowitz i K9 Ventures. Witamy również Mike'a Zapperta, partnera TPG, w naszej radzie dyrektorów.

  To dla nas wielki rok, ponieważ Everlaw odnotował wzrost o 80% r/r, uruchomił nowe ekscytujące narzędzia (takie jak Everlaw Legal Holder i Storybuilder firmy Everlaw) i podpisał nowe kontrakty z firmami Am Law 50, 100 i 200, z podmiotami rządowymi, w tym Prokuratorem Generalnym w Kolorado i korporacjami takimi jak Lime, Śnieżynka i Coca-Cola Europe. Po prostu, wraz z rozwojem Everlaw, wpływ naszych klientów również rośnie.

  Przeczytaj oryginalny wpis na blogu.

  Dodatkowy odczyt

  Inwestycje w eDiscovery (Bieżąca lista)

  Skrócone spojrzenie na działalność w zakresie zbierania elektronicznych materiałów dowodowych: fuzje, przejęcia i inwestycje

  źródło: ComplexDiscovery