Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות זמינות לציבור או לרכישה פרטית, עדכוני תוכן ומחקר מספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery באופן קבוע מדגיש מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לשיקול והכללה ב- Cyber Discovery של ComplexDiscovery, שירות ממוקד גילוי משפטי, מוצר או הודעות מחקר, צור איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות

  EverLaw מוסיף אודיו ווידאו Redactions תכונה כמו ראיות מולטימדיה ממריא

  יכולת חדשה מאפשרת אודיו ווידאו (A/V) redactions ישירות על הפלטפורמה של Everlaw, בתגובה לעלייה של 250% בקבצי A/V שעתק, על פי נתוני Everlaw

  Everlaw, פלטפורמת החקירה והתדיינות משפטית, הודיעה היום ב- Legalweek על שחרור יכולת הכנה חדשה לקובצי אודיו ווידאו (A/V). השיפור יסייע לצוותים משפטיים בקלות redact A/V ראיות ללא צורך בתוכנות צד שלישי, וקירוב יכולות הכנה לפרסום, שעתוק ותרגום לסביבה אחת על הפלטפורמה של Everlaw.

  כאשר פגישות המשרד עברו לפגישות וידאו, כמות הראיות הניתנות לגילוי A/V התפוצצה, כאשר למעלה מ -3 טריליון דקות נרשמו בזום בשנה שעברה. למעשה, נתוני Everlaw האחרונים חשפו עלייה של 250% בקבצי A/V שעברו על הפלטפורמה שלה, וקפיצה מ -35 מיליון בשנת 2020 ל- 133 מיליון בשנה שלאחר מכן. בנוסף, כמות תוכן הווידאו מ dashcams, מצלמות הגוף ומצלמות אבטחה גדל באופן משמעותי. עם זאת, רוב ספקי גילוי אלקטרוני דורשים הרחבות A/V יקרות המשבשות זרימות עבודה קיימות של סקירה והכנה לפרסום. Everlaw פותר בעיה זו על ידי מתן ללקוחות חוויה אחידה יותר, לא רק מתן שעתוק באיכות גבוהה של קבצי A/V, אלא גם A/V redaction קובץ ישירות על הפלטפורמה.

  "קבצי A/V הפכו נפוצים בגילוי אלקטרוני", אמר מנכ"ל Everlaw AJ שנקר. "ההחלטות העסקיות העיקריות נעשות כעת בישיבות שנערכו על זום, Microsoft Teams, Google Meet או תוכנות אחרות לשיחות ועידת וידאו, לכן חיוני שלאנשי מקצוע משפטיים יש דרך לבדוק ולפרש ראיות מפלטפורמות אלה. בהתחשב ב- Everlaw היא פלטפורמה ילידת ענן עם מהדורות חודשיות, אנו יכולים לענות במהירות על צרכי הלקוחות תוך שמירה על קצב מגמות השוק, כמו כמות הראיות המרחקות של A/V."

  התכונה החדשה היא חלק משולב של פלטפורמת Everlaw. לקוחות יכולים redact מתוך קבצי A/V על ידי סימון "התחל" ו "להפסיק" חלקים של הקובץ או ישירות בחירת טקסט מתוך תמליל. משם, משתמשים יכולים לערוך, למחוק ולהציג תצוגה מקדימה של redactions עם רק כמה קליקים, אשר לאחר מכן מוכנים לייצור עם תמליל טקסט, קטעי וידאו כמו קבצי .m4v ו audios כמו קבצי m4a. שיפורים אלה מפחיתים את החיכוך בגילוי אלקטרוני, מפשטים את תהליך הכרייה באמצעות נתוני A/V ומאפשרים ללקוחות לחקור במהירות, אבטחה וקלות שימוש.

  לקבלת מידע נוסף על יכולות redactions A/V החדשות של Everlaw, בקר כאן.

  על אוורלאו

  Everlaw משלב טכנולוגיה חדשנית עם עיצוב מודרני כדי לסייע לגופים ממשלתיים, משרדי עורכי דין ותאגידים לפתור את הבעיות הקשות ביותר בתעשייה המשפטית. Everlaw משמש Fortune 100 יועצים עסקיים ומותגים ביתיים כמו הילטון ודיק של מוצרי ספורט, 76 מתוך חוק AM 200 וכל 50 התובעים הכללי בארה"ב. מבוסס באוקלנד, קליפורניה, Everlaw ממומן על ידי משקיעים מהשורה הראשונה, כולל צמיחה TPG, Capitalg, Menlo Ventures, אנדרסן הורוביץ, שותפים צמיחה HIG ו K9 Ventures.

  למידע נוסף ב

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100+ספקי גילוי אלקטרוני

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: מורכבתגילוי

  מעבר למתחם? אסטרטגיית אמון אפס DoD ומפת הדרכים

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  איזון בין הוצאות ותקנים? השקעות אבטחת סייבר באיחוד האירופי

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  פתרון מונחה טכנולוגיה? Integreon מכריזה מנכ"ל חדש

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...