Sun. Jun 26th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Підкреслені ComplexDiscovery до початку нинішнього українського конфлікту, посольства даних є інноваційним підходом до цифрової безперервності національних держав, оскільки вони служать розширенням хмари національної держави через державні серверні ресурси поза межами національної держави фізичні територіальні межі. Однак, крім суверенітету, що базується на потребі посольств даних, національні держави також повинні планувати та готуватися до збереження та захисту життєво важливих даних, починаючи від урядової, освітньої та банківської інформації до реєстрів та баз даних приватного сектору незалежно від місця розташування.

  У цій публікації є не всеохоплюючою збіркою інформаційних статей, які можуть бути корисними для фахівців з кібербезпеки, управління інформацією та юридичних відкриттів, які прагнуть дізнатися більше про виклики, міркування та проведення збереження та захисту даних державного та приватного секторів у Після нинішнього конфлікту України з Росією.

  Витяг з журналу Уолл-стріт (14 червня 2022 р.)

  Україна почала висувати конфіденційні дані за межі своїх кордонів [1]

  Катерина Ступп

  Українські урядовці почали зберігати конфіденційні дані за межами країни, щоб захистити їх від російських кібер-та фізичних нападів, а також ведуть переговори з кількома європейськими країнами щодо переміщення більшої кількості баз даних за кордон.

  З початку війни близько 150 реєстрів різних урядових міністерств і відомств, або їх резервні копії, були вивезені за кордон або знаходяться в обговореннях для передачі, повідомив заступник міністра цифрової трансформації України Георгій Дубинський.

  Раніше значна частина інформації уряду проходила в дата-центрах в Україні, і спочатку її потрібно було перенести в хмару, перш ніж резервні копії можна було передати, сказав він. Уряд надав пріоритет важливим базам даних для переходу зі старих застарілих систем зберігання даних, і створив копії цих реєстрів для зберігання в хмарах за межами України, сказав він.

  «Щоб бути в безпеці, ми хочемо мати резервні копії за кордоном», - сказав пан Дубинський.

  Прочитайте повну статтю.

  Витяг з Amazon News (9 червня 2022 р.)

  Захист даних України для збереження її сьогодення та побудови її майбутнього [2]

  Персонал Amazon

  Перед російським вторгненням український закон вимагав певних державних даних і вибору даних приватного сектора для зберігання на серверах, фізично розташованих в Україні. За тиждень до того, як російські військові вторглися в країну, парламент України прийняв законодавство, яке дозволить перенести дані уряду та приватного сектора в хмару. Для цього українське керівництво висловило публічний заклик про допомогу. Веб-сервіси Amazon (AWS) були одними з перших організацій, які відповіли.

  Завдяки попередньому досвіду AWS у реагуванні на стихійні лиха та заходи, які допомагають українським організаціям будувати захист кібербезпеки в умовах конфлікту, технічні експерти AWS (включаючи архітектори рішень) змогли швидко налагодити безпечну комунікацію з посадовими особами в уряді міністерств у Києві та з українськими представниками по всій Європі. 24 лютого, в день вторгнення, члени команди громадського сектору AWS зустрілися з членами українського уряду. Дискусія була зосереджена на тому, щоб принести в Україну пристрої AWS Snowball — надійне обчислювальне обладнання та обладнання для зберігання даних, щоб допомогти захистити, зберігати та передавати дані в хмару.

  Ця розмова була в четвер. До суботнього ранку набір Сніжок прибув до Кракова, Польща. Пізно тієї ночі та на початку неділі вони дісталися до місць призначення в Україні. Ці пристрої Snowball стануть фундаментом для зусиль зі збереження даних України. Працюючи в часових поясах і мовних бар'єрах, архітектори рішень AWS співпрацювали зі своїми технічними колегами в Україні, щоб швидко розпочати процес безпечного переміщення критичних даних українського уряду в хмару. Переміщення величезних масиків інформації з локальних серверів до центрів обробки даних AWS називається «міграцією» у хмарному бізнесі.

  Оскільки конфлікт триває протягом четвертого місяця, AWS продовжує додавати понад 10 петабайт (10 мільйонів гігабайт) необхідних даних, які вже перенесені з 27 українських міністерств, 18 українських університетів, найбільшої школи дистанційного навчання K—12 (обслуговує сотні тисяч дітей-переселенців) та десятки інші компанії приватного сектора. Зараз існує 61 міграція урядових даних до AWS, і очікується більше.

  Прочитайте повну статтю.

  Витяг з веб-сайту Amazon (22 червня 2022 р.)

  AWS Сніжок [3]

  Найчастіші запитання

  Що таке Сніжок AWS? AWS Snowball - це послуга, яка забезпечує безпечні, надійні пристрої, тому ви можете принести обчислювальні та накопичувальні можливості AWS у свої крайові середовища та передавати дані в AWS та з них. Ці міцні пристрої зазвичай називають пристроями AWS Snowball або AWS Snowball Edge. Раніше AWS Snowball спеціально посилалася на ранню апаратну версію цих пристроїв, однак ця модель була замінена оновленим обладнанням. Зараз сервіс AWS Snowball працює з пристроями Snowball Edge, які включають в себе бортові обчислювальні можливості, а також сховище.

  Що таке AWS сніжний ком краю? AWS Snowball Edge - це крайовий пристрій для обчислення та передачі даних, що надається службою AWS Snowball. Він має бортове зберігання та обчислювальну потужність, яка забезпечує вибрані послуги AWS для використання в крайових місцях. Snowball Edge поставляється в двох варіантах: Оптимізований для зберігання та Обчислення Оптимізований, для підтримки локальної обробки та збору даних у відключених середовищах, таких як кораблі, вітряки та віддалені заводи.

  Прочитайте повний FAQ.

  Витяг з журналу New/Lines (21 червня 2022 р.)

  Коли війна затягується, йде гонка за збереження історії України [4]

  За Гізела Салім

  «Існує реєстр історичних місць, які ніхто не може зруйнувати - як моя будівля», - сказав Бен Шмідт, волонтер SUCHO та директор цифрових гуманітарних наук Нью-Йоркського університету, який використовує завидне житло факультету школи в центрі Манхеттена. Однак жодна система не захищає веб-сайти, що мають культурне значення для країни. Навіть якщо сервери цих веб-сайтів перебувають у безпеці, компанії, які їх розміщують, можуть зняти їх, якщо їх власники не можуть заплатити орендну плату. «Приземлення віртуальних сайтів - це ідея, яку ми мали в нашій свідомості деякий час, але те, що відбувається зараз, додає актуальності».

  Багато українських сайтів зникли б, якби SUCHO не зберіг копію. У будь-який день від 14% до 20% перелічених веб-сайтів знаходяться в автономному режимі, хоча вони часто повертаються в Інтернет, коли з'єднання стабілізується, але не завжди. Такий був випадок Харківського державного архіву, в якому містилися записи цілого регіону: народження, шлюби, документи людей, яких Радянський Союз вигнав до Сибіру. Через кілька годин після того, як Майсторович закінчив архівування веб-сайту бібліотеки, сама бібліотека згорнулася, і половина її веб-сайту перейшла в офлайн.

  «Було дивно, що робота в бібліотеці раптом стала захоплюючою», - сказав [Себастьян] Майсторович. «Бібліотекарі роблять дуже важливу роботу, за яку вони отримують мало кредиту: архівування, збереження, каталогізація. Але це, як правило, не робота Джеймса Бонда».

  Прочитайте повну статтю.

  Витяг зі статутів війни (13 травня 2022 р.)

  Конфлікт в Україні та майбутнє цифрових культурних цінностей [5]

  Рональд Алкала

  В Україні такі групи, як «Збереження української культурної спадщини онлайн» (SUCHO), змагаються за те, щоб врятувати цифрову культурну інформацію від знищення. Під керівництвом трьох фахівців з культурної спадщини — Куїнн Домбровський, Енн Кіхас та Себастьян Майсторович, а також працює волонтерами, SUCHO займається виявленням та архівуванням «об'єктів ризику, цифрового контенту та даних в українських установах культурної спадщини». Група спирається на поєднання технологій, таких як Wayback Machine Інтернет-архіву та сканер Browsertrix, для сканування та архівування цифрової інформації цих організацій. Їх мета - створити резервну копію цифрової інформації про спадщину, включаючи вміст веб-сайтів, цифрових експонатів та оцифрованих журнальних статей, щоб гарантувати, що вона не безповоротно втрачається в триваючому конфлікті.

  Прочитайте повну статтю.

  Звіт підрозділу цифрової безпеки Microsoft (27 квітня 2022 р.)

  Спеціальний звіт: Україна [6]

  За допомогою Microsoft

  У цьому звіті детально описано кіберактивність, яку корпорація Майкрософт спостерігала в рамках війни в Україні, а також роботу, яку ми виконали у співпраці з українськими чиновниками з кібербезпеки та підприємствами приватного сектору для захисту від кібератак. Постійна щоденна взаємодія Microsoft встановлює, що кібер-складова нападу Росії на Україну була руйнівною та невблаганною. Метою цього звіту є ознайомлення з масштабами, масштабами та методами використання Росією кіберможливостей як частини масштабної «гібридної» війни в Україні, визнання роботи організацій в Україні, які захищають від наполегливих супротивників, та надання стратегічних рекомендацій щодо організації по всьому світу.

  Прочитайте повну статтю.

  Витяг з Центру передового досвіду кооперативного кіберзахисту НАТО (1 червня 2022 р.)

  Права на конфіденційність та захист даних під час збройного конфлікту [7]

  Під редакцією Рассел Бучан та Асаф Любін

  Сучасна війна дає глибокий вплив на права на приватність і захист даних. Технологічний прогрес у галузі електронного спостереження, алгоритмів прогнозування, аналітики великих даних, отриманих користувачами доказів, штучного інтелекту, хмарного сховища, розпізнавання обличчя та криптографії переосмислюють масштаби, характер та контури військових операцій. Тим не менш, міжнародне гуманітарне право пропонує дуже мало, якщо такі є, то спеціальні правила законної обробки, аналіз, поширення, і зберігання особистої інформації. Ця відредагована антологія пропонує новаторську розповідь про поточне та потенційне майбутнє застосування цифрових прав у збройних конфліктах.

  Прочитайте повну статтю.

  Бекгроандер (9 лютого 2022 р.)

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав [8]

  За комплексДіскавері

  Підхід посольства даних є унікальним, оскільки національні держави історично зберігали свою інформацію в межах своїх фізичних територіальних кордонів. Цей нещодавній підхід надає можливість національній державі розміщувати дані та ресурси обслуговування в захищеному центрі обробки даних за межами своїх фізичних територіальних кордонів та експлуатувати ці ресурси в кризові періоди, починаючи від масштабних кібератак до військових вторгнень ворожих національних держав. Цей підхід також призначений для забезпечення суверенітету, безпеки та безперервності для національних держав у ситуаціях, коли робота розміщених даних та сервісних ресурсів всередині фізичних територіальних кордонів зменшується, заперечується або знищується. Маючи встановлене посольство даних, національна держава може емігранти критично важливі для уряду дані та послуги в дипломатично-безпечному місці, що забезпечує безперервність уряду із захистом імунітету та недоторканності.

  Прочитайте повну статтю.

  Список літератури

  Ступп, К. (2022). Україна почала висувати конфіденційні дані за межі своїх кордонів. Журнал Уолл-стріт. Отримано 22 червня 2022, з

  Захист даних України для збереження її сьогодення та побудови її майбутнього. США про Амазонку. (2022). Отримано 22 червня 2022, з

  AWS Сніжок. Веб-сервіси Amazon, Inc. (2022). Отримано 22 червня 2022, з

  Салім Г. Коли війна затягується, гонка йде на збереження історії України. Журнал «Нові лінії». Отримано 22 червня 2022, з

  Алкала Р. Український симпозіум - Конфлікт в Україні та майбутнє цифрових культурних цінностей - Інститут Лібера Вест-Пойнт. Інститут Лібера Вест-Пойнт. Отримано 22 червня 2022, з

  Спеціальна доповідь: Україна. Комплексдисковери.com. (2022). Отримано 22 червня 2022, з

  Бучан Р., та Любін А. (2022). Права на конфіденційність та захист даних під час збройного конфлікту. CCDCoe.org. Отримано 22 червня 2022, з

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав. КомплексДіскавері. Отримано 22 червня 2022, з

  Додаткове читання

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Визначення кібер-відкриття? Визначення та рамки

  Джерело: КомплексДіскавері

  TCDI придбати практику витребування електронної інформації Aon

  According to TCDI Founder and CEO Bill Johnson, “For 30 years,...

  Смарш придбати TeleMessage

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  Чверть віхи? DISCO оголошує фінансові результати першого кварталу 2022 року

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  Новинка від Nuix? Macquarie Австралія Конференція 2022 Презентація та оновлення торгівлі

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...