Mon. May 23rd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

  Integreon ziņojums konstatē, ka 70% ASV un Apvienotās Karalistes korporāciju nav pietiekamu resursu un budžeta, lai risinātu atbilstību normatīvajiem aktiem

  Komercsabiedrības un juridiskie biroji jūt spiedienu ievērot noteikumus ar Brexit kā #1 bažas, lai gan dažas daudzsološas uzlabošanas pazīmes ir parādījušās

  Mūsdienās globālais pārvaldītais pakalpojumu sniedzējs Integreon publicēja 2021. gada regulatīvās gatavības ziņojuma (“2021 Report”) rezultātus, kas ir tā otrā ikgadējā regulatīvo atbilstības speciālistu aptauja. Vēlreiz Pensar Media vadībā, 2021. gada ziņojumā aptaujāti vairāk nekā 200 normatīvo aktu ievērošanas speciālisti ASV un Apvienotās Karalistes korporācijās un juridiskajos birojos.

  Spiediens ir ieslēgts. 2021. gada ziņojumā konstatēts, ka 70% korporāciju pilnībā nepiekrīt, ka tām ir pietiekami resursi un budžets, lai panāktu atbilstību normatīvajiem aktiem. Uzņēmumu atbilstības budžeti 2021. gadā tika sadalīti plānāk, ar minimāliem izdevumiem. Tehnoloģiju ieguldījumi daudziem respondentiem sagūstīja 26— 50% no budžeta, iespējams, tieši ietekmēja datu drošības problēmas un Covid pandēmija, kas piespieda lielāko daļu uzņēmumu strādāt no mājām.

  No advokātu biroja puses 62% atbildēja, ka tie ir pakļauti klientu izmaksu spiedienam, sniedzot juridiskos pakalpojumus regulējuma izmaiņu atbalstam. 42% juridisko biroju reaģēja uz šo spiedienu, izmantojot ārpakalpojumu alternatīvus juridisko pakalpojumu sniedzējus (ALSP), piemēram, Integreon, vai paļaujoties uz savām darbībām brīvajā jūrā.

  Uzņēmumi joprojām cenšas ievērot ASV, Apvienotās Karalistes un ES reglamentējošos jautājumus. 31% uzņēmumu joprojām pilnībā neatbilst VDAR (Vispārīgā datu aizsardzības regula) 2021. gadā. Lai gan tas ir samazinājies par 7 procentu punktiem no 38% 2020. gadā, tas joprojām ir pietiekami augsts, lai paceltu uzacis, jo organizācijām jau ir trīs gadi, lai panāktu atbilstību. Iespējams, ka Breksita radītais GPDR sadalījums ES un Apvienotās Karalistes aromātos ir bijis faktors, kā arī citas komplikācijas, piemēram, Schrems II lēmums. Atbilstība CCPA (California Consumer Privacy Act) bija statiska (40% 2021. gadā, 41% 2020. gadā.) Tomēr nav pārsteidzoši, ka CCPA atbilstības numuri atpaliktu no VDAR, jo šis Kalifornijas likums ir jauns un mazāks nekā VDAR.

  Brexit turpina izjaukt trauksmi korporatīvajiem uzņēmumiem. Gandrīz puse (49%) korporāciju tagad ziņo, ka tās nav labi sagatavotas Brexit salīdzinājumā ar 44% pagājušajā gadā. “Brexit” pilnīga ietekme joprojām ir aktuāla, lai gan Apvienotās Karalistes uzņēmumiem tagad ir jāievēro Apvienotās Karalistes specifiskais VDAR, kā arī ES VDAR pārrobežu uzņēmējdarbībai. “Brexit” izmaiņas jau ir katalizējušas milzīgas atkārtotas papīra apstrādes iespējas attiecībā uz līgumiem, un 20% uzņēmumu nosauca Brexit par lielāko gaidāmo ietekmi nākamajā gadā.

  Gaišajā pusē 2021. gada ziņojumā bija arī dažas daudzsološas pazīmes, ka korporācijas gūst lielāku vilci attiecībā uz normatīvo aktu ievērošanu. 29% korporāciju piekrita, ka, reaģējot uz regulējuma izmaiņām, radīja darbības spiedienu viņu biznesam, par 9 procentpunktiem kritums no 2020. gada 38%, kas liecina par uzlabošana. Arī pagājušajā gadā 40% korporāciju piekrita, ka, reaģējot uz regulējuma izmaiņām, palielinājās uzņēmējdarbības riska profils pret 21% 2021. gadā, kas ir par 19 procentu punktiem kritums.

  Iepriekš aprakstītie veicinošie uzlabojumi var būt saistīti ar 2021. gada ziņojuma konstatējumu, ka advokātu biroji ir pastiprinājuši savas spējas palīdzēt uzņēmumiem ievērot normatīvos aktus. Gandrīz puse (49%) advokātu biroju profesionāļu pilnībā piekrita, ka viņu iekšējie resursi ir pietiekami, lai vienlaikus palīdzētu vairākiem klientiem nodrošināt normatīvo aktu ievērošanu, kas ir 12 procentu punktu pieaugums salīdzinājumā ar pagājušā gada 37% atbildes reakciju.

  Jautāts, kuriem normatīvajiem aktiem būs vislielākā ietekme nākamajā gadā, korporatīvie uzņēmumi nosaukti par Brexit (20%), jaunie ASV valdības tiesību akti (8%), ar COVID saistītie tiesību akti (7%), VDAR (7%) un LIBOR reforma (6%). Advokātu biroji arī atzīmēja Brexit kā savu #1 ietekmi (28%), bet nosauca par COVID saistītiem tiesību aktiem otro (14%), kam seko VDAR (13%), CCPA (7%) un LIBOR reforma (7%).

  “Šī gada ziņojums iepazīstināja ar to, kā ASV un Apvienotās Karalistes korporācijas un advokātu biroji spēj tikt galā ar milzīgajiem regulatīvās gatavības izaicinājumiem,” atzīmēja Integreon izpilddirektors Bob Rowe. “Skaidri, ka korporācijas joprojām cīnās, lai saglabātu atbilstību normatīvajiem aktiem, jo īpaši ņemot vērā statiskos vai nepietiekamos resursus. Cilvēku, procesu un tehnoloģiju resursu apvienojums, ko nodrošina advokātu biroji, ALSP un programmatūras pārdevēji, aizpilda nepilnības. Cerot, ka tādi jautājumi kā Brexit, ar COVID saistītie tiesību akti, Amerikas Savienoto Valstu datu privātuma tiesību akti un LIBOR pāreja prasīs korporācijām un to juridiskajiem padomdevējiem pastiprināt vairāk. Integreon ir apņēmies palīdzēt saviem klientiem sasniegt vairāk ar stingriem budžetiem un nežēlīgām prasībām.”

  Lai pieprasītu pilnīgu 2021. gada Integreon regulatīvās gatavības ziņojuma kopiju, apmeklējiet:

  Par Integreon

  Integreon ir uzticams, globāls godalgotu juridisko, biznesa un pētniecības atbalsta risinājumu sniedzējs vadošajiem advokātu birojiem, juridiskajām nodaļām, finanšu iestādēm un profesionālo pakalpojumu firmām. Uzņēmums izmanto augsti apmācītu, pieredzējušu komandu ar vairāk nekā 3,500 darbiniekiem visā pasaulē, lai risinātu dažādas problēmas, kas prasa mērogu un ekspertīzi, ļaujot klientiem kļūt operatīvākiem, racionalizējot operācijas, maksimāli palielinot investīcijas un uzlabojot darba kvalitāti, ko tie nodrošina viņu gala klientiem. Ar piegādes centriem trijos kontinentos, Integreon piedāvā daudzvalodu, diennakts atbalstu, kā arī sauszemes, piekrastes un pakalpojumu piegādi klātienē. Integreon pieder EagleTree Capital, vadošajam Ņujorkā bāzētam privātā kapitāla uzņēmumam, kas kopš pirmsākumiem ir ieguldījis aptuveni 2,7 miljardus ASV dolāru pašu kapitālu.

  Lai iegūtu plašāku informāciju par Integreon plašo pakalpojumu klāstu, e-pastu info@integreon.com, apmeklējiet www.integreon.com un sekojiet Integreon vietnē LinkedIn, Twitter un Facebook.

  Par Pensar Media

  Pensar Media ir pētniecības un satura aģentūra, kas specializējas juridisko un finanšu pakalpojumu jomā. Tas nodrošina aptauju balstītas domas vadības ziņojumus, satura mārketingu un vispārēju copywriting atbalstu. Plašāku informāciju par Pensar Media pakalpojumiem, e-pastu hello@pensar.media vai apmeklējiet www.pensar.media.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Papildu lasīšana

  E-Discovery Market Size Mashup: 2020-2025 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  Vērtējot pakalpojumu sniedzējus? Jaunais vispasaules e-datu atklāšanas pakalpojumu mārketsCape no IDC

  Avots: Complex-Dis

  Apstrīdēja caurs formas? Pētījums par e-pasta un paroles ekfiltrāciju

  The report "Leaky Forms: A Study of Email and Password Exfiltration...

  Incidentu reaģēšanas automatizēšana? Ņemot vērā mākslīgo intelektu kibertelpā

  According to the recent research report from the CCDCOE on Automated/Autonomous...

  Krievu kiberuzbrukuma aktivitāte Ukrainā: Microsoft īpašais ziņojums

  According to an April 27, 2022 report from Microsoft's Digital Security...

  Informēt biznesa lēmumus? ENISA kiberdrošības tirgus analīzes satvars

  The ENISA Cybersecurity Market Analysis Framework is designed to improve market...

  Smarsh iegādāties Telemessage

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  Pāreja kvartāls? DISCO paziņo par 2022. gada 1. ceturkšņa finanšu rezultātiem

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  Jauns no Nuix? Macquarie Australia Conference 2022 prezentācijas un tirdzniecības atjauninājums

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  Spēcīga izaugsme? KLDiscovery Inc. paziņo par 2022. gada pirmā ceturkšņa finanšu rezultātiem

  According to Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery Inc, “The first quarter...

  Pārvietot? 2022 E-datu atklāšanas tirgus kinētika: piecas interesējošas jomas

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Uzticēšanās procesam? 2021 e-datu atklāšanas apstrādes uzdevums, tērēšana un izmaksu dati

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Gads pārskatā? 2021 e-atklāšanas pārskatīšanas uzdevums, tērēšana un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  2021 Apskatiet e-atklāšanas kolekciju: uzdevumu, tērēšanas un izmaksu datu punkti

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par maiju 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu 2022. gada aprīlī

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumiem, datiem un juridisko atklājumu 2022. gada martā

  From new privacy frameworks and disinformation to business confidence and the...

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par 2022. gada februāri

  From biometric recognition and artificial intelligence to data embassies and processing...

  Barošana trakums? 2022. gada vasaras e-datu atklāšanas cenu apsekojuma rezultāti

  Initiated in the winter of 2019 and conducted eight times with...

  Pārspriegums vai plātīties? Astoņpadsmit novērojumi par e-atklāšanas uzņēmējdarbības uzticību 2022. gada pavasarī

  In the spring of 2022, 63.5% of survey respondents felt that...

  Veidi un ēnas? Jautājumi, kas ietekmē e-atklāšanas biznesa veiktspēju: 2022. gada pavasara pārskats

  In the spring of 2022, 36.5% of respondents viewed increasing types...

  Tide ir In? E-atklāšanas darbības metrika 2022. gada pavasarī

  In the spring of 2022, 46 eDiscovery Business Confidence Survey participants...