Sun. Jun 26th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות זמינות לציבור או לרכישה פרטית, עדכוני תוכן ומחקר מספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery באופן קבוע מדגיש מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לשיקול והכללה ב- Cyber Discovery של ComplexDiscovery, שירות ממוקד גילוי משפטי, מוצר או הודעות מחקר, צור איתנו קשר עוד היום.

  חלץ הודעה לעיתונות (8 במרץ 2022)

  תורת היחסות חוגגת חזון AI ומכריזה על יכולות מוצר חדשות להעברת נתונים ואבטחה

  "התעשייה המשפטית נמצאת על סף התהום של טרנספורמציה דיגיטלית גדולה, ושום דבר לא יהיה יותר טרנספורמטיבי לתעשייה שלנו מאשר AI, ולכן אנו מפנים את המומחיות וההשקעה שלנו לאספקת יכולות AI שיסייעו ללקוחותינו לגלות את האמת מהר יותר", אמר מייק גמסון, צ'יף קצין בכיר בתורת היחסות. "תורת היחסות היא איתנה בהבאת היתרונות של AI ללקוחותינו ועושה זאת מבחינה אתית. אנו עובדים קשה כדי להאיץ את קצב אימוץ הבינה המלאכותית בתעשיות שאנו משרתים ואני נרגש לחגוג את עבודתם של אחרים שפורצים את הדרך לאימוץ בינה מלאכותית בארוחת הערב הערב."

  במהלך השנה האחרונה, היחסות עשתה צעדים משמעותיים בשיפור מדדי למידה פעילים ולסקור את היעילות, והגדילה באופן דרמטי את מהירות הביקורת על ידי אוטומציה של זרימות עבודה אנליטיות. פורסם בשנת 2020 וכבר ממונף על ידי 82% של יחסותלקוחות אחד, זרימות עבודה אוטומטיות אפשרה לצוותים להגיע לרמות חדשות של פרודוקטיביות על ידי אוטומציה של מעל 318,181 פעולות ניהוליות קריטיות, חיסכון יותר מ 65,000 דקות בעת העלאת מסמכים, ביצוע חקירות וניהול סקירה.

  מודלים של בינה מלאכותית ולמידה חישובית עוזרים למשתמשים להתמקד במהירות בתובנות הנכונות להתמודד עם האתגרים הדחופים ביותר של ימינו - צמצום הזמן, העלות והסיכון לאורך הדרך - אך רבים בתעשייה המשפטית איטיים באימוץ בינה מלאכותית למרות ההכרה בערכו. על פי חלק 3 של תורת היחסות ודו"ח היועץ הכללי של ייעוץ FTI 2022, 73% מהיועץ המשפטי הכללי שנסקרו אמרו כי הם אינם משתמשים כרגע ב- AI, אך רבים הכירו בערך הפוטנציאלי AI יכול להביא למחלקה שלהם באיסוף מודיעין בהערכת מקרה מוקדם, ניתוח חוזה, הבנת בריכות גדולות של נתונים ועניינים הנוגעים למיזוגים ורכישות.

  העברות נתונים חלקות בענן לענן עם גילוי אלקטרוני מתקדם של Microsoft 365

  תורת היחסות משיקה אינטגרציה עם Microsoft 365 Advanced eDiscovery כדי לאפשר תהליכי עבודה משפטיים של אחיזה, איסוף והעברת נתונים בין גילוי אלקטרוני מתקדם לבין RelativityOne, ויוצר חוויה חלקה של גילוי אלקטרוני בענן לענן. תורת היחסות תהיה אחת הספקים הראשונים שיאפשרו העברת נתונים משולבת עם גילוי אלקטרוני מתקדם.

  בנוסף לפישוט משמעותי של תהליך העברת הנתונים, האינטגרציה תמיר באופן אוטומטי את נתוני Microsoft Teams שמקורם בגילוי אלקטרוני מתקדם לתבנית ההודעה הקצרה של תורת היחסות, ותאפשר ללקוחות לבדוק, לנתח ולייצר נתונים אלה בפורמט המקורי שלו.

  היכולות הראשוניות יכולות להפחית את תהליך העברת הנתונים שפעם לקח עד חודש עד פחות מיום אחד. לקוחות המעוניינים בגישה מראש יכולים להגיע ישירות למקס בודר, מנהל מוצר בכיר בתורת היחסות.

  אבטחת ענן משופרת עם התראות אבטחה חדשות

  בחודש פברואר, ניטור איום חדש, איתור ותגובה שירות שנקרא התראות אבטחה היה זמין עבור כל הדיירים RelativityOne מסחרי. שירות חדש זה מעניק ללקוחות את היכולת לזהות ולפתור איומים פוטנציאליים במיקום מרכזי בזמן אמת. הנראות לתוך התראות אלה היא על פני השטח במרכז האבטחה RelativityOne, אשר מציע ללקוחות תובנה בזמן אמת לגבי הבטיחות של הסביבה שלהם, עם פקדים קלים לשימוש כדי לעזור להם לנהל משתמשים ולהגן על המופע שלהם.

  "בנוף האיום המתפתח של היום, הראות בזמן אמת לאיומים שעלולים להשפיע על הארגון שלך חשובה יותר מתמיד", אמרה אמנדה פנל, סמנכ"ל היחסות ומנהל המידע הראשי. "תורת היחסות ממשיכה ללכת מעל ומעבר לתקני התעשייה בכל הנוגע לשמירה על אבטחת נתוני הלקוחות, כאשר התראות האבטחה החדשות שלנו הן האיטרציה הבאה של מחויבות זו. עם מניעת איומים, התראה והשקעה כבדה בתאימות ושקיפות, ללקוחותינו כעת יש תמונה ברורה עוד יותר עד כמה הנתונים שלהם מאובטחים."

  על תורת היחסות

  היחסות עושה תוכנה כדי לסייע למשתמשים לארגן נתונים, לגלות את האמת ולפעול על זה. יחסי מוצר SaaS שלה מנהלת כמויות גדולות של נתונים ומזהה במהירות בעיות מפתח במהלך התדיינות משפטית וחקירות פנימיות. מוצר מעקב התקשורת המופעל באמצעות בינה מלאכותית, Trace Lativity מזהה באופן יזום התנהגות בלתי הולמת רגולטורית כמו מסחר פנימי, קנוניה והתנהגות שאינה תואמת אחרת. תורת היחסות יש יותר מ 300,000 משתמשים בכ 40 מדינות המשרתות אלפי ארגונים ברחבי העולם בעיקר בשירותים משפטיים, פיננסיים ומגזרים ממשלתיים, כולל משרד המשפטים של ארה"ב ו 198 לחוק Am 200. תורת היחסות נקראה לאחד ממקומות העבודה המובילים של שיקגו על ידי שיקגו טריביון במשך 10 שנים רצופות. אנא צור קשר עם תורת היחסות בכתובת sales@relativity.com או בקר http://www.relativity.com לקבלת מידע נוסף.

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100+ספקי גילוי אלקטרוני

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: מורכבתגילוי

  TCDI לרכישת תרגול הגילוי האלקטרוני של Aon

  According to TCDI Founder and CEO Bill Johnson, “For 30 years,...

  smarsh לרכוש טלמסר

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  רבע אבן דרך? DISCO מכריזה על תוצאות כספיות הרבעון הראשון

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  חדש מ "ניקס "? ועידת Macquarie אוסטרליה 2022 עדכון מצגת ומסחר

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מרץ 2022

  From new privacy frameworks and disinformation to business confidence and the...