Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Довідкова примітка: Наступне оголошення поділяє фінансові результати за 3кв2022 року для світового лідера в галузі цифрового інтелекту, Cellebrite, і може бути цікавим для фахівців з юридичних, ділових та інформаційних технологій, що працюють або інвестують в екосистему електронного виявлення. Крім того, нещодавній пост (серпень 2022) Томаша Тунгуза, венчурного капіталіста Redpoint, надає цікавий розгляд, який може бути актуальним щодо вартості державних програмних компаній. У дописі під назвою «Зростання більше не є найкращим предиктором вартості програмної компанії», зазначається, що прибутковість зросла як найважливіший корелятор та предиктор вартості публічної програмної компанії.

  Витяг прес-анонса (17 листопада 2022 р.)

  Cellebrite оголошує результати третього кварталу 2022 року

  ARR $232 млн., що на 35% більше, ніж у порівнянні з попереднім

  Дохід третього кварталу у розмірі 71,7 млн доларів, збільшення на 9% у порівнянні з попереднім роком

  Cellebrite (NASDAQ: CLBT), світовий лідер у рішеннях Digital Intelligence («DI») для державного та приватного секторів, сьогодні оголосив фінансові результати за три та дев'ять місяців, що закінчуються 30 вересня 2022 року.

  «Ми раді повідомити про твердий третій квартал, забезпечуючи сильне зростання ARR, оскільки ми продовжуємо виконувати наші цілі на весь рік, визначені в минулому кварталі. Попит, який ми спостерігаємо на ринку, демонструє, що наші інноваційні рішення є дуже актуальними, оскільки організації громадської безпеки та приватні підприємства визнають необхідність модернізації свого слідчого процесу в умовах постійно зростаючої цифрової складності злочинів та доказів. Ми особливо пишаємося нашими найкращими в своєму класі показниками утримання, які доводять, що наша стратегія виходу на ринок приносить свої плоди», - сказав Йосі Карміль, генеральний директор Cellebrite. «Ми досягли прогресу в ініціативах, які ми виклали в минулому кварталі, і ми продовжуємо раді можливості перед нами, коли ми виконуємо нашу місію щодо захисту та порятунку життя, прискорення правосуддя та збереження конфіденційності».

  Основні фінансові моменти третього кварталу

  Дохід склав 71,7 мільйона доларів, що на 9% більше, ніж у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, з яких дохід від підписки склав 55,6 млн доларів, що на 8% більше

  Річний періодичний дохід (ARR) у розмірі 232 мільйонів доларів США, що на 35% більше, ніж у порівнянні з попереднім

  Повторний дохід, заснований на доларах, чистий коефіцієнт утримання 129%

  Валовий прибуток GAAP і валова маржа склали $57,1 млн і 79,7% відповідно

  Чистий дохід GAAP становить $25,1 млн; чистий дохід без GAAP $3,0 млн

  GAAP розбавлений EPS у розмірі 0,13 долара; без GAAP розведений EPS у розмірі 0,01 долара

  Скоригована EBITDA та скоригована маржа EBITDA у розмірі $5,1 млн та 7,0% відповідно

  Третій квартал та останні основні моменти цифрової розвідки

  Закрито 25 ключових угод, кожна з яких оцінюється в $500 000 або більше.

  Випущено наступне покоління Cellebrite Guardian, яке забезпечує критичні функції, допомагаючи правоохоронним органам в етичній обробці цифрових доказів, включаючи зберігання, управління та обмін доказами, з неперевершеним миттєвим переглядом цифрових доказів. Додаткові удосконалення створюють підвищену гнучкість для правоохоронних органів та допомагають їм забезпечити конфіденційність для вирішення ключових больових моментів у процесі розслідування, включаючи фізичне дублювання, транспортування доказів та трудомісткий перегляд доказів.

  Розширений збір та огляд пропозицій шляхом запуску автоматизованої та захищеної системи, яка дозволяє зацікавленим сторонам аналітики слідчої аналітики швидко збирати, переглядати та аналізувати дані в інтегрованому робочому процесі. Впорядковуючи передачу даних слідчій групі, клієнти голять години поза робочим процесом, щоб швидше донести докази до прокурорів.

  Оголошено Sandline Global першим замовником приватного сектору для Cellebrite Guardian. Очікується, що ця багаторічна інвестиція покращить внутрішні слідчі та операції з управління доказами Sandline.

  Виграв усі категорії, для яких компанія була номінована на нагородах Forensic Focus 4:2022 року, включаючи комерційний інструмент року DFIR та дослідник року третій рік поспіль, доводячи наше постійне лідерство у цифровій криміналістиці

  Додаткову фінансову інформацію можна знайти в розділі «Відносини з інвесторами» нашого сайту за адресою

  Фінансовий прогноз

  «Ми пишаємося тим, що забезпечуємо зростання ARR на 35% у річному обчисленні протягом третього кварталу, що відображає сильний ринок попиту на наші рішення Digital Intelligence. Однак, враховуючи зміцнення долара США до європейських та інших валют, ми очікуємо завершення FYE 2022 в нижньому кінці нашого керівництва», - сказала Дана Гернер, фінансовий директор Cellebrite.

  «Ми як і раніше зосереджені на ефективному інвестуванні в наші інновації та рішення для досягнення наших цілей на рік, який ми окреслили в минулому кварталі», - підсумував Гернер.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Повна презентація інвестора (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Q3 22 Прибуток дзвінка презентація - Cellebrite

  Повне оголошення з таблицями (PDF) - наведення миші для прокрутки

  Cellebrite оголошує результати третього кварталу 2022 року

  Додаткове читання

  Інвестиції в електронне відкриття (запущений лістинг)

  Скорочений погляд на бізнес eDiscovery: злиття, поглинання та інвестиції

  Джерело: Комплексне відкриття