Lahenduste ostmine? Uued investeeringud Reyneni Kohtus

The Reynen Court platform combines a solution store for legal technology along with a powerful control panel that makes it easy for law firms and legal departments to run cloud-based applications either on-premise or within virtual private clouds, thus enabling firms to access modern cloud-based solutions without sacrificing security or stability. The platform also enables firms to manage software subscriptions and provides usage monitoring and advanced application-specific metrics to aid in better predictability of IT software and infrastructure maintenance and expenditure.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Reyneni kohtu platvorm ja tootekataloog pakub advokaadibüroodele ja juriidilistele osakondadele kasutusvalmis pilvepõhiste õiguslike tehnoloogiliste lahenduste leidmist. Pakkumistega alates tehingute haldamise tööriistadest kuni dokumentide otsingu- ja analüüsitehnoloogiateni on Reynen Court praegu esiletõstetud lahenduste hulka tuttavad e-juurdluse pakkujad ja võimaldajad nagu ZyLab, Heureka Software, NexLP ja Everlaw. Allpool on kaks hiljutist teadaanded rõhutades investeeringuid ja huvi selle unikaalse turul.

Pressiteade (30. jaanuar 2020)

Orrick investeerib Reyneni Kohtusse

Õigusliku tehnoloogia ühtse platvormi kasum kolmas strateegiline aktsionär kaubandusliku käivitamise eelõhtul

Reynen Court LLC teatas täna [30. jaanuar 2020], et Orrick on sellesse investeerinud - liitudes Clifford Chance'i ja Lathami ja Watkinsi globaalsete advokaadibüroodega, mis toetavad rahaliselt kaheaastast ettevõtet, mille eesmärk on kiirendada tehisintellekti, nutilepingute ja muu õigustehnoloogia vastuvõtmist.

Uus investeering tuleb Reynen Court readies kaubandusliku käivitamise ja järgib oma detsember 2019 väljakuulutamist $3 miljonit uut rahastamist. Reyneni kohtu platvormi beetaversioon on alates augustist elus olnud. 2018. aasta detsembris kuulutati välja esialgne 7 miljoni dollari suuruse rahastamisvoor, mida juhtisid Clifford Chance ja Latham ja Watkins.

Orrick, samuti Clifford Chance ja Latham ja Watkins, on 19 ülemaailmse advokaadibüroo konsortsiumi liikmed, mis tulid kokku 2019. aastal, et toetada Reyneni kohtu arendamist ja käivitamist. Konsortsium kohtub kvartalis ning on teinud ettevõttega tihedat koostööd nõuete määratlemisel, platvormi testimisel ja juriidiliste tehnoloogiliste müüjate meelitamisel oma tooteid platvormi kaudu kättesaadavaks tegema.

Reyneni kohtu platvorm ühendab õigusliku tehnoloogia lahenduskaupluse koos võimsa juhtpaneeliga, mis võimaldab advokaadibüroodel ja juriidilistel osakondadel hõlpsalt kasutada pilvepõhiseid rakendusi kas kohapeal või virtuaalsete privaatpilvede piires, võimaldades ettevõtetel kasutada tänapäevaseid pilvepõhiseid lahendusi ilma julgeoleku või stabiilsuse ohverdamine. Platvorm võimaldab ettevõtetel hallata tarkvara tellimusi ning pakub kasutusseiret ja täiustatud rakendusspetsiifilisi mõõdikuid, et aidata paremini prognoositavust IT-tarkvara ning infrastruktuuri hooldust ja kulutusi.

„Meil on uhked teatada, et Orrick on saanud aktsionäriks,” kommenteeris Reynen Courti asutaja ja tegevjuht Andrew Klein. „Konsortsiumi liikmena ja ühe viiest beetaettevõttest on neil olnud abistav roll meie prioriteetide täpsustamisel ja rakenduste katsetamisel. Ootame suhete laiendamist ja veelgi tihedamat koostööd nende ülemaailmsete meeskondadega, kui me oma kaubanduslikku käivitamist juhime.”

„Kui me käivitasime oma juriidilise tehnoloogiaga keskendunud ettevõtete riskiinvesteerimisfondi, oli see just sellist investeeringut silmas pidades,” ütles Orricki Tech and Innovation Sector Leader Don Keller. „Andy ja tema meeskond on viimase aasta jooksul teinud suuri edusamme ja me oleme põnevil, et jätkata nende jõupingutuste toetamist.”

Orricki e-juurdluse ja teabejuhtimise grupi esimees Wendy Butler Curtis lisas: „Me kuuleme klientidelt ikka ja jälle, et õigustehnoloogia vastuvõtmist takistavad ressursid, mida on vaja loomaarsti, piloodi ja uue lahenduse leidmiseks. Reyneni kohtu platvorm lihtsustab neid samme, kiirendades meie klientide võimet kasutada uut tehnoloogiat, mis on meie kõigi jaoks võit.”

Loe täielikku teadet Orrick Invests Reynen Court

Pressiteade (7. jaanuar 2020)

Reyneni kohus lõpetab edasise rahastamise

Õigusliku tehnoloogia ühtne platvorm valmistab ette kommertslikuks käivituseks koos $3m täiendava rahastamisega

Pressiteade (7. jaanuar 2020)

Reynen Court LLC on tagatud $3 miljonit täiendavat rahastamist ettevalmistamisel oma Q1 2020 kaubandusliku käivitamist.

Reynen Court platvorm on elanud Beta etapis alates 2019. aasta augustist, mida toetab üheksateistkümne juhtiva ülemaailmse advokaadibüroode konsortsium ja mille eesmärk on kiirendada juriidilise tööstuse vastuvõtmist AI ja teiste uute tehnoloogiate. Rohkem kui viiskümmend advokaadibürood ja ettevõtete juriidilised osakonnad töötavad platvormi käivitamise suunas uue aasta esimeses osas ning üle 120 kolmanda osapoole juriidilise tehnoloogia müüjad on oma toodete platvormil kättesaadavaks tegemisel.

Reyneni kohtu platvorm kõrvaldab juriidilise tööstuse vajaduse valida innovatsiooni ja turvalisuse/stabiilsuse vahel. Ühendades õigusliku tehnoloogia lahenduskaupluse võimsa juhtpaneeliga, saavad advokaadibürood ja juriidilised osakonnad ohutult käivitada kaasaegseid pilvepõhiseid rakendusi privaatpilvedes. See „one-stop” pood võimaldab ettevõtetel hallata tarkvara tellimusi ning pakub kasutusseiret ja täiustatud rakendusspetsiifilisi mõõdikuid, et tagada IT-tarkvara ja infrastruktuuri hoolduse ja kulude parem prognoositavus.

Prins H LLC, investeerimisvahend, mida kontrollib Reynen Court asutaja ja tegevjuht Andrew D. Klein, investeerib selles voorus koos Ventechiga, ülemaailmse varajase etapi riskikapitalifondiga, mis partnerid ettevõtjatega, et arendada ja juurutada transformatiivseid tehnoloogiaid. See voor järgib ettevõtte esialgset $7 miljonit rahastamist detsembris 2018 Prins H, Latham ja Watkins ja Clifford Chance.

„Meil on hea meel tervitada Ventechit partnerina,” ütles hr Klein. „Loodame, et võimendada oma kogemusi ja oskusi kiiresti kasvavate globaalsete tehnoloogiaettevõtete juhtimisel.”

„See täiendav kapital võimaldab meil hoida oma pead alla, et keskenduda pardataotluse müüjatele ja toetada meie platvormi käivitavaid advokaadibüroosid,” jätkas Klein. „Igale müüjale ja advokaadibüroole pakume olulist abi projektide planeerimisel ja tehnilisel rakendamisel. See uus rahastamine annab meile suurema suutlikkuse neid teenuseid pakkuda ja seega aitab meil kiirendada vastuvõtmist mõlemal pool turul, mida me loome.”

„Arvestades standardimise selget kasu nii õigustehnoloogia ostjatele kui müüjatele, usume, et Reynen Kohtul on potentsiaal mängida olulist rolli juriidilise tööstuse moderniseerimisel ülemaailmselt,” kommenteeris Ventech üldpartner Jean Bourcereau. „Meil on muljet visioon ja kiirus, millega Andy ja tema väga tugev meeskond on ehitanud kaubanduslikult elujõulise toote ja kindlustanud mõjukate osapoolte toetuse mõlemal pool turul. Ootame, et toetada Reynen Court.”

Lugege täielikku teadet Reyneni Kohtus sulgeb edasise rahastamise

Umbes Reynen Court

Reynen Court LLC (www.reynencourt.com) võimaldab advokaadibüroodel ja ettevõtete juriidilistel osakondadel kiirendada nende vastuvõtmist AI ja teiste uute tehnoloogiate. Meie platvorm ühendab juriidilise tehnoloogia lahenduskaupluse võimsa juhtpaneeliga, mis muudab tänapäevaste pilvepõhiste tarkvararakenduste vastuvõtmise ja haldamise lihtsaks, ilma et peaksite usaldama kindlat või kliendi sisu vertikaalselt integreeritud SaaS-i pakkujate kiiresti kasvavasse universumisse. Platvorm võimaldab ettevõtetel hallata tellimusi ja provisioneerimist ühest kohast ning pakub väärtuslikku telemeetria ja täiustatud koostalitlusvõime vahel ja nende vahel kolmanda osapoole rakendusi. Asutatud seerianumber Internet ettevõtja ja endine Cravath, Swaine ja Moore assotsieerunud Andrew D. Klein, Reynen Court toetab lai konsortsium üheksateist suurima ülemaailmse advokaadibürood. Clifford Chance ning Latham ja Watkins on Reynen Courti konsortsiumi kaasesimeesistujad ning on ka ettevõttes investorid. Konsortsiumi aseesimeheks on Paul Weiss.

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery

California AG esitab kavandatud määrused heakskiitmiseks CCPA alusel

“As our lives increasingly move online, our data privacy becomes more...

Ettevõtte vastavuse programmide hindamine? Uuendatud Justiitsministeeriumi kriminaalosakonna juhised

The updated guidance document on corporate compliance from the Department of...

Küberturvalisuse enesekontroll? Arstiabi parima tava katsekriteeriumid isikuandmete kaitse üldmääruse artikli 32 kohta

According to the publishers, this paper is an aid to quickly...

Klassifikatsioonid, mured ja mõisted: viitearhitektuurid ja asjade tööstuslik internet

The expected disruptive developments collectively referred to as the Internet of...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Muudatused ja otsused? Uued kaalutlused e-juurdluse turvalise kaugülevaate kohta

One of the key revision and decision areas that business, legal,...

A Macro Look at Past and Projected eDiscovery Market Size from 2012 to 2024

From a macro look at past estimations of eDiscovery market size...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2019-2024 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2018-2023 Worldwide Software and Services Overview

The annual eDiscovery Market Size Mashup estimates the combined worldwide eDiscovery...

Hinnakujundus? Poolaastase e-juurdluse hinnakujunduse uuringu vastuste jooksva värskenduse

First administered in December of 2018 and conducted four times during...

Pandemekonoomne näitaja? Summer 2020 e-juurdluse hinnakujunduse uuringu tulemused

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

COVID-19 piiratud? Kuue probleemi mõju e-juurdluse äritegevusele

In the spring of 2020, 51.2% of respondents viewed budgetary constraints...

Põhjus pausi? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2020. aasta kevadel

In the spring of 2020, 150 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

e-juurdluse ühinemised, omandamised ja investeeringud 20120. aasta 1. kvartalis

From HaystackID and Everlaw to Cellebrite and Carbonite, ComplexDiscovery findings, data...

e-juurdluse tehnoloogia pakkuja Everlaw tõstab $62M

"Everlaw is changing the way legal teams uncover the truth buried...

OpenText ostab turvalise teabevahetuse ja ühtse kommunikatsiooni liidri XMedius

“We welcome XMedius’s customers, strong partner network and employees to OpenText,"...

TCDI saab erakapitali investeeringuid Trivest Partneritelt

“We are excited to partner with TCDI and Bill Johnson to...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta mai 2020

From review market sizing revisions to pandemeconomic pricing, the May 2020...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta aprilliks 2020

From business confidence to the boom of Zoom, the April 2020...

Viis suurt loeb andmete avastamise ja õigusliku avastuse kohta märtsiks 2020

From business continuity considerations to cybersecurity attacks, the March 2020 edition...

Viis suurt loeb andmete avastamise ja seadusliku avastamise kohta veebruar 2020

From cyber operations to pricing data points on eDiscovery, the February...