Sun. Sep 25th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-анонс (29 червня 2022 р.)

  Venio Systems оголошує V10.4 для покращення ключових можливостей електронного виявлення для спрощеного робочого процесу

  Venio Systems, провідний постачальник програмного забезпечення для виявлення електронних даних, оголошує про значні вдосконалення Venio Cloud, VenioOne, Venio Legal Hold, Venio ECA та Venio Review для кращого, швидшого, міцного та безпечного рішення для виявлення електронної інформації в оновленні версії 10.4.

  Venio Systems, провідний постачальник програмного забезпечення для виявлення електронних даних, оголошує про значні вдосконалення Venio Cloud, VenioOne, Venio Legal Hold, Venio ECA та Venio Review для кращого, швидшого, міцного та безпечного рішення для виявлення електронної інформації в оновленні версії 10.4.

  «Одним з найбільших учасників електронної інформації, що зберігається в електронному вигляді, і, отже, однією з найбільших проблем в обробці електронних даних є електронна пошта та відповідні метадані від кожного з них. Ми боремося з цими проблемами за допомогою нових функцій, спеціально розроблених для полегшення збору, обробки, перегляду та виробництва електронних листів для наших користувачів», - говорить віце-президент Веніо Кріс Юркевич про ці вражаючі нововведення.

  Випуск 10.4 Venio systems спрямований на спрощення робочих процесів виявлення електронних даних наших користувачів з новими та вдосконаленими функціями, які зосереджені на покращенні управління макетами, налаштуваннях входу та загальному користувацькому досвіді. Користувачі Venio Cloud, користувачі VenioOne та автономні користувачі додатків тепер можуть користуватися новими та оновленими можливостями, включаючи, але не обмежуючись: Покращені функції в модулі управління макетами для спрощеного електронного відкриття та обороту проекту, Додаткові можливості транскрипції для типу файлів MP3 та MPEG4; і Підвищені функції безпеки для входу користувача та виходу з системи.

  «Ми прагнемо надавати нашим клієнтам найкраще в своєму класі програмне забезпечення та підтримку, і наше постійне вдосконалення наших продуктів - це лише один із способів, яким ми діємо на цю відданість», - каже Акшита Сінгхал, старший менеджер з маркетингу Venio.

  Наша постійна розробка всіх продуктів Venio дає можливість нашим клієнтам оптимізувати робочий процес виявлення електронної інформації та підвищити їх продуктивність в десятки разів. Venio залишається світовим лідером у галузі комплексного та автономного програмного забезпечення для виявлення електронних даних, яке відповідає всім вашим юридичним потребам.

  Дізнайтеся про безмежні можливості останніх інновацій Venio і те, як вони можуть допомогти вам і вашій команді тут.

  Про системи Веніо

  Відкрийте для себе все це і досягніть найкращого результату з Venio Systems. Передові державні установи світу, постачальники послуг, корпорації та юридичні фірми використовують Venio для розробки високозахищеної практики розкриття електронних даних, щоб усунути розростання даних, трудомісткі завдання та величезні витрати на управління петабайтами даних від ранньої оцінки випадків до виробництва.

  Заснована новаторами та розробниками з більш ніж 40-річним комбінованим досвідом, Venio Systems є єдиною платформою для виявлення електронної інформації зі швидкістю обробки понад 10 терабайт на день, повнофункціональним оглядом на базі штучного інтелекту, повною наскрізною автоматизацією та самообслуговуванням, побудованим на уніфікованому шарі даних. Гнучкі можливості ліцензування та розгортання в центрах обробки даних, приватній хмарі та хмарному програмному забезпеченні як послузі роблять Venio простим вибором незалежно від того, на якому етапі впровадження eDiscovery ви перебуваєте. Дізнайтеся більше про продукти Venio, такі як Venio Cloud, Venio Legal Hold, Venio ECA, Venio Review та VenioOne, на

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Короткий список оголошень постачальника

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...