Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює публічно доступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення в оголошення про кібер-, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення даних ComplexDiscovery, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Прес-анонс

  Epiq святкує 15 років у бізнесі керованих послуг eDiscovery з запуском Epiq Choice

  Нова технологічна пропозиція надає клієнтам безпрецедентну гнучкість в управлінні проектами

  Epiq, лідер технологічних послуг для глобальних корпоративних юридичних департаментів та юридичних фірм, оголосив сьогодні про запуск Epiq Choice та відповідну віху: святкування 15 років з моменту піонерських керованих послуг eDiscovery. Старший віце-президент eDiscovery Services Скотт Бергер, який виграв нагороду за життєві досягнення на цьогорічних лідерів в галузі технічного права Awards під час Legalweek NY, очолив команду, яка спочатку задумала і запустила керовані послуги eDiscovery в 2007 році. Їх метою було взяти концепцію, відому іншим галузям, і застосувати її до юридичної технології та індустрії підтримки. Він був розроблений для боротьби з непередбачуваністю ціни, якості послуг та використання технологій, яка була поширена в законних на той час, і зусилля призвели до серйозних змін у способі юридичного ведення бізнесу. Epiq Choice - це наступний крок у цій подорожі, що забезпечує гнучкість та цінність для клієнтів.

  Epiq Choice відповідає репутації Epiq як провідного постачальника та провідного постачальника в eDiscovery. Завдяки цьому лідери корпорацій та юридичних фірм можуть скористатися кількома інструментами eDiscovery в одному місці з легким доступом через Epiq Service Cloud та з передбачуваною щомісячною платою. Epiq Choice надає клієнтам існуючі інструменти eDiscovery, до яких вони звикли, поряд з можливістю вивчення нових технологій, без необхідності брати на себе конкретні зобов'язання або інвестиції в точні інструменти та обсяги.

  «Для багатьох наших клієнтів Epiq Choice є відповіддю на невідоме», - сказав Скотт Бергер. «Інструменти та технології в нашій галузі швидко розвиваються, і в деяких випадках новий інструмент може ідеально підходити для конкретного питання. Epiq Choice дозволяє клієнтам отримати вигоду від наших власних інвестицій у платформи та навчання, не маючи на себе ризик. Наша історія та дух інновацій зробили нас лідером у сфері керованих послуг eDiscovery™, і Epiq Choice - це наступна еволюція в подорожі».

  Платформи eDiscovery, які зараз доступні через Epiq Choice, включають Epiq Discovery, NUIX, Reveal, відносність та відносність. Epiq Choice повністю інтегрований у хмару Epiq Service Cloud, що забезпечує модернізований цифровий досвід роботи з Epiq, а також централізовані та безпечні можливості єдиного входу для всієї технічної стеки юридичної фірми або юридичного відділу через Epiq Access.

  Інноваційний дух, який керує командою Epiq в eDiscovery Managed Services і призвів до її зростання, був підтверджено на початку цього року визнанням лідерів Legal Tech Law Awards Lifetime Achievement.

  «Доречно, що нагорода для Скотта відбулася в тому ж році, коли Епік відзначає 15-ту річницю нашого керованого обслуговування та запускає цю захоплюючу нову технологію», - сказав Роджер Пільц, президент і генеральний менеджер Epiq's Legal Solutions. «Під його керівництвом команда Epiq стала домінуючою в космосі, виростивши з менш ніж 20 людей до понад 250 професіоналів, присвячених виключно програмі керованих послуг, що робить її найбільшим та найдосвідченішим пулом експертів eDiscovery. Група співпрацює з більш ніж 100 клієнтами і очолює галузь у використанні інновацій, таких як бібліотеки моделей AI від їх імені. Ми не могли пишатися всім, чого досягла ця команда».

  Щоб дізнатись більше про те, як Epiq's eDiscovery Managed Services, відвідайте нас тут.

  Про EpiQepIQ, глобальний лідер з надання послуг, що підтримують технології, для юридичної галузі та корпорацій, бере на себе масштабні, все більш складні завдання для корпоративних юристів, юридичних фірм та бізнес-професіоналів з ефективністю, чіткістю та впевненістю. Клієнти покладаються на Epiq, щоб впорядкувати управління діловими операціями, груповими позовами та масовими деліктами, судовою звітністю, витребування електронної інформації, регуляторними вимогами, дотриманням вимог, реструктуризації та банкрутства. Експерти та технології Epiq створюють ефективність завдяки досвіду та надають впевненість високоефективним клієнтам у всьому світі. Дізнайтеся більше на

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Біговий список: 100 найкращих постачальників електронних відкриттів

  Визначення кібер-відкриття? Визначення та рамки

  Джерело: КомплексДіскавері

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...