TransPerfect ja Semantix Merge

According to TransPerfect President and CEO Phil Shawe, “We have competed against Semantix in the Nordics for more than 15 years and have admired their leadership position and strong reputation. It is exciting to have them as part of our rapidly growing global team and to work together to achieve great things for our customers. We welcome everyone at Semantix to the TransPerfect family, which will be a homecoming for some staff members who have worked with TransPerfect in the past.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: Aeg-ajalt toob ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavaid või privaatselt ostetavaid teadaandeid, sisuvärskendusi ja uuringuid küber-, andme- ja juriidilise avastuse pakkujate, teadusasutuste ja ComplexDiscovery kogukonna liikmete kaudu. Kuigi ComplexDiscovery rõhutab seda teavet regulaarselt, ei võta see vastutust sisuväidete eest.

Kui soovite esitada soovitusi ComplexDiscovery küber-, andme- ja juriidiliste avastuste-kesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannete läbivaatamiseks ja kaasamiseks, võtke meiega ühendust täna.

Pressiteade

TransPerfect ja Semantix Ühinemine ühendab kaks turuliidrit

TransPerfect, maailma suurim pakkuja keele ja tehnoloogia lahendusi globaalse äri, täna teatas, et see ühendab tegevuse Semantix, Põhjamaade suurim osutaja tõlke- ja suulise teenuste, omandamise kaudu kontserni emaüksuse Semantix International Grupp AB. Tehingu finantstingimusi ei avalikustatud.

Semantix on pikk ajalugu keele valdkonnas ja on lõpetanud arvukalt omandamise Põhjamaades, mis on liikunud see saada piirkonna suurim keelelahenduste organisatsioon tulu. Semantix tegutseb osakonnana TransPerfect firmaperes ja seda juhib jätkuvalt tema praegune juhtkond.

TransPerfect president ja tegevjuht Phil Shawe märkisid: „Me oleme Põhjamaades Semantixi vastu võistelnud juba üle 15 aasta ning oleme imetlenud nende juhtpositsiooni ja tugevat mainet. On põnev, et nad osalevad meie kiiresti kasvavas ülemaailmses meeskonnas ja teevad koostööd, et saavutada oma klientidele suurepäraseid asju. Me tervitame kõiki Semantixis TransPerfect perekonda, mis on koju mõnedele töötajatele, kes on varem TransPerfect töötanud.”

Kombineeritud firma kiidelda tõlketööstuse suurim ülemaailmne jalajälg, kõige mitmekesisem kliendibaasi ja töötajate arv üle 7,500 spetsialistide kogu maailmas. Kooskõlas TransPerfect M ja A strateegiaga keskendub TransPerfect—Semantix ettevõte nii ettevõtete kasvatamisele, jagades teadmisi ja ressursse, et kliente paremini teenindada.

Semantixi tegevjuht Patrik Atemark kommenteeris: „Pärast seda, kui nägid TransPerfect lugu kaugelt, oli värskendav õppida hoolsuse ajal, et meie juhtkonnad olid juba nii mõttekaaslased oma lähenemisviisis ärile. Ühinemine TransPerfect on märk eduka täitmise ümberkujundamine Semantix juhtiv keeletehnoloogia ettevõte mitmekeelsete teenuste. Kuigi Semantix on Põhjamaade turuliider, tunneme, et juurdepääs TransPerfect globaalsele kohalolekule, ekspansiivsetele ressurssidele ja turu juhtivatele tehnoloogiapakkumistele võimaldab meil oma kliente paremini teenindada globaalses mastaabis.”

Keel Solutions CBO Britta Aagaard, kes liitus Semantix 2017 omandamise kaudu oma firma, TextMinded, lisas, „Minu neli aastat Semantix, oleme teinud seda punkti võtta filosoofiad professionaalne lokaliseerimine juhtimine, klientide fookus ja tehnoloogia innovatsiooni, mis on väga kooskõlas koos TransPerfect lähenemisega. Ma ei saa mõelda paremast partnerist, kellega kirjutada Semantixi ajaloo järgmine peatükk, ja ma olen põnevil, et saame nüüd pakkuda oma ülemaailmsetele klientidele täiendavaid kvaliteetseid teenuseid.”

TransPerfect soovitas tegeleda CDX Advisors ja advokaadibürood Baker Botts ja Vinge. Semantixi enamusaktsionär, Segulah Fund V, esindasid William Blair International ja Kanter Advokatbyrå.

Semantixi kohta

Semantix on Põhjamaade juhtiv keeleteenuste ettevõte, mis pakub laia valikut mitmekeelseid teenuseid tõlkimise ja tõlgendamise raames. Oleme partneriks oma klientidega rohkem kui 50 aastat, et muuta need sära mis tahes keeles. Semantix on 320 töötajat ja võrgustik tuhandeid keele spetsialistid üle maailma. Semantix tegutseb vastavalt sertifitseeritud kvaliteedi- ja turvastandarditele vastavalt ISO 9001, 17100, 27001 ja 14001. Ettevõtte peakorter asub Stockholmis, kus on täiendavaid toiminguid Rootsis, Taanis, Soomes, Norras, Hispaanias ja Horvaatias. www.semantix.com

Teave TransPerfect

TransPerfect on maailma suurim keele- ja tehnoloogialahenduste pakkuja globaalse äri jaoks. Alates kontoritest üle 100 linna kuuel kontinendil, pakub TransPerfect kõiki teenuseid 170+ keeles klientidele kogu maailmas. Rohkem kui 5 000 globaalse organisatsiooni kasutab TransPerfect GloBallink® tehnoloogiat, et lihtsustada mitmekeelset sisu haldamist. Võrratu pühendumusega kvaliteedile ja klienditeenindusele on TransPerfect täielikult ISO 9001 ja ISO 17100 sertifitseeritud. TransPerfect on ülemaailmne peakorter New Yorgis, piirkondliku peakorteriga Londonis ja Hongkongis. Lisateabe saamiseks külastage meie veebisaiti aadressil www.transperfect.com.

Umbes Segulah

Segulah, kelle missiooni avaldus on „Investeerime tänapäeva ühiskonna selgroogu”, on Põhjamaade piirkonna keskturu buunidele keskendunud erakapitalibüroo. Investeerime ainult kolme vertikaali — B2B teenused, kerge tootmine ning IT ja tehnoloogia teenused — valdkonnad, kus meeskonnaliikmetel on pikaajaline ja tõestatud kogemus. Võimalused on suunatud turgudele, mis saavad kasu makrosuundumustest, mida meeskond on Põhjamaade jaoks eriti oluliseks määranud, sealhulgas investeeringud nutilinnastumisse ja infrastruktuuri uuendamisse, tööstusharude moderniseerimise ja automatiseerimise suurendamisele ning tootmise ja teenuste osutamise tõhusus digitaliseerimise kaudu. Meie ärimudel põhineb aktiivsel omandil, kus lisame kapitali, tööstusliku pädevuse ja strateegilise fookuse. Segulah Advisor AB on ainuõiguslik investeerimisnõustaja vahenditest Segulah IV, Segulah V ja Segulah VI.

Lugege algset versiooni.

Täiendav lugemine

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

Küberavastamise määratlemine? Määratlus ja raamistik

Allikas: ComplexDiscovery

CISA, FBI ja NSA ühine küberturvalisuse nõuandev väljapressimise kohta BlackMatter

This Joint Cybersecurity Advisory from the CISA, FBI, and NSA provides...

Hoiame saladusi? Pangasaladuse väljapressimise suundumuste seaduse andmed ajavahemikus jaanuar 2021 kuni juuni 2021

According to a recently published report, the U.S. Treasury's Financial Crimes...

Geograafiline kujutamine: lunavara rünnakud Ameerika Ühendriikides 2018i ja tänase vahel

Published by Comparitech, a pro-consumer website providing information, tools, reviews, and...

Soovitused tarkvara nõrkuste ohu leevendamiseks: NIST Secure Software Development Framework

This draft document from NIST on a proposed secure software development...

Consilio lõpetab Adecco erilise nõustaja õigusliku nõustamise ja e-juurdluse äriüksuste omandamise

According to Andy Macdonald, CEO of Consilio, “Consilio’s acquisition of D4...

Cellebrite omandada digitaalseid vihjeid

According to Cellebrite CEO Yossi Carmil, “We are pleased to announce...

iCONECT omandab Ayfie inspektori tehisintellekti koodebaasi

According to Ian Campbell, CEO of iCONECT, “Direct access to the...

e-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud kvartalis 2021

From Ipro and Disco to Nuix and Lighthouse, the following findings,...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta septembriks 2021

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja õigusliku avastuse kohta augustis 2021

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja juriidilise avastuse kohta 2021. aasta juulis

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta juuni 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Saagikoristuse aeg? E-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta sügisel

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Seasonably kuum? Sügis 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

Since January 2016, 2,595 individual responses to twenty-four quarterly eDiscovery Business...

Veel Loomapidajaid? Prognoositav kodeerimise tehnoloogiate ja protokollide uuring — sügisel 2021 tulemused

From the most prevalent predictive coding platforms to the least commonly...

Hõõguvad ootused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...