Mon. May 23rd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות זמינות לציבור או שניתן לרכוש באופן פרטי, עדכוני תוכן ומחקר מצד ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, היא אינה נוטלת אחריות כלשהי לטענות תוכן.

  כדי לשלוח המלצות לשיקול והכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והגילוי המשפטי של ComplexDiscovery, צור איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות מהמחלקה לדיגיטלית, תרבות, מדיה וספורט (DCMS) *

  בריטניה חושפת פוסט-Brexit נתונים גלובליים מתכננת להגביר את הצמיחה, להגדיל את הסחר ולשפר את הבריאות

  בריטניה מכריזה על כוונה לשותפויות נתונים גלובליות מרובות מיליארדים פאונד חדשות עם ארה"ב, אוסטרליה ורפובליקה של קוריאה

  מומחה הפרטיות הבינלאומי ג'ון אדוארדס בשם כנציב המידע החדש המועדף לפקח על הניעור

  ייעוץ שיושק בקרוב כדי לבחון דרכים להגביר את הסחר והחדשנות באמצעות משטר הנתונים

  הנתונים עומדות בבסיס החדשנות והכלכלה הדיגיטלית העולמית, יישומים יומיומיים ומערכות מחשוב ענן. היא מאפשרת לעסקים לסחור, מניע השקעות בינלאומיות, תומכת בסוכנויות אכיפת החוק בהתמודדות עם פשע, מסירת שירותים ציבוריים קריטיים, בריאות ומחקר מדעי.

  הממשלה מתארת את השטחים הראשונים שבה הוא יהיה לתעדף שותפויות "הלימות נתונים" בולטות עכשיו זה עזב את האיחוד האירופי כמו ארצות הברית, אוסטרליה, הרפובליקה של קוריאה, סינגפור, מרכז הכספים הבינלאומי דובאי וקולומביה.

  זה גם מאשר כי שותפויות עתידיות עם הודו, ברזיל, קניה ואינדונזיה נמצאים בראש סדר עדיפויות.

  שותפויות הלימות נתונים חדשות אלה, אשר יהיה כפוף להערכות המבטיחות סטנדרטים גבוהים להגנה על נתונים, יהיה לבנות באופן משמעותי על 80 מיליארד £ של יצוא שירות המאפשר נתונים אלה 10 יעדים מבריטניה מדי שנה.

  האומדנים מראים שיש עד 11 מיליארד ליש"ט בשווי של סחר שהולך לא ממושם ברחבי העולם בשל מחסומים הקשורים להעברות נתונים*.

  המטרה היא לנוע במהירות ויצירתית כדי לפתח שותפויות גלובליות אשר יקל על ארגונים בבריטניה להחליף נתונים עם שווקים חשובים וכלכלות הגדלות במהירות. שותפויות חדשות אלה תבנה על קיימים 42 הסדרי הלימות בבריטניה יש במקום עם מדינות ברחבי העולם.

  זהו חלק מתוכניות חדשות להשתמש בעוצמה של נתונים כדי לעודד צמיחה וליצור מקומות עבודה תוך שמירה על סטנדרטים גבוהים להגנה על נתונים. זה יעבוד יד ביד עם הסכמי הסחר של בריטניה ולתמוך סדר היום הסחר השאפתני של המדינה כדי לפתוח תזרימי נתונים ולמזער מחסומים או תנאים לא מוצדקים.

  הממשלה גם היום שמות נציב הפרטיות ניו זילנד ג'ון אדוארדס כמועמד המועדף שלה להיות נציב המידע הבא בבריטניה, לאחר חיפוש גלובלי.

  כנציב המידע וראש הרגולטור בבריטניה האחראי לאכיפת חוק הגנת נתונים, הוא יהיה רשאי ללכת מעבר לתפקידו המסורתי של הרגולטור להתמקד רק בהגנה על זכויות נתונים, עם מנדט ברור לנקוט בגישה מאוזנת המקדמת חדשנות נוספת וכלכלית צמיחה.

  תוכניות להתייעץ על העתיד של משטר הנתונים של המדינה הם גם אושרו. המטרה היא להפוך את משטר הנתונים של המדינה אפילו יותר שאפתני, בעד צמיחה וידידותי לחידושים, ועדיין להיות בבסיס תקני פרטיות מאובטחים ואמינים.

  המזכיר הדיגיטלי אוליבר דאודן אמר:

  עכשיו שעזבנו את האיחוד האירופי אני נחוש לנצל את ההזדמנות על ידי פיתוח מדיניות נתונים מובילה בעולם שתספק דיבידנד Brexit ליחידים ועסקים ברחבי בריטניה.

  זה אומר לחפש שותפויות חדשות בינלאומיות חדשות ומלהיבות עם כמה מהכלכלות בצמיחה המהירה ביותר בעולם, לטובת חברות בריטיות ולקוחות בריטיים כאחד.

  זה אומר רפורמה בחוקי הנתונים שלנו כך שהם מבוססים על השכל הישר, לא תיבת-תקתוק. וזה אומר שיש המנהיגות במקום במשרד נציב המידע להמשיך עידן חדש של צמיחה וחדשנות מונחה נתונים. ניסיונו הרב של ג'ון אדוארדס הופך אותו למועמד האידיאלי כדי להבטיח שהנתונים ישתמשו באחריות להשגת מטרות אלה.

  ג'ון אדוארדס אמר:

  זהו כבוד גדול ואחריות להיחשב למינוי תפקיד מפתח זה ככלב שמירה על זכויות המידע של העם של בריטניה.

  יש הזדמנות מצוינת לבנות על העבודה הנפלאה שכבר נעשתה ואני מצפה לאתגר של היגוי הארגון והכלכלה הבריטית לעמדה של מנהיגות בינלאומית בשימוש בטוח ומהימן של נתונים לטובת כל.

  שותפויות מידע בינלאומיות

  לאחר שעזב את האיחוד האירופי, המזכיר הדיגיטלי מחזיק כעת סמכויות לפגוע בשותפויות הלימות נתונים עם שותפים ברחבי העולם.

  הממשלה מאמינה שהיא יכולה לפתוח יותר סחר וחדשנות על ידי הפחתת מחסומים מיותרים ונטל על העברות נתונים בינלאומיות, ובכך לפתוח שווקים גלובליים לעסקים בבריטניה. בתורו זה יעזור לתת ללקוחות בבריטניה מהר יותר, זול יותר ואמין יותר מוצרים ושירותים מכל רחבי העולם.

  העברות נתונים בינלאומיות חיוניות לפעילויות יומיומיות, כגון ניווט GPS, שיחות וידאו עם בני משפחה וחברים, בנקאות מקוונת, אפליקציות שעוצבות אנשים משתמשים בהן על בסיס יומי, קמעונאות ומשלוחים ממשרד אחורי של עסקים.

  שותפויות של הלימות נתונים, עם מדינות או מגזרים בעלי סטנדרטים גבוהים להגנה על נתונים, משמעותן שארגונים אינם צריכים ליישם אמצעי תאימות יקרים לשיתוף נתונים אישיים ברחבי העולם.

  אבטחת הסדרים אלה תהיה צעד משמעותי בתוכניות המתמשכות של בריטניה כדי לפתוח את הכוח של נתונים כדי לנהוג צמיחה וחדשנות בבריטניה.

  זה יהיה לבנות על הסדרי הלימות בבריטניה כבר יש במקום עם שותפים בינלאומיים כולל ניו זילנד, יפן וקנדה, כמו גם את תלות הכתר של ג'רזי, Bailiwick של גרנזי ואת האי מאן.

  המהלך יחזק את היחסים הקיימים ויהפוך את הסחר המותאם לנתונים לקל יותר, מהיר ובטוח יותר.

  הצהרת משימה על הגישה של בריטניה להעברות נתונים בינלאומיות ו'מדריך הלימות בבריטניה" מתפרסמים גם היום. אלה ישמשו כדי ליידע את הערכת המחויבות של טריטוריה לתקנים גבוהים להגנה על נתונים.

  אלה הם לצד קריאה למומחים להקים מועצה חדשה כדי ליידע ולהתייעץ על מדיניות העברות נתונים בינלאומית בבריטניה. המועצה תכלול את המוחות המבריקים והטובים ביותר מכל רחבי העולם ותגרר מתעשייה, אקדמיה וחברה אזרחית.

  הממשלה בוחנת גם שותפויות פוטנציאליות לשיתוף נתונים עתידיות עם כלכלות אחרות בצמיחה מהירה כגון קניה, הודו, ברזיל ואינדונזיה ותפרט פרטים נוספים בחודשים הקרובים.

  נציב מידע חדש

  הניסיון של המדינה להילחם במגיפת COVID-19 הוכיח את כוחה של שימוש בנתונים אישיים באחריות לטובת הציבור ואת היתרונות של שיתוף פעולה בין המגזרים הציבוריים והפרטיים.

  נתונים הספיקו לחברות סטארט-אפ לבנות לוחות מחוונים בזמן אמת עם שירותי NHS כדי לאתר היכן יש צורך במאווררים, מיטות וחובשים ביותר. זה עזר לשירות המיגון הלאומי לתעדף משלוחי מכולת לפגיעים במהלך השיא של המגיפה; ופריצות דרך עיקריות של טיפול תרופתי וחיסון הונהגו על ידי ניתוח נתונים גדול ובינה מלאכותית.

  הממשלה מעוניינת להעצים את נציב המידע על מנת לקדם את השימוש האחראי בנתונים כדי לעורר חדשנות וצמיחה כלכלית ולמר אדוארדס להביא נקודת מבט חדשה לתפקיד לצד עושרו של ניסיון רגולטורית נתונים וקריירה של 20 שנות תרגול והתמחות במידע חוק.

  ניסיונו לפקח על משטר הנתונים הייחודי של מדינה עצמאית נחשב גם כהולם לתקנה הכללית להגנה על נתונים (GDPR) של האיחוד האירופי יהיה חיוני.

  הוא יוכל לסייע לבריטניה להשיג את מטרותיה לשמור על שקילות עם תקני הנתונים של האיחוד האירופי, כך שהנתונים האישיים יכולים להמשיך לזרום בחופשיות, תוך פיתוח גישה חדשה בעד צמיחה לחוק הנתונים.

  המשטר העתידי של בריטניה להגנה על נתונים

  בריטניה היא כבר מרכז מחובר מאוד עבור תזרימי נתונים וייעוץ על רפורמות חוק הנתונים בבריטניה יעזור לבנות על כוח זה כדי להבטיח את המדינה היא המקום הטוב ביותר בעולם להתחיל ולגדול עסק דיגיטלי.

  הממשלה מעוניינת לשפר את משטר ההגנה על נתונים בבריטניה כדי להפוך אותו לשאפתן יותר וידידותי לחדשנות ועדיין להיות בבסיס תקני פרטיות מאובטחים ואמינים. הוא מאמין ששיתוף נתונים משופר יכול לעזור לספק שירותים ציבוריים זריזים, יעילים ויעילים יותר ולעזור להפוך את בריטניה למעצמת מדע וטכנולוגיה.

  לדוגמה, מסד הנתונים הלאומי של NHSX של צילומי רנטגן בחזה ותמונות שנלקחו מחולים בבית החולים נעשה זמין לחוקרים, קלינאים וכל אלה שרוצים לחקור COVID-19. זה עוזר לאנשי מקצוע להבין טוב יותר את המחלה ולפתח טכנולוגיה המאפשרת הערכה וטיפול מהירים יותר של מטופלים ב-A ו- E, בסופו של דבר חוסכים זמן וחיים.

  בשבועות הקרובים הממשלה תשיק ייעוץ על שינויים לפירוק מחסומים לשימושים חדשניים ואחראים בנתונים, כך שהיא יכולה להגביר את הצמיחה, במיוחד עבור חברות סטארט-אפים וחברות קטנות, להאיץ תגליות מדעיות ולשפר את השירותים הציבוריים.

  הייעוץ צפוי לכלול את תפקידו של משרד נציב המידע (ICO) כך שהוא יכול להיות מוסמך לעודד את השימוש האחראי בנתונים להשגת מטרות כלכליות וחברתיות וכן למנוע הפרות פרטיות לפני התרחשותן.

  ההצעה באה לאחר שבריטניה השיקה את אסטרטגיית החדשנות שלה ותוכנית להפוך את המדינה למובילה עולמית ברגולציה דיגיטלית ממוקדת חידושים כדי לעזור לחזק את מעמדה של בריטניה כמובילה עולמית במדע, מחקר וחדשנות.

  נגמר

  הערות לעורכים:

  *בהתבסס על הגדרת UNCTAD של מגזרי שירותים מותאמי נתונים.

  נעילת כוח המידע היא אחת מעשרת העדיפויות הטכניות של הממשלה.

  בשנה שעברה פרסמה הממשלה את אסטרטגיית הנתונים הלאומית שלה כדי לבנות כלכלת נתונים מובילה בעולם שמתאימה לכולם.

  באסטרטגיה הממשלה מחויבת לאלוף הזרימה הבינלאומית של נתונים, אשר מתדלקים פעולות עסקיות גלובליות, רשתות אספקה וסחר. זה גם משחק תפקיד חברתי רחב יותר, כמו העברת נתונים אישיים מבטיח משכורות של אנשים משולמים ומסייע להם להתחבר עם יקיריהם מרחוק.

  התייעצות ביקשה מהאומה לעזור לעצב את עקרונות הליבה של האסטרטגיה והשאיפות של בריטניה לשימוש בנתונים, כולל תוכניות להסדרי הלימות נתונים חדשים. המשיבים הביעו תמיכה רחבה בתוכניות הערכת הלימות בבריטניה והחזון הבינלאומי של הממשלה כדי למקם את בריטניה כאלוף גלובלי של תזרימי נתונים בטוחים ומאובטחים.

  ארה"ב זוהתה כמדינה בעדיפות שבה ניתן להבטיח הסדר הלימות, במיוחד לאור ההפרעה שנגרמה על ידי פסק הדין של השנה שעברה על ידי בית המשפט המשפטים של האיחוד האירופי, אשר ביטל את הסדר הלימות מגן הפרטיות של האיחוד האירופי וארה"ב.

  הרפובליקה של קוריאה ואוסטרליה צוטטו גם סדרי עדיפויות והיו קריאות לבריטניה לחקור הסדרים פוטנציאליים עם השווקים המתעוררים באפריקה, במזרח התיכון, דרום אמריקה ותת היבשת ההודית.

  מוקדם יותר השנה הבהירה הממשלה את כוונתה להרחיב את רשימת היעדים המתאימים בהתאם לשאיפותיה הגלובליות והמחויבות לסטנדרטים גבוהים של הגנה על נתונים.

  זה כולל את ארצות הברית, אוסטרליה, הרפובליקה של קוריאה, סינגפור, מרכז הכספים הבינלאומי דובאי וקולומביה. שותפויות עתידיות עם הודו, ברזיל, קניה ואינדונזיה הם גם להיות בראש סדר עדיפויות.

  אוסטרליה

  בבריטניה יש סחר כולל משמעותי, סחר שירותים וסחר תלוי בנתונים עם אוסטרליה, אשר נמצא בעשירייה הראשונה של שותפי הסחר הגדולים בבריטניה ללא כל צורה של הסדר הלימות במקום.

  אוסטרליה יש שוק דיגיטלי גדל במהירות מגזר טק התמקדו בערים המרכזיות ומספר גדל והולך של חברות טק עולמיות מוצלחות.

  יש אוסטרליה משטר הגנה על נתונים חזק, אשר נועד לטפח שיטות טיפול בנתונים אישיים שקופים וחזקים ואחריות עסקית.

  קולומביה

  קולומביה היא הכלכלה השלישית בגודלה בדרום אמריקה וראה צמיחה כלכלית חזקה ופיתוח בעשור האחרון (בין החזקים באמריקה הלטינית והקריביים). זה היה שותף הסחר השלישי בגודלו בבריטניה בדרום אמריקה בשנת 2019.

  דחיפת התשתית הירוקה של קולומביה מושכת השקעות בבריטניה וכוללת מיקור חוץ עבור צוות הנדסה ושיווק, תעשיות מונעות נתונים מרכזיים.

  בריטניה וחברות קולומביאניות ואוניברסיטאות משתפות פעולה בתרופות וקניין רוחני, למשל לניסויים קליניים Covid-19. שיתוף פעולה כזה דורש העברה חוצה גבולות של נתונים אישיים.

  קולומביה מפעילה מסגרת הגנת נתונים מקיפה המשלבת עקרונות וזכויות רבים הכלולים בחקיקה בבריטניה.

  מרכז הכספים הבינלאומי של דובאי

  מרכז הכספים הבינלאומי של דובאי יש קשרים חזקים עם שירותים פיננסיים בבריטניה, והוא אחד המרכזים המכובדים והמוכר ביותר להשקעה באזור.

  מרכז הכספים הבינלאומי של דובאי פיתח חוק חזק להגנה על נתונים המכיל עקרונות והגנות דומים לחוק בבריטניה.

  איחוד האמירויות הערביות הוא שוק היצוא הגדול ביותר בבריטניה במזרח התיכון ו-18 הגדול בעולם, ושוק היצוא השישי בגודלו בבריטניה מחוץ לאיחוד האירופי.

  יש 5,000 חברות בריטיות הפועלות באיחוד האמירויות, שרבים מהם תלויים בהעברות נתונים, כולל BP, מעטפת, רולס רויס, מערכות BAE, SERCO, Standard Chartered, HSBC וג'ון לואיס/וייטרוז. 107 גופים ב- DIFC הם ענפים של עסקים המבוססים בבריטניה. מבוססים במקור בבריטניה.

  יש DIFC מספר מזכרים של הבנה עם מספר הרגולטורים בבריטניה וארגונים בבריטניה כגון רשות ההתנהגות הפיננסית.

  הרפובליקה של קוריאה

  הרפובליקה של קוריאה יש מסגרת מקיפה להגנה על נתונים שיש לה הקבלות רבות עם העקרונות והזכויות הכלולות בחוק הגנת נתונים בבריטניה.

  גם בריטניה וגם הרפובליקה של קוריאה ייסדו חברי D9 (בעבר D5 ו-D7), רשת הממשלות הדיגיטליות המובילות בעולם ושיתפו פעולה דו-צדדית במספר נושאים דיגיטליים וטכניים כגון תעשיות יצירתיות, AI ו-5G.

  בארבעת הרבעונים לרבעון 2 2019, הרפובליקה של קוריאה הייתה שותפה המסחר ה-24 בגודלה בבריטניה, והיוו 13.7 מיליארד ליש"ט או 1.0% מכלל הסחר בבריטניה בסחורות ובשירותים.

  סינגפור

  סינגפור היא שותפה הסחר הגדולה ביותר בבריטניה בדרום מזרח אסיה והיא שותפה בעלת דעות דומות, חדשנית וצופה פני עתיד עם כמעט 5,000 חברות בבריטניה לפתוח בסיס בסינגפור או להשתמש בסינגפור כמטה לעסק אסיה שלהם.

  בין השנים 2016 ו 2019, יצוא השירותים בבריטניה גדל ב -1.3 מיליארד £ עם 70% מהיצוא הללו נמסרו מרחוק.

  לסינגפור יש משטר חזק להגנה על נתונים במגזר הפרטי שהתפתח כדי להתאים לעולם הדיגיטלי יותר ויותר שעליו מסתמכת הכלכלה העולמית.

  ארצות הברית של אמריקה

  ארה"ב היא שותפת המסחר הלאומית החשובה ביותר בבריטניה ביצוא מאפשר נתונים. 92% מיצוא השירות בבריטניה לארה"ב הם מותאמים נתונים, בהיקף של 67.03bn £, והממשלה פועלת להסרת מחסומים עם ארה"ב כדי לאפשר זרימות קל יותר מותאמות נתונים ולעזור לתמוך ביחסי מסחר חזקים זה.

  ממשלת בריטניה התערבה בפסיקה של שרמס השנייה בשנה שעברה. בית המשפט לצדק של האיחוד האירופי ביטל את מגן הפרטיות, שהיה מסגרת חשובה ביותר להעברת נתונים טרנסאטלנטית. ממשלת בריטניה הבהירה שהיא מאוכזבת בפסיקה כי והיא שמעה מבעלי העניין עד כמה חשוב שיש מנגנון מוצק וחלק להעברות נתונים לארה"ב.

  קרא את המהדורה המקורית.

  מידע רקע: שותפויות נתונים בבריטניה (PDF)

  מפת שותפויות נתונים בבריטניה

  *שיתוף עם הרשאה תחת רישיון הממשלה הפתוחה למידע על המגזר הציבורי.

  קריאה נוספת

  Mashup גודל שוק גילוי אלקטרוני: 2020-2025 סקירה כללית של תוכנות ושירותים ברחבי העולם

  מגדיר דיסקברי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: גילוי מורכב

  תיגר על ידי טפסים דולפים? מחקר של דואר אלקטרוני וסיסמא Exfiltration

  The report "Leaky Forms: A Study of Email and Password Exfiltration...

  אוטומציה של תגובת תקרית? בהתחשב בבינה מלאכותית במרחב הסייבר

  According to the recent research report from the CCDCOE on Automated/Autonomous...

  פעילות התקפת סייבר רוסית באוקראינה: דו"ח מיוחד ממיקרוסופט

  According to an April 27, 2022 report from Microsoft's Digital Security...

  ליידע החלטות עסקיות? מסגרת ניתוח שוק אבטחת סייבר מ ENISA

  The ENISA Cybersecurity Market Analysis Framework is designed to improve market...

  smarsh לרכוש טלמסר

  “As in many other service industries, mobile communication is ubiquitous in...

  רבע אבן דרך? DISCO מכריזה על תוצאות כספיות הרבעון הראשון

  According to Kiwi Camara, Co-Founder and CEO of DISCO, “This quarter...

  חדש מ "ניקס "? ועידת Macquarie אוסטרליה 2022 עדכון מצגת ומסחר

  From a rebalanced leadership team to three concurrent horizons to drive...

  צמיחה חזקה? קלדיסקברי בע"מ מכריזה על תוצאות כספיות ברבעון הראשון 2022

  According to Christopher Weiler, CEO of KLDiscovery Inc, “The first quarter...

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מרץ 2022

  From new privacy frameworks and disinformation to business confidence and the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש פברואר 2022

  From biometric recognition and artificial intelligence to data embassies and processing...