Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і детальних джерел поточних оновлень про українську кризу є оновлення конфлікту в Україні від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є 501 (c) (3) організація і виробляє строго безпартійні, неідеологічні, фактичні дослідження. ISW прагне сприяти інформованому розумінню війни та військової справи шляхом всебічного, незалежного та доступного дослідження та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні для широкої громадськості, військових практиків, політиків та представників засобів масової інформації. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, інформація з оновлень може бути корисною для фахівців з кібербезпеки, інформаційного управління, а також юридичного відкриття, оскільки вони стежать за бізнесом, інформаційними технологіями, юридичними тенденціями та траєкторіями під впливом нинішнього конфлікту в Україні.

  Карти оцінок*

  Оцінка конфлікту в Україні — огляд на картах Інституту вивчення війни

  Інститут вивчення війни (ISW), команда Росії

  Проект критичних загроз (ОСАГО), Американський інститут підприємництва

  Загальна інформація про оцінку

  ISW систематично публікує оцінки російських кампаній, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль над місцевістю в Україні та основні осі маневру Росії.

  Ці карти збільшують щоденні синтетичні продукти, які висвітлюють ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Хронологія карт від 25 лютого - 8 березня 2022

  Карти оцінки конфліктів в Україні - Одинадцять карт ситуації (PDF) - Перейдіть до прокрутки

  Карти конфліктів України - 022522-030822

  Читайте останні новини «Конфлікт України» від Інституту вивчення війни

  * Поділився прямим прямим прямим дозволом від Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології воєнних досліджень

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвинути всебічне розуміння ситуації на місцях. Для аналізу воєнних і політичних подій в будь-якій галузі дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених цілей дослідження. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та в інших місцях, щоб краще зрозуміти безпеку та політичну ситуацію та оцінити реалізацію сучасних стратегій та політик. Наші дослідники складають дані та аналізують тенденції, виробляючи гранульований аналіз розробок у сферах досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та відданість покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, довіреного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною організацією з досліджень державної політики. Дізнайтеся більше, брати участь і зробити внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кібер-право на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для держав - держав

  Джерело: КомплексDiscovery

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...