Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  מצגת חינוך משפטי שהוכנה והוצגה על ידי Haystackid®

  שידור חינוכי של HayStackid

  יום רביעי, אוגוסט 31, 2022

  זמן: 12:00 אחר הצהריים ET (11:00 בבוקר CT, 9:00 בבוקר PT)

  הירשם עכשיו (לקסולוגיה)

  כריית נתונים הפכה יותר ויותר לאחת ההוצאות הגדולות ביותר במהלך תקרית סייבר, ולעתים קרובות משאירה אנשי מקצוע בתביעות עם תקציבים מפוצצים ולקוחות מבוטחים בתרחישים בסיכון גבוה כאשר הנחות לגבי הנתונים שלהם (ומה שעשוי אורב בתוכו) מכתיבות את התגובה המבצעית למתן הודעה צדדים מושפעים לאחר הפרה.

  היעדר סטנדרטים בקרב מאמני הפרה, טוען מקצוע, ואת הספקים אשר להתייעץ על ולבצע עבודות כריית נתונים הביא למצב בלתי נשלט עבור מבטחים, למרות שיש הדיר, שיטות הגנה לשלב, להבין, ולפעול על נתונים רגישים ניצול workflows כי הם הוקמה בשיטה המדעית וגילוי אלקטרוני באופן כללי במהלך התדיינות משפטית.

  מפגש זה ידגיש את הסיכונים של שוב ותחת הודעה של אנשים יעילים בתקרית סייבר וידון במחסומים מרכזיים לפני ולאורך כל תהליך כריית הנתונים, תוך מתן אנשי מקצוע תביעות הבנה חדשה של סוגי מנופים הם צריכים להיות מושך פנימי ב שלהם ארגונים, ועם השותפים שלהם כדי לייעל, לנהל, ולהקים תהליכים הדיר עם דגש מיוחד על הנושאים הבסיסיים להלן:

  * האם לספק הודעה פרטנית על פי חוק הפרת נתונים מחייב הבנה של כמה עובדות מפתח: נתונים של מי מדובר? איפה הם (באיזה תחום שיפוט)? אילו נתונים מדובר? כיצד (ובאיזו מידה) הנתונים נפגעו.

  * כאשר נתונים לא מובנים נפגעים, הדבר דורש זיהוי מי, היכן ומה הנתונים באמצעות סקירת סייבר. הנחת הנחות לגבי הנתונים (אפילו הנחות מושכלות המבוססות על חברות קטנות ובינוניות) תוביל בהכרח להודעה כוללת ותחת. PII ו- PHI יכולים לזחול למקומות (ולהיות חסרים מאחרים).

  * הודעה יתר יוצרת סיכון מכיוון שהיא מנפחת את היקף ההפרה הפוגעת במותג שלא לצורך והופכת את האירוע לאטרקטיבי יותר לצורך התדיינות משפטית.

  * תחת הודעה גרועה כפי שהוא יכול להוביל לשאלות על ההסתפקות והשלמות של צעדי ההודעה ותיקון. תקיפת השלמות של ההודעה מאפשרת ליועץ התובע לפתוח חזית חדשה בהתדיינות שלהם.

  חברי פאנל מומחים

  מייק SarloPresident, מנהל חדשנות ראשי, חקירות גלובליות ושירותי תגובה לתקרית סייבר, הייסטקיד

  מייק, כמנהל חדשנות ראשי, עובד בשיתוף פעולה הדוק עם צוותי פיתוח התוכנה ומדעי הנתונים של HayStackid כדי לספק פתרונות איסוף נתונים, גילוי אלקטרוני וסקירה הטובים מסוגם המאפשרים לצוותים משפטיים לפעול על פי סוגי נתונים שבדרך כלל אינם תורמים לאיסוף, סקירה או ייצור בהקשר של גילוי אלקטרוני. בתפקידו כנשיא חקירות גלובליות, מייקל עובד בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחות בנושאי רגולציה, חקירה ואזרחיים מאתגרים ומורכבים ביותר. מייקל גם מפקח על חטיבת שירותי גילוי הסייבר ותגובת התקריות של הייסטקיד. הוא מוביל צוות חוצה תפקודית של מומחים HayStackid כי באופן קבוע לסייע מבטחים, מאמנים הפרה, ואת הלקוחות הארגוניים שלהם כאשר הפרת נתונים מתרחשת.

  סוזנה מדירוסAssociate, נורטון רוז פולברייט

  סוזנה היא שותפה וחברה בצוות ניהול מידע, פרטיות ואבטחת סייבר. היא עורכת דין בדירוג צ'יימברס מוכרת וייצגה לקוחות מתכוננים לתקריות סייבר ומגיבים להם. ממנפת את חוויית הגילוי האלקטרוני המסורתית שלה, סוזנה מסייעת ללקוחות להגיב ביעילות ובהגנה לאירועי סייבר כדי לזהות במהירות נושאי נתונים שהושפעו ואת סוגי המידע האישי שהושפעו, ולייעץ ללקוחות לגבי היקף האירוע והתחייבויות החברה כלפי להודיע לרשויות המתאימות ולאנשים שנפגעו מהפרה. היא גם מסייעת במתן ייעוץ סביב CCPA, CPRA ותאימות GDPR מנקודת מבט של ממשל מידע ומזעור נתונים.

  קלי Athertonמנהל בכיר של סייבר האירוע תגובה, נורטון רוז פולברייט

  קלי היא המנהלת הבכירה של תגובת סייבר בחברת נורטון רוז פולברייט. היא מובילה צוות של אנשי מקצוע של גילוי אלקטרוני כדי לתמוך ברכיב סקירת הסייבר של שירותי הפרת נתונים גלובלית ותגובת אירועי סייבר של החברה. יש לה ניסיון קודם בתרגול ליטיגציה עסקית מורכבת ומילאה תפקידי מנהל עם ספקי שירותים משפטיים המתמחים ב- TAR, ניתוח וסקירה מנוהלת. היא מוסמכת CEDS; מומחית ליחסות; אנליסטית, מומחית ומנהלת מוסמכת של Brainspace; ומחזיקה באישורים ב- Reveal AI ובסקירה.

  אניה קורוליובסגן נשיא, תגובת אירועי סייבר ופתרונות מותאמים אישית, Haystackid

  אניה, סגנית נשיא לתגובת אירועי סייבר ופתרונות מותאמים אישית ב- HayStackid, בעלת 17 שנות ניסיון בתעשייה המשפטית כעורכת דין מורשית, כולל 14 שנות ניסיון בגילוי אלקטרוני, תוך התמקדות בכריית נתונים, זרימות עבודה משולבות מורכבות וסקירת מסמכים. בתפקידה, אניה עובדת על פיתוח ויישום הכיוון האסטרטגי של תגובת סייבר. אניה היא אחד המומחים המובילים בתעשייה בנושא תגובת תקרית הפרת נתונים, הודעה ודיווח, עם הבנה מוצקה של למידת מכונה, פיתוח אובייקטים מותאמים אישית, מניפולציה של ביטויים רגילים והתמחויות טכניות אחרות.

  הירשם עכשיו!

  אודות הייסטקיד

  HayStackID היא חברת שירותי גילוי אלקטרוני מיוחדת המסייעת לתאגידים ומשרדי עורכי דין למצוא, להבין וללמוד מנתונים באופן מאובטח כאשר הם עומדים בפני חקירות מורכבות, עתירות נתונים וליטיגציה. HayStackID מגייסת את שירותי הגילוי הסייבר המובילים בתעשייה, פתרונות ארגוניים והצעות גילוי משפטיות כדי לשרת יותר מ -500 מהתאגידים ומשרדי עורכי הדין המובילים בעולם בצפון אמריקה ובאירופה. משרת כמעט מחצית מההון 100, HayStackid היא ספקית שירותי סייבר ומשפט אלטרנטיבית המשלבת מומחיות ומצוינות טכנית עם תרבות של שירות לקוחות כפפה לבנה.

  HayStackID הוא שותף מהימן לתאגידים, משרדי עורכי דין וסוכנויות ממשלתיות, התומך בביקורות ממוקדות, חקירות מורכבות וענייני ליטיגציה אזרחית עם צוות גלובלי ייעודי של אבטחת סייבר, ממשל מידע ומומחים לגילוי משפטי. יישום הפוטנציאל של בינה מלאכותית, הדיוק של מדע הנתונים, כוחה של למידת מכונה, והמעשיות של בודקים מיומנים ומנוהלים במומחיות, HayStackid מספק ללקוחות יכולות מאובטחות, הגנה וגמישות כדי לטפל בגילוי האלקטרוני המורכב והזמן הרגיש ביותר- אתגרים ממוקדים.

  בנוסף לדירוג עקבי על ידי צ'יימברס ארה"ב, החברה נבחרה לאחרונה למובילה עולמית בשירותי גילוי אלקטרוני על ידי IDC MarketScape, ספקית מייצגת במדריך השוק של גרטנר לפתרונות גילוי אלקטרוני, ופורץ דרך טכנולוגי משפטי על ידי כתב העת הלאומי למשפטים. יתר על כן, HayStackid השיגה עדות SOC 2 Type II בחמשת תחומי שירות האמון של אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות.

  אש לאפקט? אדיסון פרטנרס מובילה השקעה של 30 מיליון דולר באפקט שדה

  According to the media release from Edison Partners, Field Effect’s flagship...

  עלות והפסד? מחקר תביעות הסייבר של Netדיליג'נס

  According to the media release from NetDiligence, in this year’s study,...

  בניית כוח עבודה של אבטחת סייבר? המסגרת האירופית למיומנויות אבטחת סייבר

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  נשען קדימה? התוכנית האסטרטגית של חבר העמים 2023-2025

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  נחשול של גילוי אלקטרוני? נחשול PE סוגר פלטפורמת שירותים משפטית המותאמת לטכנולוגיה אבלון

  According to Sanjay Gulati, Principal at Surge, “We are honored to...

  גילוי אלקטרוני מיזוגים, רכישות והשקעות ברבעון השלישי 2022

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  האשמות והכחשות? חדשות הערות ASIC הליכי אכיפה

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  תגובה חושפת? Nuix מגיב לבקשת ASX לקבלת מידע

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לספטמבר 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לאוגוסט 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליולי 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...