OpenText ostab turvalise teabevahetuse ja ühtse kommunikatsiooni liidri XMedius

“We welcome XMedius’s customers, strong partner network and employees to OpenText,” said Mark J. Barrenechea, OpenText CEO & CTO. “The acquisition reaffirms our commitment to Montreal, already a strategic hub for our analytics and AI development teams. Together, we will bring leading cloud and hybrid solutions to enterprises and small to mid-sized businesses.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

OpenText ostab XMeDIus

OpenText™ (NASDAQ: OTEX) (TSX: OTEX), „The Information Company”, täna [9. märts 2010] teatas, et on omandanud turvalise infovahetuse ja ühtsete kommunikatsioonilahenduste pakkuja XMeDIus. XMeDIus toob aastakümneid kogemusi ja patenteeritud tehnoloogiaid, et muuta turvalist ja koostööpõhist suhtlust, võimaldades organisatsioonidel liikuda rohkem töökoormusi pilve ja avada infoeelise.

„Üle 50 000 seadeldise üle maailma tugevdab XMediuse omandamine OpenTexti juhtimist turvalises teabevahetuses, ühtses kommunikatsioonis ja digitaalfaksis,” ütles Mark J. Barrenechea, OpenText tegevjuht ja CTOO. „Ootame XMediuse kliente, tugevat partnervõrgustikku ja töötajaid OpenTexti. Omandamine kinnitab meie pühendumust Montrealile, mis on juba meie analüütika ja tehisintellekti arendusmeeskondade strateegiline keskus. Üheskoos toome ettevõtetele ja väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele juhtivaid pilve- ja hübriidlahendusi.”

XMeDIus pakub ka uuenduslikke tehnoloogiaid, et optimeerida omnichannel kliendikogemust ja ühendatud äri. Need lahendused täiendavad OpenTexti kliendikogemuse haldamise (CEM) ja ärivõrgu (BN) platvorme. Lisateavet XMediuse kohta leiate veebisaidilt www.xmedius.com.

Lepingu tingimused ja eelväljavaated [1]

Omandamise ostuhind on sularahatehingus ligikaudu 75 miljonit dollarit. XMeDIus genereerib praegu tulu ligikaudu 40 miljonit dollarit aastas. OpenText eeldab, et esimese aasta tulud vähenevad, kuni 20% tavapäraste ostuhinnaarvestuse korrigeerimiste ja tüüpiliste integratsioonitegevuste tõttu. XMeDIus ei eeldata, et OpenTexti tulemustele panustaks märkimisväärset tulu 31. märtsil 2020 lõppenud kolmanda kvartali eelarvesse.

Teave OpenText kohta

OpenText, Information Company™, võimaldab organisatsioonidel saada teavet turujuhtivate teabehalduse lahenduste kaudu, asutusesiseselt või pilves. Lisateavet OpenText (NASDAQ: OTEX, TSX: OTEX) külastage opentext.com.

Ettevaatusavaldus tulevikku suunatud avalduste kohta

Teatavad avaldused käesolevas pressiteates, sealhulgas avaldused OpenTexti plaanide, eesmärkide, ootuste ja kavatsuste kohta, mis on seotud omandamisega, omandamise eeldatav panus OpenTexsti tulemustesse, finantseerimine ja omandamise sulgemine, samuti oodatav ajastus ja kasu omandamine, mõju tulevastele majandustulemustele, sealhulgas aastaste korduvate tulude, pilve kasvu, korrigeeritud EBITDA, rahavoogude, tulude ja dividendide säilitamine ning krediidireitingute säilitamine, võib sisaldada sõnu, mida käsitletakse tulevikku suunatud aruandeid või teavet kohaldatavate väärtpaberiseaduste alusel. Need avaldused põhinevad OpenTexti praegustel ootustel, hinnangutel, prognoosidel ja prognoosides ettevõtte tegevuskeskkonna, majanduse ja turgude kohta. Nende väidete suhtes kehtivad olulised eeldused, riskid ja ebakindlus, mida on raske ennustada, ning tegelik tulemus võib olla oluliselt erinev. OpenTexti eeldused, mida äriühing peab käesoleva pressiteate kuupäeval mõistlikuks, võivad osutuda ebatäpseteks ja sellest tulenevalt võivad selle tegelikud tulemused siin esitatud ootustest oluliselt erineda. Lisateavet võimalike riskide ja muude tegurite kohta vt OpenTexti aastaaruanne vormi 10-K kohta, vormi 10-Q kvartaliaruanded ja muud väärtpaberite esitamise kohta SEC ja teiste väärtpaberite regulaatoritega. Kui kohaldatavad väärtpaberiseadused ei nõua teisiti, loobub OpenTexst kavatsusest või kohustustest uuendada või muuta mis tahes tulevikku suunatud avaldusi kas uue teabe, tulevaste sündmuste või muul viisil.

Autoriõigus © 2020 Avatud tekst. OpenText on avatud teksti kaubamärk või registreeritud kaubamärk. Kaubamärkide loetelu ei ole muude kaubamärkide ammendav. Registreeritud kaubamärgid, tootenimed, ettevõtte nimed, kaubamärgid ja teenindusnimed on avatud teksti omand. Kõik õigused reserveeritud. Lisateabe saamiseks külastage: http://www.opentext.com/who-we-are/copyright-information.

Märkus: (1) Kõik dollari summad selles pressiteates on USA dollarites, kui ei ole märgitud teisiti.

Lugege täielikku vabastamist OpenText ostab XMedius

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdluse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery