Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: אחד המקורות המדויקים והמפוררים ביותר לעדכונים שוטפים על משבר אוקראינה הוא עדכון הסכסוך באוקראינה מהמכון לחקר המלחמה. המכון לחקר המלחמה (ISW) הוא ארגון 501 (c) (3) ומייצר מחקר שאינו מפלגתי, לא-אידיאולוגי ומבוסס עובדות. ISW מבקשת לקדם הבנה מושכלת של מלחמה וענייני צבא באמצעות מחקר וניתוח קוד פתוח מקיף, עצמאי ונגיש. המחקר של ISW זמין לציבור הרחב, אנשי צבא, קובעי מדיניות ואנשי תקשורת. מתן סינתזה יומית של אירועים מרכזיים הקשורים לתוקפנות הרוסית נגד אוקראינה, עדכוני ISW עשויים להועיל cybersecurity, ממשל מידע, ואנשי מקצוע גילוי משפטי כפי שהם בצע את העסק, טכנולוגיית מידע, ומגמות משפטיות מסלולים מושפעים על ידי ונובע הסכסוך הנוכחי באוקראינה.

  הערכה ומפיות*

  הערכות סכסוך באוקראינה - סקירה כללית במפות

  המכון לחקר המלחמה (ISW), צוות רוסיה

  פרויקט איומים קריטיים (CTP), המכון האמריקאי לארגונים

  מידע על רקע הערכה כללית

  ISW מפרסמת באופן שיטתי הערכות קמפיין רוסיות הכוללות מפות המדגישות את השליטה המוערכת בשטח באוקראינה וצירי תמרון רוסיים עיקריים.

  מפות אלה מגדילות מוצרים סינתטיים יומיומיים המכסים אירועים מרכזיים הקשורים לתוקפנות רוסית מחודשת נגד אוקראינה.

  הערכות המערכה ההתקפית הרוסית

  16 במאי, 2022

  מאת קטרינה סטפננקו, קרולינה הירד ופרדריק וו קגן

  הכוחות הרוסיים ביצעו מתקפות קרקעיות מוגבלות ובעיקר לא מוצלחות לאורך קו החזית באוקראינה ב -16 במאי. הקיבוץ הרוסי סביב חרקוב סיטי מנסה בעיקר להחזיק את הגבול ולמנוע מכוחות אוקראינים להתקדם צפונה. פעילות זו שונה מהנסיגות הרוסיות הקודמות מרחבי קייב, צ'רניהיב וסומי מוקדם יותר במלחמה, כאשר הרוסים נסוגו לחלוטין לשטח רוסיה. חיילים רוסים עשויים לבקש לשמור על עמדות באוקראינה ולהמשיך בשביתות ארטילריה על עמדות אוקראינית על מנת למנוע מכוחות אוקראינים להיכנס לטווח צינור או טילים ארטילריה בפאתי בלגורוד, עיר גדולה ברוסיה ומרכז מפתח של המאמץ הצבאי הרוסי. הרוסים עשויים לחילופין לקוות לבצע מתקפת נגד נגד כדי לדחוף דרומה לכיוון חרקוב, אם כי מאמץ כזה לא סביר מאוד להצליח.

  בלוגרים צבאיים רוסים המשיכו לפרסם ניתוח כי הוא סקפטי של מאמצים רוסים ויותר בקנה אחד עם הערכות מערביות של כשלים צבאיים רוסים באוקראינה. בלוגר אחד כזה, איגור סטרלקוב, טען כי המתקפה הרוסית לקחת את דונבאס נכשלה בסופו של דבר וכי "לא התנחלות גדולה אחת "שוחררה. Strelkov אפילו ציין כי לכידתו של Rubizhne הוא חסר משמעות יחסית, כי זה קרה לפני המתקפה החדשה Donbas החלה. Strelkov הצהיר כי כוחות רוסיים צפויים לשחרר Donbas על ידי הקיץ וכי הכוחות האוקראינים יקיימו את עמדותיהם סביב דונייצק סיטי. סטרלקוב טען במיוחד כי כישלונות רוסים עד כה לא הפתיעו אותו מכיוון שכוונת הפיקוד הרוסי ניכרת כל כך לאורך כל המבצע, עד כי הכוחות האוקראינים מודעים בדיוק כיצד להגיב בצורה הטובה ביותר ומזהירה כי הכוחות הרוסים נלחמים עד כדי תשישות תחת "כללים שהוצע על ידי האויב." ההתפכחות המתמשכת של מילבלוגרים פרו-רוסיים עם המאמץ המלחמתי הרוסי עשויה לתדלק את חוסר שביעות הרצון ברוסיה עצמה, במיוחד אם מוסקבה ממשיכה ללחוץ על מאמצי הגיוס והגיוס ששולחים מספוא קאנאי מאומן לקווי החזית.

  למעלה מ -260 מגיני מריאופול פונו ממפעל הפלדה אזובסטאל להתנחלויות רוסיות שנכבשו במחוז דונייצק ב -16 במאי. שלטונות אוקראינה ורוסיה ניהלו משא ומתן על פינוי חיילים אוקראינים פצועים באמצעות מסדרונות הומניטריים פקידים אוקראינים קראו בעבר לפינוי 60 חובשים וחיילים שנפצעו קשה ב -13 במאי. הקרמלין עשוי להרחיב את המסדרונות ההומניטריים שנותרו מגיני אוקראינה במאמץ לשלוט באופן מלא במריאופול.

  חיכוכים בין ממשל הכיבוש הרוסי ומשתפי פעולה פרו-רוסים גדל באזורים הכבושים של אוקראינה. המינהל הצבאי של מחוז זאפוריז'יה דיווח כי הכוחות הרוסיים מנהלים סכסוכים חמורים עם משתפי פעולה עקב סכסוכי כוח בין אישיים. משתף פעולה ידוע בזפוריז'יה האשים את מושל האזור המותקן ברוסיה בגניבת פיצוי 10,000 הרובל שלו. יועץ לראש עיריית מריאופול פטרו Andryshchenko בנוסף טען כי קרובי משפחה של אלה מגויסים לכוחות של הרפובליקה העממית של דונייצק (DNR) מחזיקים מחאה המונית נגד גיוס בעיר דונייצק. בעוד ISW אינו יכול לאמת באופן עצמאי טענות אלה, חוסר שביעות רצון כזה בקרב גורמי הכיבוש מצביע על חוסר תכנון כללי של הרשויות הרוסיות בשטחים הכבושים, שנוסף כעת על ידי הפסדים רוסים ניכרים יותר ויותר.

  מזנונים מפתח

  שלטונות רוסיה ואוקראינה ניהלו משא ומתן על פינוי 264 חיילים אוקראינים פצועים ממפעל הפלדה אזובסטל ב -16 במאי.

  כוחות אוקראינים הגיעו לגבול הרוסי מצפון לעיר חרקוב.

  הכוחות הרוסיים המשיכו בפעולות קרקעיות לא מוצלחות בדונייצק ולוהנסק אובלסטים ולא עשו שום התקדמות מאושרת ב -16 במאי.

  הכוחות הרוסיים המשיכו לחזק את עמדותיהם במחוז זאפוריז'יה.

  קרא את העדכון המלא.

  15 במאי, 2022

  מאת קטרינה סטפננקו, פרדריק וו קגן וג'ורג 'בארוס

  כוחות רוסיים נטשו ככל הנראה את המטרה של השלמת כיתור בקנה מידה גדול של יחידות אוקראינית מ דונייצק סיטי כדי Izyum לטובת השלמת התפיסה של Luhansk Oblast. לוהנסק Oblast מנהל ראש Serhiy Haidai אמר כי הפיקוד הצבאי הרוסי כנראה מבין כי זה לא יוכל לתפוס דונייצק Oblast אבל מאמין כי יש לו את היכולת להגיע לגבולות המנהליים של מחוז לוהנסק. התצפיות שלו עולות בקנה אחד עם הניתוח שלנו. הפיקוד הצבאי הרוסי צפוי לתעדף את קרב Severodonetsk הולך קדימה, עם כמה מאמצים המוקדש לשבש את קווי הקרקע האוקראיני של תקשורת (GLOCs) במזרח דונייצק Oblast. הכוחות הרוסיים ממשיכים במאמץ מתואם לתפוס את סברודונצק מצפון ומדרום, מה שיגרום לכיתור רדוד יותר של כוחות אוקראינים מהצפוי במקור. הניסיונות הרוסים הכושלים לחצות את נהר הדונייץ של סיברסקי ליד קרמינה עשויים להעביר את פעולות הכיתור הרוסיות מזרחה יותר, קרוב יותר לסברודונצק דרך רוביז'נה, במקום לערוך כיתור רחב יותר לאורך צירים מרובים. כוחות רוסים גם צפויים כבר ומדרוג למטה התקדמות כדי Slovyansk מ Izyum, ואולי בשל הקצב האיטי של המבצע ההתקפי שם.

  הכוחות הרוסיים ככל הנראה נגמרו אנשי מילואים מוכנים ללחימה, ואילצו את הפיקוד הצבאי הרוסי לאחד חיילים מגורמים רבים ושונים, כולל חברות צבאיות פרטיות ומיליציות פרוקסי, ליחידות צבאיות סדירות לכאורה ולחיל רגלים ימי. המטה הכללי האוקראיני דיווח כי כ -2,500 מילואימניקים רוסים מתאמנים בבלגורוד, וורונז 'ורוסטוב מחזקים את פעולות ההתקפיות הרוסיות באוקראינה. מספר זה של מילואימניסטים לא סביר לייצר מספיק כוח כדי לחדש יחידות רוסיות שלפי הדיווחים איבדו עד 20 אחוז מהאיוש באזורים מסוימים - שלא לדבר על הקבוצה הטקטית הגדוד שנהרסה ברובה לאחרונה בעת שניסתה לחצות את נהר הדוניץ של סיברסקי. אגף המודיעין הצבאי האוקראיני הצהיר כי הכוחות הרוסיים מנהלים גיוס סמוי ויוצרים יחידות חדשות עם כוח אדם מגויס לאחרונה, שסביר להניח שאין להם הכשרה מספקת כדי להיות מוטיבציה יעילה ומעט להילחם. כוחות רוסיים גם לפרוס מגויסים חדשים מן ההתנחלויות הכבושים דונייצק ו Luhansk oblasts לשמור על מתקפה סביב חרקוב סיטי, ככל הנראה בשל היעדר עתודות רוסית.

  על פי הדיווחים, חברות צבאיות רוסיות מקימות יחידות משולבות עם גורמים מוטסים עקב הפסדים משמעותיים בכוח האדם. דחיית יחידות העילית המוטסות עם שכירי חרב מזעזעת, ותהיה האינדיקציה הברורה ביותר עד כה שרוסיה מיצתה את עתודות כוח האדם הזמינות שלה. על פי הדיווחים, חטיבת חיל הרגלים הימית של משמרות 810th הרוסית מקבלת כוח אדם מיחידות צי הים השחור אחרות, כולל אנשי צוות ספינת חיל הים. יחידות שנוצרו או התארגנו מחדש לא צפויות להיות יעילות בקרב.

  הכוחות הרוסיים מחזקים ככל הנראה יישובים כבושים בדרום אוקראינה, דבר המצביע על כך שהרוסים מבקשים לבסס שליטה קבועה באזור. גורמים אוקראינים דיווחו כי כוחות רוסים החלו לחפור תעלות ולבנות חקירות בטון באזורים לא מוגדרים של מיקולייב ו חרסון Oblast, ליד מליטופול, ובמערב מחוז זאפוריז'יה.

  מזנונים מפתח

  כוחות רוסים צפויים לתעדף זכייה בקרב של Severodonetsk הגזים הגבולות המנהליים של דונייצק Oblast.

  הכוחות הרוסיים לא התקדמו בכיוון סלוביאנסק עקב פעולות התקפיות לא מוצלחות באזור איזיום. התעופה האוקראינית ממשיכה לפעול מצפון וממזרח Izyum.

  הכוחות הרוסיים המשיכו לשגר תקיפות ארטילריה, אוויריות וימיות על מפעל הפלדה אזובסטל, אך מגיני מריאופול שמרו על עמדותיהם.

  הכוחות הרוסיים מחזקים יישובים כבושים לאורך הציר הדרומי, המעידים על מטרות רוסיות לשליטה קבועה באזור.

  קרא את העדכון המלא.

  14 במאי 2022

  מאת קטרינה סטפננקו ופרדריק וו קגן

  ההרס האוקראיני של אלמנטים משמעותיים בחטיבת רובים ממונעת רוסית שניסתה לחצות גשר פונטון מעל נהר הדונייץ Siverskyi ב -11 במאי זעזע מילבלוגים רוסים בולטים. בלוגרים אלה החלו להעיר על אוזלת היד של הצבא הרוסי למאות אלפי העוקבים שלהם. מעבר הנהר ניסה הראה חוסר מדהים של חוש טקטי כמו תמונות לוויין להראות (נהרס) כלי רכב רוסיים בחוזקה צמודות בשני הקצוות של הגשר (נהרס), בבירור המאפשר ארטילריה אוקראינית להרוג מאות ולהשמיד עשרות כלי רכב עם שביתות מרוכזות. המילבלוגרים שהריעו עד כה לצבא הרוסי מתחו ביקורת על הנהגת הכוחות המזוינים הרוסיים על כך שלא למדו מניסיון במלחמה. הם גם הביעו את החשש שהדחיפה המתמדת של קווי התעמולה של רוסיה מקשה עליהם להבין מה באמת קורה.

  ההשפעות של שינוי זה בטון ושיח על ידי milbloggers אלה אינם בטוחים אבל יכול להיות חזק. אנשים החיים תחת משטרים מצונזרים בחוזקה סומכים לעתים קרובות על אנשים שנראים עצמאיים, אך בדרך כלל מיושרים עם הממשלה יותר מאשר קו הממשלה (אפילו יותר מאשר אזרחים של חברות דמוקרטיות). הפרשנות של אלה milbloggers לקרוא נרחב עשוי דלק ספקות מתפתחים ברוסיה על הסיכויים של רוסיה במלחמה זו ואת היכולת של מנהיגי הצבא של רוסיה (לפחות).

  הרס של אלמנטים רובה ממונע עלול גם לשבש קשות את המאמצים הרוסיים לבודד Severodonetsk ו Lysychansk מצפון. הכוחות הרוסים לא עשו ניסיונות להתקדם באזור זה ב-24 השעות האחרונות.

  הכוחות הרוסיים המשיכו לפעול כדי לקבוע תנאים לקרב של Severodonetsk מדרום, עם זאת, התקדמות על העיר זולוטה, בערך 30 ק"מ מדרום Severodonetsk. חיילים רוסים צפויים לבקש לאבטח את הכביש צפונה מן זולוטה כדי Severodonetsk עבור ההתקדמות שלהם, אבל הם עשויים גם מבקשים לחתוך את הכביש האחרון המקשר Severodonetsk עם שאר אוקראינה באמצעות Bakhmut. הם יכולים לנסות להכות צפון מערב ברחבי הארץ מן העמדות הנוכחיות שלהם לחתוך את הכביש קרוב יותר Lysychansk ו Severodonetsk. הרוסים הם מאוד לא סביר להיות מסוגל לקחת Bakhmut אבל הם עשויים להיות מסוגלים לחתוך או להפוך שמיש הכביש מ Bakhmut כדי Severodonetsk אם הם יכולים להתקדם רחוק מספיק לאורך אחד המסלולים האפשריים האלה.

  כוחות אוקראינים יבצעו ככל הנראה פעולות נגד כדי לעקור את הרוסים מרחבי איזיום, על פי גורמים אוקראינים. כבר ציינו בעבר כי ירי ארטילרי רוסי המופנה למערב מרחבי איזיום נועד יותר לשבש מתקפת נגד כזו מאשר להציב תנאים למתקפה רוסית.

  הכוחות הרוסיים המשיכו בנסיגתם ממחוז חארקיב אך ככל הנראה יבקשו לקיים קו ממזרח לוובצ'נסק כדי לאבטח את קו התקשורת הקרקעי (GLOC) העובר מבלגורוד דרך וובצ'נסק לאיזיום. השטח באזור זה בדרך כלל מעדיף את המגן, ואת הרוסים יש GLOCs אחרים עם אשר לספק Izyum, ולכן האוקראינים לא יכול לנסות להתקדם הרבה יותר רחוק מזרחה בשלב זה.

  המגינים האוקראינים המשיכו להילחם במפעל Azovstal במריאופול למרות התנאים הנוראים והמשיכו ההתקפות הרוסיות. ההגנה האוקראינית של Azovstal עדיין קשירת כוחות לחימה רוסית גרימת נפגעים.

  מזנונים מפתח

  הפסדים רוסיים קטסטרופליים במעבר נהר כושל וחוסר היכולת הצבאית המוצגת במעבר ההוא זעזעו את אמונם של כמה מילבלוגים רוסים בולטים.

  הכוחות הרוסיים ממשיכים לעצב את פעולות הקרב על Severodonetsk מדרום למרות הפסדים אלה יש לפחות באופן זמני שיבשו את מאמציהם מצפון.

  כוחות אוקראינים הודיעו כי הם ינהלו מתקפת נגד סביב Izyum.

  הכוחות הרוסיים המשיכו לסגת מצפון מחוז חרקוב, אך ככל הנראה יבקשו לקיים קו המגן על קווי התקשורת הקרקעיים שלהם מבלגורוד דרך וובצ'נסק לאיזיום.

  קרא את העדכון המלא.

  13 במאי 2022

  מאת קטרינה סטפננקו ופרדריק וו קגן

  הצבא הרוסי החליט ככל הנראה לסגת באופן מלא מעמדותיו סביב חרקוב סיטי לנוכח מתקפות נגד אוקראיניות והזמינות המוגבלת של תגבורות. יחידות רוסיות בדרך כלל לא ניסו להחזיק קרקע נגד התקפות נגד כוחות אוקראינים במהלך הימים האחרונים, למעט כמה יוצאים מן הכלל. דיווחים של פקידים מערביים וסרטון של קצין הרפובליקה העממית של דונייצק (DNR) מצביעים על כך שמוסקבה מתמקדת בביצוע נסיגה מסודרת ותעדוף החזרת הרוסים הביתה לפני שהיא מאפשרת לכוחות פרוקסי להיכנס לרוסיה במקום לנסות להחזיק בעמדותיה ליד העיר.

  אוקראינה ובכך נראה ניצחה בקרב חרקוב. הכוחות האוקראינים מנעו מכוחות רוסים להקיף, שלא לדבר על לתפוס את חרקוב, ואז גירשו אותם מרחבי העיר, כפי שעשו לכוחות הרוסים שניסו לתפוס את קייב. כוחות אוקראינים ינסו ככל הנראה לשבש לפחות את המערבי ביותר של קווי הקרקע של תקשורת (GLOCs) בין בלגורוד לכוחות הרוסים מרוכזים סביב Izyum, אם כי רוסיה משתמשת במספר GLOCs, כולל כמה רחוק יותר עמדות אוקראינית הנוכחי יותר מכל אוקראינית מתקפת נגד צפויה להגיע בקרוב. השטח ממזרח לעמדות האוקראיניות הנוכחיות עשוי להעדיף גם את הרוסים המנסים להגן על ה- GLOCs שלהם, מכיוון שתכונות מים גדולות יכולות לגרום לתנועה וליצור נקודות חנק שהאוקראינים יצטרכו לפרוץ דרך.

  הכוחות הרוסיים המשיכו במאמצים להתקדם לאורך כל הפריפריה של העיר איזיום-דונייצק בולטת אך התקדמה מעט. הכוחות הרוסיים ניסו מתקפה קרקעית מאיזיום שלא התקדמה. השערים בעבר שרוסיה עשויה לוותר על ניסיונות להתקדם מאיזיום, אך הרוסים לא קיבלו החלטה כזו או שעדיין לא התחייבו אליה במלואה. התקפות בקנה מידה קטן ולא מוצלחות בקצה הדרומי של הבולטות ליד דונייצק סיטי נמשכו אך לא עשו התקדמות ממשית.

  המאמץ הרוסי העיקרי ממשיך להיות הניסיון להקיף את Severodonetsk ו Lysychansk מצפון ומדרום. חיילים רוסים שתקפו מפופאסנה מצפון לא התקדמו משמעותית ב-24 השעות האחרונות. הכוחות הרוסיים המגיעים מצפון-לדרום לא הצליחו לחצות את נהר הדונייץ של סיברסקי ולקחו הפסדים הרסניים בניסיונותיהם. ייתכן שלרוסים אין מספיק כוח לחימה טרי נוסף כדי לקזז את ההפסדים הללו ולהמשיך במתקפה בקנה מידה גדול מספיק כדי להשלים את הכיתור, אם כי סביר להניח שהם ימשיכו לנסות לעשות זאת.

  המגינים האוקראינים של מריאופול ממשיכים להילחם למרות הסיכויים, למרות התוקפים הרוסים נראה חדרו לתוך מתקן Azovstal.

  מזנונים מפתח

  אוקראינה זכתה ככל הנראה בקרב חרקוב. הכוחות הרוסיים המשיכו לסגת מן ההתנחלויות הצפוניות סביב חרקוב סיטי. כוחות אוקראינים ינסו ככל הנראה לשבש את קווי התקשורת הקרקעיים הרוסיים לאיזיום.

  כוחות אוקראינים שיבשו ככל הנראה את הניסיון הרוסי לחצות את נהר הדונייץ Siverskyi בתוקף, לערער את המאמצים הרוסים לכוחות המוניים בצפון Donbas ולהשלים את הכיתור של Severodonetsk ו Lysychansk.

  הכוחות הרוסיים ככל הנראה הבטיחו את הכביש המהיר בסמוך לכניסה המערבית למפעל הפלדה אזובסטל אך הלחימה על המתקן נמשכת.

  כוחות רוסים במחוז זאפוריז'יה מנסים ככל הנראה להגיע לטווח ארטילריה מחוץ לעיר זאפוריז'יה.

  על פי הדיווחים, כוחות אוקראינים מנסים להחזיר לעצמו את השליטה באי הנחש מול חופי רומניה או לפחות לשבש את יכולתה של רוסיה להשתמש בו.

  קרא את העדכון המלא.

  איננו מדווחים בפירוט על פשעי מלחמה רוסיים מכיוון שפעילויות אלה מכוסות היטב בתקשורת המערבית ואינן משפיעות ישירות על הפעולות הצבאיות שאנו מעריכים וחיזוי. נמשיך להעריך ולדווח על ההשפעות של פעילויות פליליות אלה על הצבא האוקראיני האוכלוסייה ובמיוחד על לחימה באזורים עירוניים אוקראינית. אנו מגנים לחלוטין את ההפרות הרוסיות הללו על חוקי העימות המזוין, אמנות ז'נבה והאנושות למרות שאיננו מתארים אותן בדוחות אלה.

  כרונולוגיה של מפות בין התאריכים 13-16 במאי 2022 (אוקראינה, מריאופול, לוהנסק, חרקוב, חרסון-מיקולייב ומולדובה) - מעבר עכבר לגלילה

  קרא את העדכונים האחרונים של סכסוך אוקראינה מהמכון לחקר המלחמה

  * משותף באישור ישיר מפורש מהמכון לחקר המלחמה (ISW).

  אודות המכון לחקר מתודולוגיית מחקר המלחמה

  מתודולוגיית המחקר של ISW מסתמכת על מקורות ראשוניים ומשניים כאחד, ומאפשרת לחוקרים לפתח הבנה מקיפה של המצב בשטח. על מנת לנתח התפתחויות צבאיות ופוליטיות בכל תחום נתון, על אנליסטים של ISW להבין לחלוטין את מערכות האויב והכוחות הידידותיים. עליהם להבין גם את הדמוגרפיה של האוכלוסייה, השטח הפיזי, הפוליטיקה וההיסטוריה של אותו אזור. זה מניח את הבסיס האנליטי להבנת הסיבות להתפתחויות מסוימות ולהגשמת מטרות המחקר שהוקצו להם. אנליסטים של ISW מבלים גם במקומות כמו עיראק, אפגניסטן ובמקומות אחרים על מנת להשיג הבנה טובה יותר של המצב הביטחוני והפוליטי ולהעריך את יישום האסטרטגיות והמדיניות הנוכחיות. החוקרים שלנו אוספים נתונים ומנתחים מגמות, ומייצרים ניתוח פרטני של התפתחויות בתחומי המחקר, ומייצרים תמונה מדויקת, ברזולוציה גבוהה, בזמן וביסודיות של המצב. מתודולוגיית המחקר של ISW מבטיחה את הצלחתה ומחויבותה לשיפור יכולתה של המדינה לבצע פעולות צבאיות, להשיג יעדים אסטרטגיים ולהגיב לבעיות המתעוררות העשויות לדרוש שימוש בכוח צבאי אמריקאי.

  על המכון לחקר המלחמה

  המכון לחקר המלחמה מקדם הבנה מושכלת של עניינים צבאיים באמצעות מחקר אמין, ניתוח מהימן וחינוך חדשני. אנו מחויבים לשפר את יכולתה של המדינה לבצע פעולות צבאיות ולהגיב לאיומים מתעוררים על מנת להשיג מטרות אסטרטגיות בארה"ב. ISW הוא ארגון מחקר מדיניות ציבורית שאינו מפלגתי, ללא מטרות רווח.

  למידע נוסף, להסתבך ולתרום עוד היום.

  קריאה נוספת

  [עדכון שנתי] חוק הסייבר הבינלאומי הלכה למעשה: ערכת כלים אינטראקטיבית

  שגרירויות נתונים: ריבונות, ביטחון והמשכיות למדינות הלאום

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליולי 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...