Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-реліз

  DISCO названо лідером в IDC MarketScape: Всесвітнє програмне забезпечення для ранньої оцінки випадків виявлення електронної інформації 2022 Оцінка постачальників

  Звіт визнає DISCO та його широкі можливості платформи, орієнтовану на клієнта стратегію та простоту використання продукту

  ОСТІН, штат Техас - (BUSINESS WIRE) —DISCO (NYSE:LAW), лідер в галузі правових технологій з підтримкою AI, сьогодні оголосила, що вона була визнана лідером в IDC MarketScape: Всесвітня оцінка EDiscovery Early Case Software 2022 (Doc #US48970222 Вересень 2022).

  Огляд продовжує залишатися дорогим аспектом електронного відкриття, незважаючи на технологічний прогрес. Володіння ранньою оцінкою випадків продовжує залишатися відмінною рисою зрілих практиків з електронного відкриття. Цей IDC MarketScape оцінює постачальників, які беруть участь у світовому ринку програмного забезпечення для виявлення електронної інформації, з акцентом на функціональність для ранньої оцінки випадків. Ця оцінка постачальника базується на комплексному критерії, який, як очікується, буде найбільш сприятливим для успіху в наданні інструментів, що дозволяють збирати, обробляти, відбирати та аналізувати дані у поєднанні з розслідуваннями та судовими процесами. Критерії оцінки підкреслюють можливості та стратегії, які дозволяють мінімізувати корпус даних та зменшити витрати.

  DISCO eDiscovery використовує передовий AI для автоматизації більшої частини процесу виявлення електронної інформації, позбавляючи юридичних відділів від дорогих і громіздких ручних завдань. Масштабування від невеликих розслідувань до найбільших, найскладніших судових процесів сьогодні, DISCO Ediscovery допомагає юридичним фахівцям швидше дістатися до фактів справи, даючи командам можливість більше зосередитись на предметній роботі, яка сприяє кращим юридичним результатам. Функції кластеризації тем дозволяє користувачам керувати ECA сучасним способом, швидко виявляючи загальні теми, показуючи кластери документів, організованих за темами. Індекс дозволяє користувачам швидко вибирати теми, які, ймовірно, мають відношення до справи, а потім заохочувати ці групи документів для активного перегляду поступово, в кінцевому рахунку заощаджуючи на витратах на рецензування.

  «Оскільки інновації продовжують впливати та порушувати юридичний світ, ми спостерігаємо зростаючий попит на хмарні та SaaS-рішення, які покращують такі сфери, як розслідування, електронне відкриття та управління справами», - сказав Райан О'Лірі, директор IDC з досліджень, конфіденційність та юридичні технології. «DISCO дозріла, щоб стати всеосяжною платформою, на яку покладаються юристи для підвищення продуктивності та підвищення ефективності роботи».

  IDC MarketScape визнав сильні сторони DISCO в наступних сферах:

  Корпоративний інструментарій: Цінність можливостей ECA DISCO узгоджується з корпоративними юридичними департаментами. DISCO може отримувати знання з огляду та метаданих документів та підтримувати їх на етапі ECA, щоб використовувати інформацію.

  Простота використання: Кожен клієнт, опитаний у поєднанні з цим дослідженням, вказував, що простота використання загальної платформи була основним фактором у прийнятті рішення про покупку. Один клієнт зазначив, що попередні інструменти вимагали днів навчання для своїх кінцевих користувачів, але DISCO не вимагала додаткового навчання, оскільки інструмент був інтуїтивно зрозумілим та споживаним.

  «Коли справа доходить до впровадження інновацій та використання інструментів автоматизації, юридичні команди не просто вимагають чудових технологій - вони також шукають споживані, готові до ринку рішення, які є інтуїтивними та простими у використанні», - сказав директор DISCO Кевін Сміт. «Наші рішення та їх здатність допомагати юридичним командам досягти кращих юридичних результатів більш ефективним та технологічним способом - це те, що відрізняє DISCO. Будучи названим лідером IDC MarketScape, ще більше підкреслює, чому ми стали платформою вибору для юристів».

  Щоб дізнатися більше про те, чому DISCO був названий лідером у 2022 IDC MarketScape для світового програмного забезпечення для ранньої оцінки випадків виявлення електронної інформації, натисніть тут, щоб завантажити уривок звіту DISCO.

  Про ДИСКО

  DISCO (NYSE: LAW) забезпечує хмарне, штучний інтелект на основі правового рішення, що спрощує електронне відкриття, огляд юридичних документів та управління справами для підприємств, юридичних фірм, постачальників юридичних послуг та урядів. Наше масштабоване інтегроване рішення дозволяє юридичним відділам легко збирати, обробляти та переглядати дані підприємства, які мають відношення або потенційно мають відношення до юридичних питань. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.csdisco.com.

  Про IDC MarketScape

  Модель оцінки постачальників IDC MarketScape призначена для надання огляду конкурентоспроможності постачальників ІКТ (інформаційно-комунікаційних технологій) на даному ринку. Методологія дослідження використовує сувору методологію скорингу, засновану як на якісних, так і на кількісних критеріях, що призводить до єдиної графічної ілюстрації позиції кожного постачальника на даному ринку. IDC MarketScape забезпечує чітку основу, в якій пропозиції продуктів і послуг, можливості та стратегії, а також поточні та майбутні фактори успіху на ринку ІТ та телекомунікаційних постачальників можуть бути змістовно порівнюються. Структура також надає покупцям технологій 360-градусну оцінку сильних і слабких сторін нинішніх та потенційних постачальників.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: Комплексне відкриття