Sat. Aug 13th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות

  Epiq חוגגת 15 שנה בעסקי השירותים המנוהלים של גילוי אלקטרוני עם השקת Epiq Choice

  היצע הטכנולוגיה החדש מעניק ללקוחות גמישות חסרת תקדים בניהול פרויקטים

  Epiq, מובילת שירותים המותאמת לטכנולוגיה למחלקות משפטיות ומשרדי עורכי דין גלובליים, הודיעה היום על השקת Epiq Choice ואבן דרך מקבילה: חגגה 15 שנה מאז חלוצי eDiscovery שירותים מנוהלים. סגן נשיא בכיר לשירותי גילוי אלקטרוני, סקוט ברגר, שזכה בפרס מפעל חיים בטקס פרסי Leaders in Tech Law במהלך Legalweek NY, הוביל צוות שהגה במקור את השירותים המנוהלים של גילוי אלקטרוני והשיק אותם ב-2007. מטרתם הייתה לקחת מושג הידוע לתעשיות אחרות ולהחיל אותו על תעשיית הטכנולוגיה והתמיכה המשפטית. הוא נועד להילחם הבלתי צפוי של מחיר, איכות שירות, וניצול הטכנולוגיה שהיה נפוץ משפטי באותה תקופה, והמאמץ הוביל לשינויים משמעותיים בדרך המשפטית עושה עסקים. Epiq Choice הוא הצעד הבא במסע זה של מתן גמישות וערך ללקוחות.

  Epiq Choice עולה בקנה אחד עם המוניטין של Epiq כפורץ דרך וספק מוביל ב- eDiscovery. עם זאת, מנהיגים בתאגידים ומשרדי עורכי דין יכולים לנצל כלים מרובים של גילוי אלקטרוני במקום אחד עם גישה נוחה דרך ענן השירות Epiq, ועם תשלום חודשי צפוי. Epiq Choice מספקת ללקוחות את כלי הגילוי האלקטרוני הקיימים אליהם הם רגילים, יחד עם היכולת לחקור טכנולוגיות חדשות, מבלי שתצטרך לבצע התחייבויות או השקעות ספציפיות לכלים ולנפחים מדויקים.

  "עבור רבים מלקוחותינו, Epiq Choice היא התשובה לבלתי נודע", אמר סקוט ברגר. "הכלים והטכנולוגיות בענף שלנו מתפתחים במהירות, ובמקרים מסוימים, כלי חדש עשוי להתאים באופן מושלם לעניין מסוים. Epiq Choice מאפשרת ללקוחות ליהנות מההשקעות שלנו בפלטפורמות ובהדרכה מבלי שנצטרך לשאת את הסיכון בעצמם. ההיסטוריה ורוח החדשנות שלנו הפכו אותנו למובילים בשירותים מנוהלים של גילוי אלקטרוני™, ו- Epiq Choice היא ההתפתחות הבאה במסע."

  פלטפורמות הגילוי האלקטרוני הזמינות כעת באמצעות Epiq Choice כוללות את Epiq Discovery, NUIX, Reveal, תורת היחסות והיחסות. Epiq Choice משולבת באופן מלא בענן השירות Epiq, המספק חוויה דיגיטלית מודרנית לעבודה עם Epiq, יחד עם יכולות מרכזיות ומאובטחות של כניסה יחידה עבור משרד עורכי דין או כל מחסנית הטכנולוגיה של המחלקה המשפטית באמצעות Epiq Access.

  הרוח החדשנית שמניעה את צוות השירותים המנוהלים של Epiq של Epiq והובילה לצמיחתה אומתה מוקדם יותר השנה על ידי המנהיגים בפרסי חוק טק משפטי הכרה בהישגי חיים.

  "ראוי שהפרס על סקוט הגיע באותה שנה בה Epiq מנציח את יום השנה ה -15 להצעת השירות המנוהל שלנו ומשיק טכנולוגיה חדשה ומלהיבה זו", אמר רוג'ר פילק, נשיא ומנכ"ל עסקי הפתרונות המשפטיים של Epiq. "תחת הנהגתו, צוות Epiq הפך דומיננטי במרחב, וגדל מפחות מ -20 אנשים ליותר מ -250 אנשי מקצוע המוקדשים אך ורק לתוכנית השירותים המנוהלים, מה שהופך אותו למאגר הגדול והמנוסה ביותר של מומחי גילוי אלקטרוני זמין. הקבוצה משתפת פעולה עם יותר ממאה לקוחות ומובילה את הענף במינוף חדשנות כמו ספריות מודל AI מטעמם. לא יכולנו להיות גאים יותר בכל מה שהצוות הזה השיג".

  לקבלת מידע נוסף על האופן שבו השירותים המנוהלים של גילוי אלקטרוני של Epiq, בקר אותנו כאן.

  אודות EpiqePIQ, מובילה עולמית בתחום השירותים המאפשרים טכנולוגיה לתעשייה המשפטית ולתאגידים, לוקחת על עצמה משימות רחבות היקף ומורכבות יותר עבור ייעוץ ארגוני, משרדי עורכי דין ואנשי עסקים ביעילות, בהירות וביטחון. לקוחות מסתמכים על Epiq כדי לייעל את הניהול של פעולות עסקיות, תובענות ייצוגיות ונזיקין המוניים, דיווח על בתי משפט, גילוי אלקטרוני, רגולציה, תאימות, ארגון מחדש ופשיטת רגל. מומחים וטכנולוגיות בנושא Epiq יוצרים יעילות באמצעות מומחיות ומספקים אמון ללקוחות בעלי ביצועים גבוהים ברחבי העולם. למידע נוסף בכתובת

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליולי 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...