Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות

  DISCO מונה למובילה ב- IDC MarketScape: תוכנת הערכת מקרה מוקדם של גילוי אלקטרוני ברחבי העולם 2022 הערכת ספקים

  הדוח מכיר ב- DISCO ויכולות הפלטפורמה המקיפות שלה, באסטרטגיה הממוקדת בלקוח וקלות השימוש במוצר

  אוסטין, טקסס— (BUSINESS WIRE) —DISCO (NYSE: LAW), המובילה בתחום הטכנולוגיה המשפטית המותאמת AI, הודיעה היום כי היא הוכרה כמובילה ב- IDC MarketScape: תוכנת הערכת מקרה מוקדם של גילוי אלקטרוני ברחבי העולם 2022 הערכת ספקים (דוק #US48970222 ספטמבר 2022).

  הסקירה ממשיכה להיות ההיבט היקר של גילוי אלקטרוני למרות ההתקדמות הטכנולוגית. מיומנות בהערכת מקרה מוקדמת ממשיכה להיות סימן ההיכר של מתרגלי גילוי אלקטרוני בוגרים. IDC MarketScape זה מעריך ספקים המשתתפים בשוק תוכנות גילוי אלקטרוני ברחבי העולם, תוך התמקדות בפונקציונליות להערכת מקרה מוקדמת. הערכת ספק זו מבוססת על קריטריון מקיף שצפוי להיות התורם ביותר להצלחה במתן כלים המאפשרים איסוף, עיבוד, איסוף וניתוח נתונים בשילוב עם חקירות וליטיגציות. קריטריוני ההערכה מדגישים יכולות ואסטרטגיות המאפשרות למזער את קורפוס הנתונים ולהפחית את העלות.

  DISCO eDiscovery משתמש בבינה מלאכותית מתקדמת כדי להפוך חלק גדול מתהליך הגילוי האלקטרוני לאוטומטי, וחוסך מחלקות משפטיות ממשימות ידניות יקרות DISCO Edcovery, המתרחב מחקירות קטנות ועד ליטיגציה הגדולה והמורכבת ביותר כיום, מסייע לאנשי מקצוע משפטיים להגיע לעובדות העניין מהר יותר, ומעצים את הצוותים להתמקד יותר בעבודה המהותית שמניעה תוצאות משפטיות טובות יותר. תכונות אשכולות נושאים מאפשרות למשתמשים לנהל את ECA בדרך המודרנית, לזהות במהירות נושאים משותפים על ידי הצגת אשכולות של מסמכים המאורגנים לפי נושאים. האינדקס מאפשר למשתמשים לבחור במהירות נושאים שעשויים להיות רלוונטיים למקרה מסוים, ואז לקדם את קבוצות המסמכים האלה לבדיקה פעילה באופן הדרגתי, ובסופו של דבר לחסוך בעלויות הסקירה.

  "ככל שהחדשנות ממשיכה להשפיע ולשבש את העולם המשפטי, ראינו ביקוש הולך וגובר לפתרונות מבוססי ענן ו- SaaS המשפרים תחומים כמו חקירות, גילוי אלקטרוני וניהול תיקים", אמר ריאן אולירי, מנהל המחקר של IDC, פרטיות וטכנולוגיה משפטית. "DISCO התבגר והפך לפלטפורמה מקיפה שאנשי מקצוע משפטיים מסתמכים עליה כדי להגביר את הפרודוקטיביות ולהניע יעילות תפעולית גדולה יותר."

  המרכז הבינתחומי MarketScape זיהה את נקודות החוזק של DISCO בתחומים הבאים:

  ערכת כלים ארגונית: אביזר הערך של יכולות ה- ECA של DISCO מיושר עם מחלקות משפטיות ארגוניות. DISCO יכול לקחת למידה מסקירה ומטא נתונים של מסמכים ולהניע אותם לשלב ה- ECA כדי למנף תובנות.

  קלות שימוש: כל לקוח שרואיין בשיתוף עם מחקר זה הצביע על כך קלות השימוש בפלטפורמה הכוללת הייתה גורם מרכזי בהחלטת הרכישה שלהם. לקוח אחד ציין כי כלים קודמים דרשו ימי הדרכה עבור משתמשי הקצה שלהם, אך DISCO לא דרש הכשרה נוספת מכיוון שהכלי היה אינטואיטיבי וצרכני.

  "כשמדובר בחיבוק חדשנות ושימוש בכלי אוטומציה, צוותים משפטיים אינם רק דורשים טכנולוגיות נהדרות - הם גם מחפשים פתרונות צרכניים ומוכנים לשוק שהם אינטואיטיביים וקלים לשימוש", אמר מנהל המוצר הראשי של DISCO קווין סמית '. "הפתרונות שלנו ויכולתם לעזור לצוותים המשפטיים להשיג תוצאות משפטיות טובות יותר בצורה יעילה יותר ומותאמת לטכנולוגיה הם מה שמבדיל את DISCO. להיות שם IDC MarketScape Leader מדגיש עוד יותר מדוע הפכנו להיות הפלטפורמה של בחירה עבור אנשי מקצוע משפטיים."

  למידע נוסף על הסיבה לכך ש- DISCO נבחרה למובילה ב- IDC MarketScape לשנת 2022 עבור תוכנת הערכת מקרה מוקדם של גילוי אלקטרוני ברחבי העולם, לחץ כאן כדי להוריד קטע מהדוח של DISCO.

  על דיסקו

  DISCO (NYSE: LAW) מספק פתרון משפטי המבוסס על בינה מלאכותית, המבוסס על ענן, המפשט את הגילוי האלקטרוני, סקירת מסמכים משפטיים וניהול תיקים עבור ארגונים, משרדי עורכי דין, ספקי שירותים משפטיים וממשלות. הפתרון המשולב והמדרגי שלנו מאפשר למחלקות המשפטיות לאסוף, לעבד ולסקור בקלות נתונים ארגוניים הרלוונטיים או רלוונטיים לעניינים משפטיים. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובת www.csdisco.com.

  אודות המרכז הבינתחומי

  מודל הערכת הספקים של IDC MarketScape נועד לספק סקירה כללית על הכושר התחרותי של ספקי ICT (טכנולוגיית מידע ותקשורת) בשוק נתון. מתודולוגיית המחקר משתמשת במתודולוגיית ניקוד קפדנית המבוססת על קריטריונים איכותיים וכמותיים, המביאה להמחשה גרפית אחת של עמדת כל ספק בשוק נתון. IDC MarketScape מספק מסגרת ברורה שבה ניתן להשוות משמעותית בין היצע המוצרים והשירותים, היכולות והאסטרטגיות, וגורמי ההצלחה בשוק הנוכחיים והעתידיים של ספקי ה- IT והטלקומוניקציה. המסגרת מספקת גם לקונים טכנולוגיים הערכה של 360 מעלות של נקודות החוזק והחולשה של ספקים קיימים ופוטנציאליים.

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  מקור: קומפלקס דיסקברי