Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  HayStackID® sagatavota un prezentēta juridiskās izglītības prezentācija

  ASV privātuma likuma štats: ko sagaidīt 2023. gadā un ārpus tās

  Izglītības tīmekļa apraide

  Datums: ceturtdiena, 2022. gada 29. septembris

  Laiks: 12:00 PM ET/ 11:00 AM CT

  Reģistrējieties tūlīt: noklikšķiniet šeit, lai reģistrētos

  Tā kā privātums turpina virzīties uz priekšplānā ne tikai informācijas izskatīšanai, bet biznesa bažas mūsdienu kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu profesionāļiem, tas ir arvien svarīgāka, lai tiem, kas atbild par plānošanu, īstenošanu un privātuma programmu pārvaldību, ir firma izpratne par pašreizējo un nākotnes ainavu privātuma tiesību aktiem un regulējumu.

  Šī stundu ilga tīmekļapraide ietvers diskusiju starp juristiem un privātuma praktiķiem par mainīgo privātuma ainavu ASV. Izcilais panelis apspriedīs:

  Kur mēs esam bijuši un kā mēs nonācām pie pašreizējā stāvokļa privātuma tiesību aktos ASV.

  Atsevišķa valsts aptauja un privātuma likumu salīdzinājums

  Praktiski pasākumi, lai sagatavotos valsts tiesību aktu izmaiņām 2023. gadā

  Argumenti par un pret federālo privātuma regulējumu

  Reģistrējieties tūlīt tīmekļa apraidei

  Ekspertu grupas saraksti

  Chris WallData Protection Officer un īpašais padomnieks, Global Privacy and ForensiCShayStackID

  2022. gadā Christopher Wall pievienojās HayStackID un šobrīd strādā kā datu aizsardzības speciālists un īpašais padomnieks, Global Privacy and kriminālistika klientu apkalpošanas komandā. Kriss ir arī HayStackID iekšējais datu aizsardzības inspektors. Kā īpašais padomnieks globālās privātuma un kriminālistikas jautājumos Chris palīdz HayStackID klientiem orientēties pārrobežu privātuma un datu aizsardzības jomā un konsultē klientus par tehniskiem privātuma un datu aizsardzības jautājumiem, kas saistīti ar kiberizmeklēšanu, datu analīzi un atklāšanu.

  Pirms pievienošanās HayStackID, Kriss strādāja Ernst and Young, kur vadīja pārrobežu kiberdrošības, kriminālistikas, strukturētu datu un tradicionālo atklājumu izmeklēšanu.

  Jennifer Kashatusspartnerdla Piper

  Jennifer Kashatus regulāri konsultē uzņēmumus visās nozarēs par privātumu, datu aizsardzību un kiberdrošību. Jo īpaši Jennifer palīdz uzņēmumiem izstrādāt visaptverošas globālas un iekšzemes privātuma un informācijas drošības programmas, vadot uzņēmumus navigācijā neskaitāmas valsts, federālās un starptautiskās privātuma noteikumus.

  Dženifera arī velta ievērojamu daļu no savas prakses reaģēšanai uz incidentiem un sagatavošanu, konsultējot daudzus uzņēmumus par incidentu reaģēšanas programmas īstenošanu un koučinga kompānijām, novērtējot apdraudētu vai faktisku drošības incidentu un reaģējot uz tiem. Turklāt Jennifer regulāri konsultē klientus privātuma un informācijas drošības jautājumos saistībā ar korporatīvajiem darījumiem, tostarp gan pirkšanas, gan pārdošanas blakusdarījumiem, konsultējot klientus, izmantojot vairāk nekā 1000 darījumus līdz šim.

  Kevin ClarkDiscovery padomnieks un viceprezidents, Analytics and Review OperationShayStackID

  Kevins pievienojās HayStackID 2022. gadā un šobrīd kalpo kā Discovery Advisor un Analytics and Review Operations viceprezidents, kur viņš konsultē un pārvalda atbalstu uz pārskatīšanu orientētām operācijām, sākot no mašīnmācīšanās un tehnoloģiju palīdzības pārskatīšanas līdz starptautiskiem daudzvalodu pārskatiem.

  Kā advokāts, kurš ir sniedzis tehniskās un biznesa vadības zināšanas tiesvedības atbalsta komandām gan uzņēmumos, gan ar vadošajiem pakalpojumu sniedzējiem, Kevinam ir plaša pieredze visos e-datu atklāšanas aspektos no datu vākšanas līdz izgatavošanai. Kevins pašlaik ir Maģistra konferences konsultatīvās padomes priekšsēdētājs. Viņš arī aktīvi piedalās Sedonas konferencē, strādājot pie procesa aizstāvības ar 1. darba grupu. Kevins saņēma savu JD 2000. gadā, un ir aktīvs advokāta loceklis Teksasā, Ilinoisā un Kolumbijas apgabalā, kā arī advokāts Anglijā un Velsā.

  Par HayStackID®

  HayStackID ir specializēts e-datu atklāšanas pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz korporācijām un advokātu birojiem droši atrast, izprast un mācīties no datiem, saskaroties ar sarežģītu, datu ietilpīgu izmeklēšanu un tiesvedību. HayStackID mobilizē nozares vadošos kibermeklēšanas pakalpojumus, uzņēmumu risinājumus un juridisko atklājumu piedāvājumus, lai apkalpotu vairāk nekā 500 pasaules vadošo korporāciju un juridisko biroju Ziemeļamerikā un Eiropā. Apkalpo gandrīz pusi no Fortune 100, HayStackID ir alternatīva kibernoziegumu un juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno kompetenci un tehnisko izcilību ar balto cimdu klientu apkalpošanas kultūru.

  HayStackID ir uzticams partneris korporācijām, advokātu birojiem un valsts aģentūrām, kas atbalsta mērķtiecīgas revīzijas, sarežģītas izmeklēšanas un civilās tiesvedības lietas ar īpašu globālu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu ekspertu komandu. Izmantojot mākslīgā intelekta potenciālu, datu zinātnes precizitāti, mašīnmācīšanās spēku un prasmīgi apmācītu un pārvaldītu recenzentu praktiskumu, HayStackID nodrošina klientus ar drošām, aizsargājamām un elastīgām spējām risināt vissarežģītākās un laikjutīgākās e-Discovery- orientētus izaicinājumus.

  Papildus tam, ka uzņēmums pastāvīgi tika ierindots Chambers USA, uzņēmums nesen tika nosaukts par pasaules līderi e-datu atklāšanas pakalpojumu jomā, ko izveidoja IDC MarketScape, kas ir Gartner MarketScape E-Discovery Solutions tirgus rokasgrāmatas pārstāvis un The National Law Journal Law Journal Legal Technology Trailblazer. Turklāt HayStackID ir sasniedzis SOC 2 II tipa apliecinājumu piecās uzticamības pakalpojumu jomās: drošība, pieejamība, apstrādes integritāte, konfidencialitāte un privātums.

  Avots: HayStackID