Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Paziņojums presei (2022. gada 18. oktobris)

  KLDiscovery paziņo par jauniem finanšu ieskatiem, kas pieejami klientu portālā

  Savā jaunākajā funkciju uzlabošanā autorizētie lietotāji var piekļūt jaunai funkcionalitātei un būtiskiem finanšu datiem pēc pieprasījuma un reāllaikā Klientu portāla risinājuma ietvaros.

  KLDiscovery Inc. (“KLDiscovery” jeb “Company”), vadošais globālais elektroniskās atklāšanas, informācijas pārvaldības un datu pārvaldības tehnoloģiju risinājumu nodrošinātājs, izlaida klientu portāla jaunāko versiju — uzņēmuma uzlaboto datu vizualizācijas rīku, kas nodrošina kritisku biznesa informāciju pieejama jebkur pasaulē.

  Ar šo laidienu svarīgi finanšu dati un rādītāji ir pieejami autorizētiem klientu portāla lietotājiem pēc pieprasījuma un reāllaikā. Uzlaboti, pielāgojami rīki ļauj lietotājiem grupēt datu punktus pēc pakalpojuma veida un drīz pēc entītijas (piemēram, juridiskā biroja, korporācijas vai apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēja) un laika perioda, nodrošinot lietotājiem nepieredzētu elastību galveno biznesa datu vizualizācijā.

  Konkrētu finanšu datu punktu ieviešana, kas pieejami visā rudenī, ietver:

  Rēķinu kopsummas pa periodiem

  Uzkrātais, bet neapmaksāts, nepabeigts darbs

  Novecošanas detaļas

  Maksājuma statuss un vēsture

  Kopējās rēķinu kopsummas laika gaitā, tostarp vizuālie brīdinājumi par budžeta sasniegšanu

  Budžeta patēriņš

  “Klientu portāla dinamiskie un interaktīvie informācijas paneļi nodrošina tūlītēju piekļuvi informācijai, kas nepieciešama, lai efektīvi pārvaldītu ikdienas darba slodzi,” teica Danny Zambito, operatīvo direktors. “Tagad, pievienojot finanšu datus, klienti var apskatīt svarīgus rādītājus pēc pieprasījuma, dodot iespēju pieņemt informētākus biznesa lēmumus, kas uzlabo apakšējo līniju. Piekļuve šiem rādītājiem ir konfigurējama, pamatojoties uz lomu un lietotāju atļaujām.”

  “KLDiscovery klientu portāls ir revolucionārs veids, kā klienti piekļūst un pārvalda būtiskus biznesa datus, piemēram, finanšu rādītājus un grāmatvedības pārskatus, kā arī svarīgus KPI savos e-datu atklāšanas jautājumos,” norādīja izpilddirektors Kriss Veilers. “Tehnoloģija un funkcionalitāte ir “vienradži” e-datu atklāšanas nozarē. Klientu iespējas ātri un viegli iegūt padziļinātu informāciju un finanšu rādītājus līdz jautājuma līmenim vai jautājumiem, ko pārvalda ārējs padomnieks, reāllaikā, ir nozares pirmā. Mēs ne tikai esam izstrādājuši tirgū vispiemērotāko risinājumu šodien, bet arī KLDiscovery ir izstrādājis nākotnes ceļvedi, nepārtraukti pilnveidojot tādus risinājumus kā Miglājs un Klientu portāla produkti, lai palīdzētu mūsu klientiem pārvaldīt visus e-datu atklāšanas jautājumus.”

  Lai iegūtu papildinformāciju par Klientu portālu, tostarp informāciju par risinājuma dinamisko metriku, pielāgojamiem brīdinājumiem un izkārtojumiem, kā arī dokumentāciju, apmeklējiet Uzņēmuma tīmekļa vietni.

  Par KLDiscovery

  KLDiscovery nodrošina ar tehnoloģijām saistītus pakalpojumus un programmatūru, lai palīdzētu advokātu birojiem, korporācijām un valsts aģentūrām risināt sarežģītas datu problēmas. Ar 25 vietām 16 valstīs KLDiscovery ir globāls līderis savā klasē labāko datu pārvaldības, informācijas pārvaldības un e-datu atklāšanas risinājumu nodrošināšanā, lai atbalstītu klientu tiesvedību, atbilstību normatīvajiem aktiem un iekšējās izmeklēšanas vajadzībām. Vairāk nekā 30 gadus apkalpo organizācijas, KLDiscovery piedāvā datu vākšanu un kriminālistikas izmeklēšanu, agrīnu gadījumu izvērtēšanu, datu apstrādi, lietojumprogrammatūru un datu mitināšanu tīmekļa dokumentu pārskatīšanai un pārvaldītus dokumentu pārskatīšanas pakalpojumus. Turklāt, izmantojot globālo Ontrack datu pārvaldības biznesu, KLDiscovery nodrošina pasaules līmeņa datu atgūšanu, katastrofu atgūšanu, e-pasta ieguvi un atjaunošanu, datu iznīcināšanu un lentes pārvaldību. “KLDiscovery” ir atzīts par vienu no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Ziemeļamerikā gan “Inc. Magazine” (Inc. 5000), gan Deloitte (Deloitte's Technology Fast 500), bet izpilddirektors Kriss Veilers bija 2014. gada Ernsts un Young Entreneur of The Year™. Turklāt KLDiscovery ir Relativitātes sertificēts partneris un uztur ISO/IEC 27001 sertificētus datu centrus visā pasaulē. Apmeklējiet www.kldiscovery.com, lai uzzinātu vairāk.

  Izlasiet sākotnējo paziņojumu.

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery