Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює загальнодоступні або приватно придбані оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-мереж, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Незважаючи на те, що ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації щодо розгляду та включення в кібер-сервер ComplexDiscovery, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення, продукти або дослідження, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Оцінка та карти*

  Оцінка конфлікту в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), команда Росії

  Проект критичних загроз (ОСАГО), Американський інститут підприємництва

  Загальна інформація про оцінку

  ISW систематично публікує оцінки російських кампаній, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль над місцевістю в Україні та основні осі маневру Росії.

  Ці карти збільшують щоденні синтетичні продукти, які висвітлюють ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Одним з найбільш точних і детальних джерел поточних оновлень про українську кризу є оновлення конфлікту в Україні від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є 501 (c) (3) організація і виробляє строго безпартійні, неідеологічні, фактичні дослідження. ISW прагне сприяти інформованому розумінню війни та військової справи шляхом всебічного, незалежного та доступного дослідження та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні для широкої громадськості, військових практиків, політиків та представників засобів масової інформації. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть бути корисними для фахівців з кібербезпеки, інформаційного управління та юридичних відкриттів, оскільки вони стежать за бізнесом, інформаційними технологіями, юридичними тенденціями та траєкторіями, на які впливають нинішні Конфлікт в Україні.

  Оцінка російської наступальної кампанії - Спеціальний звіт за 22 березня 2022 року

  Початкова російська кампанія з вторгнення та завоювання України завершується без досягнення її цілей — вона зазнає поразки, іншими словами. Війна осідає у глухий стан у більшій мірі театру. Але війна не закінчена і, швидше за все, не закінчиться найближчим часом. І результат війни ще не зрозумілий. Росіяни все ще можуть перемогти; українці можуть перемогти; війна може розширитися, щоб залучити інші країни; або може перетворитися на більш масштабну версію патової ситуації на сході України, яка зберігалася з 2014 року до початку вторгнення Росії в лютому 2022 року. Проте провал початкової військової кампанії Росії знаменує важливу перегин, яка має наслідки для розвитку та виконання західних військових, економічних та політичних стратегій. Захід повинен продовжувати поставляти Україні зброю, яка їй потрібна для боротьби, але тепер він також має різко розширити свою допомогу, щоб допомогти зберегти Україну як країну навіть в умовах патової ситуації.

  Прочитайте повний спеціальний звіт під назвою «Що означає патова справа в Україні та чому це важливо».

  Оновлення конфлікту в Україні 22 березня 2022 року

  Кремль навряд чи відкличе свої максималістичні політичні вимоги України в поточних переговорах, незважаючи на те, що російські військові не зможуть досягти поставлених цілей.

  Кремль влаштував мітинг 195,000 осіб у Москві, за участю президента Путіна 18 березня, щоб помилково зобразити високий рівень громадської підтримки вторгнення Росії в Україну.

  Кремлівські заборони Facebook, Instagram та інших великих західних платформ в Росії, ймовірно, мають намір змусити ці компанії відповідати російським стандартам цензури, щоб зберегти свою частку ринку в Росії.

  Російські чиновники продовжують принижувати вплив нових санкцій і пропонують відповідні заходи проти міжнародних компаній, які покинули Росію.

  Кремль продовжував встановлювати умови для можливої хімічної чи радіологічної атаки в Україні фальшивим прапором, сприяючи неправдивим твердженням загроз з боку біолабораторій, що фінансуються США в Україні.

  Глави держав Східної Європи НАТО закликали до більш ініціативної військової постави НАТО і реагування на вторгнення Росії в Україну під час проведення екстреного саміту НАТО 24 березня.

  Китай публічно заявив, що не надаватиме Росії фінансової або військової допомоги і пообіцяв подальшу гуманітарну допомогу Україні, але звинуватив США у війні в Україні.

  Хронологія карт від 20 — 22 березня 2022 року (Україна, Київ та Маріуполь) - Переведіть курсор до прокрутки

  Карти конфліктів України - 032022-032222

  Читайте останні новини «Конфлікт України» від Інституту вивчення війни

  * Поділився прямим прямим прямим дозволом від Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології воєнних досліджень

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвинути всебічне розуміння ситуації на місцях. Для аналізу воєнних і політичних подій в будь-якій галузі дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених цілей дослідження. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та в інших місцях, щоб краще зрозуміти безпеку та політичну ситуацію та оцінити реалізацію сучасних стратегій та політик. Наші дослідники складають дані та аналізують тенденції, виробляючи гранульований аналіз розробок у сферах досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та відданість покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, довіреного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною організацією з досліджень державної політики. Дізнайтеся більше, брати участь і зробити внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кібер-право на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для держав - держав

  Джерело: КомплексDiscovery

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...