Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Оновлення для інвесторів (29 вересня 2022 р.)

  ASIC виконавче провадження

  Огляд випуску ринку

  Нещодавнє оновлення новин для інвесторів від Nuix від 29 вересня 2022 року повідомляє, що ASIC розпочала цивільний процес у Федеральному суді проти Компанії та її директорів у період з 18 січня 2021 року по 21 квітня 2021 року. Інформація, що міститься у випуску Nuix на ринку, може бути цікавою для професіоналів юридичних, ділових та інформаційних технологій, що працюють або інвестують в екосистему електронного виявлення.

  Згідно з випуском ринку, ASIC стверджує, що аспекти розкриття ринку Компанії в цей період суперечили положенням Закону про корпорації та Закону про ASIC і що відповідні директори порушили свої обов'язки щодо цього розкриття. Зокрема, ASIC стверджує, що розкриття Компанією своєї річної вартості контракту (ACV) та статутних доходів на тлі прогнозів було недостатнім.

  Крім того, ASIC шукає декларації щодо передбачуваних поручень, грошових штрафних санкцій проти Nuix та грошових штрафів та наказів про дискваліфікацію проти відповідних директорів.

  Згідно з випуском ринку, Nuix повністю співпрацювала з ASIC під час свого розслідування цих питань.

  Nuix також заперечує звинувачення, висунуті проти нього, та звинувачення, висунуті проти респондентів директора, і має намір захищати провадження. Враховуючи, що це питання перебуває на розгляді Суду, Nuix підкреслив, що Компанія не буде надавати коментарі стосовно ходу цих проваджень.

  Прочитайте повний випуск ринку: виконавче провадження ASIC (PDF) - Наведення миші для прокрутки

  Випуск ринку Nuix - виконавче провадження ASIC - 092922

  Про Нуікс

  Nuix Limited є провідним постачальником програмного забезпечення для аналітики розслідувань та розвідки з баченням «пошуку істини в цифровому світі». Nuix допомагає клієнтам обробляти, нормалізувати, індексувати, збагачувати та аналізувати дані з безлічі різних джерел, вирішуючи багато складних проблем з даними. Платформа Nuix підтримує низку випадків використання, включаючи кримінальні розслідування, фінансові злочини, супровід судових процесів, розслідування співробітників та інсайдерів, юридичне розкриття електронної інформації, захист даних та конфіденційність, а також управління даними та дотримання нормативних вимог.

  Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте investors.nuix.com

  Прочитайте оригінальну відповідь.

  Додаткове читання

  Виявлення відповіді? Звіт Nuix до ASX Запит інформації

  Виявлення звітів? Нові примітки Прес-спекуляція

  Інвестиції в електронне відкриття (запущений лістинг)

  Джерело: Комплексне відкриття