Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustamärkus. Järgnev teadaanne jagab e-juurdluse pakkuja KLDiscovery finantstulemusi 3Q2022 ning võib pakkuda huvi e-juurdluse ökosüsteemi tegutsevatele või investeerivatele juriidilistele, äri- ja infotehnoloogia spetsialistidele. Lisaks sellele pakub Redpointi riskikapitalisti Tomasz Tunguzi hiljutine postitus (august 2022) huvitava kaalutluse, mis võib avaliku tarkvarafirmade väärtuse osas olla asjakohane. Postitus pealkirjaga Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja, märgib, et kasumlikkus on tõusnud avaliku tarkvarafirma väärtuse kõige olulisemaks korrelaadiks ja ennustajaks.

  Pressiteade väljavõte (9. november 2022)

  KLDiscovery Inc. teatab kolmanda kvartali 2022 majandustulemused

  Ettevõte jätkab strateegiliste algatuste rakendamist ja tõhususe tõstmist

  MCLEAN, Va. - (Business WIRE) -KLDiscovery Inc. („KLDiscovery” või „Company”), juhtiv ülemaailmne elektroonilise avastamise, teabe juhtimise ja andmete taastamise tehnoloogia lahendusi, teatas täna, et tulu kolmandas kvartalis lõppes september 30, 2022 oli $74,5 miljonit versus $81.1 miljonit kolmandas kvartalis 2021. 2022. aasta III kvartali puhaskahjum oli (17,4) miljonit dollarit võrreldes 2021. aasta III kvartalis (29,5) miljoni dollariga.

  2022i kolmanda kvartali EBITDA oli 5,1 miljonit dollarit võrreldes 2021-i kolmandas kvartalis 14,7 miljoni dollariga. 2022. aasta III kvartali korrigeeritud EBITDA (välja arvatud aktsiapõhine hüvitis, soetamisfinantseerimine ja tehingukulud ning muud allpool kirjeldatud esemed) oli 2021. aasta III kvartalis 11,3 miljonit dollarit võrreldes 16,8 miljoni dollariga, mis kajastab plaanitud investeeringuid teadus- ja arendustegevusse ning müüki ning turundus.

  „Hoolimata 2022i kolmandas kvartalis langevast maailmamajanduse makromajanduslikest tulemustest, jätkame märkimisväärseid edusamme strateegiliste algatuste rakendamisel, mis meie arvates tugevdavad ettevõtet,” ütles KLDiscovery Inc tegevjuht Christopher Weiler. „Me jääme laserile keskendunud asju, mida me saame kontrollida nendel rasketel majanduslikel aegadel.”

  Hr Weiler jätkas: „Kuigi prognoosime kogu aasta suuremat puhaskahjumit, eeldatakse, et korrigeeritud EBITDA on meie ootustega kooskõlas, hoolimata sellest keerulisest turukeskkonnast tulenevast väiksemast tulust. Aasta-aastani udukogu tulud kasvasid aasta-aastaringselt, kuna selle võimsa pakkumisega saavutame suurema veojõu. Klientide tagasiside meie uuenduslikust kliendiportaalist on olnud väga positiivne, kuna oleme jätkuvalt pühendunud klientidele maailmatasemel klienditeeninduse pakkumisele koos meie täielikult integreeritud tehnoloogiapakkumisega.”

  Weiler lisas: „Me jätkame kogu ettevõtte efektiivsuse otsimist ja rakendamist, mis võimaldavad meil investeerida tulevikku kapitali ümber. Näiteks meie nüüd väljakujunenud võime töötada kodust on võimaldanud meil vähendada hõivatuskulusid konsolideerides bürooruumid, mis hõlmas meie McLeani peakorteri sulgemist ja kolimist Eden Prairie, MN. Samuti sulgesime kontorid Hispaanias, Rootsis, Chicagos ja Richmondis, et veelgi konsolideerida. Andmete taastamise jaoks optimeerime oma personali ja laiendasime oma müügistrateegiat, et suunata ülemaailmsed ettevõtted ja tehnoloogiapartnerid, kui otsime suuremaid lepinguid, millel on selles ettevõttes tugevamad

  KLDiscovery kohta

  KLDiscovery pakub tehnoloogiaga seotud teenuseid ja tarkvara, et aidata advokaadibüroodel, korporatsioonidel ja valitsusasutustel lahendada keerukaid andmeprobleeme. KLDiscovery on 25 asukohaga 16 riigis ülemaailmne liider parimate andmehalduse, teabehalduse ja e-juurdluse lahenduste pakkumisel, et toetada klientide kohtuvaidlusi, õigusaktide vastavust ja sisejuurdluse vajadusi. Organisatsioonide teenistuses üle 30 aasta, pakub KLDiscovery andmete kogumist ja kohtuekspertiisi uurimist, varajast juhtumihindamist, andmetöötlust, rakendustarkvara ja andmemajutust veebipõhiste dokumentide ülevaatuste jaoks ning hallatavate dokumentide läbivaatamise teenuste Lisaks pakub KLDiscovery oma ülemaailmse Ontrack andmehalduse äri kaudu maailmatasemel andmete taastamise, katastroofi taastamise, e-posti kaevandamise ja taastamise, andmete hävitamise ja lindi haldamise. KLDiscovery on tunnustatud Põhja-Ameerika üheks kõige kiiremini kasvavaks ettevõtteks nii Inc. Magazine (Inc. 5000) kui ka Deloitte (Deloitte Technology Fast 500) ning tegevjuht Chris Weiler oli 2014 Ernst ja Young Entrepreneur of The Year™. Lisaks on KLDiscovery Relatiivsusteooria sertifitseeritud partner ja haldab ISO/IEC 27001 sertifitseeritud andmekeskusi üle maailma. Lisateabe saamiseks külastage www.kldiscovery.com.

  Loe algset teadet.

  Täielik teadaanne tabelitega (PDF) - hiireüleminek kerimiseks

  KLDiscovery Inc kuulutab välja kolmanda kvartali 2022 majandustulemused

  Lagniappe

  Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja (Tomasz Tunguz)

  Tulud Headwinds? KLDiscovery Inc. teatab 2022. aasta teise kvartali majandustulemustest

  Tugev kasv? KLDiscovery Inc. kuulutab välja esimese kvartali 2022 majandustulemused

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  E-juurdluse äri lühendatud pilk: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Allikas: ComplexDiscovery