Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Uwaga redaktora: Od czasu do czasu, ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje treści, i badania z cyberprzestrzeni, dane, i legalne odkrycia dostawców, organizacje badawcze, i członków społeczności ComplexDiscovery. Podczas gdy ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia treści.

  Aby przesłać zalecenia dotyczące rozważenia i włączenia do cyberprzestrzeni ComplexDiscovery, dane, oraz usługi zorientowane na odkrycie prawne, produkt, lub ogłoszenia badawcze, skontaktuj się z nami już dziś.

  Aktualizacja inwestorów (29 września 2022 r.)

  Postępowanie egzekucyjne

  Przegląd wersji rynkowej

  Najnowsza aktualizacja informacji dla inwestorów od Nuix z 29 września 2022 r., informuje, że ASIC wszczęło postępowanie cywilne w sądzie federalnym przeciwko Spółce i jej dyrektorom w okresie od 18 stycznia 2021 do 21 kwietnia 2021 r. Informacje zawarte w wydaniu rynkowym Nuix mogą być interesujące dla prawników, biznes, oraz specjalistów ds. technologii informatycznych działających lub inwestujących w ekosystem ediscovery.

  Zgodnie z publikacją rynkową ASIC twierdzi, że aspekty ujawniania informacji rynkowych Spółki w tym okresie naruszały przepisy ustawy o korporacjach i ustawy ASIC oraz że właściwych dyrektorów naruszyli swoje obowiązki w odniesieniu do tego ujawnienia. W szczególności ASIC twierdzi, że ujawnienie przez Spółkę wartości kontraktu rocznego (ACV) i ustawowych wyników przychodów w stosunku do prognoz było niewystarczające.

  Ponadto ASIC domaga się oświadczeń w odniesieniu do domniemanych naruszeń, kar pieniężnych wobec Nuix oraz kar pieniężnych i nakazów dyskwalifikacji wobec odpowiednich dyrektorów.

  Zgodnie z publikacją rynkową, Nuix w pełni współpracował z ASIC w trakcie dochodzenia w tych sprawach.

  Nuix zaprzecza również zarzutom postawionym przeciwko niemu i zarzutom skierowanym przeciwko respondentom dyrektora i zamierza bronić postępowania. Mając na uwadze, że sprawa toczy się przed Trybunałem, Nuix podkreślił, że Spółka nie będzie komentować postępów w postępowaniu w tym postępowaniu.

  Przeczytaj pełną wersję rynkową: Postępowanie egzekucyjne ASIC (PDF) - najedź myszką, aby przewijać

  Nuix Market Release - Postępowanie egzekucyjne ASIC - 092922

  Nuix

  Nuix Limited jest wiodącym dostawcą oprogramowania do analizy śledczej i wywiadowczej, z wizją „znajdowania prawdy w cyfrowym świecie”. Nuix pomaga klientom przetwarzać, normalizować, indeksować, wzbogacać i analizować dane z wielu różnych źródeł, rozwiązując wiele złożonych problemów związanych z danymi. Platforma Nuix obsługuje szereg przypadków użycia, w tym dochodzenia karne, przestępstwa finansowe, wsparcie w postępowaniach sądowych, dochodzenia pracowników i poufnych informacji, legalne ediscovery, ochrona danych i prywatność, oraz zarządzanie danymi i zgodność z przepisami.

  Więcej informacji można znaleźć na stronie investors.nuix.com

  Przeczytaj oryginalną odpowiedź.

  Dodatkowy odczyt

  Ujawniająca odpowiedź? Raport Nuix do ASX Prośba o informacje

  Ujawnianie raportów? Nuix Notes Spekulacje prasowe

  Inwestycje w eDISCOVERY (A Running Listing)

  Źródło: complexDiscovery