Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu nodrošinātājiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētos pakalpojumos, produktos vai izpētes paziņojumos, sazinieties ar mums jau šodien.

  Biļetens

  Pieci Great lasa par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu par decembri 2022

  ComplexDiscovery

  ComplexDiscovery* regulāri izceļ kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu ieskatu un izlūkdatus, sākot no sākotnējiem pētījumiem līdz apkopotām ziņām kiberdrošības, informācijas pārvaldības un e-datu atklāšanas profesionāļiem. Mēneša ComplexDiscovery publicē Five Great lasa par kibernoziegumu, datu un Legal Discovery, biļetenu ar izvēli pētījumu, ziņojumi un raksti.

  Klikšķiniet šeit, lai izlasītu pilnu biļetenu jaunāko Five Great Reads

  Klikšķiniet šeit, lai apskatītu pēdējos Five Great lasa biļetenus

  Noklikšķiniet šeit, lai abonētu Five Great nolasa atjauninājumu

  Indivīdiem un organizācijām, kas izceltas decembra izdevumā, ietver:

  Eiropas Savienības Kiberdrošības aģentūra (ENISA)

  Federālā tirdzniecības komisija (FTC)

  Somijas Transporta un komunikāciju aģentūra (Traficom)

  Nacionālais standartu un tehnoloģiju institūts (NIST)

  Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācija (ESAO)

  ComplexDiscovery

  Decembris 2022 Biļetens (PDF) — Mouseover un noklikšķiniet

  2022. gada decembris Newsletter - Priecīgas brīvdienas

  Izlasiet sākotnējo versiju.

  *Par ComplexDiscovery un ComplexDiscovery OÜ

  ComplexDiscovery ir tiešsaistes publikācija, kurā izcelta kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu ieskats un izlūkošana, sākot no sākotnējiem pētījumiem līdz apkopotām ziņām kiberdrošības, informācijas pārvaldības un e-datu atklāšanas speciālistiem. Īpaši mērķtiecīga publikācija tiecas palielināt lasītāju kolektīvo izpratni par kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu informāciju un jautājumiem un nodrošināt objektīvu resursu tendenču, tehnoloģiju un pakalpojumu izskatīšanai, kas saistīti ar elektroniski uzglabātu informāciju.

  ComplexDiscovery OÜ ir tehnoloģiju mārketinga uzņēmums, kas nodrošina stratēģiskās plānošanas un taktiskās izpildes kompetenci kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu organizāciju atbalstam. Uzņēmums ComplexDiscovery OÜ ir reģistrēts kā sabiedrība ar ierobežotu atbildību Eiropas Savienības valstī Igaunijā, vienā no digitāli attīstītākajām valstīm pasaulē, darbojas praktiski visā pasaulē, lai sniegtu mārketinga konsultācijas un pakalpojumus.

  Papildus lasīšana

  E-datu atklāšanas tirgus izmēra Mashup: 2022-2027 pasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Avots: ComplexDiscovery