Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-реліз (28 листопада 2022 р.)

  Integreon оголошує про нового виконавчого директора

  Лідер глобальних технологічних послуг Суброто Мукерджі сприяти зростанню Integreon, використовуючи технології та інновації

  Integreon, надійний всесвітній постачальник юридичних та бізнес-аутсорсингових послуг, оголосив сьогодні, що глобальний лідер технологічних послуг Суброто Мукерджі був призначений головним виконавчим директором. Integreon є мажоритарною власністю інвестиційних фондів, керованих EagleTree Capital.

  Як ветеран індустрії технологічних послуг, Subroto приєднується до Integreon з Rackspace Technology, де він зовсім недавно був президентом регіону Америки, після того як раніше обіймав посаду його головного операційного директора. Під керівництвом Subroto компанія Rackspace Technology стала одним із провідних світових провайдерів керованих хмарних обчислень, значно розширивши свій глобальний слід доставки та повідомивши про багаторічне двозначне зростання доходів. До цього він провів 20 років у HPE Enterprise Services та його компаніях-попередниках на різних керівних посадах з клієнтами та постаченими. Це завершилося тим, що вона була частиною команди керівництва, яка інтегрувала HPE Enterprise Services та CSC, щоб сформувати технологію DXC, створивши таким чином платформу, яка допоможе компаніям у всьому світі керувати своїми критично важливими системами через державні, приватні та гібридні хмари.

  «Ми раді вітати Subroto, досвідченого старшого керівника з відмінним послужним списком у зростаючому бізнесі аутсорсингових послуг з підтримкою технологій, до Integreon», - сказав Ануп Багарія, співкеруючий партнер EagleTree Capital.

  «Стиль лідерства Subroto в поєднанні з його пристрастю до використання технологій для поліпшення результатів клієнтів роблять його ідеальною людиною, щоб привести Integreon до наступної фази інновацій та зростання», - сказав Рохан Рай, партнер EagleTree Capital, який служив тимчасовим генеральним директором Integreon.

  «В результаті своєї прихильності до клієнтоорієнтованості та операційної досконалості компанія Integreon стала надійним партнером кількох найбільших світових корпорацій та найбільш шанованих юридичних фірм, багато з яких є клієнтами вже більше десяти років», - сказав Суброто. «Я радий, що маю можливість співпрацювати з талановитими співробітниками Integreon, щоб побудувати на такому міцному фундаменті».

  Subroto планує і надалі поєднати досвід 3500+ людей Integreon, які працюють у глобальній мережі центрів доставки, з постійною прихильністю компанії до розробки інноваційних технологічних рішень, щоб допомогти передбачити та вирішити майбутні проблеми клієнтів. BEST команда Integreon, яка є центром передового досвіду Integreon в області інновацій та автоматизації, доповнює глибокий стенд спеціалістів компанії, і часто розробляє індивідуальні технологічні рішення для підвищення операційної ефективності для клієнтів.

  До свого перебування в Rackspace Technology, Суброто був віце-президентом і генеральним директором DXC Technology, публічно торгуваної ІТ-компанії на суму 25 мільярдів доларів. Раніше обіймав керівні посади в Hewlett-Packard, Digital GlobalSoft і Wipro. Він має ступінь магістра в галузі управління в Інституті технологій і науки Бірла.

  Про Інтегреон

  Integreon є надійним, глобальним постачальником юридичних та бізнес-аутсорсингових послуг для корпорацій та юридичних фірм, які прагнуть розширити свої можливості та трансформувати свою ефективність. Більше 3500 професіоналів Integreon надають експертну підтримку в різних керованих послугах — від юридичних та комплаєнс-вимог до креативного дизайну, доставки контенту та адміністративної підтримки. Завдяки глобальним центрам доставки на трьох континентах, Integreon забезпечує цілодобове обслуговування на 50+ мовах і глибоко прагне до успіху клієнтів, послідовно пропонуючи інноваційні технологічні рішення, які покращують гнучкість та ефективність для підвищення ефективності бізнесу. Для отримання додаткової інформації про спектр послуг Integreon відвідайте www.integreon.com і стежте за Integreon в LinkedIn, Twitter і Facebook.

  Про EagleTree Капітал

  EagleTree Capital - провідна нью-йоркська фірма прямих інвестицій на середньому ринку, яка завершила понад 40 інвестицій у прямі інвестиції та понад 80 додаткових угод за останні 20 років. EagleTree в основному інвестує в Північну Америку в наступних секторах: медіа та бізнес-послуги, споживчі та водні та спеціальні промислові. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.eagletree.com або знайдіть EagleTree на LinkedIn.

  Читайте оригінальне оголошення.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Час для експерта? HaystackID® запускає нову глобальну консультаційну пропозицію

  Джерело: Комплексне відкриття