Sun. Oct 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הערת רקע: הוקמה על ידי חוק סוכנות אבטחת הסייבר ותשתיות משנת 2018, CISA משמשת הן כסוכנות ההגנה הקיברנטית של אמריקה והן כרכזת הלאומית לאבטחת תשתית קריטית וחוסן. מרחב משימה עצום זה מחייב התקשרויות ושותפויות עם בעלי עניין ברחבי העולם, כמו גם נוכחות מקומית ואזורית חזקה. האיומים העומדים בפני - דיגיטלי ופיזי, מעשה ידי אדם, טכנולוגי, וטבעיים - הם מורכבים יותר, ושחקני האיום מגוונים יותר, מאשר בכל נקודה בהיסטוריה CISA. CISA הוא במרכז גיוס הגנה קולקטיבית כפי שאנו מובילים את המאמצים של האומה להבין, לנהל, ולהפחית את הסיכון לתשתית קריטית.

  מטרת התכנית האסטרטגית CISA היא לתקשר את משימת CISA וחזון, לקדם את האחדות של מאמץ ברחבי הסוכנות והשותפים, ולהגדיר הצלחה עבור CISA כסוכנות. התכנית מתארת את בעל העניין, מדיניות, והקשר מבצעי שבו CISA חייב לבצע ומציג את השינויים האסטרטגיים CISA יעשה כדי לבצע את המשימה החיונית שלה טוב יותר בשלוש השנים הבאות. התוכנית מתבססת ומיישרת עם התוכנית האסטרטגית של המחלקה לביטחון פנים של ארצות הברית לשנים פיסקליות 2020 - 2024. CISA תיישם את התוכנית האסטרטגית באמצעות תוכניות התפעול השנתיות החטיבה והמשרד ברמת הסוכנות (AOP).

  מידע זה על CISA והתכנית האסטרטגית CISA עשוי להיות מועיל עבור אבטחת סייבר, ממשל מידע, ואנשי מקצוע גילוי משפטי כפי שהם פועלים במערכת האקולוגית eDiscovery ומתכננים לתמוך בהגנה סייבר ופעילויות גילוי סייבר ואירועים.

  פרסום CISA

  תוכנית אסטרטגית CISA 2023-2025

  הודעת מנהל ותוכנית מלאה

  הודעה מג'ן איסטרלי, מנהלת סוכנות אבטחת סייבר ותשתיות (CISA)

  אני גאה לשתף 2023 - 2025 תכנית אסטרטגית CISA, התכנית האסטרטגית המקיפה הראשונה מאז CISA הוקמה כסוכנות ב 2018. התוכנית האסטרטגית מייצגת גישה נוטה קדימה ומאוחדת להשגת החזון שלנו להבטיח תשתית קריטית מאובטחת ועמידה עבור העם האמריקאי.

  ב- CISA אנו מובילים את המאמץ הלאומי להבין, לנהל ולהפחית את הסיכון לתשתית הסייבר והפיזית שאמריקאים מסתמכים עליהם כל שעה בכל יום. הסיכונים העומדים בפנינו מורכבים, מפוזרים גיאוגרפית ומשפיעים על מגוון רחב של בעלי העניין שלנו, כולל סוכנויות ממשלתיות אזרחיות פדרליות, חברות במגזר הפרטי, ממשלות ממשלתיות, מקומיות, שבטיות וטריטוריאליות (SLTT) ובסופו של דבר העם האמריקני. חובתנו לעבוד עם בעלי העניין שלנו כדי לצמצם סיכונים אלה כדי לשמור על הביטחון הלאומי שלנו, היציבות הכלכלית והבריאות והבטיחות של כל אזרחינו.

  התוכנית האסטרטגית שלנו מציגה ארבע מטרות שאפתניות שעלינו להשיג כדי להתמודד עם האתגרים המגוונים והדינמיים העומדים בפני האומה שלנו. ראשית, אנו חוד החנית מאמץ לאומי כדי להבטיח את ההגנה ואת החוסן של המרחב הקיברנטי. בתפקידנו כסוכנות הגנת הסייבר של אמריקה, עלינו לבנות את היכולת הלאומית להתגונן מפני התקפות סייבר ולהתאושש ממתקפות סייבר. עלינו לעבוד עם שותפים פדרליים כדי לחזק את תנוחות האבטחה הקיברנטית ותגובת האירועים שלהם ולהגן על רשתות הרשות המבצעת האזרחיות הפדרליות התומכות בפעולות החיוניות של האומה שלנו. ועלינו לשתף פעולה עם המגזר הפרטי וממשלות SLTT כדי לאתר ולהקטין איומי סייבר ופגיעויות לפני שהם הופכים לאירועים.

  שנית, אנו נפחית סיכונים, ולחזק את החוסן של, התשתית הקריטית של אמריקה. הבטיחות והביטחון שלנו תלויים ביכולתה של תשתית קריטית להתכונן ולהסתגל לתנאים המשתנים ולעמוד ולהתאושש במהירות משיבושים. אנו נפחית באופן יזום את הסיכון לתשתיות ולמערכות תוך בניית היכולת של בעלי העניין שלנו להגן על התשתית שלהם מפני איומים וסיכונים בסייבר ופיזיים. במהלך תקריות ואסונות גדולים, אנו מוכנים לסייע לבעלי העניין שלנו ולהבטיח כי פקידי ממשלה ואנשי בטיחות הציבור יוכלו לתקשר במהירות וביעילות.

  שלישית, נחזק את שיתוף הפעולה המבצעי כולו ושיתוף מידע. בליבה של המשימה של CISA היא שותפות ושיתוף פעולה. אבטחת התשתית הסייבר והפיזית של האומה שלנו היא אחריות משותפת. אנו מאתגרים דרכים מסורתיות לעשות עסקים ולעבוד באופן פעיל עם השותפים הממשלתיים, התעשייה, האקדמיים והבינלאומיים שלנו כדי להתקדם לשיתוף פעולה נוטה יותר קדימה ומוכוון פעולה. אנו מחויבים גם להגדיל ולחזק את הנוכחות האזורית של הסוכנות שלנו כדי לספק בצורה יעילה יותר את הסיוע שבעלי העניין שלנו זקוקים לו.

  והרביעי, יסוד להצלחה שלנו, אנו נאחד כCISA אחת באמצעות פונקציות משולבות, יכולות, וכוח עבודה. אנחנו נצליח בגלל האנשים שלנו. אנו בונים תרבות של מצוינות המבוססת על ערכי ליבה ועקרונות ליבה המעציבים עבודת צוות ושיתוף פעולה, חדשנות והכללה, בעלות והעצמה ושקיפות ואמון. כצוות אחד המאוחד מאחורי המשימה המשותפת שלנו, אנו "נעבוד חכם" לפעול בצורה יעילה וחסכונית.

  יש הרבה עבודה לעשות. CISA הוא במרכז של קריאה לאומית לפעולה, וצוות ברמה העולמית שלנו הוא מוכן לספק על המשימה שלנו, בשיתוף פעולה הדוק עם קבוצה מגוונת של שותפים בכל המגזרים. יחד, אנו נעשה התקדמות חיונית כדי להתמודד עם הסיכונים העומדים בפני האומה ולהבטיח את ביטחונם ואמינותם של השירותים והתשתיות הקריטיים עליהם תלויה האומה.

  קרא את הדוח המקורי.

  תוכנית מלאה: תוכנית אסטרטגית של CISA 2023-2025 (PDF) - מעבר עכבר לגלילה

  תוכנית אסטרטגית של חבר העמים - 20220912

  קריאה נוספת

  הגדרת גילוי סייבר? הגדרה ומסגרת

  אתגרי אבטחת הסייבר לבינה מלאכותית: בהתחשב במחזור החיים של AI

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  שוק מוכן? IDC מזהה את DISCO כמוביל תוכנה להערכת מקרה מוקדם

  “As innovation continues to impact and disrupt the legal world, we’ve...

  בניית כוח עבודה של אבטחת סייבר? המסגרת האירופית למיומנויות אבטחת סייבר

  According to ENISA's Executive Director, Juhan Lepassaar, "The future security of...

  נשען קדימה? התוכנית האסטרטגית של חבר העמים 2023-2025

  The purpose of the CISA Strategic Plan is to communicate the...

  שיפור סיכונים מתמשך? Q3 Cyber עיגול מ Cyber פעמון

  According to Manu Singh, director of risk engineering at Cowbell, "Every...

  גילוי אלקטרוני מיזוגים, רכישות והשקעות ברבעון השלישי 2022

  From HaystackID and Relativity to Exterro and TCDI, the following findings,...

  האשמות והכחשות? חדשות הערות ASIC הליכי אכיפה

  The recent investor news update from Nuix on 29 September 2022,...

  תגובה חושפת? Nuix מגיב לבקשת ASX לקבלת מידע

  The following investor news update from Nuix shares a written response...

  דוחות חושפים? חדשות הערות העיתונות ספקולציות

  According to a September 9, 2022 market release from Nuix, the...

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לספטמבר 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לאוגוסט 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליולי 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...