Tue. Jan 31st, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Taustamärkus. Järgnev teadaanne jagab e-juurdluse pakkuja DISCO 3Q2022 majandustulemusi ning võib pakkuda huvi e-juurdluse ökosüsteemi tegutsevatele või investeerivatele juriidilistele, äri- ja infotehnoloogia spetsialistidele. Lisaks sellele pakub Redpointi riskikapitalisti Tomasz Tunguzi hiljutine postitus (august 2022) huvitava kaalutluse, mis võib avaliku tarkvarafirmade väärtuse osas olla asjakohane. Postitus pealkirjaga Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja, märgib, et kasumlikkus on tõusnud avaliku tarkvarafirma väärtuse kõige olulisemaks korrelaadiks ja ennustajaks.

  Pressiteade väljavõte (10. november 2022)

  DISCO teatab teises kvartalis 2022 majandustulemused

  Kogutulu $34,5 miljonit, aasta üle aasta kasv 15%

  AUSTIN, Texas- (BUSINESS WIRE) - CS Disco, Inc. („DISCO”) (NYSE: SEADUS) teatas täna majandustulemused oma kolmandas kvartalis lõppes 30. septembril 2022.

  „Selles kvartalis suurenes meie lahendust kasutavate klientide arv, kuna meie klientide arv kasvas 1,318-ni, mis oli 26% aastaga võrreldes aastaga,” ütles asutaja ja tegevjuht Kiwi Camara. „Lisaks on meie suurem keskendumine tegevuse efektiivsusele kaasa toonud eelmisel kvartalis esitatud EBITDA suuniste olulise löögi.”

  Kolmas kvartal 2022 Rahalised tähtsündmused:

  Kogutulu oli 34,5 miljonit dollarit, kuni 15% võrreldes 2021. aasta kolmanda kvartaliga.

  GAAP puhaskahjum oli 2021i kolmandas kvartalis 2021 miljonit dollarit 2021 miljonit dollarit.

  Korrigeeritud EBITDA oli ($13,1) miljonit eurot, võrreldes ($7,5) miljonit eurot 2021. aasta kolmandas kvartalis.

  Viimased äri esiletõstetud:

  DISCO Nimega Leader IDC Marketscape: DISCO tunnistati liider IDC Marketscape: Worldwide eDiscovery Early Case Assessment Software 2022 Vendor Assessment. IDC MarketsCape tuvastas tugevad küljed DISCO ettevõtte tööriistakomplektis ja kasutamislihtsus oma klientidele.

  Austin Business Journal Best CFO Awards 2022: Michael Lafair, finantsjuht DISCO, võitis avaliku ettevõtte kategooria Austin Business Journal Best CFO Awards 2022.

  Täisaasta 2022 finantsväljavaade

  10. novembri 2022 seisuga väljastab DISCO järgmise eelarveaasta 2022 väljavaated:

  Tulud vahemikus $132.0 - $136,0 miljonit, mis esindab aasta-üle aasta kasvu vahemikus 15% kuni 19%.

  Korrigeeritud EBITDA vahemikus ($54,0) - ($50,0) miljonit eurot.

  DISCO eelarveaasta 2022 finantsväljavaade põhineb mitmel eeldusel, mis võivad muutuda ja millest paljud on väljaspool selle kontrolli. Kui tegelikud tulemused erinevad nendest eeldustest, võivad need ootused muutuda. Ei saa olla mingit kindlust, et DISCO saavutab need tulemused.

  Korrigeeritud EBITDA kooskõlastamine tulevikku suunatud puhaskahjumiga, kõige otsesemalt võrreldavat raamatupidamispõhimõtete meedet ei ole võimalik ilma põhjendamatute jõupingutusteta kasutada suure varieeruvuse ja keerukuse ning halva nähtavuse tõttu seoses tasudega, mis ei kuulu käesoleva GAAP-meetme kohaldamisalasse; eelkõige aktsiapõhise kompensatsioonikulude mõju omakapitali kompensatsiooni auhindadele, mida otseselt mõjutavad DISCO aktsiahinna ettearvamatud kõikumised. DISCO eeldab, et eespool nimetatud tasude varieeruvus avaldab märkimisväärset ja potentsiaalselt ettearvamatut mõju oma tulevastele raamatupidamispõhimõtetele finantstulemustele.

  Konverentskõne teave

  DISCO korraldab konverentskõne ja veebiülekannet kell 4:00 CT (5:00 Pärastlõunal ET) täna, 10. novembril 2022, et arutada oma kolmanda kvartali 2022 majandustulemusi ja äritegevuse tipphetki. Konverentskõne saab kasutada helistades (888) 550-5431 Ameerika Ühendriigid või +1 (646) 960-0807 rahvusvaheliselt konverentsi ID 8394292. Konverentskõne otseülekanne ja muud DISCO majandustulemustega seotud materjalid on kättesaadavad DISCO investorsuhete veebilehelt aadressilt ir.csdisco.com.

  Pärast lõpetamist kõne kuni 10:59 Pärastlõunal CT (11:59 Pärastlõunal ET) neljapäeval, 1. detsember 2022, telefoni kordus on saadaval helistades (800) 770-2030 Ameerika Ühendriigid, +1 (647) 362-9199 rahvusvaheliselt konverentsi ID 8394292. Veebisaade kordus on saadaval ka aadressil ir.csdisco.com 12 kuud.

  Umbes DISCO

  DISCO (NYSE: LAW) pakub pilvepõhist tehisintellekti õiguslikku lahendust, mis lihtsustab ettevõtete, advokaadibüroode, õigusteenuste osutajate ja valitsuste e-juurdlust, juriidiliste dokumentide läbivaatamist ja juhtumihaldust. Meie skaleeritav integreeritud lahendus võimaldab juriidilistel osakondadel hõlpsasti koguda, töödelda ja üle vaadata ettevõtte andmeid, mis on õigusküsimustes asjakohased või potentsiaalselt asjakohased.

  Viited „DISCO”, „Company”, „meie” või „meie” käesolevas pressiteates viitavad CS Disco, Inc. ja selle tütarettevõtete konsolideeritud alusel.

  Loe algset teadet.

  Täielik teadaanne tabelitega (PDF) - hiireüleminek kerimiseks

  Disco-teadaandeid-kolmanda kvartali-2022-rahaliste tulemuste

  Lagniappe

  Kasv ei ole enam tarkvaraettevõtte väärtuse parim ennustaja (Tomasz Tunguz)

  Beyond Tulud? DISCO teatab teises kvartalis 2022 majandustulemused

  Milestone Quarter? DISCO teatab esimesest kvartalist 2022 majandustulemused

  Täiendav lugemine

  Investeeringud e-juurdlusse (töötab loend)

  E-juurdluse äri lühendatud pilk: ühinemised, omandamised ja investeeringud

  Allikas: ComplexDiscovery