Thu. Dec 1st, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות (15 בנובמבר 2022)

  HBR ייעוץ דלקים המשך צמיחה על ידי משיכת השקעות אסטרטגיות בעסקי ייעוץ מ Renovus Capital

  שותפות אסטרטגית מאבטחת את מעמדה של HBR כחברת ייעוץ משפטית מובילה בין אספקת השירותים המואצת בתעשייה, התפתחות הטכנולוגיה

  CHICAGO, נובמבר 15, 2022/PRNewswire/ - HBR ייעוץ (HBR), האסטרטגיה המובילה של התעשייה המשפטית, תפעול חברת ייעוץ טכנולוגיה, שמחה להודיע על הסכם עם חברת הון פרטית רנובוס קפיטל (רנובוס) כשותף הון אסטרטגי לרכישת העסק המייעץ של HBR, יעיל נובמבר 10, 2022.

  ההסכם יספק גישה להון כדי להאיץ את הצמיחה המשמעותית של HBR, כפי שהוכר על ידי רשימת 5000 של חברות פרטיות הצמיחה המהירה ביותר באמריקה בארבע השנים האחרונות. משרדי עורכי הדין ומחלקות עורכי הדין של ימינו מחפשים הדרכה ותובנות מותאמות אישית כדי לייעל את אספקת השירותים המשפטיים, תוך מינוף הטכנולוגיה לחיבור פעולות מושתקות היסטורית ולאפשר קבלת החלטות מונעות נתונים. במהלך 24 החודשים האחרונים, עסקי הייעוץ של HBR זיהו צורך חזק בשוק של חברת ייעוץ ייעודית לעיצוב נוסף של משרד עורכי הדין ומחלקת עורכי הדין של העתיד.

  בשיתוף עם ההשקעה, עסק הייעוץ של HBR יפריד ויפעל באופן עצמאי מטכנולוגיית המידע (IT), מהשירותים המנוהלים ועסקי Keno Kozie. שני הארגונים צומחים בתגובה לדרישת הלקוחות ודורשים יותר ויותר התמקדות עצמאית באתגרים ובהזדמנויות הייחודיים בכל תחום.

  צוות ההנהגה שהוקם של HBR יתארגן מחדש בהתאם, ויקים צוות מנהיגות בכיר חדש לייעוץ HBR עם 50 שנים משולבות עם HBR, כולל מאט סנדרמן, הנשיא הנוכחי של העסק המייעץ של HBR, שייקח על עצמו את התפקיד של מנכ"ל ייעוץ HBR. סנדרמן יעבוד לצד קווין קלם (מנהל מסחרי ראשי), לורן צ'ונג (מנהל בפועל ראשי ומנהיג תרגול אסטרטגיה ותפעול), וכריס ריאן (סגן נשיא בכיר לפיתוח לקוחות), כצוות ההנהגה המבצעת החדש של HBR ייעוץ.

  "אנו מצפים לשלב הבא של המסע שלנו, שמתבסס על הצמיחה העצומה שלנו ומאפשר לנו לתמוך בקידום התעשייה המשפטית", אמר סנדרמן. "משרדי עורכי דין ומחלקות עורכי דין נמצאים בצומת דרכים, עומדים בפני סביבה תחרותית מורכבת, נוף כישרונות המתפתח במהירות ואתגרים מבצעיים מתעוררים. השקעה בצמיחה זו תניע את עסק הייעוץ של HBR קדימה כדי לענות על הצרכים האסטרטגיים והתפעוליים הבולטים יותר ויותר בתעשייה."

  HBR ממייסדי כריסטופר Petrini-Poli וניקולס Quil יעברו אחריות ניהול היום-יום ייעוץ HBR שלהם להתמקד IT, שירותים מנוהלים ועסקים Kozie קינו, משמש כיו"ר ומנכ"ל, בהתאמה. בנוסף, הם ישמשו כיועצים למועצת הייעוץ של HBR, יספקו תרומה משמעותית למבנה ההון קדימה וישמרו על נתח מהותי בארגון החדש. כחלק מהמעבר, ה- IT, השירותים המנוהלים ועסקי Keno Kozie ייזום סקירה של המיתוג שלהם קדימה בחודשים הקרובים.

  "הפרק הבא נועד לפתוח הזדמנויות צמיחה נוספות עבור האנשים והלקוחות שלנו, תוך שמירה על נאמנות לתרבות ולקהילה ש- HBR פיתחה במשך יותר מעשור", אמר קוויל. "ככל שאנו מתקדמים, אנו מודים לעמיתינו שתרמו מאמצים רבים להפוך את המשרד להצלחה, וללקוחותינו על ביטחונם ועל תמיכתם המתמשכת לאורך השנים."

  "אנו גאים בצמיחה המדהימה ובמגוון העסקים שבנינו ודוגרים בעשר השנים האחרונות. עלייתם של מאט, קווין, לורן וכריס לתפקידים החדשים שלהם היא אחת התוצאות המתגמלות ביותר עבורי באופן אישי ", אמר פטריני-פולי. "אנו מצפים לשיתוף פעולה עם ההנהגה המבצעת של Renovus ו- HBR Consulting, ולקוחותינו, כאשר אנו ממשיכים ליצור פתרונות ברמה עולמית."

  רנובוס מתמחה בענפי הידע והכישרון, עם השקעה משמעותית לאחרונה במרחב השירותים המשפטיים. המשאבים, הניסיון והקשרים של Renovus עם עסקים משלימים בתיק שלה יחזקו את שירות הלקוחות של HBR ויאפשרו לו לנצל הזדמנויות משמעותיות לאיחוד שוק כישרונות ייעוץ.

  "התעשייה המשפטית נותרה בשלבים המוקדמים של טרנספורמציה דיגיטלית ותפעולית", אמר השותף המייסד של רנובוס ג'סי סרוונטי. "כשסרקנו את השוק המשפטי כחלק מההשקעות שלנו בקבוצת LAC ובוילסון אלן, HBR עלה באופן שגרתי כחברה בחוד החנית של תנועה זו." לי מינקוף, מנהל רנובוס, הוסיף, "מעמדה המובילה בשוק של HBR היא תוצאה של התמקדותה בבניית צוות מהשורה הראשונה, ואנחנו נרגשים לשתף פעולה עם הנהגת HBR כדי לחזק עוד יותר את החברה כספק השירותים המשפטיים המגוון המוביל."

  אודות ייעוץ HBR

   

  ייעוץ HBR (HBR) מספק למשרדי עורכי דין ומחלקות לדיני חברות הדרכה אסטרטגית, שיפור תפעולי ופתרונות טכנולוגיים המניעים חדשנות תוך ניהול עלויות והפחתת הסיכון. השילוב המוכח של HBR בין ניסיון, מערכות יחסים ותובנות - המשתרע על המערכת האקולוגית המשפטית - מספק יתרונות פיננסיים ותחרותיים בר קיימא עבור לקוחותיה. בקרו באתר www.hbrconsulting.com ועקבו אחר HBR בלינקדאין וטוויטר.

   

  על קינו קוזי

   

  קינו קוזי שירותים LLC (www.kenokozie.com) מספקת עיצוב טכנולוגיית מידע, שירות ותמיכה למשרדי עורכי דין מובילים ומחלקות משפטיות מאז 1988. מאות חברות בחרו בקנו קוזי לספק ייעוץ IT, שילוב מערכות, שילוב יישומים מתקדם, תמיכה בדלפק עזרה 24/7, הדרכה, שירותים מנוהלים ושירותי אבטחה וניהול סיכונים. החברה קיבלה את פרס היכל התהילה של כתב העת National Law Journal עבור ניצחונות מרובים במסגרת מיטב הסקרים במערב התיכון ובסקר הטוב ביותר של Legal Times.

   

  על רנובוס קפיטל

   

  רנובוס קפיטל פרטנרס, שנוסדה בשנת 2010, הינה חברת השקעות פרטית מומחה. מבסיסה באזור פילדלפיה, רנובוס מנהלת למעלה ממיליארד דולר על פני הקרנות הממוקדות במגזר ובאסטרטגיות אחרות. הפורטפוליו הנוכחי של המשרד כולל למעלה מ-20 עסקים בארה"ב המתמחים בחינוך והדרכה, שירותי בריאות, שירותים טכנולוגיים ושירותים מקצועיים. בדרך כלל היא משתפת פעולה עם עסקים בהובלת מייסדים, ממנפת את ניסיונה בענף וגישה להון חוב והון עצמי כדי לבצע שיפורים תפעוליים, לגייס כישרונות מובילים, להמשיך ברכישות תוספות ולפקח על יוזמות צמיחה אסטרטגיות. בקרו באתר www.renovuscapital.com ולעקוב אחר רנובוס בלינקדין.

   

  קרא את ההודעה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגיע הזמן למומחה? HayStackID® משיקה הצעה מייעצת גלובלית חדשה

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  מעבר למתחם? אסטרטגיית אמון אפס DoD ומפת הדרכים

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  איזון בין הוצאות ותקנים? השקעות אבטחת סייבר באיחוד האירופי

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  פתרון מונחה טכנולוגיה? Integreon מכריזה מנכ"ל חדש

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...