HayStacKid kuulutab rekapitaliseerimise

“We are exceptionally pleased with the growth of HaystackID and delighted to continue our support and investment in Hal Brooks and his team as they continue to focus on addressing customer needs with superior services,” shared HaystackID Board Member Mike Bryant, Partner at Knox Capital. “We are also thrilled to work with Quad-C and look forward to benefiting from their deep industry and investment expertise as we seek to quicken HaystackID’s growth pace and expand its growth path.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

e-juurdluse pakkuja HayStackid teatab strateegilise kasvu rekapitaliseerimisest

Quad-C juhtiv keskturu erakapitalibüroo investeerib kiiresti kasvavasse e-juurdluse pakkujasse

HayStackid, spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste ettevõte, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel leida, kuulata ja õppida andmeid, kui nad seisavad silmitsi keerukate, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidlustega, teatas täna [3. veebruar 2020] ettevõtte strateegilise rekapitaliseerimise lõpuleviimisest Quad-C Management, Inc. („Quad-C”), juhtiv keskmise turu erakapitalifirma. Tehing tähistab üleminekut asutajaliikmetelt ja Knox Capital Holdings, LLC („Knox”), mida toetavad investeeringud ORIX Private Equity Solutions, Baird Principal Group ja Maranon Capital. Knox, valige ettevõtte asutajad ja Baird Principal Group säilitab vähemusosalus ettevõttes läheb edasi.

2011. aastal asutatud ja DC Washingtonis asuv HayStackid on juhtiv spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste pakkuja. Ettevõte pakub ülemaailmset tuge arvuti kohtuekspertiisi, e-juurdluse ja advokaadi dokumentide läbivaatustele integreeritud ja orgaaniliste pakkumistega, mis on tarnitud kohtuekspertiisi esimese, varajase juhtumi ülevaate ja ReviewRight teenuste liinidel. Ehitatud orgaanilise arengu kombinatsiooni kaudu koos Inspireeritud Review, Ivision Discovery ja eTera Consulting hiljutiste strateegiliste omandamistega, jätkab HayStackid tegevjuht Hal Brooksi juhitud juhtkond ettevõtte juhtimist, kuna see alustab järgmise laienemise etapi.

„Oleme tohutult põnevil, et partner Quad-C, arvestades oma edukat tulemusi investeerida õigusliku avastusteenuste turule ja selle vastavusse viimist meie kultuuri ja strateegilise kasvu plaaniga,” jagas HayStackID tegevjuht Hal Brooks. „Meie ühine visioon selle kohta, kuidas me saame investeerida nii mahepõllumajanduslikult kui ka omandamiste kaudu, võimaldab meil jätkata ettevõtte juba kiire kasvu kiirendamist, laiendades meie andmete ja juriidiliste avastusteenuste sügavust, laiust ja ulatust. Ootame tõeliselt koostööd Quad-C meeskonnaga, et rahuldada meie kiiresti laieneva kliendibaasi võimalusi ja vajadusi.”

„HayStackid on kiiresti saanud üheks juhiks kvaliteetsete kohtuvaidluste tugiteenuste pakkumisel äärmuslikes tähtaegades, et rahuldada oma klientide vajadusi sõltumata nende asukohast või keelest,” ütles Quad-C printsident Jack Walker. „Ettevõtte kaugülevaate platvorm ReviewRight on turul ainulaadne ja võimaldab HayStackidil pakkuda oma klientidele tasakaalustamata teenust.”

„Hal Brooks ja tema meeskond on viimastel aastatel teinud märkimisväärset tööd HayStackID platvormi kasvatamiseks,” lisas Tim Billings, Partner, Quad-C. „Meil on hea meel partneriks juhtimisega, kuna alustame koos ettevõtte kasvu järgmist etappi täiendavate investeeringutega infrastruktuuri, inimeste ja omandamistesse nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt.”

„Meil on erakordselt rahul HayStackID kasvuga ja rõõmus jätkata oma toetust ja investeeringuid Hal Brooksi ja tema meeskonda, kuna nad keskenduvad jätkuvalt klientide vajaduste lahendamisele parimate teenustega,” jagas HayStacKid juhatuse liige Mike Bryant, Knox Capitali partner. „Meil on ka põnevil, et töötada Quad-C-ga ja ootame, et saada kasu nende sügavast tööstusest ja investeeringutest, kui püüame kiirendada HayStackidi kasvutempo ja laiendada oma kasvuteed.”

Investeeringu tingimusi ei avalikustatud.

Teave HayStacKID kohta

HayStackid on spetsialiseerunud e-juurdluse teenuste ettevõte, mis aitab ettevõtetel ja advokaadibüroodel leida, kuulata ja õppida andmeid, kui nad seisavad silmitsi keerukate, andmemahukate uurimiste ja kohtuvaidlustega. Tööstuse juhtivate arvuti kohtuekspertide, e-juurdluse ja advokaadi dokumentide läbivaatamise ekspertide teenitud maine tõttu kiirendavad ja pakuvad meie kohtuekspertiisi esimese, varajase juhtumi ülevaate ja ReviewRight teenused kvaliteetseid tulemusi õiglase ja prognoositava hinnaga.

HayStackid teenindab rohkem kui 500 maailma juhtivat ettevõtet ja advokaadibüroosid Põhja-Ameerika ja Euroopa asukohtadest. Meie ekspertiisi ja tehnilise tipptaseme kombinatsioon koos valgekinnaste klienditeeninduse kultuuriga teeb meist alternatiivse õigusteenuse osutaja, kes on piisavalt suur asi, kuid piisavalt väike, et hoolitseda. Lisateave HayStackid.com.

Umbes Quad-C

1989. aastal asutatud ja Virginia osariigis Charlottesville'is asutatud Quad-C on keskturu erakapitalifirma, mis keskendub väljakujunenud äriteenuste, tarbijate, üldise tööstus-, tervishoiu-, erialajaotuse ja transpordi/logistikaettevõtete investeerimisele. Oma ligi kolmekümnendilises ajaloos on Quad-C investeerinud üle 65 ettevõttesse üle 3 miljardi dollari kapitali. Quad-C meeskond on pühendunud partnerlusele ettevõtjate ja juhtkondadega, et kiirendada majanduskasvu ja luua pikaajalist väärtust. Lisateave Quad-C kohta QuadcManagement.com.

Knox Capitali kohta

Foundational Capital keskturu ettevõtetele. 2013. aastal asutatud Knox Capital loodi selleks, et pakkuda kapitali ja käepäraseid ressursse asutajatele ja ettevõtjatele kuuluvatele keskmise turuga ettevõtetele. Me tegutseme paindlike investeeringute silmaringi kaudu erainvestorite kaudu, mis on keskendunud pikaajalisele. Kasutades meie ulatuslikku juhtiv- ja operatiivnõustajate võrgustikku, teeb Knox koostöös omanike ja juhtimisega kohandatud investeeringuid tööstusharudes. Knox Capitali peakorter asub Illinoisi osariigis Chicagos. Lisateave Knox-Cap.com.

Lugege e-juurdluse pakkuja HayStackid täielikku väljaandmist teatab strateegilise kasvu rekapitaliseerimise

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery