Onna tõstab $27M seeria B rahastamine

“Since we first invested in Onna last year, Slack deployed their platform because it was the most robust, modern, easy-to-use eDiscovery product we evaluated — and it worked seamlessly in Slack. Our IT and legal teams love how easy it is to connect new information sources without having to learn complicated query languages,” said Jason Spinell, Director of the Slack Fund. “With this additional investment in Onna, we look forward to helping them realize their vision of building a knowledge integration platform that brings together all of a company’s sources of content, directly inside Slack.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressiteade PrNewsWire kaudu

Onna tõstab $27M seeria B skaala maailma esimene teadmiste integratsiooni platvorm (KIP)

Onna integreerib töökoharakendusi, võimaldades inimestel ja organisatsioonidel oma varalisi teadmisi ühtlustada, kaitsta, otsida, automatiseerida ja üles ehitada.

Onna volitused rakendused nagu vastavus, valitsemine, arhiveerimine, e-juurdlus, otsingu- ja eritellimusel sisemine töövoo rakendused

Atomico juhitud investeerimisvooru kasutatakse inseneri-, toote- ja partnerlusmeeskondade kasvatamiseks, et arendada Onna integratsioonide ja rakenduste ökosüsteemi

Selle investeerimisvooru osana liitub Atomico Ben Blume juhatusega

Onna, maailma esimene Knowledge Integration Platform (KIP), teatas täna [17. juuni 2020] $27M seeria B investeeringust. Seda viimast investeerimisvooru eesotsas Glynn Capitali osalusega Atomico kasutatakse Onna inseneri-, toote- ja partnerlusmeeskondade kasvatamiseks, et oma integratsioonide ja rakenduste ökosüsteemi edasi arendada. Eelmised investorid Dawn Capital, Nauta Capital ja Slack Fund investeerisid kõik selles viimases voorus. Osana sellest investeeringust liitub juhatusega Atomico Ben Blume.

Onna integreerib kõik töökoha teadmistepõhised rakendused koos, alates suhtlusest salvestus- ja personaliplatvormidele, võimaldades suurtel ja väikestel ettevõtetel ühendada, otsida, kaitsta, automatiseerida ja üles ehitada oma varalisi teadmisi viisil, mida varem ei ole võimalik.

Onna asutaja ja tegevjuht Salim Elkhou ütles: „Ettevõtted tuginevad nüüd hulgaliselt võimsaid rakendusi, alates Salesforce'ist kuni Google Suite'i. Kuid rakenduste populaarsus tähendab, et rohkem teadmisi on siloed ja killustatud. Kujutage ette, kui võimas see oleks - mitte ainult riski ja vastavuse seisukohalt, vaid arusaamadest ja tõhususe seisukohalt - kui CIO ja töötajad suudaksid need teadmised kokku tuua. See on meie missioon Onna juures: teha kogu ettevõtte varaliste teadmiste kättesaadavaks, kasulikuks ja turvaliseks. Teisisõnu, me ei aita ettevõtetel heinakuhjast nõela leida, vaid aitame neil heinakuhja kokku panna.”

Teadmistepõhised rakendused on need, mis lähevad kaugemale algandmetest ja keskenduvad kontekstuaalsele inimese sisendile, nagu e-kirjad, vestlus, dokumendid, pildid, lepingud, töötajate jõudluse teave, klientide tagasiside, mis on saadud allikatest nagu G Suite, Slack, Salesforce, Dropbox, Confluence, Zendesk ja Töökoht muu hulgas. Ettevõtted kasutavad tänapäeval keskmiselt 88 erinevat rakendust oma tööjõu võimsuseks, 21% võrra kasvas vaid kolm aastat tagasi.

Ben Blume, Principal at Atomico ütles: „Onna pakub võimsat uut viisi tööjõu teadmiste ühendamiseks ühes kohas ja masinõppe kasutamiseks, et täiustada, rikastada ja muuta need teadmised kasutatavaks tehnoloogia abil, mida me nimetame teadmisteintegratsiooni platvormiks või KIP-ks. Onna on ainulaadne, sest see on pilv emakeel ja koostöö keskendunud; pole oluline, kas ettevõtted integreerivad 20 rakendust või 200. Onna on ka avatud API, mis muudab organisatsiooni kogu organiseeritud sisu lihtsa otsinguga kättesaadavaks ja teeb Onna platvormiks, millele tugineda. Lõpuks, aidates ettevõtetel nutikamalt avastada, saab Onna aidata andmete juhitud automaatika küsimustes alates klienditoe ja personali vastavusest. Oma vankumatu pühendumusega innovatsioonile, turvalisusele ja klientide rahulolule usume, et Salim ja tema meeskond on parimad positsioonid selle uue kategooria juhtimiseks.”

„Kuna me esimest korda investeerisime Onnasse eelmisel aastal, kasutas Slack oma platvormi, sest see oli kõige tugevam, moodsam, hõlpsasti kasutatav eDiscovery toode, mida hindasime - ja see töötas sujuvalt Slackis. Meie IT ja juriidilised meeskonnad armastavad, kui lihtne on ühendada uusi teabeallikaid, ilma et peaksite õppima keerulisi päringukeeli, „ütles Slack Fondi direktor Jason Spinell. „Selle täiendava investeeringuga Onnasse ootame, et aidata neil realiseerida oma nägemust teadmiste integratsiooni platvormi loomisest, mis koondab kõik ettevõtte sisuallikad otse Slacki sees.”

Teadmisteintegratsiooni platvormi (nt Onna) kasutavate ettevõtete võimalused on näiteks e-juurdlus, teabe juhtimine, ettevõtte otsimine, arhiveerimine, andmekaitseseaduste (GDPR ja FINRA) järgimine, konfidentsiaalsete andmete lekke jälgimine ja eritellimusel olevate sisemiste töövoorakenduste loomine, mis kasutavad patenteeritud teavet. Väikeettevõtete jaoks võib Onna kasutamine juhtida individuaalset ja meeskonna tootlikkust, vähendades teabe otsimiseks kulutatud aega.

Onna töötab mõne maailma kõige keerukama ettevõttega, sealhulgas Slack, Facebook, Electronic Arts, Lyft, Fitbit, Newscorp ja Dropbox. 2025. aastaks püüab Onna olla tuumaks mis tahes organisatsiooni teadmiste infrastruktuurile.

Teave Onna kohta

New York City ja Barcelonas põhinev Onna ühendab kõik teie töökoha teadmisplatvormid kokku, võimaldades teil esimest korda ühendada, kaitsta, otsida, automatiseerida ja üles ehitada oma ettevõtte varaliste teadmiste peale. Onna saab integreerida mis tahes pilv- või kohapealse rakendusega, sealhulgas Slack, Dropbox ja Salesforce.

Teave teadmiste integratsiooni platvormi kohta

Teadmusintegratsiooni platvorm (KIP) on uus ettevõtte kategooria, mis aitab ettevõtetel täielikult ära kasutada kogu oma varalisi teadmisi mitme töökoha pilve või kohapealse platvormi integreerimise kaudu, tagades samal ajal, et andmed on kaitstud asjaomase isiku või organisatsiooni kätes. See võimaldab mitut uut rakendust ja kasutada teenindusjuhtumeid alates ülevaadetest ja Discovery täiustatud nõuetele ja võime luua täiesti uusi rakendusi olemasoleva teabe peale.

Me kirjeldame teadmistepõhist teavet kui kõike, mis põhineb inimese kontekstis, sisendis ja koostöös, sh tekst, dokumendid, pildid, lepingud, artiklid, e-kirjad, vestlused ja kontekstualiseeritud töötajate tulemuslikkuse teave. Arvestades pilvepõhiste ja hostitud rakenduste tõusu, on see teadmistebaas enamikus ettevõtetes äärmiselt killustunud, jättes lauale miljoneid dollareid väärtust. „Kuigi see on ilmselgelt kasulik IT-spetsialistidele ja CIOdele andmekaitse ja vastavuse tagamiseks, on KIP peamiselt suunatud teadmistetöötajate volitamisele, andes neile vahetu ligipääsu kogu organisatsiooni teadmistele ja võimaldades neil neid kasutada uuel ja intuitiivsel viisil.

Atomico kohta

Atomico teeb koostööd ambitsioonikate tehnoloogiliste rajajatega seerias A ja mujal, pöörates erilist tähelepanu Euroopale, suurendades sügavat töökogemust nende kasvu ülelaadimiseks. 2006. aastal asutatud Atomico on teinud koostööd üle 100ambitsioonika meeskonnaga, sealhulgas Supercell, Graphcore, Omio, Klarna, Lilium, MessageBird, Gympass ja The Climate Corporation. Atomico asutajate, investorite ja operatiivjuhtide meeskond on vastutanud ülemaailmse laienemise, rentimise ja turunduse eest Skype'i, Google'i ja Twitteri ettevõtetes Uberisse ja Spotifysse. Ettevõttel on praegu hallatavate varade $2.7B.

Glynn Capitali kohta

Glynn Capital on keskendunud investeeringutele juhtivatesse era- ja avaliku tehnoloogia kasvuettevõtetesse. Me püüame olla pikaajalised investorid piiratud arvul suurepärastes ettevõtetes, kellel on maailmatasemel juhtkond, jätkusuutlikud ärimudelid ja pikaajaline kasvupotentsiaal.

Loe täielikku vabastamist Onna Tõstab $27M seeria B Scale maailma esimene teadmiste integratsiooni platvorm (KIP)

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdluse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery

Ohutamatut kasvu? Andmerikkumise maksumus Hits Record kõrge vastavalt uuele aruandele
Keeping küberohtude Bay? Cyber Insurance Start Up At-Bay sulgeb seeria D rahastamine
Ökonoomne mõju? Kuidas küberkindlustus kujundab intsidendi vastus
Akna pahavara? Uus pahavara pöördprojekteerimise käsiraamat CCDCOE
Cobra õiguslikud lahendused omandavad digitaalse

According to Candice Corby, Chief Executive Officer for Cobra Legal Solutions,...

TransPerfect ja Semantix Merge

According to TransPerfect President and CEO Phil Shawe, “We have competed...

Braintrace Omandatud Sophos

According to Bret Laughlin, CEO and co-founder of Braintrace, “NDR is...

DISCO kuulutab välja IPO hinnakujunduse

A registration statement relating to the initial public offering by DISCO...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist küber-, andme- ja juriidilise avastuse kohta 2021. aasta juulis

From considerations for cyber insurance and malware to eDiscovery business confidence...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta juuni 2021

From remediating cyberattacks to eDiscovery pricing, the June 2021 edition of...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta mai 2021

From cyber discovery and data breaches to business of law and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta aprill 2021

From X-Road® and risk management to business confidence and cybersecurity, the...

Hõõguvad ootused? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 63.3% of survey respondents felt that...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: Summer 2021 ülevaade

In the summer of 2021, 24.4% of respondents viewed increasing types...

Otsid üles? e-juurdluse operatiivmõõdikud 2021. aasta suvel

In the summer of 2021, 80 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Extreme Heat? Suvi 2021 e-juurdluse äri usalduse uuringu tulemused

Since January 2016, 2,522 individual responses to twenty-three quarterly eDiscovery Business...