Onna tõstab $27M seeria B rahastamine

“Since we first invested in Onna last year, Slack deployed their platform because it was the most robust, modern, easy-to-use eDiscovery product we evaluated — and it worked seamlessly in Slack. Our IT and legal teams love how easy it is to connect new information sources without having to learn complicated query languages,” said Jason Spinell, Director of the Slack Fund. “With this additional investment in Onna, we look forward to helping them realize their vision of building a knowledge integration platform that brings together all of a company’s sources of content, directly inside Slack.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressiteade PrNewsWire kaudu

Onna tõstab $27M seeria B skaala maailma esimene teadmiste integratsiooni platvorm (KIP)

Onna integreerib töökoharakendusi, võimaldades inimestel ja organisatsioonidel oma varalisi teadmisi ühtlustada, kaitsta, otsida, automatiseerida ja üles ehitada.

Onna volitused rakendused nagu vastavus, valitsemine, arhiveerimine, e-juurdlus, otsingu- ja eritellimusel sisemine töövoo rakendused

Atomico juhitud investeerimisvooru kasutatakse inseneri-, toote- ja partnerlusmeeskondade kasvatamiseks, et arendada Onna integratsioonide ja rakenduste ökosüsteemi

Selle investeerimisvooru osana liitub Atomico Ben Blume juhatusega

Onna, maailma esimene Knowledge Integration Platform (KIP), teatas täna [17. juuni 2020] $27M seeria B investeeringust. Seda viimast investeerimisvooru eesotsas Glynn Capitali osalusega Atomico kasutatakse Onna inseneri-, toote- ja partnerlusmeeskondade kasvatamiseks, et oma integratsioonide ja rakenduste ökosüsteemi edasi arendada. Eelmised investorid Dawn Capital, Nauta Capital ja Slack Fund investeerisid kõik selles viimases voorus. Osana sellest investeeringust liitub juhatusega Atomico Ben Blume.

Onna integreerib kõik töökoha teadmistepõhised rakendused koos, alates suhtlusest salvestus- ja personaliplatvormidele, võimaldades suurtel ja väikestel ettevõtetel ühendada, otsida, kaitsta, automatiseerida ja üles ehitada oma varalisi teadmisi viisil, mida varem ei ole võimalik.

Onna asutaja ja tegevjuht Salim Elkhou ütles: „Ettevõtted tuginevad nüüd hulgaliselt võimsaid rakendusi, alates Salesforce'ist kuni Google Suite'i. Kuid rakenduste populaarsus tähendab, et rohkem teadmisi on siloed ja killustatud. Kujutage ette, kui võimas see oleks - mitte ainult riski ja vastavuse seisukohalt, vaid arusaamadest ja tõhususe seisukohalt - kui CIO ja töötajad suudaksid need teadmised kokku tuua. See on meie missioon Onna juures: teha kogu ettevõtte varaliste teadmiste kättesaadavaks, kasulikuks ja turvaliseks. Teisisõnu, me ei aita ettevõtetel heinakuhjast nõela leida, vaid aitame neil heinakuhja kokku panna.”

Teadmistepõhised rakendused on need, mis lähevad kaugemale algandmetest ja keskenduvad kontekstuaalsele inimese sisendile, nagu e-kirjad, vestlus, dokumendid, pildid, lepingud, töötajate jõudluse teave, klientide tagasiside, mis on saadud allikatest nagu G Suite, Slack, Salesforce, Dropbox, Confluence, Zendesk ja Töökoht muu hulgas. Ettevõtted kasutavad tänapäeval keskmiselt 88 erinevat rakendust oma tööjõu võimsuseks, 21% võrra kasvas vaid kolm aastat tagasi.

Ben Blume, Principal at Atomico ütles: „Onna pakub võimsat uut viisi tööjõu teadmiste ühendamiseks ühes kohas ja masinõppe kasutamiseks, et täiustada, rikastada ja muuta need teadmised kasutatavaks tehnoloogia abil, mida me nimetame teadmisteintegratsiooni platvormiks või KIP-ks. Onna on ainulaadne, sest see on pilv emakeel ja koostöö keskendunud; pole oluline, kas ettevõtted integreerivad 20 rakendust või 200. Onna on ka avatud API, mis muudab organisatsiooni kogu organiseeritud sisu lihtsa otsinguga kättesaadavaks ja teeb Onna platvormiks, millele tugineda. Lõpuks, aidates ettevõtetel nutikamalt avastada, saab Onna aidata andmete juhitud automaatika küsimustes alates klienditoe ja personali vastavusest. Oma vankumatu pühendumusega innovatsioonile, turvalisusele ja klientide rahulolule usume, et Salim ja tema meeskond on parimad positsioonid selle uue kategooria juhtimiseks.”

„Kuna me esimest korda investeerisime Onnasse eelmisel aastal, kasutas Slack oma platvormi, sest see oli kõige tugevam, moodsam, hõlpsasti kasutatav eDiscovery toode, mida hindasime - ja see töötas sujuvalt Slackis. Meie IT ja juriidilised meeskonnad armastavad, kui lihtne on ühendada uusi teabeallikaid, ilma et peaksite õppima keerulisi päringukeeli, „ütles Slack Fondi direktor Jason Spinell. „Selle täiendava investeeringuga Onnasse ootame, et aidata neil realiseerida oma nägemust teadmiste integratsiooni platvormi loomisest, mis koondab kõik ettevõtte sisuallikad otse Slacki sees.”

Teadmisteintegratsiooni platvormi (nt Onna) kasutavate ettevõtete võimalused on näiteks e-juurdlus, teabe juhtimine, ettevõtte otsimine, arhiveerimine, andmekaitseseaduste (GDPR ja FINRA) järgimine, konfidentsiaalsete andmete lekke jälgimine ja eritellimusel olevate sisemiste töövoorakenduste loomine, mis kasutavad patenteeritud teavet. Väikeettevõtete jaoks võib Onna kasutamine juhtida individuaalset ja meeskonna tootlikkust, vähendades teabe otsimiseks kulutatud aega.

Onna töötab mõne maailma kõige keerukama ettevõttega, sealhulgas Slack, Facebook, Electronic Arts, Lyft, Fitbit, Newscorp ja Dropbox. 2025. aastaks püüab Onna olla tuumaks mis tahes organisatsiooni teadmiste infrastruktuurile.

Teave Onna kohta

New York City ja Barcelonas põhinev Onna ühendab kõik teie töökoha teadmisplatvormid kokku, võimaldades teil esimest korda ühendada, kaitsta, otsida, automatiseerida ja üles ehitada oma ettevõtte varaliste teadmiste peale. Onna saab integreerida mis tahes pilv- või kohapealse rakendusega, sealhulgas Slack, Dropbox ja Salesforce.

Teave teadmiste integratsiooni platvormi kohta

Teadmusintegratsiooni platvorm (KIP) on uus ettevõtte kategooria, mis aitab ettevõtetel täielikult ära kasutada kogu oma varalisi teadmisi mitme töökoha pilve või kohapealse platvormi integreerimise kaudu, tagades samal ajal, et andmed on kaitstud asjaomase isiku või organisatsiooni kätes. See võimaldab mitut uut rakendust ja kasutada teenindusjuhtumeid alates ülevaadetest ja Discovery täiustatud nõuetele ja võime luua täiesti uusi rakendusi olemasoleva teabe peale.

Me kirjeldame teadmistepõhist teavet kui kõike, mis põhineb inimese kontekstis, sisendis ja koostöös, sh tekst, dokumendid, pildid, lepingud, artiklid, e-kirjad, vestlused ja kontekstualiseeritud töötajate tulemuslikkuse teave. Arvestades pilvepõhiste ja hostitud rakenduste tõusu, on see teadmistebaas enamikus ettevõtetes äärmiselt killustunud, jättes lauale miljoneid dollareid väärtust. „Kuigi see on ilmselgelt kasulik IT-spetsialistidele ja CIOdele andmekaitse ja vastavuse tagamiseks, on KIP peamiselt suunatud teadmistetöötajate volitamisele, andes neile vahetu ligipääsu kogu organisatsiooni teadmistele ja võimaldades neil neid kasutada uuel ja intuitiivsel viisil.

Atomico kohta

Atomico teeb koostööd ambitsioonikate tehnoloogiliste rajajatega seerias A ja mujal, pöörates erilist tähelepanu Euroopale, suurendades sügavat töökogemust nende kasvu ülelaadimiseks. 2006. aastal asutatud Atomico on teinud koostööd üle 100ambitsioonika meeskonnaga, sealhulgas Supercell, Graphcore, Omio, Klarna, Lilium, MessageBird, Gympass ja The Climate Corporation. Atomico asutajate, investorite ja operatiivjuhtide meeskond on vastutanud ülemaailmse laienemise, rentimise ja turunduse eest Skype'i, Google'i ja Twitteri ettevõtetes Uberisse ja Spotifysse. Ettevõttel on praegu hallatavate varade $2.7B.

Glynn Capitali kohta

Glynn Capital on keskendunud investeeringutele juhtivatesse era- ja avaliku tehnoloogia kasvuettevõtetesse. Me püüame olla pikaajalised investorid piiratud arvul suurepärastes ettevõtetes, kellel on maailmatasemel juhtkond, jätkusuutlikud ärimudelid ja pikaajaline kasvupotentsiaal.

Loe täielikku vabastamist Onna Tõstab $27M seeria B Scale maailma esimene teadmiste integratsiooni platvorm (KIP)

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdluse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery

Konkurentsieelis? FTC ja Justiitsministeeriumi väljaandmise konkurentsivastased suunised vertikaalsete ühinemiste hindamiseks

According to FTC Chairman Joe Simons, “The new Guidelines reflect our...

Morae omandab juriidilise juhtimise nõustamine Janders Dean

According to Janders Dean founder Justin North, "Now more than ever,...

e-juurdluse ühinemised, omandamised ja investeeringud 2020. aasta 2. kvartalis

From UnitedLex to Onna, ComplexDiscovery findings, data points, and tracking information...

Iirimaa värskendus: DPC Ireland avaldab isikuandmete kaitse üldmääruse regulatiivse tegevusaruande

The purpose of this two-year assessment is to provide a wider-angled...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Muudatused ja otsused? Uued kaalutlused e-juurdluse turvalise kaugülevaate kohta

One of the key revision and decision areas that business, legal,...

A Macro Look at Past and Projected eDiscovery Market Size from 2012 to 2024

From a macro look at past estimations of eDiscovery market size...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2019-2024 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

piiratud kiirendus? Suve 2020 e-juurdluse äriusalduse uuring

Since January 2016, 2,089 individual responses to eighteen quarterly eDiscovery Business...

Hinnakujundus? Poolaastase e-juurdluse hinnakujunduse uuringu vastuste jooksva värskenduse

First administered in December of 2018 and conducted four times during...

Pandemekonoomne näitaja? Summer 2020 e-juurdluse hinnakujunduse uuringu tulemused

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

COVID-19 piiratud? Kuue probleemi mõju e-juurdluse äritegevusele

In the spring of 2020, 51.2% of respondents viewed budgetary constraints...

Morae omandab juriidilise juhtimise nõustamine Janders Dean

According to Janders Dean founder Justin North, "Now more than ever,...

e-juurdluse ühinemised, omandamised ja investeeringud 2020. aasta 2. kvartalis

From UnitedLex to Onna, ComplexDiscovery findings, data points, and tracking information...

Mitratech omandab CMPG riskilahendused

According to the announcement, with the inclusion of enterprise and vendor...

Onna tõstab $27M seeria B rahastamine

"Since we first invested in Onna last year, Slack deployed their...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta juuniks 2020

From collection market size updates to cloud outsourcing guidelines, the June...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta mai 2020

From review market sizing revisions to pandemeconomic pricing, the May 2020...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta aprilliks 2020

From business confidence to the boom of Zoom, the April 2020...

Viis suurt loeb andmete avastamise ja õigusliku avastuse kohta märtsiks 2020

From business continuity considerations to cybersecurity attacks, the March 2020 edition...