Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Redaktora piezīme. Sākotnēji publicēts 2019. gada jūnijā un atjaunināts katru gadu, šis ziņojums par e-datu atklāšanas apkopošanas uzdevumu, izdevumu un izmaksu informāciju satur jaunus datu punktus, pamatojoties uz jaunākajiem nozares pētījumu atsvaidzinājumiem no ComplDiscovery. Šajā atjauninājumā ir iekļauta informācija no 2022-2027 e-datu atklāšanas tirgus lieluma Mashup par Worldwide programmatūru un pakalpojumiem un jaunāko e-datu atklāšanas cenu aptauju, kas veikta 2022. gada decembrī. Šis atjauninājums var noderēt juridiskajiem, biznesa un IT speciālistiem, ņemot vērā e-datu atklāšanas biznesa un īpaši e-datu atklāšanas kolekcijas ekonomiku. Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai ComplexDiscovery pētījumos, sazinieties ar mums šodien.

  Nozares izpēte

  2022. gada skatīšana e-datu atklāšanas kolekcijā: uzdevums

  Tirgus lielums un cenu noteikšanas apsvērumi

  Datu atklāšanas un juridiskas atklāšanas kontekstā vākšanas uzdevums ir atrast potenciālos elektroniski uzglabātas informācijas (ESI) avotus un apkopot ESI turpmākai izmantošanai e-datu atklāšanas procesā. Tas ir viens no trim uzdevumiem, kas kopā ar apstrādi un pārskatīšanu veido pamatuzdevumus, kas parasti saistīti ar e-datu atklāšanas procesu.

  Apsverot trīs galveno e-datu vākšanas, apstrādes un pārskatīšanas uzdevumu relatīvās izmaksas 2012. gadā, savākšanas uzdevums veidoja aptuveni 8% no kopējiem e-datu atklāšanas uzdevumu izdevumiem, ar apstrādi veidoja 19% izdevumu un pārskatīšanu veido 73% no izdevumiem. (1) Pamatojoties uz tirgus modelēšanu kopš 2012. gada, 2022. gada decembrī publicētā e-datu atklāšanas uzdevuma relatīvās izmaksas palielinājās un tika lēstas līdz 2022. gada decembrī publicētajām e-datu atklāšanas uzdevuma relatīvajām izmaksām. ir 15% no izdevumiem. Turklāt 2022. gadā tika lēsts, ka apstrādes galvenais e-datu atklāšanas uzdevums veidoja 19% no izdevumiem, un tika lēsts, ka pārskatīšanas galvenais e-datu atklāšanas uzdevums veido 66% no izdevumiem (2).

  1. diagramma. E-datu atklāšanas relatīvie uzdevumu izdevumi

  Relatīvi uzdevumu izdevumi pamata e-datu atklāšanas uzdevumiem - Kolekcija - 2023

  Tirgus iespēja savākšanai: tērēt

  Izvērtējot tirgus izdevumus e-datu atklāšanas uzdevumam vākšanai, izmantojot relatīvo uzdevumu izdevumu objektīvu un modelētu tirgus aprēķinu, tika lēsts, ka izdevumi ar kolekciju saistītai programmatūrai un pakalpojumiem veidoja aptuveni 15% (2.11B) no pasaules e-datu atklāšanas programmatūras un pakalpojumu izdevumiem 2022. gadā. Tiek lēsts, ka datu vākšanas e-datu atklāšanas uzdevuma izdevumu procentuālā daļa līdz 2027. gadam palielināsies līdz aptuveni 19% no kopējiem e-datu atklāšanas izdevumiem, un šie izdevumi 2027. gadā sasniegs 4,24B ASV dolārus. (3)

  2. tabula: e-datu atklāšanas tirgus kolekcijai

  E-datu atklāšanas tirgus kolekcijai (2022-2027) - 2023

  Kolekcijas cenu datu punkti: Izmaksas

  Lai gan daudzi atsevišķi elementi veicina datu vākšanas izmaksas, pusgada e-datu atklāšanas cenu apsekojumu rezultāti (4) var sniegt ieskatu galvenajās izmaksu un izmaksu tendencēs, kas saistītas ar e-datu vākšanas uzdevumu. Šīs izmaksas ietver izmaksas stundā par klātienē un tālvadības savākšanu, izmaksas par vienu ierīci par kolekciju galddatoru vai klēpjdatoru un mobilo ierīču, kā arī stundas izmaksas analīzei un ekspertu liecinieku pakalpojumiem ar atbalstu no tiesu ekspertīzes ekspertīze.

  Tālāk ir sniegtas atbildes no pēdējās pusgada e-datu atklāšanas cenu aptaujas par sešiem jautājumiem, kas saistīti ar datu vākšanu, kas stratificēti pēc atrašanās vietas, ierīces veida un ekspertīzes, kas saistīti ar kiberdrošību, informācijas pārvaldību un juridisko atklājumu speciālistiem.

  tabula 3: Kāda ir vienas stundas izmaksas par kolekciju uz vietas, ko veic kriminālistikas eksaminētājs?

  Kolekcijas cena - Kriminālistikas eksaminētāja veiktā maksa par stundu kolekcijai klātienē - Ziema 2023

  tabula 4: Kas ir stundā izmaksas par attālo kolekciju ar tiesu ekspertīzes?

  Kolekcijas cenu noteikšana - stundas maksa par attālo kolekciju, ko veic tiesu ekspertīze - Ziema 2023

  tabula 5: Kāda ir par vienu ierīci izmaksas par galddatoru vai klēpjdatoru kolekciju ar tiesu ekspertīzes?

  Kolekcijas cena - Kriminālistikas eksaminētāja darbvirsmas un klēpjdatoru kolekcijas izmaksas katrai ierīcei - Ziema 2023

  tabula 6: Kas ir par vienu ierīci izmaksas par mobilo ierīci kolekciju ar tiesu ekspertīzes?

  Kolekcijas cenas - Katrā ierīcē izmaksas mobilās ierīces savākšanai, ko veic tiesu eksperts - Ziema 2023

  tabula 7: Kas ir stundā izmaksas izmeklēšanai, analīze, un ziņojums paaudzes kriminālistikas eksaminētājs?

  Kolekcijas cenas - stundas izmaksas izmeklēšanas analīzei un ziņojumu ģenerēšanai, ko veic FE - Ziema 2023

  tabula 8: Kāda ir par stundu izmaksas ekspertu liecinieku liecību (in-personīgi un rakstiski) ar tiesu ekspertīzes eksaminētājs?

  Kolekcijas cenu noteikšana - stundas izmaksas ekspertu liecinieku liecībai (personīgi un rakstiski), ko FE - Ziema 2023

  Atsauces

  (1) Pace, N., un Zakaras, L. (2012). Kur nauda iet: Izpratne par tiesvedības izdevumiem elektronisko atklājumu izgatavošanai (XIV, xv. lpp.). RAND Civiltiesību institūts.

  (2) Robinson, R. (2022). E-datu atklāšanas tirgus izmērs Mashup: Worldwide Programmatūras un pakalpojumu pārskats - 2021-2026. Izgūts no

  (3) Turpat.

  (4) Robinson, R. (2022). Pielāgošana un stratifikācija? ziema 2023 e-datu atklāšanas cenu aptaujas rezultāti. Izgūts no

  Papildu izpēte

  E-datu atklāšanas uzņēmumu uzticības aptaujas

  E-datu atklāšanas tirgus lieluma jaucējkrājumi

  Papildus lasīšana

  Darbojošais saraksts: Top 100+e-datu atklāšanas nodrošinātāji

  Definējot Cyber Discovery? Definīcija un ietvars

  Avots: ComplexDiscovery