Thu. Feb 9th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Одним з найбільш точних і докладних джерел для поточної інформації про українську кризу є оновлення українського конфлікту від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є організацією 501 (c) (3) і виробляє суворо безпартійні, неідеологічні, засновані на фактах дослідження. ISW прагне сприяти інформованого розуміння війни та військових справ шляхом всебічних, незалежних та доступних досліджень та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні широкій громадськості, військовим практикам, політикам та членам ЗМІ. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть принести користь фахівцям з кібербезпеки, управління інформацією та правових відкриттів, оскільки вони слідкують за діловими, інформаційними технологіями та правовими тенденціями та траєкторіями, на які впливають та випливають з поточний конфлікт в Україні.

  Оцінка та карти*

  Оцінки конфліктів в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), збірна Росії

  Проект «Критичні загрози» (CTP), Американський інститут підприємництва

  Загальна оцінка Довідкова інформація

  ISW систематично публікує російські оцінки кампанії, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль місцевості в Україні та основні російські осі маневру.

  Ці карти доповнюють щоденну синтетичну продукцію, яка охоплює ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Оцінки російської наступальної кампанії

  Серпень 17, 2022

  Кароліна Хірд, Катерина Степаненко, Анжела Говард, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Керівництво Росії та російський націоналістичний інформаційний простір все більше інвестують у формування недавніх українських ударів по російським військовим активам в Криму як терористичних актів з метою зміщення інформаційного наративу від порушень Росією міжнародного права та закликає Захід призначити Росію державним спонсором тероризму.

  Ключові винос:

  Російське військове керівництво помилково стверджує, що нещодавні напади на російські військові об'єкти в Криму є терактами, щоб відхилити заклики призначити Росію державним спонсором тероризму.

  Російські війська спробували кілька невдалих штурмів біля кордону Харківсько-Донецької області в тактично складних лісових районах.

  Російські війська продовжували безуспішно атакувати населені пункти на південному сході Сіверська

  Російські війська здійснили кілька штурмів на північний схід і південь від Бахмута і, ймовірно, намагаються поліпшити тактичні позиції біля Горлівки

  Російські війська здійснили обмежені завоювання на північний захід від Донецька та поблизу адміністративного кордону Запорізько-Донецької області.

  Російські війська, ймовірно, готуються захищати свої наземні лінії зв'язку (GLOC) у трикутнику Мелітополь — Токмак-Бердянськ шляхом видобутку населених пунктів на сході Запорізької області.

  Російські федеральні суб'єкти продовжують формувати нові волонтерські підрозділи та рекламувати контрактну службу, стикаючись із проблемами набору персоналу.

  Російська окупаційна влада намагається посилити заходи контролю на окупованих територіях на тлі посилення партизанської активності.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Серпень 16, 2022

  Катерина Степаненко, Грейс Маппес, Анжела Говард, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Український удар по логістичних об'єктах в Криму, який є суверенною територією України, не порушить зобов'язання України перед західними партнерами щодо застосування Україною зброї, що постачається із Заходу на території України, або заявлена політика США щодо права України застосовувати силу для відновлення контролю всієї його території, включаючи райони, захоплені Росією в 2014 році.

  Ключові винос

  Російські війська здійснили наземний обстріл по східній осі, але не змогли просунутися на північний захід від Слов'янська і на схід від Сіверська

  Російські війська починають наступальні операції навколо Бахмута на південний захід від Авдіївки та на південний захід від Донецька

  Російські війська провели невдалі наступальні операції на півночі та північному заході Херсонської області.

  Міністерство оборони Росії заявило, що українські війська в Нікополі готуються до проведення провокацій на Запорізькій АЕС, можливо, встановлюючи інформаційні умови для подальшого обстрілу Нікополя або власних провокацій.

  Повідомляється, що чеченські підрозділи переселяються в Херсонську область, щоб поліцейські російські військові дезертири.

  Російські війська борються за вербування солдатів навіть на безпечну, престижну роботу.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Серпень 15, 2022

  Катерина Степаненко, Грейс Маппес, Лейн Філіпсон, Анжела Говард, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Як повідомляється, бойовики Луганської Народної Республіки (ЛНР) відмовилися продовжувати бойові дії в Донецькій області і поскаржилися на виснажливі темпи наступу за межами Луганської області.

  Ключові винос

  Відео, на якому військовослужбовці ЛНР відмовляються воювати в Донецькій області, свідчить про подальший розподіл між російськими військами.

  Російські війська спробували кілька обмежених наземних штурмів на північний захід від Слов'янська

  Російські війська провели численні наступальні операції на сході і південному сході Сіверська, північному сході і південному сході Бахмута.

  Російські війська продовжують наступальні операції на північному заході, заході та південному заході Донецька.

  Російські війська провели обмежений наземний штурм на північ від Харкова

  Російські та українські війська продовжували торгувати звинуваченнями в обстрілі Запорізької АЕС.

  Влада Санкт-Петербурга офіційно відмовила в виклику місцевих чоловіків до військкоматів для обговорення контрактної служби.

  Російська окупаційна влада продовжила підготовку до інтеграції окупованих територій України до складу Росії.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Серпень 14, 2022

  Катерина Степаненко, Анжела Говард, Кетрін Лоулор, Кароліна Хірд, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Російські та провізорі війська в Україні, ймовірно, діють приблизно у шести групах сил, орієнтованих на місто Харків та північний схід Харківської області, уздовж лінії Ізюм-Слов'янськ, район Сіверськ-Лисичанськ, Бахмут, Авдіївка-Донецьк та Південь України.

  Ключові винос

  Російські та проксі-війська в Україні діють приблизно в шести угрупованнях сил.

  Російські війська здійснили наземний обстріл на північ від Харкова, північний захід від Слов'янська, на сході Сіверська, і зробили невизначені прибутки навколо Бахмута

  Повідомляють, що українські війська завдали удару по концентрації сил Вагнера в Попасній Луганської області, в результаті цього є жертви.

  Сорок дві держави закликали російські війська вийти із Запорізької атомної електростанції в Енергодарі, всього за дві-чотири години до чергового удару по Енергодару.

  Українські війська завдали удару по Антонівському дорожньому мосту, ймовірно, утримавши всі три дорожні мости до правого берега Дніпра і на правому березі Дніпра непрацездатними до важкої техніки.

  Російські військово-військові центри продовжують стикатися з проблемами у стимулюванні росіян до підписання контрактів на військову службу.

  Російська окупаційна влада продовжила рублейзаційні заходи та збір цивільних даних на окупованих територіях, щоб створити умови для проведення референдумів про анексію

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Серпень 13, 2022

  Кароліна Хірд, Грейс Маппес, Анжела Говард, Джордж Баррос та Фредерік Каган

  Ключова розробка

  Українські війська продовжують зусилля щодо зриву російських наземних ліній сполучення (ГПК), які підтримують російські війська на правому березі Дніпра.

  Ключові винос

  Українські війська продовжують зусилля щодо зриву російських наземних ліній сполучення (ГПК), які підтримують російські війська на правому березі Дніпра.

  Російські війська можуть переорієнтувати зусилля на північному сході Донецької області, щоб відвернути увагу України від Південної осі

  Російські війська здійснили обмежені наземні атаки на північний захід від Слов'янська, на сході Сіверська, на півдні і сході Бахмута

  Російські війська провели обмежений наземний штурм на північ від Харкова

  Російська та українська влада звинуватили один одного в обстрілі Запорізької АЕС.

  Російська влада не виплачує російським резервістам і членам волонтерських підрозділів за службу в Україні.

  Окупаційна влада, яка підтримується Росією, швидше за все, вирішує внутрішні виклики, які ускладнюють зусилля з адміністрування окупаційних режимів та впровадження проектів відновлення в зниклих районах Донбасу.

  Ознайомтеся з повним оновленням.

  Ми не докладно повідомляємо про російські військові злочини, оскільки ці заходи добре висвітлюються в західних ЗМІ і не впливають безпосередньо на військові операції, які ми оцінюємо та прогнозуємо. Ми продовжуватимемо оцінювати та повідомляти про наслідки цих злочинних дій для українських військових та населення, а саме про бойові дії в українських міських районах. Ми повністю засуджуємо ці російські порушення законів збройних конфліктів, Женевських конвенцій і людства, хоча ми не описуємо їх у цих звітах.

  Хронологія карт з серпня 13-17 2022 - Наведення миші для прокрутки

  Карти конфлікту в Україні - 081322-081722

  Див. інтерактивну карту російського вторгнення Інституту вивчення війни

  Читайте останні новини про конфлікт в Україні від Інституту вивчення війни

  * Спільний з прямим явним дозволом Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології досліджень війни

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвивати всебічне розуміння ситуації на місцях. Для того, щоб проаналізувати військові та політичні події в будь-якій галузі, дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених ними дослідницьких завдань. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та інші, щоб краще зрозуміти безпекову та політичну ситуацію та оцінити реалізацію поточних стратегій та політики. Наші дослідники збирають дані та аналізують тенденції, виробляючи детальний аналіз подій у галузях досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та прихильність покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про Інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, надійного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною, дослідницькою організацією державної політики.

  Дізнайтесь більше, долучайтеся та внесуйте свій внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Річне оновлення] Міжнародне кіберправо на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для національних держав

  Джерело: Комплексне відкриття