Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade (15. november 2022)

  HBR Consulting kütuste jätkus majanduskasvu, kaasates Renovus Capitalilt strateegilisi investeeringuid nõuandetegevusse

  Strateegiline partnerlus tagab HBR positsiooni juhtiva õigusalase nõustamisettevõtte keset tööstuse kiirendatud teenuste osutamist, tehnoloogilist arengut

  CHICAGO, november 15, 2022 /PRNewswire/ — HBR Consulting (HBR), juriidiline tööstuse juhtiv strateegia, operatsioonide ja tehnoloogia konsultatsioonifirma, on hea meel teatada lepingu erakapitalifirma Renovus Capital (Renovus) strateegilise kapitali partner omandada HBR Advisory äri, mis kehtib 10. november 2022.

  Leping annab juurdepääsu kapitalile, et kiirendada HBR märkimisväärset kasvu, nagu on tunnistanud Inc. 5000 nimekiri Ameerika kõige kiiremini kasvavatest eraettevõtetest viimase nelja aasta jooksul. Tänased advokaadibürood ja advokaadiosakonnad otsivad kohandatud juhiseid ja teadmisi, et optimeerida õigusteenuste osutamist, võimendades tehnoloogiat ajalooliselt siloedate operatsioonide ühendamiseks ja andmepõhise otsuste tegemise võimaldamiseks. Viimase 24 kuu jooksul on HBR Advisory äri tuvastanud tugeva turu vajaduse pühendunud konsultatsioonibüroo järele, et tulevikus advokaadibüroo ja advokaadibüroo edasi kujundada.

  Koos investeeringuga eraldab HBR Advisory äri infotehnoloogia (IT), hallatavate teenuste ja Keno Kozie ettevõtetest sõltumatult. Mõlemad organisatsioonid kasvavad vastuseks klientide nõudlusele ja vajavad üha enam sõltumatut keskendumist iga distsipliini ainulaadsetele väljakutsetele ja võimalustele.

  HBR loodud juhtkond korraldab vastavalt ümber, moodustades HBR Consulting uue juhtivmeeskonna koos 50 aastaga HBR-iga, sealhulgas HBR Advisory äri praegune president Matt Sunderman, kes võtab endale HBR Consulting tegevjuhi rolli. Sunderman töötab koos Kevin Clem (vastutav kommertsametnik), Lauren Chung (tegevjuht ja strateegia ja operatsioonide praktika juht), ja Chris Ryan (asepresident kliendi arendamise), kui uus HBR Consulting juhtivmeeskond.

  „Ootame seda reisi järgmist etappi, mis tugineb meie tohutule kasvule ja võimaldab meil veelgi toetada juriidilise tööstuse arengut,” ütles Sunderman. „Advokaadibürood ja õigusosakonnad on ristteel, silmitsi keerulise konkurentsikeskkonna, kiiresti areneva talendimaastiku ja tekkivate operatiivsete väljakutsetega. See majanduskasvu investeering suunab HBR Consulting äri edasi, et rahuldada tööstuse üha enam väljendunud strateegilisi ja operatiivseid vajadusi.”

  HBR asutajad Christopher Petrini-Poli ja Nicholas Quil lähevad üle oma HBR Consulting igapäevased juhtimiskohustused, et keskenduda IT-, hallatavate teenuste ja Keno Kozie ettevõtetele, olles vastavalt tegevesimees ja tegevjuht. Lisaks toimivad nad HBR Consulting Board nõustajatena, annavad olulise panuse kapitalistruktuurile ja säilitavad olulise osaluse uues organisatsioonis. Ülemineku osana algatavad IT-, hallatavad teenused ja Keno Kozie ettevõtted lähikuudel oma edasijõudmise brändingu läbivaatamise.

  „Järgmine peatükk on loodud selleks, et avada meie inimestele ja klientidele täiendavad kasvuvõimalused, jäädes samas truuks kultuurile ja kogukonnale, mille HBR on välja töötanud juba üle kümne aasta,” ütles Quil. „Edasi liikudes täname kolleege, kes on teinud suuri jõupingutusi ettevõtte edukaks muutmiseks, ning kliente nende usalduse ja jätkuva toetuse eest aastate jooksul.”

  „Oleme uhked viimase 10 aasta jooksul ehitatud ja inkubeeritud ettevõtete märkimisväärse kasvu ja mitmekesisuse üle. Matti, Kevini, Laureni ja Chrise tõus oma uutesse rollidesse on minu jaoks isiklikult üks kõige rahuldust pakkuvamaid tulemusi,” ütles Petrini-Poli. „Ootame koostööd Renovuse ja HBR Consulting juhatuse ning meie klientidega, kuna jätkame maailmatasemel lahenduste loomist.”

  Renovus spetsialiseerunud teadmiste ja talent tööstusharudes, viimastel mõtestatud investeeringuid õigusteenuste ruumi. Renovuse ressursid, kogemused ja suhted oma portfelli täiendavate ettevõtetega tugevdavad HBR-i klienditeenindust ja võimaldavad tal ära kasutada märkimisväärseid nõuandeturu konsolideerimise võimalusi.

  „Juriidiline tööstus jääb digitaalse ja operatiivse ümberkujundamise varajases staadiumis,” ütles Renovuse asutajapartner Jesse Serventi. „Kuna me skannitud juriidiline turg osana meie investeeringuid LAC Group ja Wilson Allen, HBR rutiinselt tuli firma tipptasemel seda liikumist.” Renovuse peamine Lee Minkoff lisas: „HBR turujuhtiv positsioon on tingitud selle keskendumisest tipptaseme meeskonna loomisele ja me oleme põnevil, et koostööd HBR juhtkonnaga, et veelgi tugevdada ettevõtet kui juhtivat mitmekesist õigusteenuste pakkujat.”

  HBR Consulting kohta

   

  HBR Consulting (HBR) pakub advokaadibüroodele ja äriõiguse osakondadele strateegilisi juhiseid, tegevuse täiustamist ja tehnoloogilisi lahendusi, mis juhivad innovatsiooni kulusid haldamisel ja riskide leevendamisel. HBR tõestatud kombinatsioon kogemustest, suhetest ja teadmistest, mis toetavad juriidilist ökosüsteemi, annab klientidele jätkusuutlikke finants- ja konkurentsieeliseid. Külastage www.hbrconsulting.com ja järgige HBR-i LinkedInis ja Twitteris.

   

  Keno Kozie kohta

   

  Keno Kozie Services LLC (www.kenokozie.com) pakub infotehnoloogia disaini, teenindust ja tuge juhtivatele advokaadibüroodele ja juriidilistele osakondadele alates 1988. aastast. Sajad ettevõtted on valinud Keno Kozie IT-nõustamise, süsteemide integratsiooni, täiustatud rakenduste integreerimise, ööpäevaringse klienditoe toe, koolituse, hallatavate teenuste ning turvalisuse ja riskijuhtimise teenuste pakkumiseks. Ettevõte on saanud National Law Journali Hall of Fame auhinna mitu võitu jooksul Best of Midwest uuringud ja Best of Legal Times uuring.

   

  Renovus Capital kohta

   

  2010. aastal asutatud Renovus Capital Partners on spetsiaalne erakapitalifirma. Alates oma baasist Philadelphia piirkonnas haldab Renovus oma sektoritele suunatud fondide ja muude strateegiate kaudu üle 1 miljardi dollari. Ettevõtte praegune portfelli kuulub üle 20 USA-s asuva ettevõtte, mis on spetsialiseerunud haridusele ja koolitusele, tervishoiuteenustele, tehnoloogiateenustele ja professionaalsetele Tavaliselt teeb ta koostööd asutajate juhitud ettevõtetega, võimendades oma kogemusi tööstuses ning juurdepääsu võlgadele ja omakapitalile, et teha operatiivseid parandusi, värvata tipptalente, jätkata lisandmooduleid ja jälgida strateegilisi majanduskasvu algatusi. Külasta www.renovuscapital.com ja järgige Renovus Linkedin.

   

  Loe algset teadet.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Aeg eksperdile? HayStackID® käivitab uue ülemaailmse nõustamispakkumise

  Allikas: ComplexDiscovery

  Rangemad järelevalve- ja täitemeetmed? Euroopa Parlament võtab vastu uue küberjulgeoleku õiguse

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  Geopoliitiline Shakedowns? ENISA ohtude maastiku iga-aastane aruanne — 10. väljaanne

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  Krüptograafiliselt turvaline? Side-Channel analüüsi oht

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  Red Storm tõuseb? Andmetega seotud rikkumised tõusevad globaalselt Q3 2022

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  Magnet tulu? Magneti kohtuekspertiis teatab 2022 kolmanda kvartali tulemustest

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  Edusammud ja võimalused? Cellebrite teatab kolmanda kvartali 2022 tulemustest

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  Kaardiväe vahetamine? Relatiivsusteooria tervitab uut tegevjuhti

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  Tankimine Jätkuv kasv? Renovus Capital omandab HBR Consulting Advisory Business

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...

  E-juurdluse turu suurus Mashup: 2022-2027 Ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

  From retraction to resurgence and acceleration, the worldwide market for eDiscovery...

  Liikuda? 2022 e-Discovery Market Kineetika: viis huvipakkuvat valdkonda

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Usaldades protsessi? 2021 e-juurdluse töötlemise ülesande, kulude ja kulude andmete töötlemine

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Ülevaatamise aasta? 2021 e-juurdluse läbivaatamise ülesande, kulutuste ja kulude andmepunktid

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  Viis suurt loeb küberi, andmete ja juriidilise avastamise kohta novembriks 2022

  From cyber shakedowns and threats to the total cost of eDiscovery...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta oktoobriks 2022

  From cyber claims and data privacy to corporate litigation and the...

  Viis suurt loeb küberandmete ja õigusliku avastamise kohta septembriks 2022

  From privacy legislation and special masters to acquisitions and investigations, the...

  Viis suurt lugeb küberi, andmete ja õigusliku avastamise kohta augustis 2022

  From AI and Big Data challenges to intriguing financial and investment...

  Majas? 2022. aasta sügise e-juurdluse kogukulude uuring

  Today CompexDiscovery shares the results of a new business survey focused...

  Külm Front mured? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 49.0% of survey respondents felt that...

  Stereotüüpide andmed? E-juurdluse ettevõtte jõudlust mõjutavad probleemid: aasta sügisel 2022 ülevaade

  In the fall of 2022, 28.0% of respondents viewed increasing types...

  Mull Trouble? E-juurdluse tegevusmõõdikud 2022. aasta sügisel

  In the fall of 2022, 89 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

  Välja kaevamine ja kaevamine? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 14-20, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Vabastav hoogu? Ukraina Konflikti hindamine Maps (November 7-13, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Retoorika või reaalsus? Ukraina Konflikti hindamised Maps (1-6 november 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...

  Infrastruktuuri sihtimine? Ukraina Konflikti hindamised Maps (27. oktoober - 31, 2022)

  According to a recent update from the Institute for the Study...