Sun. Aug 14th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות (10 במאי 2022)

  Consilio מכריזה על השקת Enterprise השלם כדי להניע את האבולוציה לפעולות משפטיות עם טכנולוגיה מוכחת ופתרונות אנשים

  Consilio מחזקת את עמדת המנהיגות שלה עם השקת Enterprise Complete כמותג לייעוץ, פתרונות כישרונות, תפעול מחלקת משפטים וממשל מידע

  חברת Consilio, מובילה עולמית בתחום גילוי אלקטרוני, סקירת מסמכים, ניהול סיכונים ושירותי ייעוץ משפטי, הודיעה היום על השקת Complete Enterprise, חבילה מקצה לקצה של פתרונות ושירותים משפטיים ארגוניים המיועדים לשרת מחלקות עורכי דין ומשרדי עורכי דין בכל הגדלים. הפלטפורמה החדשה משלבת באופן מלא את מותגי המשנה המשפטיים שנרכשו של Consilio תחת רכזת ייעודית עולמית אחת כדי להניע את האבולוציה לפעולות משפטיות מודרניות עם פתרונות טכנולוגיים, תהליכים ואנשים מוכחים.

  "פלטפורמת Enterprise Complete מפגישה את המומחיות עטורת הפרסים שלנו, הטכנולוגיה החדשנית - קניינית ובאמצעות שותפויות ופתרונות כישרונות מקיפים כדי לספק הצעה וניסיון אחידים תחת מותג אחד שנועד לשרת את הלקוחות עם האתגרים הנוכחיים שלהם ולהתפתח זמן עם הצרכים העסקיים שלהם ", אמר רוב הרן, סגן נשיא בכיר לשירותים משפטיים ארגוניים בקונסיליו. "כאשר צוותי מנהיגות משפטיים וציות נותרים בלחץ להוצאת עלויות ולמקסם את היעילות, אנו ממוקמים באופן ייחודי כדי לסייע במימוש שתי המטרות עבור לקוחותינו על ידי תמיכה בעבודתם הנמוכה והמורכבות הבינונית, ובכך לשחרר את לקוחותינו כדי שיוכלו להתמקד בעבודה עם הערך הגבוה ביותר ומורכבות כדי למקסם את הפוטנציאל שלהם."

  המותג Complete Enterprise מספק שירותים בכל צרכי הלקוח הצומחים הבאים:

  Enterprise Talent Solutions מספקת מיקומי כישרונות איכותיים, כולל עורכי דין, אנשי מקצוע בתחום המשפט והציות, וצוות טכני ומנהלי לצוותים המעוניינים לשפר את פעילותם. לצוות למעלה מ -1,000 עורכי דין העוסקים באופן פעיל על ידי לקוחות מדי יום ומציב מעל 7,000 תפקידים משפטיים ולא משפטיים מדי שנה.

  פתרונות ייעוץ וטרנספורמציה מציעים ללקוחות מומחיות מוכחת ביוזמות טרנספורמציה באמצעות תכנון אסטרטגי, פיתוח פתרונות טכנולוגיים (כולל Microsoft 365 Consulting), מיטוב הוצאות משפטיות וייעוץ אסטרטגי עם יותר מ-150 יועצים.

  פתרונות עבור מחלקות חוק תפעול מסייע לצוותים בהעלאת תהליכי עבודה משפטיים - עם יכולות הכוללות קבלנות מסחרית, ניהול תביעות, ניהול ליטיגציה, פעולות משפטיות ועוד - מינוף ניסיון מוכח עם למעלה ממיליון חוזים משא ומתן ו 200 מערכות יישומים.

  פתרונות לציות וממשל מידע יוצרים, מייעלים ומנהלים שיטות ממשל מידע מדרגיות באמצעות ייעוץ והערכות, יישומי טכנולוגיה וזרימת עבודה ועוד עם למעלה מ- 40 יישומי Legal Hold, כמו גם ביצוע סביב אבטחת סייבר, AML/KYC, פרטיות, וצרכי ניהול מדיניות.

  "מכיוון שמשרדי עורכי דין ומחלקות עורכי דין ארגוניים מתמודדים עם אתגרים חדשים לגייס ולשמר את הכישרון הטוב ביותר בעקבות המגיפה, פתרונות הכישרון של חברת Complete Enterprise מציעים גישה לשוק עולמי שאצר של אנשי מקצוע משפטיים מנוסים במגוון רחב של תחומי נושא ", אמרה ליסה Lemke, מנכ"ל, Flex כשרון המועצה. "בשוק כישרונות תחרותי ביותר אנו מציעים ללקוחות פתרונות כישרונות איכותיים וגמישים למילוי מהיר של צרכי משאבים ארגוניים מבלי להקריב איכות."

  Consilio Complete Enterprise מציעה ללקוחות גישה הוליסטית וממוקדת בעלי עניין לעבודה זו לצד זו עם עורכי דין, צוותי IT ארגוניים, יועצים וטכנולוגים כדי לספק חבילה מוכחת מקצה לקצה של פתרונות ושירותים משפטיים ארגוניים. החברה תדגיש את קנה המידה בו פועלת חברת Complete Enterprise עם קמפיין שכותרתו, האם ידעת? בכנס CLOC Global Institute השבוע בלאס וגאס, כמו גם באינטרנט. לקבלת מידע נוסף על הודעה זו, בקר בכתובת www.consilio.com/הארגון.

  אודות המועצה

  Consilio היא מובילה עולמית בתחום הגילוי האלקטרוני, סקירת מסמכים, ניהול סיכונים ושירותי ייעוץ משפטי. באמצעות חבילת היכולות של Consilio Complete, החברה תומכת במשרדי עורכי דין רב לאומיים ותאגידים תוך שימוש בתוכנה חדשנית, שירותים מנוהלים חסכוניים ומומחיות מעמיקה בתעשייה המשפטית והרגולטורית. ל- Consilio ניסיון רב בליטיגציה, בקשות שניות של HSR, חקירות פנימיות ורגולטוריות, גילוי אלקטרוני, סקירת מסמכים, פיקוח על מידע, הערכות סיכוני ציות, אבטחת סייבר, ניהול מחלקת משפטים, ניהול חוזים, ניתוח משפטי, גילוי נייר והדפסה דיגיטלית, כמו גם גיוס והשמה משפטיים. Consilio מעסיקה אנשי מקצוע מובילים בתעשייה, תוך יישום זרימות עבודה ניתנות להגנה באמצעות טכנולוגיה מוגנת בפטנט ומוכחת בתעשייה בכל שלבי מחזור החיים של גילוי אלקטרוני וניהול סיכונים. ISO 27001:2013 מוסמך, החברה מפעילה משרדים, ביקורת מסמכים ומרכזי נתונים ברחבי אירופה, אסיה, וצפון אמריקה. לקבלת מידע נוסף, בקר אותנו בכתובת www.consilio.com.

  קרא את ההודעה המקורית.

  קריאה נוספת

  השקעות בגילוי אלקטרוני (רישום פועל)

  מבט מקוצר על עסקי הגילוי האלקטרוני: מיזוגים, רכישות והשקעות

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  בתנועה? קינטיקה של שוק דיסקברי אלקטרוני 2022: חמישה תחומי עניין

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  לסמוך על התהליך? נתוני משימות, הוצאה ועלויות של עיבוד גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  השנה בסקירה? נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלויות של סקירת גילוי אלקטרוני 2021

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  מבט של 2021 באוסף גילוי אלקטרוני: נקודות נתוני משימות, הוצאה ועלות

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליולי 2022

  From lurking business undercurrents to captivating deepfake developments, the July 2022...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי ליוני 2022

  From eDiscovery ecosystem players and pricing to data breach investigations and...

  חמש קריאות נהדרות בנושא סייבר, נתונים וגילוי משפטי לחודש מאי 2022

  From eDiscovery pricing and buyers to cyberattacks and incident response, the...

  חמש קריאות נהדרות על סייבר, נתונים וגילוי משפטי באפריל 2022

  From cyber attack statistics and frameworks to eDiscovery investments and providers,...