Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade (18. oktoober 2022)

  KLDiscovery teatab kliendiportaalis saadaolevatest uutest finantsülevaadetest

  Hiljemalt funktsioonide täiustamisel pääsevad volitatud kasutajad kliendiportaali lahenduses juurde uutele funktsionaalsustele ja olulistele finantsandmetele nõudmisel ja reaalajas.

  KLDiscovery Inc. („KLDiscovery” või „Company”), juhtiv ülemaailmne tehnoloogiliste lahenduste pakkuja elektroonilise avastamise, teabe juhtimise ja andmehalduse jaoks, andis välja kliendiportaali uusima versiooni, mis on ettevõtte täiustatud andmete visualiseerimise tööriist, mis pakub kriitilist ärianalüüsi kättesaadav kõikjal maailmas.

  Selle väljalaskega on olulised finantsandmed ja mõõdikud kättesaadavad volitatud kliendiportaali kasutajatele nõudmisel ja reaalajas. Täiustatud kohandatavad tööriistad võimaldavad kasutajatel rühmitada andmepunkte teenuse tüübi ja varsti üksuse (nt advokaadibüroo, ettevõtte või kindlustusandja) ja ajaperioodi järgi, andes kasutajatele enneolematu paindlikkuse põhiandmete visualiseerimisel.

  Kogu sügisel kättesaadavate konkreetsete finantsandmete punktide kasutuselevõtu hulka kuuluvad:

  Arvete kogusummad perioodi kaupa

  Kogunenud, kuid arveteta, pooleliolevad tööd

  Vananemise detail

  Makse olek ja ajalugu

  Arvete kogusummad aja jooksul, sealhulgas visuaalsed teateid eelarve täitmise kohta

  Eelarve tarbimine

  „Kliendiportaali dünaamilised ja interaktiivsed armatuurlauad pakuvad vahetu juurdepääsu teabele, mida kliendid vajavad igapäevase töökoormuse tõhusaks haldamiseks,” ütles tegevjuht Danny Zambito. „Nüüd, finantsandmete lisamisega, saavad kliendid vaadata olulisi mõõdikuid nõudmisel, andes võimaluse teha teadlikumaid äriotsuseid, mis parandavad alumist rida. Juurdepääs nendele mõõdikutele on konfigureeritav rolli- ja kasutajaõiguste põhjal.”

  „KLDiscovery kliendiportaal muudab klientidele olulise ärianalüüsi, nagu finantsmõõdikud ja raamatupidamisaruanded, samuti olulised KPI-d oma e-juurdluse küsimustes,” märkis tegevjuht Chris Weiler. „Tehnoloogia ja funktsionaalsus on e-juurdluse tööstuses ükssarved. Klientide volitamine reaalajas põhjaliku juhtumi ja finantsmõõdikute hankimiseks kiiresti ja lihtsalt, kuni asja tasemele, või küsimustes, mida haldab väljaspool kaitsja, reaalajas, on tööstusharu esimene. KLDiscovery ei ole välja töötanud mitte ainult tänapäeval turul kõige enam ümberkujundavat lahendust, vaid on koostanud tuleviku tegevuskava, parandades pidevalt lahendusi, nagu meie udukogu ja kliendiportaali tooted, et aidata klientidel oma e-juurdluse kõiki aspekte hallata.”

  Lisateavet kliendiportaali kohta, sh lahenduse dünaamiliste meetrikate, kohandatavate hoiatuste ja paigutuste ning teenindusjuhtumi dokumentatsiooni kohta leiate ettevõtte veebisaidilt.

  KLDiscovery kohta

  KLDiscovery pakub tehnoloogiaga seotud teenuseid ja tarkvara, et aidata advokaadibüroodel, korporatsioonidel ja valitsusasutustel lahendada keerukaid andmeprobleeme. KLDiscovery on 25 asukohaga 16 riigis ülemaailmne liider parimate andmehalduse, teabehalduse ja e-juurdluse lahenduste pakkumisel, et toetada klientide kohtuvaidlusi, õigusaktide vastavust ja sisejuurdluse vajadusi. Organisatsioonide teenistuses üle 30 aasta, pakub KLDiscovery andmete kogumist ja kohtuekspertiisi uurimist, varajast juhtumihindamist, andmetöötlust, rakendustarkvara ja andmemajutust veebipõhiste dokumentide ülevaatuste jaoks ning hallatavate dokumentide läbivaatamise teenuste Lisaks pakub KLDiscovery oma ülemaailmse Ontrack andmehalduse äri kaudu maailmatasemel andmete taastamise, katastroofi taastamise, e-posti kaevandamise ja taastamise, andmete hävitamise ja lindi haldamise. KLDiscovery on tunnustatud Põhja-Ameerika üheks kõige kiiremini kasvavaks ettevõtteks nii Inc. Magazine (Inc. 5000) kui ka Deloitte (Deloitte Technology Fast 500) ning tegevjuht Chris Weiler oli 2014 Ernst ja Young Entrepreneur of The Year™. Lisaks on KLDiscovery Relatiivsusteooria sertifitseeritud partner ja haldab ISO/IEC 27001 sertifitseeritud andmekeskusi üle maailma. Lisateabe saamiseks külastage www.kldiscovery.com.

  Loe algset teadet.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Määratlemine Cyber Discovery? Määratlus ja raamistik

  Allikas: ComplexDiscovery