Z Combination Business Combination Combination, Cellebrite rozpocznie handel na NASDAQ

According to to Adam Clammer, Chief Executive Officer of TWC Tech Holdings, “Cellebrite’s technology enables its customers to protect the public and safeguard assets with efficiency and transparency. We believe Cellebrite is well-positioned to capture the opportunities ahead and increase its share of the large and growing Digital Intelligence market as it transitions to the public markets.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Uwaga redaktora: Od czasu do czasu program ComplexDiscovery podkreśla publicznie dostępne lub prywatne ogłoszenia, aktualizacje zawartości i badania pochodzące od dostawców cybernetycznych, danych i legalnych odkryć, organizacji badawczych i członków społeczności ComplexDiscovery. ComplexDiscovery regularnie podkreśla te informacje, ale nie ponosi żadnej odpowiedzialności za twierdzenia dotyczące treści.

Aby przesłać rekomendacje dotyczące rozważenia i włączenia ich do cybernetycznych, danych i informacji dotyczących usług, produktów lub badań naukowych firmy ComplexDiscovery, skontaktuj się z nami już dziś.

Ogłoszenie prasowe

Cellebrite uzupełnia połączenie biznesowe z TWC Tech Holdings II Corp., Firma rozpocznie handel na Nasdaq pod symbolem „CLBT”

Wiodące rozwiązania firmy Cellebrite w dziedzinie inteligencji cyfrowej wspierają najlepsze na świecie agencje i przedsiębiorstwa zajmujące się bezpieczeństwem publicznym w legalnie sankcjonowanych dochodzeniach karnych i cywilnych na całym świecie

SAN FRANCISCO, CA i PETAH TIKVA, ISRAEL, 30 sierpnia 2021 r. — Cellebrite DI Ltd. („Cellebrite”), światowy lider w rozwiązaniach Digital Intelligence dla sektora publicznego i prywatnego, oraz TWC Tech Holdings II Corp. („TWC Tech Holdings”) (Nasdaq: TWCT), spółka pozyskująca) ogłosiła dziś zakończenie ich wcześniej ogłoszone połączenie biznesowe. Spółka połączona zachowa nazwę Cellebrite DI Ltd., a jej akcje zwykłe i gwarancje rozpoczną obrót na Nasdaq 31 sierpnia 2021 r. pod symbolem ticker „CLBT” i „CLBTW”. Transakcja została zatwierdzona na specjalnym posiedzeniu akcjonariuszy TWC Tech Holdings, które odbyło się 27 sierpnia 2021 r.

Yossi Carmil, dyrektor naczelny Cellebrite, zauważył: „Osiągnęliśmy ważny kamień milowy, który przyspiesza naszą strategię, aby doprowadzić wartość do cyklu życia śledczego. Jesteśmy pobudzeni znaczącymi możliwościami, by budować naszą wiodącą pozycję w branży, poszerzać nasze możliwości i nadal dostarczać cenne rozwiązania dla naszej szerokiej i rozwijającej się bazy klientów. Chciałbym podziękować True Wind Capital za wsparcie i partnerstwo w całym tym procesie. Jako firma publiczna wierzymy, że jesteśmy w dobrej pozycji, aby pomóc stworzyć bezpieczniejszy świat dzięki naszemu pakietom rozwiązań do analizy cyfrowej, dzięki etycznemu wykorzystaniu naszych rozwiązań i zapewniać zrównoważoną wartość wszystkim naszym interesariuszom”.

Adam Clammer, dyrektor generalny TWC Tech Holdings, powiedział: „Technologia firmy Cellebrite umożliwia swoim klientom ochronę ludności i ochronę zasobów publicznych dzięki wydajności i przejrzystości. Uważamy, że firma Cellebrite jest dobrze przygotowana, aby uchwycić przyszłe możliwości i zwiększyć swój udział w dużym i rozwijającym się rynku inteligencji cyfrowej w miarę przejścia na rynki publiczne”.

Przegląd transakcji

Transakcja wygenerowała około 370 mln USD wpływów brutto z środków pieniężnych posiadanych w zaufaniu po umorzeniu akcjonariuszy TWC Tech Holdings i prywatnej inwestycji w kapitał publiczny (PIPE) na zakup udziałów od obecnych akcjonariuszy Cellebrite, którzy są przede wszystkim od wczesnych inwestorów w firmy. Wiodący inwestorzy instytucjonalni, w tym Light Street Capital i Makena Capital, oraz inwestor strategiczny Axon Enterprise, Inc., uczestniczyli w projekcie PIPE, którego szczegóły zostały ujawnione w komunikacie prasowym firmy Cellebrite 8 kwietnia 2021 roku.

Zespół kierowniczy wyższego szczebla Cellebrite będzie nadal przewodził firmie, kierowany przez Yossi Carmil, Dyrektora Generalnego. Rada Dyrektorów Cellebrite składa się z Haim Shani (Przewodniczący), Ryusuke Utsumi, Yonatan Domnitz, Elly Keinan i Yossi Carmil. Po zamknięciu transakcji zarząd powitał nowych dyrektorów Adama Clammera, Dafnę Gruber, Williama Heldfonda i Nadine Baudot-Trajtenberg.

Doradcy

J.P. Morgan Securities LLC pełnił funkcję doradcy finansowego Cellebrite, a White and Case LLP i Meitar Law Offices pełnił funkcję doradców prawnych Cellebrite. Cowen and Company, LLC oraz Needham and Company, LLC służyły jako niewyłączni doradcy rynków kapitałowych Cellebrite.

BOFA Securities i J.P. Morgan Securities LLC działały jako agenci pośrednictwa pracy dla Cellebrite i TWC Tech Holdings. BOFA Securities, J.P. Morgan Securities LLC oraz William Blair and Co. pełnili funkcję współwiodących doradców w zakresie rynków kapitałowych TWC Tech Holdings. Simpson Thacher i Bartlett LLP oraz Herzog, Fox i Ne'eman działali jako doradcy prawni TWC Tech Holdings.

Shearman i Sterling LLP działali jako doradca prawny agentów pośrednictwa pracy.

O Cellebrite

Misją Cellebrite jest umożliwienie klientom ochrony i ratowania życia, przyspieszenie sprawiedliwości i zachowanie prywatności w społecznościach na całym świecie. Cellebrite jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań z zakresu inteligencji cyfrowej dla sektora publicznego i prywatnego, umożliwiając organizacjom opanowanie złożoności legalnie usankcjonowanych dochodzeń cyfrowych poprzez usprawnienie procesów wywiadowczych. Zaufane przez tysiące wiodących agencji i firm w ponad 140 krajach platforma i rozwiązania firmy Cellebrite zmieniają sposób, w jaki klienci zbierają, przeglądać, analizują i zarządzają danymi w ramach legalnie usankcjonowanych dochodzeń. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź nas na stronie www.cellebrite.com i

O TWC Tech Holdings

TWC Tech Holdings jest spółką kontrolną utworzoną w celu połączenia, giełdy kapitałowej, nabycia aktywów, zakupu akcji, reorganizacji lub podobnego połączenia jednostek gospodarczych. TWC Tech Holdings zebrało 600 milionów dolarów w swojej pierwotnej ofercie publicznej we wrześniu 2020 r.

O prawdziwym Wind Capital

True Wind Capital to firma private equity z siedzibą w San Francisco, skupiająca się na inwestowaniu w wiodące firmy technologiczne. True Wind ma szeroki mandat inwestycyjny, z głęboką wiedzą branżową w zakresie oprogramowania, usług z obsługą technologii i sprzętu.

Przeczytaj oryginalną wersję.

Dodatkowy odczyt

Mashup o rozmiarze rynku eDiscovery: Przegląd oprogramowania i usług na całym świecie 2020-2025

Definiowanie Cyber Discovery? Definicja i ramy

źródło: ComplexDiscovery

Z Rosji (i Chin) z Miłością? Coroczny przegląd Wielkiej Brytanii National Cyber Security Centre

According to the NCSC Annual Review, China remained a highly sophisticated...

Nowe podręczniki dotyczące incydentów i reagowania na luki rządu federalnego

According to Matt Hartman, Deputy Executive Assistant Director for Cybersecurity, "The...

Wzrost cyberprzestępczości? Roczny raport o zagrożeniach ENISA — wydanie dziewiąte

According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Given...

Biorąc pod uwagę Zero Trust Listopad 2021 Cyber Wydarzenia Raport NATO CCDOE

Computer security professionals love to say that there is no such...

Silny pas startowy? Pliki KLDiscovery dla początkowej oferty publicznej

On Tuesday, November 23, 2021, KLDiscovery took a strong step toward...

Modus zabezpiecza instrument kapitału obrotowego od J.P. Morgan

According to Steven Horan, Chairman, and CEO of Modus, “Having the...

Napędzane i innowacyjne połączenie Discovery

According to the announcement, Silver Oak Services Partners, a private equity...

Smarsh pozyskuje cyfrową linię produktów bezpiecznych od Micro Focus

According to Smarsh CEO Brian Cramer, “Solving the sophisticated archiving, compliance...

Mashup na rynku eDiscovery: 2021-2026 Omówienie oprogramowania i usług na całym świecie

From market retraction in 2020 to resurgence in 2021, the worldwide...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Pięć wspaniałych odczytów na temat cybernetycznych, danych i odkryć prawnych w listopadzie 2021 r.

From worldwide eDiscovery market sizing and discovery intelligence to cybersecurity playbooks...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć w październiku 2021 r.

From artificial intelligence and predictive coding to eDiscovery business confidence and...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za wrzesień 2021 r.

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pięć świetnych odczytów na temat cybernetycznych, danych i legalnych odkryć za sierpień 2021 r.

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Spokojnie przed burzą? Osiemnaście obserwacji zaufania do biznesu e-Discovery jesienią 2021 r.

In the fall of 2021, 71.2% of survey respondents felt that...

Pomoc Poszukiwana? Problemy wpływające na wydajność firmy e-Discovery: przegląd jesieni 2021

In the fall of 2021, 27.4% of respondents viewed lack of...

Czas żniw? Metryki operacyjne eDiscovery jesienią 2021 r.

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...

Niesezonowo gorąco? Wyniki ankiety na temat zaufania biznesowego eDiscovery 2021

Since January 2016, 2,595 individual responses to twenty-four quarterly eDiscovery Business...