A (brändi) uus lähenemine? E-juurdluse pakkumiste raamistiku ja struktuuri arvestamine

Today’s eDiscovery providers may benefit from the lessons learned in the creation of the Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band album by creating a concept for branding and packaging their offerings within that brand in a connected, theme-based way that represents the offerings’ promise and capability in a way that is easy to understand and remember. 

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: See fiktsionaliseeritud branding lähenemine töötati välja intellektuaalse kasutamise püüdes välja selgitada mõistlik ja meeldejääv viis kirjeldavalt esile tõotada lubadus ja võimalused pakkumisi, mida tavaliselt tarnitakse täisteenuste e-juurdluse pakkujad. See ei pruugi olla täiesti terviklik ega täielikult normaliseeritud. Kuid lootus jagada seda kaubamärgiga näite on see, et see võib aidata neid, kes on seotud e-juurdluse pakkujate teenuste ja lahenduste kaubamärgi ja suhtlemisega.

Andme- ja õigustuvastussüsteem e-juurdluse pakkujatele

Aeg-ajalt jagab ComplexDiscovery kontseptuaalseid kaalutlusi, mis aitavad andmetel ja juriidilistel spetsialistidel paremini mõista ja edastada komponente ja katkematust, mis sisaldavad teabe ja kohtuvaidluste elutsüklites e-avastamisega seotud pakkumisi. Selline jagamine on sageli sama lihtne kui protsesside või raamistike esiletõstmine, mis võivad olla kasulikud e-juurdluse mõistmisel. Kuid tänane postitus on ainulaadne, kuna see esitab kontseptuaalse brändi abil, kuidas tarkvara ja teenusepakkujad võivad korraldada ja esitada oma pakkumisi osana ühtsest ja kaubamärgiga süsteemist avastamiseks.

Kuna oleme hakanud nägema rohkem pakkujate katseid esitada oma pakkumisi platvormidena, oleme tunnistajaks nende platvormide esindustele viisil, mis ulatuvad tehnoloogiate pragmaatilisest loetlemisest ja rühmitusest ühe komplekti värskelt pakendatud ja nimeks terviklikud lahendused ühe osana platvorm. Kuid nii veenvad kui need pakkumised on ja sama atraktiivsed kui nende kaubamärk võib olla, jääb endiselt kaudne vajadus kirjeldada, kuidas platvormi komponendid on seotud ja rakendada koos andmete ja õiguslike avastuste väljakutsete lahendamiseks. Kuigi selle tähendusliku vajaduse lahendamiseks võib olla palju õigeid viise, võib üks lähenemine, mida jagatakse kontseptuaalse brändi objektiivi kaudu, olla kasulik juhtidele, õpetajatele ja praktikutele, kuna nad leiavad oma e-juurdluse pakkumiste brändistamist ja edastamist. See näide lähenemine on jagatud allpool osana väljamõeldud kontseptsiooni brändi nimega Conquest for Discovery.

Discovery vallutamine: kontseptuaalne bränd

„Conquest for Discovery lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistid saavad nüüd kaaluda oma püüdluslikke ja tegelikke e-juurdluse eesmärke, ilma et neid koormaksid usaldusprobleemid või adresseerimata riskid oma lähenemisviisis andmetele ja juriidilisele avastusele.”

Taust

Liikumine brändi teadlikkusest brändi tunnustamiseni eeldab, et kaubamärgid pakuvad vihmavari struktuuri, mis esindavad brändi moodustavaid pakkumisi.

Teadlikkuse pakkumisest tunnustuse pakkumiseni liikumine eeldab, et pakkumisi esitatakse raamistikus, mis korraldab pakkumiste lubadust.

Aktsepteeritud kaubamärgi struktuuri ja väljakujunenud pakkumisraamistikuga saab organisatsioon liikuda iga kliendi vestluse brändi ja selle pakkumiste määratlemisest ning keskenduda aruteludele lahendatud probleemidele ja nõrkustele, mis ületavad brändi ja selle pakkumiste lubaduse kaudu.

Võimalus tõhusalt suhelda, kuidas e-juurdluse pakkuja aitab klientidel probleeme lahendada või nõrkusi ületada, peaks kiirendama tulude kasvu ja suurendama pakkuja väärtust.

Objektiivselt mõelda brändile ja selle pakkumistele, võib olla kasulik peatada kohtuotsus praeguste kaubamärgiga lähenemisviiside kohta tööstuse ja pakkuja tasandil ning vaadata brändi ja selle pakkumiste esitamist uuel viisil.

Üks kergesti äratuntav ajalooline näide traditsioonilise lähenemisviisi otsustamise peatamisest unikaalse pakkumise loomisest on näha Beatlesi Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albumi väljatöötamisel ja pakendamisel. Selle kuulsa albumi tegemisel astus Beatles eemale traditsioonilisest lähenemisviisist ühendamata üksikute laulude salvestamiseks ja albumile pakendamiseks. Selle asemel kasutasid nad teemapõhist süsteemi, et luua album, mis ühendas kontseptsiooni (muuta egosid Edwardi sõjaväelise bändi sees) lauludega, et luua album, mis oli tõeliselt suurem kui selle osade summa.

Tänapäeva e-juurdluse pakkujad võivad Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albumi loomisel saadud tundidest kasu saada, luues kontseptsiooni nende brändidele ja pakendades oma pakkumisi selle brändi sees ühendatud, teemapõhisel viisil, mis esindab pakkumiste lubadust ja võimekust nii, et on lihtne mõista ja meeles pidada.

Andmete ja õigusliku avastamise süsteem

Kuna e-juurdluse pakkujad laiendavad oma pakkumiste sügavust ja laiust, peavad nad tegelema digitaalse andmetuvastusega kogu teabe elutsükli vältel, alates andmete loomisest kuni hävitamiseni.

E-juurdluse pakkuja vaatenurgast koosneb see teabe elutsükkel nii andmete avastamise kui ka juriidilise avastamise funktsioonidest.

Andmete tuvastamine uurib andmete mustreid ja suundumusi, et avastada ülevaate ja sõita toiminguid.

Legal Discovery on ESI tuvastamine, säilitamine, kogumine, töötlemine, otsimine, läbivaatamine ja tootmine, mis võivad olla seotud tsiviil-, kriminaal- või regulatiivküsimustega.

Andmete avastamise ja õigusliku avastamise objektiivi kaudu tootemargi pakkumisraamistiku korraldamisel võib raamistiku kujutamine süsteemina (või platvormina) olla mõistlik lähenemine pakkumisraamistiku osade esitamisele.

Süsteemi määratlus: Organiseeritud osade kogumine.

Süsteemi objektiivi kaudu tootemargi pakkumisraamistiku kirjeldamisel võib kirjeldav termin vallutamine olla mõistlik näide kontseptsioonibrändile, mida saab kasutada modelleerimiseks ja jagamiseks, kuidas brändi ja selle pakkumiste lubadust lühidalt suhelda.

Vallutamise määratlus: nõrkuse ületamine.

Concept Brändi määratlus: Bränd, mis on loodud peamiselt pakkumiste rühma lubaduse ja võimete kokkutõmbamiseks identiteediks, mis on olulisemad kui selle kaubamärgi all tarnitud individuaalne pakkumine.

Brändi ja selle pakkumiste lubaduse edasisel esindamisel võib mõistlik lähenemine olla taipamise ja intelligentsuse ideede tutvustamine tunnustena (lubadus).

Insight määratlus: põhjuse ja tagajärje mõistmine mudeli, konteksti või stsenaariumi seoste ja käitumiste tuvastamise põhjal.

Intelligentsuse määratlus: võime omandada ja rakendada teadmisi ja oskusi.

Andmete avastamise, juriidilise avastamise, osade kogumise (süsteemi), nõrkuse (vallutamise), ülevaate ja intelligentsuse kõrgetasemeliste raamistikuelementide tõlkimisel lühikeseks ja arusaadavaks kirjelduseks on e-juurdluse pakkuja ja selle portfelli illustreeriv kontseptsioon kaubamärgi kirjeldus pakkumiste võib olla esindatud järgmises väljamõeldud näites.

Kirjeldus: Conquest for Discovery on andmete ja juriidilise avastamise süsteem, mis pakub digitaalsetest andmetest ülevaate ja intelligentsust auditite, uurimiste ja kohtuvaidluste toetamiseks.

Discovery vallutamine = esmane kaubamärk

Andmed ja õiguslik avastus = pakkumiste kontinuum

Insight and Intelligence = Brändi lubadus

Auditid, uurimised ja kohtuvaidlused = pakkumiste fookus

Digitaalsed andmed (elektrooniliselt salvestatud teave) = pakkumisvõimaluste sihtmärk

Selle näite kontseptsiooni brändi Conquest for Discovery diskreetse veel ühendatud pakkumiste kogumise edasiarendamisel ja nimetamisel võivad järgmised kirjeldajad olla mõistlikud, et kirjeldada lühidalt viiest üldisest süsteemielemendist koosnevat komplekti (alammarki), mis võivad moodustada mõiste brändi ja selle pakkumisi.

Harida: esindatud Conquest Harida ja koosneb kõigist teabe- ja haridustegevustest, mis toetavad teadlikkust, nõudluse loomist ja klienditeenindust.

Tegutsemine: esindatud kui Conquest Action ja koosneb põhipakkumistest küberturvalisuse, andmete avastamise (ülekuulamine, indekseerimine, säilitamine ja kogumine) ning juriidilise avastamise (allaneelamine, töötlemine, analüütika ja läbivaatamine) valdkondades.

Kaitse: esindatud Conquest Protect ja koosneb kõikidest turvalisuse, privaatsuse ja teabega seotud pakkumistest.

Automatiseerida: esindatud kui Conquest Automatiseerida ja koosneb kõikidest automaatika, tehisintellekti ja rakendusteaduste tegevustest küberturvalisuse, andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkumiste jaoks

Integreerida: esindatud Conquest Integrate ja koosneb kõigi pakkujate võimaluste (harida, tegutseda, kaitsta ja automatiseerida) pakendamist ja tuge hallatavatesse teenustesse ja hallatavasse infrastruktuuri.

Alam-brändi Quick Look: Lubamisest kuni productization

Selle väljamõeldud kontseptsiooni kaubamärgi edasine areng nõuab üksikute alammarkide üldist selgitust.

Vallutus Harida

Conquest Educate'i lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel on vahetu ja koostööl põhinev juurdepääs uusimatele teadmistele ja kõige informeeritud ekspertidele, et aidata oma püüdluslikke ja tegelikke avastuseesmärke rakendada

Conquest Educate koosneb kõigist teabe- ja haridustegevustest, mis toetavad teadlikkust, nõudluse genereerimist ja klienditeenindust ning sisaldab järgmisi pakkumisi:

Vallutus Harida korporatsioonid

Conquest Harida Advokaadibürood

Vallutuskoolitus konsultatsioonidele

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt nõustamine, müük, äriarendus, turundus ja klienditeeninduse meeskonnad.

Vallutus tegutseda

Conquest Operatsiooni lubadus on see, et juriidilistel ja infospetsialistidel on nende vahetu kontrolli all täielik operationalized pakkumisi, et tegeleda andmete ja õigusliku avastamise väljakutsetega ja võimalustega andmete loomisest kuni hävitamiseni.

Conquest Operate koosneb küberturvalisuse, andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkumiste operatiivsest kohaletoimetamisest ja toetamisest, sealhulgas:

Vallutus tegutseda küberturvalisuse

Conquest Tegutseda kohtuekspertiisi (alates ülekuulamisest kogumise)

Conquest Tegutseda Analytics (alates allaneelamisest läbi analüütika)

Conquest tegutseda läbivaatamiseks

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt toimingud, infotehnoloogia ja projektijuhtimisrühmad.

Vallutus Kaitse

Conquest Protect lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel on vahendid, tehnikad ja anded kohe kättesaadavad turvalisuse, privaatsuse, teabe juhtimise riskide ja võimaluste lahendamiseks.

Conquest Protect koosneb kõikidest turbe-, privaatsus- ja teabeasutustega seotud pakkumistest, sealhulgas:

Vallutuskaitse küberriski eest

Vallutuskaitse teabe juhtimiseks

Vallutuskaitse hallatava turvalisuse

Seda alambrändi toetavad organisatsiooniliselt infoturbe ja infotehnoloogia meeskonnad.

Vallutusautomatiseerimine

Conquest Automatite lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel võib olla võime arukalt automatiseerida avastamise, läbivaatamise ja turvalisuse jõupingutusi, et suurendada tõhusust, täpsust ja mõistmist andmete ja õigusliku avastuse.

Conquest Automatite koosneb kõikidest automaatika, tehisintellekti ja rakendusteaduste tegevustest avastamise, ülevaatamise ja turvalisusega seotud pakkumiste jaoks.

Vallutusautomatiseerimine Discovery (kohtuekspertiisi ja analüütika)

Vallutuste automatiseerimine läbivaatamiseks

Vallutuste automatiseerimine turvalisuse tagamiseks

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt teadus- ja arendustegevuse ning infotehnoloogia meeskonnad.

Vallutus Integreerida

Conquest Integrate lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel võib olla täielik ja seadistatav hallatavate teenuste komplekt, mis võimaldab neil täielikult keskenduda andmetele ja juriidilisele avastusele, ilma et neid piiraks tehnoloogia ja meeskondade kohaletoimetamine ja juhtimine.

Conquest Integrate koosneb kõigi pakkumisvõimaluste pakendamisest ja toetamisest hallatavatesse teenustesse ja hallatavatesse infrastruktuuri

Conquest Integrate Discovery (hallatavad teenused Discovery)

Conquest Integreeri läbivaatamiseks (hallatavad teenused läbivaatamiseks)

Conquest Integrate infrastruktuuri (hallatavad teenused infrastruktuuri jaoks)

Conquest Integrate turvalisuse (hallatavad teenused turvalisuse tagamiseks)

Seda alambrändi toetavad organisatsiooniliselt kõik pakkuja funktsionaalsed valdkonnad, sealhulgas nõustamine, müük, äriarendus, turundus, klienditeenindus, operatsioonid, projektijuhtimine, infoturbe ja infotehnoloogia meeskonnad.

Arvestades alamarkide vaheliste pakkumisalade kattumist, ei ole kõigi alammarkide kõigi pakkumiste kõiki elemente lihtne ühtlustada. Siiski on Conquest for Discovery alammarkides esindatud lähenemisviis kujutatud üht meetodit keerulise väljakutsega tegelemiseks, mis pakub tervikliku eDiscovery-kesksete kaubamärkide laiust ja sügavusest normaliseerumist.

Vallutus Discovery: Concept Brand Reprise

Conquest for Discovery on andmete ja õigusliku avastamise süsteem, mis annab ülevaate ja luure digitaalsetest andmetest, et toetada auditeid, uurimisi ja uurimisi.

Conquest for Discovery kontseptsioon kaubamärk ja allkaubamärk võib pakkuda täielikku raamistikku täisteenuse e-juurdluse pakkuja praeguste ja tulevaste võimaluste ja pakkumiste pakkimiseks ja esitamiseks.

Teenusepakkuja poolt praegu pakutavaid rakendusi, lubajaid ja programme peaks olema võimalik põhjendatult üles tõmmata pakkudes komponente, mis toetavad alammargi pakkumiste kohaletoimetamist.

Rakenduses Conquest for Discovery esitatud kontseptsioonibrändi ja allkaubamärgi lähenemise näide peaks võimaldama kaubamärgi, alammarkide ja organisatsiooniliste funktsionaalsete valdkondade ühtlustamist, et toetada kõrgelt sünkroonitud lähenemist teadlikkuse ja tulude juhtimisele.

Kontseptsiooni brändi lähenemine annab raamistiku ja struktuuri visioonile, mis aitab juhtida sisemist organisatsiooni ja välist arusaamist pakkuja pakkumistest, et luua nii reaalne kui ka tajutav väärtus teenusepakkujale ja selle pakkumistele andme- ja õigusavastusspetsialistide silmis.

Täiendav lugemine

Digitaalse turunduse kangas: lühike tööriistade loetelu

E-juurdluse automatiseerimine: strateegiline raamistik

Allikas: ComplexDiscovery

E-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aasta kvartalis

From HaystackID and NightOwl Global to Reveal Data and NexLP, the...

Mitratech omandab teravuse ELM

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, “We came to the...

Veritas omandab Globaneti

“By integrating Globanet’s technology into our digital compliance portfolio, we’re making...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

A Running List: Top 100+ eDiscovery Providers

Based on a compilation of research from analyst firms and industry...

E-avalikustamise süsteemide ostjate juhend — 2020 väljaanne (Andrew Haslam)

Authored by industry expert Andrew Haslam, the eDisclosure Buyers Guide continues...

Võidujooks stardijoone juurde? Hiljutised turvalise kaugülevaate teadaanded

Not all secure remote review offerings are equal as the apparent...

Kaug-e-juurdluse lubamine? DAA-de hetktõmmis

Desktop as a Service (DaaS) providers are becoming important contributors to...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Muudatused ja otsused? Uued kaalutlused e-juurdluse turvalise kaugülevaate kohta

One of the key revision and decision areas that business, legal,...

A Macro Look at Past and Projected eDiscovery Market Size from 2012 to 2024

From a macro look at past estimations of eDiscovery market size...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2019-2024 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Pidulik või restive? 20120. aasta sügisel e-juurdluse ettevõtete usalduse uuring

Since January 2016, 2,189 individual responses to nineteen quarterly eDiscovery Business...

Casting laiem Net? Prognoositavad kodeerimistehnoloogiate ja protokollide uuring — sügisel 2020 tulemused

The Predictive Coding Technologies and Protocols Survey is a non-scientific semi-annual...

Äri ebatavaline? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2020. aasta suvel

Based on the aggregate results of nineteen past eDiscovery Business Confidence...

Kasvav mure? Eelarvepiirangud ja e-juurdluse äritegevus

In the summer of 2020, 56% of respondents viewed budgetary constraints...

E-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud 2020. aasta kvartalis

From HaystackID and NightOwl Global to Reveal Data and NexLP, the...

Mitratech omandab teravuse ELM

According to Mike Williams, CEO of Mitratech, “We came to the...

Veritas omandab Globaneti

“By integrating Globanet’s technology into our digital compliance portfolio, we’re making...

E-juurdluse pühade alla Under? Macquarie valmistab ette nuixit IPO jaoks

According to John Beveridge, writing for Small Caps, Macquarie holds a...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta septembris 2020

From cloud forensics and cyber defense to social media and surveys,...

Viis suurt loendit e-juurdluse kohta augustis 2020

From predictive coding and artificial intelligence to antitrust investigations and malware,...

Viis suurt loeb e-juurdluse juuliks 2020

From business confidence and operational metrics to data protection and privacy...

Viis suurt loeb e-juurdluse kohta juuniks 2020

From collection market size updates to cloud outsourcing guidelines, the June...