A (brändi) uus lähenemine? E-juurdluse pakkumiste raamistiku ja struktuuri arvestamine

Today’s eDiscovery providers may benefit from the lessons learned in the creation of the Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band album by creating a concept for branding and packaging their offerings within that brand in a connected, theme-based way that represents the offerings’ promise and capability in a way that is easy to understand and remember. 

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Toimetaja märkus: See fiktsionaliseeritud branding lähenemine töötati välja intellektuaalse kasutamise püüdes välja selgitada mõistlik ja meeldejääv viis kirjeldavalt esile tõotada lubadus ja võimalused pakkumisi, mida tavaliselt tarnitakse täisteenuste e-juurdluse pakkujad. See ei pruugi olla täiesti terviklik ega täielikult normaliseeritud. Kuid lootus jagada seda kaubamärgiga näite on see, et see võib aidata neid, kes on seotud e-juurdluse pakkujate teenuste ja lahenduste kaubamärgi ja suhtlemisega.

Andme- ja õigustuvastussüsteem e-juurdluse pakkujatele

Aeg-ajalt jagab ComplexDiscovery kontseptuaalseid kaalutlusi, mis aitavad andmetel ja juriidilistel spetsialistidel paremini mõista ja edastada komponente ja katkematust, mis sisaldavad teabe ja kohtuvaidluste elutsüklites e-avastamisega seotud pakkumisi. Selline jagamine on sageli sama lihtne kui protsesside või raamistike esiletõstmine, mis võivad olla kasulikud e-juurdluse mõistmisel. Kuid tänane postitus on ainulaadne, kuna see esitab kontseptuaalse brändi abil, kuidas tarkvara ja teenusepakkujad võivad korraldada ja esitada oma pakkumisi osana ühtsest ja kaubamärgiga süsteemist avastamiseks.

Kuna oleme hakanud nägema rohkem pakkujate katseid esitada oma pakkumisi platvormidena, oleme tunnistajaks nende platvormide esindustele viisil, mis ulatuvad tehnoloogiate pragmaatilisest loetlemisest ja rühmitusest ühe komplekti värskelt pakendatud ja nimeks terviklikud lahendused ühe osana platvorm. Kuid nii veenvad kui need pakkumised on ja sama atraktiivsed kui nende kaubamärk võib olla, jääb endiselt kaudne vajadus kirjeldada, kuidas platvormi komponendid on seotud ja rakendada koos andmete ja õiguslike avastuste väljakutsete lahendamiseks. Kuigi selle tähendusliku vajaduse lahendamiseks võib olla palju õigeid viise, võib üks lähenemine, mida jagatakse kontseptuaalse brändi objektiivi kaudu, olla kasulik juhtidele, õpetajatele ja praktikutele, kuna nad leiavad oma e-juurdluse pakkumiste brändistamist ja edastamist. See näide lähenemine on jagatud allpool osana väljamõeldud kontseptsiooni brändi nimega Conquest for Discovery.

Discovery vallutamine: kontseptuaalne bränd

„Conquest for Discovery lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistid saavad nüüd kaaluda oma püüdluslikke ja tegelikke e-juurdluse eesmärke, ilma et neid koormaksid usaldusprobleemid või adresseerimata riskid oma lähenemisviisis andmetele ja juriidilisele avastusele.”

Taust

Liikumine brändi teadlikkusest brändi tunnustamiseni eeldab, et kaubamärgid pakuvad vihmavari struktuuri, mis esindavad brändi moodustavaid pakkumisi.

Teadlikkuse pakkumisest tunnustuse pakkumiseni liikumine eeldab, et pakkumisi esitatakse raamistikus, mis korraldab pakkumiste lubadust.

Aktsepteeritud kaubamärgi struktuuri ja väljakujunenud pakkumisraamistikuga saab organisatsioon liikuda iga kliendi vestluse brändi ja selle pakkumiste määratlemisest ning keskenduda aruteludele lahendatud probleemidele ja nõrkustele, mis ületavad brändi ja selle pakkumiste lubaduse kaudu.

Võimalus tõhusalt suhelda, kuidas e-juurdluse pakkuja aitab klientidel probleeme lahendada või nõrkusi ületada, peaks kiirendama tulude kasvu ja suurendama pakkuja väärtust.

Objektiivselt mõelda brändile ja selle pakkumistele, võib olla kasulik peatada kohtuotsus praeguste kaubamärgiga lähenemisviiside kohta tööstuse ja pakkuja tasandil ning vaadata brändi ja selle pakkumiste esitamist uuel viisil.

Üks kergesti äratuntav ajalooline näide traditsioonilise lähenemisviisi otsustamise peatamisest unikaalse pakkumise loomisest on näha Beatlesi Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albumi väljatöötamisel ja pakendamisel. Selle kuulsa albumi tegemisel astus Beatles eemale traditsioonilisest lähenemisviisist ühendamata üksikute laulude salvestamiseks ja albumile pakendamiseks. Selle asemel kasutasid nad teemapõhist süsteemi, et luua album, mis ühendas kontseptsiooni (muuta egosid Edwardi sõjaväelise bändi sees) lauludega, et luua album, mis oli tõeliselt suurem kui selle osade summa.

Tänapäeva e-juurdluse pakkujad võivad Sgt. Pepper's Lonely Hearts Club Band albumi loomisel saadud tundidest kasu saada, luues kontseptsiooni nende brändidele ja pakendades oma pakkumisi selle brändi sees ühendatud, teemapõhisel viisil, mis esindab pakkumiste lubadust ja võimekust nii, et on lihtne mõista ja meeles pidada.

Andmete ja õigusliku avastamise süsteem

Kuna e-juurdluse pakkujad laiendavad oma pakkumiste sügavust ja laiust, peavad nad tegelema digitaalse andmetuvastusega kogu teabe elutsükli vältel, alates andmete loomisest kuni hävitamiseni.

E-juurdluse pakkuja vaatenurgast koosneb see teabe elutsükkel nii andmete avastamise kui ka juriidilise avastamise funktsioonidest.

Andmete tuvastamine uurib andmete mustreid ja suundumusi, et avastada ülevaate ja sõita toiminguid.

Legal Discovery on ESI tuvastamine, säilitamine, kogumine, töötlemine, otsimine, läbivaatamine ja tootmine, mis võivad olla seotud tsiviil-, kriminaal- või regulatiivküsimustega.

Andmete avastamise ja õigusliku avastamise objektiivi kaudu tootemargi pakkumisraamistiku korraldamisel võib raamistiku kujutamine süsteemina (või platvormina) olla mõistlik lähenemine pakkumisraamistiku osade esitamisele.

Süsteemi määratlus: Organiseeritud osade kogumine.

Süsteemi objektiivi kaudu tootemargi pakkumisraamistiku kirjeldamisel võib kirjeldav termin vallutamine olla mõistlik näide kontseptsioonibrändile, mida saab kasutada modelleerimiseks ja jagamiseks, kuidas brändi ja selle pakkumiste lubadust lühidalt suhelda.

Vallutamise määratlus: nõrkuse ületamine.

Concept Brändi määratlus: Bränd, mis on loodud peamiselt pakkumiste rühma lubaduse ja võimete kokkutõmbamiseks identiteediks, mis on olulisemad kui selle kaubamärgi all tarnitud individuaalne pakkumine.

Brändi ja selle pakkumiste lubaduse edasisel esindamisel võib mõistlik lähenemine olla taipamise ja intelligentsuse ideede tutvustamine tunnustena (lubadus).

Insight määratlus: põhjuse ja tagajärje mõistmine mudeli, konteksti või stsenaariumi seoste ja käitumiste tuvastamise põhjal.

Intelligentsuse määratlus: võime omandada ja rakendada teadmisi ja oskusi.

Andmete avastamise, juriidilise avastamise, osade kogumise (süsteemi), nõrkuse (vallutamise), ülevaate ja intelligentsuse kõrgetasemeliste raamistikuelementide tõlkimisel lühikeseks ja arusaadavaks kirjelduseks on e-juurdluse pakkuja ja selle portfelli illustreeriv kontseptsioon kaubamärgi kirjeldus pakkumiste võib olla esindatud järgmises väljamõeldud näites.

Kirjeldus: Conquest for Discovery on andmete ja juriidilise avastamise süsteem, mis pakub digitaalsetest andmetest ülevaate ja intelligentsust auditite, uurimiste ja kohtuvaidluste toetamiseks.

Discovery vallutamine = esmane kaubamärk

Andmed ja õiguslik avastus = pakkumiste kontinuum

Insight and Intelligence = Brändi lubadus

Auditid, uurimised ja kohtuvaidlused = pakkumiste fookus

Digitaalsed andmed (elektrooniliselt salvestatud teave) = pakkumisvõimaluste sihtmärk

Selle näite kontseptsiooni brändi Conquest for Discovery diskreetse veel ühendatud pakkumiste kogumise edasiarendamisel ja nimetamisel võivad järgmised kirjeldajad olla mõistlikud, et kirjeldada lühidalt viiest üldisest süsteemielemendist koosnevat komplekti (alammarki), mis võivad moodustada mõiste brändi ja selle pakkumisi.

Harida: esindatud Conquest Harida ja koosneb kõigist teabe- ja haridustegevustest, mis toetavad teadlikkust, nõudluse loomist ja klienditeenindust.

Tegutsemine: esindatud kui Conquest Action ja koosneb põhipakkumistest küberturvalisuse, andmete avastamise (ülekuulamine, indekseerimine, säilitamine ja kogumine) ning juriidilise avastamise (allaneelamine, töötlemine, analüütika ja läbivaatamine) valdkondades.

Kaitse: esindatud Conquest Protect ja koosneb kõikidest turvalisuse, privaatsuse ja teabega seotud pakkumistest.

Automatiseerida: esindatud kui Conquest Automatiseerida ja koosneb kõikidest automaatika, tehisintellekti ja rakendusteaduste tegevustest küberturvalisuse, andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkumiste jaoks

Integreerida: esindatud Conquest Integrate ja koosneb kõigi pakkujate võimaluste (harida, tegutseda, kaitsta ja automatiseerida) pakendamist ja tuge hallatavatesse teenustesse ja hallatavasse infrastruktuuri.

Alam-brändi Quick Look: Lubamisest kuni productization

Selle väljamõeldud kontseptsiooni kaubamärgi edasine areng nõuab üksikute alammarkide üldist selgitust.

Vallutus Harida

Conquest Educate'i lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel on vahetu ja koostööl põhinev juurdepääs uusimatele teadmistele ja kõige informeeritud ekspertidele, et aidata oma püüdluslikke ja tegelikke avastuseesmärke rakendada

Conquest Educate koosneb kõigist teabe- ja haridustegevustest, mis toetavad teadlikkust, nõudluse genereerimist ja klienditeenindust ning sisaldab järgmisi pakkumisi:

Vallutus Harida korporatsioonid

Conquest Harida Advokaadibürood

Vallutuskoolitus konsultatsioonidele

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt nõustamine, müük, äriarendus, turundus ja klienditeeninduse meeskonnad.

Vallutus tegutseda

Conquest Operatsiooni lubadus on see, et juriidilistel ja infospetsialistidel on nende vahetu kontrolli all täielik operationalized pakkumisi, et tegeleda andmete ja õigusliku avastamise väljakutsetega ja võimalustega andmete loomisest kuni hävitamiseni.

Conquest Operate koosneb küberturvalisuse, andmete avastamise ja seadusliku avastamise pakkumiste operatiivsest kohaletoimetamisest ja toetamisest, sealhulgas:

Vallutus tegutseda küberturvalisuse

Conquest Tegutseda kohtuekspertiisi (alates ülekuulamisest kogumise)

Conquest Tegutseda Analytics (alates allaneelamisest läbi analüütika)

Conquest tegutseda läbivaatamiseks

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt toimingud, infotehnoloogia ja projektijuhtimisrühmad.

Vallutus Kaitse

Conquest Protect lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel on vahendid, tehnikad ja anded kohe kättesaadavad turvalisuse, privaatsuse, teabe juhtimise riskide ja võimaluste lahendamiseks.

Conquest Protect koosneb kõikidest turbe-, privaatsus- ja teabeasutustega seotud pakkumistest, sealhulgas:

Vallutuskaitse küberriski eest

Vallutuskaitse teabe juhtimiseks

Vallutuskaitse hallatava turvalisuse

Seda alambrändi toetavad organisatsiooniliselt infoturbe ja infotehnoloogia meeskonnad.

Vallutusautomatiseerimine

Conquest Automatite lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel võib olla võime arukalt automatiseerida avastamise, läbivaatamise ja turvalisuse jõupingutusi, et suurendada tõhusust, täpsust ja mõistmist andmete ja õigusliku avastuse.

Conquest Automatite koosneb kõikidest automaatika, tehisintellekti ja rakendusteaduste tegevustest avastamise, ülevaatamise ja turvalisusega seotud pakkumiste jaoks.

Vallutusautomatiseerimine Discovery (kohtuekspertiisi ja analüütika)

Vallutuste automatiseerimine läbivaatamiseks

Vallutuste automatiseerimine turvalisuse tagamiseks

Seda alamkaubamärki toetavad organisatsiooniliselt teadus- ja arendustegevuse ning infotehnoloogia meeskonnad.

Vallutus Integreerida

Conquest Integrate lubadus on see, et õigus- ja infospetsialistidel võib olla täielik ja seadistatav hallatavate teenuste komplekt, mis võimaldab neil täielikult keskenduda andmetele ja juriidilisele avastusele, ilma et neid piiraks tehnoloogia ja meeskondade kohaletoimetamine ja juhtimine.

Conquest Integrate koosneb kõigi pakkumisvõimaluste pakendamisest ja toetamisest hallatavatesse teenustesse ja hallatavatesse infrastruktuuri

Conquest Integrate Discovery (hallatavad teenused Discovery)

Conquest Integreeri läbivaatamiseks (hallatavad teenused läbivaatamiseks)

Conquest Integrate infrastruktuuri (hallatavad teenused infrastruktuuri jaoks)

Conquest Integrate turvalisuse (hallatavad teenused turvalisuse tagamiseks)

Seda alambrändi toetavad organisatsiooniliselt kõik pakkuja funktsionaalsed valdkonnad, sealhulgas nõustamine, müük, äriarendus, turundus, klienditeenindus, operatsioonid, projektijuhtimine, infoturbe ja infotehnoloogia meeskonnad.

Arvestades alamarkide vaheliste pakkumisalade kattumist, ei ole kõigi alammarkide kõigi pakkumiste kõiki elemente lihtne ühtlustada. Siiski on Conquest for Discovery alammarkides esindatud lähenemisviis kujutatud üht meetodit keerulise väljakutsega tegelemiseks, mis pakub tervikliku eDiscovery-kesksete kaubamärkide laiust ja sügavusest normaliseerumist.

Vallutus Discovery: Concept Brand Reprise

Conquest for Discovery on andmete ja õigusliku avastamise süsteem, mis annab ülevaate ja luure digitaalsetest andmetest, et toetada auditeid, uurimisi ja uurimisi.

Conquest for Discovery kontseptsioon kaubamärk ja allkaubamärk võib pakkuda täielikku raamistikku täisteenuse e-juurdluse pakkuja praeguste ja tulevaste võimaluste ja pakkumiste pakkimiseks ja esitamiseks.

Teenusepakkuja poolt praegu pakutavaid rakendusi, lubajaid ja programme peaks olema võimalik põhjendatult üles tõmmata pakkudes komponente, mis toetavad alammargi pakkumiste kohaletoimetamist.

Rakenduses Conquest for Discovery esitatud kontseptsioonibrändi ja allkaubamärgi lähenemise näide peaks võimaldama kaubamärgi, alammarkide ja organisatsiooniliste funktsionaalsete valdkondade ühtlustamist, et toetada kõrgelt sünkroonitud lähenemist teadlikkuse ja tulude juhtimisele.

Kontseptsiooni brändi lähenemine annab raamistiku ja struktuuri visioonile, mis aitab juhtida sisemist organisatsiooni ja välist arusaamist pakkuja pakkumistest, et luua nii reaalne kui ka tajutav väärtus teenusepakkujale ja selle pakkumistele andme- ja õigusavastusspetsialistide silmis.

Täiendav lugemine

Digitaalse turunduse kangas: lühike tööriistade loetelu

E-juurdluse automatiseerimine: strateegiline raamistik

Allikas: ComplexDiscovery

SPAC rünnak? Cellebrite liigub poole muutumas avalik ettevõte

According to Adam Clammer, Chief Executive Officer of TWC Tech Holdings,...

Cobra õiguslikud lahendused saavad investeeringuid Blue Sage Capitalilt

According to Eric Weiner, Partner at Blue Sage, “We are excited...

E-juurdluse ühinemised, ülevõtmised ja investeeringud kvartalis 2021

From Relativity and Reveal to Compliance (System One) and Veristar, the...

Küberrisk ja tasu? Kroll omandab RedScan

According to Redscan CEO, Mike Fenton, “Merging Redscan’s innovative culture and...

Uus ajastu e-juurdluse? Turukasvu raamimine kuue ajastute objektiivi kaudu

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

E-juurdluse turu suurus Mashup: 2020-2025 ülemaailmne tarkvara ja teenuste ülevaade

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Lähtestamine lähtestamine? e-juurdluse turu suuruse kohandused aastaks 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Kodu või eemal? e-juurdluse kollektsiooni turu suuruse ja hinnakujunduse kaalutlused

One of the key home (onsite) or away (remote) decisions that...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta märts 2021

From data breach economics and vulnerabilities to private-equity investments and vendor...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta veebruar 2021

From litigation trends and legal tech investing to facial recognition and...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta jaanuar 2021

From eDiscovery business confidence and operational metrics to merger and acquisition...

Viis suurt lugemist e-juurdluse kohta detsember 2020

May the peace and joy of the holiday season be with...

Cobra õiguslikud lahendused saavad investeeringuid Blue Sage Capitalilt

According to Eric Weiner, Partner at Blue Sage, “We are excited...

Korporatsioon Z? ZDiscovery platvormi Zheaks väljaanded

According to the announcement, Monica Enand, Zapproved Founder and CEO, shared,...

Pea pilvedes? CloudNine väljaannete ülevaate

According to Tony Caputo, CEO of CloudNine, “CloudNine is 100% dedicated...

Kõik ühe ja üks kõigi jaoks? Epiq käivitab ühtse digitaalse kliendi kogemuse

According to the announcement, Epiq Access is available globally and provides...

Optimismi splash? Kevad 2021 e-juurdluse ettevõtete usalduse uuringu tulemused

This is the twenty-second quarterly eDiscovery Business Confidence Survey conducted by...

Külma ilmaga saagi? Prognoositav kodeerimise tehnoloogiate ja protokollide uuring — 2021. aasta kevad tulemused

The Predictive Coding Technologies and Protocols Survey is a non-scientific semi-annual...

Tulevad metsast välja? Kaheksateist tähelepanekut e-juurdluse ettevõtete usalduse kohta 2021. aasta talvel

In the winter of 2021, 85.0% of eDiscovery Business Confidence Survey...

E-juurdluse äritegevust mõjutavad probleemid: Winter 2021 ülevaade

In the winter of 2021, 43.3% of respondents viewed budgetary constraints...