Sun. Mar 26th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery висвітлює загальнодоступні або приватно придбані оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-мереж, даних та юридичних відкриттів, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Незважаючи на те, що ComplexDiscovery регулярно висвітлює цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації щодо розгляду та включення в кібер-сервер ComplexDiscovery, дані та юридичні послуги, орієнтовані на виявлення, продукти або дослідження, зв'яжіться з нами сьогодні.

  Оцінка та карти*

  Оцінка конфлікту в Україні — огляд на картах

  Інститут вивчення війни (ISW), команда Росії

  Проект критичних загроз (ОСАГО), Американський інститут підприємництва

  Загальна інформація про оцінку

  ISW систематично публікує оцінки російських кампаній, які включають карти, що висвітлюють оцінений контроль над місцевістю в Україні та основні осі маневру Росії.

  Ці карти збільшують щоденні синтетичні продукти, які висвітлюють ключові події, пов'язані з оновленою російською агресією проти України.

  Одним з найбільш точних і детальних джерел поточних оновлень про українську кризу є оновлення конфлікту в Україні від Інституту вивчення війни. Інститут вивчення війни (ISW) є 501 (c) (3) організація і виробляє строго безпартійні, неідеологічні, фактичні дослідження. ISW прагне сприяти інформованому розумінню війни та військової справи шляхом всебічного, незалежного та доступного дослідження та аналізу з відкритим кодом. Дослідження ISW доступні для широкої громадськості, військових практиків, політиків та представників засобів масової інформації. Забезпечуючи щоденний синтез ключових подій, пов'язаних з російською агресією проти України, оновлення ISW можуть бути корисними для фахівців з кібербезпеки, інформаційного управління та юридичних відкриттів, оскільки вони стежать за бізнесом, інформаційними технологіями, юридичними тенденціями та траєкторіями, на які впливають нинішні Конфлікт в Україні.

  Оцінка російської наступальної кампанії 19 березня 2022 року

  Українські війська перемогли початкову російську кампанію цієї війни. Ця кампанія мала на меті проведення повітряно-десантних та механізованих операцій із захоплення Києва, Харкова, Одеси та інших великих міст України для примусового зміни влади в Україні. Ця кампанія завершилася. Російські війська продовжують обмежувати досягнення в деяких частинах театру, але навряд чи зможуть таким чином захопити свої цілі. Доктринально обґрунтованою реакцією Росії на цю ситуацію було б завершити цю кампанію, прийняти можливо тривалу оперативну паузу, розробити план нової кампанії, створити ресурси для цієї нової кампанії та запустити її, коли ресурси та інші умови будуть готові. Російські військові поки не прийняли такого підходу. Замість цього він продовжує годувати невеликі колекції підкріплень у постійні зусилля, щоб зберегти поточну кампанію живою. Ми оцінюємо, що ці зусилля зазнають невдачі.

  Оновлення конфлікту в Україні 18 березня 2022 року

  Російські та українські переговорники, ймовірно, погодилися з тим, що Україна не приєднається до НАТО, але Кремль підтримує максималістичні вимоги України про те, що вона навряд чи знизиться в найближчі тижні.

  Російські ЗМІ продовжують посилювати урядовців і «експертів», які помилково стверджують, що США готуються вести біологічну або хімічну війну Росії.

  Президент Росії Володимир Путін звинуватив Україну в нібито розробці ядерної зброї з іноземною допомогою і помилково стверджував, що Україна планує провести ядерну атаку проти Росії.

  Кремль продовжував стверджувати, що Україна є агресором і що вторгнення Росії відбувається за планом і незабаром досягне своїх цілей.

  Кремль принишив вплив санкцій на російську економіку і зробив додаткові кроки для пом'якшення та протидії їх наслідкам.

  Президент Білорусі Олександр Лукашенко 15 березня заявив, що білоруські солдати не в'їжджають в Україну і звинуватили Україну в спробі затягнути Білорусь у війну.

  Кремль викрадає місцевих лідерів, щоб встановити умови для контролю та підпорядкування окупованій українській території.

  Міністри оборони НАТО погодилися розгорнути додаткові війська до східних кордонів НАТО, але ще раз наголосили, що союзники не створюватимуть зону безпольотів і не відправлять війська в Україну.

  Президент Росії Володимир Путін звернувся до Китаю з проханням про військову та економічну підтримку війни в Україні. Китай не підтвердив і не заперечував, чи надаватимуть вони допомогу Росії.

  Хронологія карт від 17 — 19 березня 2022 року (Україна, Київ та Маріуполь

  Карти конфліктів України - 031722 - 031922

  Читайте останні новини «Конфлікт України» від Інституту вивчення війни

  * Поділився прямим прямим прямим дозволом від Інституту вивчення війни (ISW).

  Про Інститут вивчення методології воєнних досліджень

  Методологія дослідження ISW спирається як на первинні, так і на вторинні джерела, що дозволяє дослідникам розвинути всебічне розуміння ситуації на місцях. Для аналізу воєнних і політичних подій в будь-якій галузі дослідницькі аналітики ISW повинні повністю розуміти системи ворожих і дружніх сил. Вони також повинні розуміти демографію населення, фізичну місцевість, політику та історію цієї області. Це закладає аналітичну основу для розуміння причин конкретних розробок та виконання поставлених цілей дослідження. Аналітики ISW також проводять час у таких місцях, як Ірак, Афганістан та в інших місцях, щоб краще зрозуміти безпеку та політичну ситуацію та оцінити реалізацію сучасних стратегій та політик. Наші дослідники складають дані та аналізують тенденції, виробляючи гранульований аналіз розробок у сферах досліджень, створюючи точну, високу роздільну здатність, своєчасну та ретельну картину ситуації. Методологія дослідження ISW гарантує її успіх та відданість покращенню здатності країни виконувати військові операції, досягати стратегічних цілей та реагувати на виникаючі проблеми, які можуть вимагати використання американської військової сили.

  Про інститут вивчення війни

  Інститут вивчення війни просуває усвідомлене розуміння військової справи шляхом надійних досліджень, довіреного аналізу та інноваційної освіти. Ми прагнемо покращити здатність країни виконувати військові операції та реагувати на нові загрози для досягнення стратегічних цілей США. ISW є безпартійною, некомерційною організацією з досліджень державної політики. Дізнайтеся більше, брати участь і зробити внесок вже сьогодні.

  Додаткове читання

  [Щорічне оновлення] Міжнародне кібер-право на практиці: інтерактивний інструментарій

  Посольства даних: суверенітет, безпека та безперервність для держав - держав

  Джерело: КомплексDiscovery