Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הערת רקע: דו"ח מגמות הליטיגציה השנתית של Norton Rose הוא מחקר שנתי שנערך על ידי נורטון רוז פולברייט, משרד עורכי דין עולמי. הדו"ח עוקב אחר שינויים בנוף הליטיגציה על ידי סקר אנשי מקצוע משפטיים במגזרים מסחריים מרכזיים, כולל יועץ משפטי בתאגידים גלובליים ועורכי דין פנימיים בעסקים קטנים ובינוניים. המחקר מתמקד בארצות הברית ובקנדה ומכסה תעשיות כמו שירותים פיננסיים, אנרגיה, בריאות וטכנולוגיה. המהדורה ה -18 של הדו"ח סקרה יותר מ -430 יועצים כלליים ומנהיגי ליטיגציה פנימיים באוקטובר ובנובמבר 2022. הדוח מדגיש מגמות ותובנות חשובות הרלוונטיות לאנשי מקצוע בתחום אבטחת הסייבר, למנהלי מידע ולאנשי מקצוע בתחום הגילוי האלקטרוני, והממצאים עשויים לספק מידע רב ערך לאנשי מקצוע בתחומים אלה ולעזור להם להבין טוב יותר את הנוף המשפטי הנוכחי ולצפות אתגרים עתידיים.

  הודעה לעיתונות (18 בינואר 2023)

  סקר מגמות הליטיגציה השנתי ה-18 של נורטון רוז פולברייט מראה 2022 עלייה בהליכים רגולטוריים

  מחלוקות במקום העבודה, אבטחת הסייבר והרגולציה המובילות ב- 2023 החששות הליטיגציה

  סקר מגמות הליטיגציה השנתי ה-18 של חברת עורכי הדין העולמית, Norton Rose Fulbright, שפורסם היום, מגלה כי יועץ תאגידי עמד בפני עלייה משמעותית בהליכי הרגולציה בשנת 2022 - עם יותר צפוי בשנת 2023, ככל שהפעילות של אכיפת הסוכנות עולה. מחצית מהנשאלים היו מעורבים בהליכים רגולטוריים מסוג אחד לפחות בשנה שעברה, ויותר משליש מצפים כי הליכים אלה יגדלו בשנת 2023.

  הסקר חושף גם סיכון מוגבר לליטיגציה בתחומי מפתח: שלושת המקומות הראשונים שבהם המשיבים מצפים מחלוקות חשיפה לעלייה בשנת 2023 הם תעסוקה ועבודה, סייבר והגנה על נתונים ומגוון, הון עצמי והכללה (DEI). הדו"ח בוחן גם תובענות ייצוגיות לעומק רב יותר, וחושף תובנות חדשות על תחום שיותר משליש מהנשאלים זיהו כדאגה קריטית בשנת 2023.

  "הניסיון שלנו משקף במדויק את מה שהמשיבים שלנו אומרים", אמר סטיבן ג'נסמה, ראש הליטיגציה והסכסוכים בארה"ב של נורטון רוז פולברייט. "סוכנויות ממשלתיות להוטות להביא תיקים וחקירות בעלי השפעה, ואנחנו רואים מאמצי אכיפה חזקים על פני הלוח."

  הדו"ח השנה מבוסס על סקר של יותר מ -430 יועצים כלליים ומנהיגי ליטיגציה פנימיים, המבוססים בארצות הברית ובקנדה, בענפים כמו שירותים פיננסיים, אנרגיה, בריאות וטכנולוגיה. המחקר כולל גם תובנות מראיונות עומק כדי לחקור טוב יותר את המגמות המתעוררות ואת האתגרים הליטיגציה הניצבים בפני ארגונים מובילים.

  "יועץ תאגידי צופה חשיפה מוגברת לסכסוכי תעסוקה ועבודה בשנת 2023, ו- DEI מהווה דאגה מוגברת להתדיינות משפטית בשנה השלישית ברציפות", אמרה שונה קלארק, ראש התעסוקה והעבודה של נורטון רוז פולברייט, שהוא גם יו"ר ארה"ב של המשרד. "בין הסביבה הרגולטורית הנוכחית, הרוחות הכלכליות וההשפעות המתמשכות של המגיפה, זה לא הזמן למנהיגים עסקיים להרחיב את הכנתם."

  למרות האתגרים הללו, עורכי הדין התאגידיים מרגישים מוכנים במידה רבה לטפל בליטיגציה בשנה הקרובה, כאשר המשיבים מציינים גורמים הכוללים את חוויית ההתדיינות הביתית של הארגון שלהם וביטחון בייעוץ חיצוני, כמו גם כלים ויכולות פנימיים כגון פלטפורמות eDiscovery ופתרונות להגנה על נתונים.

  "חברות הפכו מתוחכמות מאוד בקשר להפחתת סיכונים, ניהול ליטיגציה ושמירה של עורכי דין מיומנים ועורכי דין משפטיים חיצוניים כדי להעמיד לדין או להגן על תיקים העומדים בפניהם", אמר ריצ'רד קרומהולץ, ראש הליטיגציה והסכסוכים של נורטון רוז פולברייט.

  דוח מקיף המפרט את ממצאי הסקר זמין בכתובת litigationtrends.com. הבהרה כוללת:

  שישים וחמישה אחוזים מהנשאלים דיווחו על סכסוכי עבודה ועבודה בשנת 2022. הם גם דירגו אותו במקום הראשון בין האזורים הנוגעים ביותר בשנה הקרובה, בין פעולות אכיפה מוגברות, פעילות התאגדות עולה והתמקדות מוגברת בצדק חברתי ו- DEI.

  Cybersecurity, הגנה על נתונים ופרטיות נתונים הם גם בראש בראש, כאשר שליש מהנשאלים חוו התדיינות משפטית בתחום זה בשנה שעברה. זה היה התחום מספר שתיים בו המשיבים מצפים שחשיפה למחלוקת תגדל בשנת 2023.

  יותר מרבע מהנשאלים (28%) אמרו כי חשיפתם להתדיינות סביבתית, חברתית וממשל (ESG) עלתה בשנת 2022, ו- 24% מצפים לחשיפה מוגברת בשנה הקרובה.

  פעילות ייצוגית וסיכון מקבילות לנוף ההתדיינות הרחב יותר, כאשר תעסוקה ועבודה מזוהים כסוג הנפוץ ביותר של תביעה ייצוגית שנתקלה בשנת 2022. זה היה גם התחום המוביל של דאגה עתידית בכל הנוגע לתביעות ייצוגיות, ואחריהן אבטחת סייבר, הגנה על נתונים ופרטיות נתונים, בעוד ש- ESG דורגה במקום השלישי.

  שירותי הבריאות, כולל מדעי החיים והקמעונאות היו הענפים המובילים בכל הנוגע לעלייה צפויה בהליכים רגולטוריים, כאשר 46% ו- 45% מהנשאלים באותם מגזרים בהתאמה ניבאו עלייה בשנה הקרובה.

  שלושים ושישה אחוזים מיועצי התאגיד שנסקרו מצפים להגדיל את מספר המתדיינים הפנימיים בשנת 2023, לעומת 22% בשנה הקודמת.

  סקר מגמות הליטיגציה השנתי של Norton Rose Fulbright, שהוצג בשנת 2004, הוא הסקר הארוך ביותר של יועצים עסקיים בנושאי התדיינות משפטית ומגמות.

  נורטון רוז פולברייט

  משרד עורכי הדין העולמי נורטון רוז פולברייט מספק לתאגידים ולמוסדות הפיננסיים הבולטים בעולם שירות משפטי עסקי מלא. עם יותר מ -4,000 עורכי דין וצוות משפטי אחר המבוסס באירופה, ארצות הברית, קנדה, אמריקה הלטינית, אסיה, אוסטרליה, אפריקה והמזרח התיכון, נורטון רוז פולברייט מונה משרדים ביותר מ -50 ערים ברחבי העולם, כולל לונדון, יוסטון, ניו יורק, טורונטו, מקסיקו סיטי, הונג קונג, סידני ויוהנסבורג.

  Norton Rose Fulbright מוכרת בזכות המיקוד שלה בתעשייה בכל מגזרי המפתח: מוסדות פיננסיים, אנרגיה, תשתיות ומשאבים; תחבורה; טכנולוגיה, מדעי החיים ובריאות; ושווקי הצריכה. באמצעות קבוצת ייעוץ הסיכונים הגלובלית שלה, החברה ממנפת את ניסיונה בתעשייה עם הידע שלה בנושאים משפטיים, רגולטוריים, ציות וממשל כדי לספק ללקוחות פתרונות מעשיים לסיכונים המשפטיים והרגולטוריים העומדים בפני עסקיהם.

  Norton Rose Fulbright פועלת בהתאם לעקרונות העסקיים הגלובליים של איכות, אחדות ויושרה, שואפת לספק שירות משפטי ברמה הגבוהה ביותר האפשרית בכל אחד ממשרדיה ולשמור על רמת איכות זו בכל נקודת מגע.

  נורטון רוז פולברייט Verein, verein שוויצרי, עוזר לתאם את הפעילות של חברי נורטון רוז פולברייט אבל לא עצמו לספק שירותים משפטיים ללקוחות. לקבלת מידע נוסף, ראה הודעות משפטיות.

  קרא את המהדורה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  סקרי תעשייה מורכבים דיסקברי

  מקור: קומפלקס דיסקברי