Wed. Oct 5th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-анонс

  Опитування Everlaw виявило, що хмарне відкриття електронної інформації подвоїлося за рік

  Звіт показує, що різкий розрив: лідери хмар отримують перевагу, відсталі стикаються з 37% більше викликів

  Everlaw, хмарна платформа для розслідувань та судових процесів, опублікувала сьогодні «Звіт про інновації в електронному відкритті 2022 року: лідери та відсталі», показуючи, що хмарне відкриття електронних даних все більше стає стандартною практикою.

  У партнерстві з Асоціацією сертифікованих спеціалістів з електронного виявлення (ACEDS) компанія Everlaw опитала майже 200 юридичних фахівців у США в юридичних фірмах, корпоративних юридичних департаментах, державних установах та постачальниках юридичних послуг, щоб виявити ключові тенденції в електронному відкритті та спиратися на дослідження Everlaw 2021 року.

  Ось ключові висновки щодо усиновлення:

  За рік у хмарі, кероване електронним відкриттям, подвоїлося вдвічі (24% у 2022 році проти 10% у 2021 році)

  55% респондентів керують внутрішнім рішенням, як хмарним, так і локальним

  96% респондентів вважають перехід до хмари неминучим до 2024 року

  Кількість респондентів, які вважають, що хмарне відкриття електронної інформації вже є нормою, зросла на 66% у 2022 році порівняно з 2021 роком.

  «Прийняття хмарних електронних розкриттів вперше перетнуло переломний момент», - сказав Чак Келлнер, радник зі стратегічних відкриттів, Everlaw. «Хмара - це не просто майбутнє eDiscovery, це все більше норма. Це спричиняється пандемією і підтверджується успіхом ранніх усиновлювачів».

  Дослідження виявило різкий розрив між лідерами хмарних* та відстаючими**, коли перші рухи зіткнулися з меншими проблемами, пожинаючи при цьому ключові переваги в можливостях електронного виявлення, а також менші витрати, порівняно з тими, що використовують локальне програмне забезпечення для виявлення електронних даних.

  Ось головні висновки щодо лідерів та відстаючих:

  1) Хмара усуває головні болі електронної Discovery та додає початковий запуск порівняно з локальними

  У дев'яти з 10 категорій лідери відчувають менше проблем із відкриттям електронних документів, ніж відставання, наприклад:

  Управління новими або складними типами файлів (26% проти 41% відставання - їх виклик #1);

  Ручні робочі процеси (20% проти 38% відставання);

  Бути недоукомплектованим персоналом (17% проти 34% відстаючих); і

  Швидкість (11% проти 28% відстаючих)

  Лідери користуються перевагами в eDiscovery, такими як їх здатність використовувати:

  Розширені функції виявлення, такі як AV транскрипція (74% проти 28% відставання);

  Інструменти ранньої оцінки випадків (72% проти 52% відставання)

  Технологічний огляд та розширена аналітика (67% проти 54% відставання); і

  Більші розміри корпусу, виміряні даними виявлення (57% лідерів мають випадки в діапазоні 50+ гігабайт проти 39% відставання)

  Загалом, відстачі повідомили на 37% більше проблем, ніж лідери хмарних технологій.

  «У 2022 році дані зрозумілі: не тільки користувачі хмарних технологій бачать значні переваги, але й ті, хто пов'язаний із застарілими рішеннями, продовжують відставати», - сказав Келлнер.

  2) Хмара забезпечує переваги витрат

  Більше половини лідерів (52%) заявили, що вартість була головною перевагою переходу до хмари

  Відставання сказали, що платять додатково за:

  перекладацькі послуги (84% проти 29% лідерів);

  Функції безпеки (40% проти 21% лідерів);

  Розширена аналітика (40% проти 19% лідерів);

  Можливості прийому та обробки даних (22% проти 6% лідерів).

  3 з 4 лідерів мають модель відшкодування витрат, порівняно лише з 43% відстаючих

  Непередбачувані витрати були єдиною проблемою виявлення електронної інформації, яка була більшою для лідерів хмарних технологій, ніж для відстаючих (15% проти 7% відстаючих) і була однією з найнижчих проблем.

  «Локальні користувачі електронного виявлення платять більше на кожному кроці процесу виявлення електронної інформації, від прийому даних та перегляду документів до аналітики випадків та виробництв», - сказав Келлнер. «Зі зростанням типів даних та кількості це виглядає нестійким».

  3) Існує розрив у сприйнятті хмари: відстаючі кажуть, що хмара важко вивчити і дорого, але лідери, які вже знаходяться в хмарі, не погоджуються:

  45% локальних користувачів стверджують, що «вивчення нової системи» було недоліком, але лише 30% користувачів хмари повторюють ці настрої

  59% локальних користувачів заявили, що вартість є недоліком, але лише 26% користувачів хмари це зробили.

  «Багато користувачів електронних Discovery на попередніх умовах не знають, чого їм не вистачає, і зіткнувшись з економічними зустрічними вітрами, вони, швидше за все, опиняться на рівних ногах, оскільки хмарні конкуренти мчать вперед», - сказав Келлнер.

  Методологія: Компанія Everlaw провела це дослідження з Асоціацією сертифікованих спеціалістів з електронного відкриття (ACEDS), щоб дізнатися більше про ключові тенденції інновацій у сфері електронного відкриття. Ми надіслали електронною поштою юристам у травні 2022 року та отримали 195 завершених відповідей на наше опитування. Респондентам не було надано стимулу до участі, однак від імені учасників опитування Everlaw зробила пожертвування у розмірі 5000 доларів на «Врятувати дітей, Україну» та «Невинність».

  Термінологія: Ця термінологія є частиною типової кривої прийняття ринку нових технологій, спільною основою для аналізу поширення інновацій у різних сегментах приймачів - від ранніх до пізніх.

  *Лідери: юристи, які розгортають хмарні рішення SaaS eDiscovery, керовані власними силами. Ці лідери представляють ранню більшість у прийнятті хмарних відкриттів та 24% від загальної кількості респондентів опитування.

  ** Відставання: юристи, які використовують локальне програмне забезпечення для виявлення електронних даних, керовані власними силами. Ті, кому ще належить охопити хмару, ці особи становлять 32% від загальної кількості респондентів опитування.

  Додаткові ресурси

  Прочитайте звіт 2022 року. Для порівняння, ось звіт за 2021 рік

  Приєднуйтесь до нашого вебінару 27 липня на тему «7 Характеристика лідерів електронного відкриття»

  Читайте наш блог про ключові висновки

  Про Еверлау

  Everlaw поєднує передові технології з сучасним дизайном, щоб допомогти державним структурам, юридичним фірмам і корпораціям вирішувати найскладніші проблеми в юридичній галузі. Everlaw використовується Fortune 100 корпоративних радників і побутових брендів, таких як Hilton і Діка Спортивні товари, 91 з AM Закон 200 і всі 50 Генеральні прокурори США. Базується в Окленді, штат Каліфорнія, Everlaw фінансується інвесторами вищого рівня, включаючи Андреессен Горовіц, CapitalG, H.I.G. Growth Partners, K9 Ventures, Menlo Ventures та TPG Growth.

  Дізнатися більше на

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Визначення кібер-відкриття? A Визначення та рамки

  Джерело: Комплексне відкриття

  На ходу? 2022 Кінетика ринку електронних відкриттів: п'ять сфер інтересу

  Recently ComplexDiscovery was provided an opportunity to share with the eDiscovery...

  Trusting the Process? 2021 eDiscovery Processing Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  The Year in Review? 2021 eDiscovery Review Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...

  A 2021 Look at eDiscovery Collection: Task, Spend, and Cost Data Points

  Based on the complexity of cybersecurity, information governance, and legal discovery,...