Thu. Mar 30th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Toimetaja märkus: Aeg-ajalt tõstab ComplexDiscovery esile avalikult kättesaadavad või eraviisiliselt ostetavad teadaanded, sisuvärskendused ja uuringud küber-, andmete- ja juriidiliste tuvastusteenuste pakkujatelt, uurimisorganisatsioonidelt ja ComplexDiscovery kogukonna liikmetelt. Kuigi ComplexDiscovery tõstab selle teabe regulaarselt esile, ei võta see sisu väidete eest mingit vastutust.

  ComplexDiscovery küber-, andmete- ja juriidiliste avastuskesksete teenuste, toodete või teadusuuringute teadaannetes soovituste esitamiseks võtke meiega ühendust juba täna.

  Pressiteade (28. november 2022)

  Integreon kuulutab välja uue tegevjuhi

  Global Technology Services Leader Sugroto Mukerji kütuseks Integreoni majanduskasvu võimendades tehnoloogiat ja innovatsiooni

  Integreon, usaldusväärne ülemaailmne juriidiliste ja äri allhanketeenuste pakkuja, teatas täna, et ülemaailmse tehnoloogiateenuste juht Sudroto Mukerji on määratud tegevjuhiks. Integreon on enamuse omanik EagleTree Capital hallatavatele investeerimisfondidele.

  Tehnoloogiateenuste tööstuse veteranina liitub Subroto Integreoniga Rackspace Technology'ist, kus ta oli viimati Ameerika piirkonna president, pärast seda, kui varem oli selle tegevjuht. Sugroto juhtimisel kujunes Rackspace Technology üheks maailma juhtivaks hallatavaks pilvandmetöötluse pakkujaks, olles oluliselt laiendanud oma globaalset tarnejalajälge ja teatas järjestikustest aastatest kahekohalise tulude kasvust. Enne seda veetis ta 20 aastat HPE Enterprise Services ja selle eelkäijate ettevõtetes erinevates klienditeeninduse ja kohaletoimetamise juhtimisrollides. See kulmineerus sellega, et on osa juhtmeeskonnast, kes integreeris HPE Enterprise Services ja CSC, et moodustada DXC Technology, luues seega platvormi, mis aitab ettevõtetel üle maailma juhtida oma missioonikriitilisi süsteeme avaliku, era- ja hübriidpilvedes.

  „Meil on hea meel tervitada Sugroto, kogenud tippjuhti, kellel on suurepärane kogemus kasvavate tehnoloogiavõimalusega allhanketeenuste ettevõtete valdkonnas Integreonile,” ütles EagleTree Capitali kaasjuhtiv partner Anup Bagaria.

  „Sugroto inimeste esimene juhtimisstiil koos tema kirgiga tehnoloogia võimendamise vastu klientide tulemuste parandamiseks muudavad temast ideaalse inimese juhtima Integreoni oma uuenduse ja kasvu järgmise etapi”, ütles EagleTree Capitali partner Rohan Rai, kes oli Integreoni vahepealse tegevjuhina.

  „Tänu oma pühendumusele kliendikesksusele ja operatiivsele tipptasemele on Integreon saanud usaldusväärseks partneriks mitmetele maailma suurimatele ettevõtetele ja austatuimatele advokaadibüroodele, kellest paljud on olnud kliendid juba üle kümne aasta,” ütles Sugroto. „Mul on hea meel, et on võimalus partneriks integreoni andekate töötajatega, et ehitada sellisele tugevale alusele.”

  Sugroto kavatseb veelgi ühendada Ingreoni 3,500+inimeste teadmised, kes töötavad üle ülemaailmse tarnekeskuste võrgustiku, ettevõtte pideva pühendumusega arendada uuenduslikke tehnoloogiapõhiseid lahendusi, mis aitavad ennetada ja lahendada tulevasi klientide väljakutseid. Integreoni BEST meeskond, mis on Integreoni innovatsiooni ja automaatika tippkeskus, täiendab ettevõtte sügavat teemade ekspertide pinki ja arendab sageli eritellimuslikke tehnoloogilisi lahendusi, et juhtida klientide tööefektiivsust.

  Enne oma ametiaega Rackspace Technology, Subroto oli asepresident ja üldjuht DXC Technology, $25 miljardi börsil avalikult kaubeldava IT-teenuste ettevõte. Varem oli ta juhtivatel kohtadel Hewlett-Packard, Digital GlobalSoft ja Wipro. Ta omab magistrikraadi juhtimisõppes Birla Tehnoloogia- ja Teadusinstituudist.

  Integreoni kohta

  Integreon on usaldusväärne, ülemaailmne juriidiliste ja äri allhanke teenuste pakkuja ettevõtetele ja advokaadibürood soovivad laiendada oma võimeid ja muuta oma tulemuslikkust. Integreoni 3 500 spetsialisti pakuvad ekspertide tuge mitmesugustes hallatud teenustes alates seadusest ja nõuetele vastavusest kuni loomingulise disaini, sisu edastamise ja haldustoeni. Kolmel kontinendil asuvate globaalsete kohaletoimetamiskeskustega pakub Integreon ööpäevaringset teenust 50+ keeles ja on sügavalt pühendunud kliendi edule, pakkudes järjepidevalt uuenduslikke ja tehnoloogilisi lahendusi, mis parandavad agility ja tõhusust, et edendada ettevõtte jõudlust. Lisateavet Integreoni teenuste valikust külastage www.integreon.com ja järgige Integreoni LinkedInis, Twitteris ja Facebookis.

  EagleTree Capital kohta

  EagleTree Capital on juhtiv New Yorki põhine keskturu erakapitali ettevõte, mis on viimase 20+ aasta jooksul läbinud üle 40 erakapitali investeeringu ja üle 80 lisandtehingu. EagleTree investeerib peamiselt Põhja-Ameerikasse järgmistesse sektoritesse: meedia- ja äriteenused, tarbija ning vee- ja erialatööstus. Lisateabe saamiseks külastage www.eagletree.com või leidke EagleTree LinkedInis.

  Loe algset teadet.

  Täiendav lugemine

  Töötav nimekiri: üle 100 parimat e-juurdluse pakkujat

  Aeg eksperdile? HayStackID® käivitab uue ülemaailmse nõustamispakkumise

  Allikas: ComplexDiscovery