Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  ru flag
  es flag

  Redaktora piezīme. Laiku pa laikam ComplexDiscovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un izpēti no datu atklāšanas un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

  Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai ComplexDiscovery datos un uz juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētījumu paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

  Rūpniecības izpēte

  saīsināts ieskats e-datu atklāšanas biznesā

  E-datu atklāšanas apvienošanas, iegādes un investīciju (M un A+I) notikumu saīsinātā saraksta mērķis ir konsolidēt un izcelt svarīgākos ar e-atklājumiem saistītos ieguldījumu notikumus un atbilstošos notikumu datumus, uzņēmumu iesaisti un zināmas notikumu investīciju summas. Vispārējā atlīdzība par iekļaušanu šajā sarakstā ir publisks paziņojums par ieguldījumu notikumu, ko veic organizācija, kas piedāvā e-datu atklāšanas risinājumu kā daļu no to kopējā piedāvājuma portfeļa neatkarīgi no to pamatdarbības. Kaut arī ne viss iekļauts, jo organizācijas ne vienmēr var publiski atklāt šāda veida darbības, saraksts var būt noderīgs juridisko, uzņēmējdarbības un informācijas tehnoloģiju profesionāļiem, kuri vēlas izprast apvienošanās, iegādes un investīciju notikumus, modeļus un tendences e-datu atklāšanas ekosistēmā.

  Kopš 2001. gada novembra, lai izsekotu publiski izcelto apvienošanās, iegādes un investīciju (M un A+I) notikumu skaitu e-Discovery ekosistēmā, ComplexDiscovery ir reģistrējis aptuveni 480* M un A+I notikumus.

  [tabulas id=2/]

  Noklikšķiniet šeit, lai kopīgotu papildinājumus, pielāgojumus un/vai atjauninājumus.

  Atsauces: Publiski pieejamie pētījumi/Paziņojumi

  Papildu lasīšana

  Ieguldījumi e-datu atklāšanā (A Running Listing) **

  Tirgus lieluma e-datu atklāšana

  E-datu atklāšanas tendences

  * Ziņotie skaitļi laika gaitā var mainīties, jo pagātnes notikumi ir identificēti un ievadīti izsekošanas datu (Skaitļi no 2021. gada 16. jūnija)

  **Ne visi paziņojumi tiek izsekoti kā pabeigti notikumi.

  Avots: Complex-Dis