Cellebrite omandab BlackBag Technologies

“This acquisition will allow Cellebrite to accelerate the delivery of new Digital Intelligence solutions and services that will empower our customers and allow them to maximize the efficiency and accuracy of their digital investigations. The acquisition is a major milestone in our journey to help our customers build safer communities and we welcome the BlackBag team to Cellebrite.”

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
pt flag
ru flag
es flag

Pressi teadaanne

Cellebrite omandab BlackBag Technologies ja tahkub oma positsiooni ülemaailmse juhina integreeritud digitaalse intelligentsuse lahendustes

Omandamine lisab Cellebrite portfelli peamise ehitusploki ja seab oma strateegilise laienemise teise verstaposti ülemaailmse juhina juhtivate toodete pakkumisel, pakkudes nüüd terviklikku kõiki integreeritud digitaalse intelligentsuse lahenduste platvormil.

Cellebrite, ülemaailmne liider Digital Intelligence Solutions õiguskaitse-, valitsus- ja ettevõtlusasutustele, teatas täna [14. jaanuar 2020], et ta on sõlminud lõpliku kokkuleppe, et omandada Computer kohtuekspertiisi omandamise ja analüüsilahenduste valdkonna juht BlackBag Technologies.

Omandamine laiendab Cellebrite digitaalse intelligentsuse lahenduste portfelli ja täiendab oma strateegilist kohustust pakkuda oma klientidele lisaks juhtivatele toodetele ka „one-stop-shop” pakkumist ja lähenemist, mis suudab täita kõiki nende digitaalse uurimise vajadusi. Cellebrite turujuhtivate digitaalse intelligentsuse lahenduste ulatuslik ulatus ja ulatus avaldab dramaatilist mõju digitaalsete uurimiste läbiviimisele. Cellebrite kõik ühes lahenduses annab avaliku ja erasektori ettevõtetele ühtse platvormi, millel on juurdepääs digitaalse uurimise kõikidele aspektidele, mis tekitavad kriitilisi teadmisi kontrollitud ja koordineeritud viisil, kiirendades samal ajal uurimisprotsessi. See hõlmab digitaalsete andmete kogumise tööriistade ja allikate (nt Mobiilseadmed, arvutid, pilvandmed ja Kõne andmekirjed) täielikku katvust, mis sisaldavad ühtset analüüsi ja läbivaatamise võimalusi, et luua täielik intelligentsus pilt. See tähendab ka laia valikut valdkonna omandamise võimaluste pakkumist, sealhulgas nõusolekul põhinevat tõendite kogumist koos integreeritud lahenduskomplektiga, mis tagab juurdepääsu, ülevaate ja tõendite haldamise, et hõlbustada ja kontrollida suuremahulisi kasutuselevõttu ning korraldada kogu digitaalse luureoperatsiooni. .

„BlackBag Technologies meeskond on loonud tähelepanuväärse äri, mis põhineb nende kirgil, et aidata õiguskaitseorganeid ja korporatsioone ülemaailmselt, varustades ohvitsere ja juhte arvutikohtuekspertiisi lahendustes parima tõu abil,” ütles Cellebrite kaasjuht Yossi Carmil. „Ülemaailmse liidrina integreeritud digitaalse intelligentsuse lahenduste valdkonnas tugevdab Cellebrite kahe ettevõtte pühendumist oma klientidele ja jätkab oma strateegiat, et veelgi süvendada ja laiendada oma võimalusi digitaalse intelligentsuse valdkonnas, et toetada kasvavaid turuvajadusi.”

„Meie missioon on algusest peale olnud selge: arendada ja pakkuda uuenduslikke lahendusi, mis aitavad õiguskaitse-, ettevõtete ja konsultantide kogukondadel oma uurimistöödes tõde esile tuua,” märkis BlackBag Technologies tegevjuht Ken Basore. „Nende kahe ettevõtte missiooni ja kultuuri vahel on uskumatu sünergia. Cellebrite osaks olemine avab klientidele tohutut väärtust, tänu võimalusele uuendusi kiiremini ja pakkuda laiendatud digitaalse intelligentsuse lahendusi ja ülevaateid.”

Yossi Carmil järeldas: „See omandamine võimaldab Cellebrite kiirendada uute digitaalse intelligentsuse lahenduste ja teenuste kohaletoimetamist, mis annavad oma klientidele võimaluse ning võimaldavad neil maksimeerida oma digitaalse uurimise efektiivsust ja täpsust. Omandamine on meie teekonna peamine verstapost, et aidata klientidel luua turvalisemaid kogukondi ja me tervitame BlackBag meeskonda Cellebrite.”

Umbes BlackBag Technologies

BlackBag® Technologies pakub uuenduslikke kohtuekspertiisi omandamise ja analüüsi tööriistu Windowsi, macOS-i, iOS-i ja Android-põhiste arvutite ja mobiilseadmete jaoks. Selle kohtuekspertiisi tarkvara kasutavad sajad föderaal-, osariik- ja kohalikud õiguskaitseorganid üle maailma, samuti juhtivad korporatsioonid ja konsultandid, et uurida igat liiki digitaalseid tõendeid, mis on seotud nii kriminaal-, tsiviil- kui ka sisejuurdlusega. BlackBag arendab ja pakub ekspert kohtuekspertiisi koolituse ja sertifitseerimise programmid, mõeldud kohtuekspertiisi spetsialistid. www.blackbagtech.com.

Teave Cellebrite kohta

Cellebrite on ülemaailmne digitaalse intelligentsuse lahenduste juht õiguskaitse-, valitsus- ja ettevõtlusturg. Cellebrite pakub ulatuslikku uuenduslikke tarkvaralahendusi ja analüütilisi vahendeid, mille eesmärk on kiirendada digitaalset uurimist ja lahendada kuritegevuse ja turvalisuse väljakutsete käitlemise kasvavat keerukust digiajastul. Cellebrite kohustus aidata oma partneritel luua turvalisem maailm, toimetatakse läbi Cellebrite lahenduste ja tööriistade kaudu, millele on usaldatud tuhanded juhtivad agentuurid enam kui 150 riigis. www.cellebrite.com

Loe täielikku vabastamist Cellebrite omandab BlackBag Technologies ja tahkub oma positsiooni ülemaailmse juhina integreeritud digitaalse intelligentsuse lahendustes

Täiendav lugemine

Investeeringud e-juurdlusse (jooksva nimekirja)

Lühendatud pilk e-juurdluse äritegevusele: ühinemised, omandamised ja investeeringud

Allikas: ComplexDiscovery