Sun. Nov 27th, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  הודעה לעיתונות (17 בנובמבר 2022)

  תורת היחסות מברכת את פיל סונדרס כמנכ"ל

  מנהל תוכנה מוכשר לבנות על המנהיגות של תורת היחסות ואת המומנטום בטכנולוגיה משפטית ותאימות

  תורת היחסות, חברת טכנולוגיה משפטית ותאימות עולמית, הודיעה היום על מינויו של פיל סונדרס למנכ"ל. לסונדרס יש יותר משלושה עשורים של ניסיון תפעולי בתעשיית הטכנולוגיה, ולאחרונה כמנכ"ל Cornerstone OnDemand, החלוצה והמובילה העולמית בתוכנת ניסיון כשרונות כשירות (SaaS).

  סונדרס מצליח מייק גמסון, שיוצא אחרי חמש שנים כחבר מועצת המנהלים ושלוש שנים כמנכ"ל. במהלך כהונתו של גמסון, היחסות השיגה צמיחה משמעותית, האצת ענן התעשייה ואימוץ AI באמצעות מוצר RelativityOne, הרחיבה גיאוגרפית, טיפחה תרבות ראשונה כשרונות ופיתחה משמעותית את תוכניות ההשפעה החברתית של החברה.

  סונדרס ייקח על עצמו את תפקיד המנכ"ל יעיל בדצמבר 12, עם גמסון גם להישאר דרך סוף השנה כדי להבטיח מעבר חלק.

  סונדרס מביא מומחיות משמעותית במגזרים גרמניים ליחסות כולל ארגוני SaaS, כמנכ"ל שניהם Cornerstone OnDemand ו- Saba Software; טכנולוגיית תשתית, בתפקידים באורקל ומוטורולה; ו cybersecurity, כמנהל ב- SafeNet ותאלס (לשעבר Gemalto). הוא מנהיג דינמי עם דגש אינטנסיבי על הצרכים של לקוחות תוכנה ארגונית ומשתמשי קצה. ב- Cornerstone הוא גידל בהצלחה את החברה, פיתח את חבילת המוצרים והגדיל את שימור הלקוחות. סונדרס כיהן בדירקטוריון החברה הציבורית של Cornerstone כמנכ"ל וכיום הוא מנהל מועצת המנהלים של Vertex, המובילה העולמית הנסחרת בנאסד"ק בתחום פתרונות תוכנה לתאימות מס.

  "מועצת היחסות ואני מודים למייק על תרומותיו הרבות להתפתחות החברה לאורך השנים", אמר אנדרו סיג'ה, מייסד היחסות. "אנו שמחים לקבל את פני פיל, שהתלהבותו ורקורד המצוינות התפעולית שלו בקנה מידה גדול בתוך SaaS Enterprise ממקמים אותו היטב להוביל את החברה שלנו ולספק הצעה מדהימה ללקוחות ולשותפים שלנו."

  "אני אסיר תודה על כך שעבדתי עם האנשים המוכשרים והנלהבים להפליא בתורת היחסות ובכל הקהילה התוססת שלה", אמר גמסון. "קיבלתי השראה באמת מהאופן שבו הקהילה הזו גדלה והתאחדה כדי להתמודד עם אתגרי הנתונים המורכבים ביותר של ימינו. אני יודע שפיל חולק את אותה התרגשות ליחסות כפי שהוא מספק במשימתו להעצים לקוחות לארגן נתונים, לגלות את האמת ולפעול על פיהם".

  "תורת היחסות היא חברה נדירה עם מנהיגות בתעשייה יוצאת דופן והזדמנויות משמעותיות לפנינו", אמר סונדרס. "RelativityOne היא כבר המובילה בשוק בקטגוריה שלה עם כל כך הרבה פוטנציאל להמשיך ולחדש בגילוי אלקטרוני, בחקירות דיגיטליות ומעבר לה. אני נרגש לעבוד עם עובדי היחסות והמערכת האקולוגית שלה כדי לספק פתרונות טכנולוגיים משכנעים למגזרים המשפטיים והציות".

  סילבר לייק, אייקוניק ומייסד היחסות אנדרו סייג'ה נותרו שותפים עסקיים עסקיים, כאשר כל אחד מהם שומר על ייצוג הדירקטוריון הקיים שלו. סונדרס יחליף את גמסון בדירקטוריון, כאשר גמסון יישאר כבעל מניות בחברה.

  תורת היחסות עושה תוכנה כדי לעזור למשתמשים לארגן נתונים, לגלות את האמת ולפעול על פיו. מוצר SaaS שלה, RelativityOne, מנהל כמויות גדולות של נתונים ומזהה במהירות סוגיות מרכזיות במהלך התדיינות משפטית וחקירות פנימיות. מוצר מעקב התקשורת המופעל על ידי AI, Relativity Trace, מזהה באופן יזום התנהגות בלתי הולמת רגולטורית כמו סחר במידע פנים, קנוניה והתנהגות אחרת שאינה תואמת. תורת היחסות מונה יותר מ -300,000 משתמשים בכ-40 מדינות המשרתות אלפי ארגונים ברחבי העולם בעיקר בשירותים משפטיים, פיננסיים ומגזרים ממשלתיים, כולל משרד המשפטים האמריקני ו -198 לחוק AM 200. תורת היחסות נבחרה לאחת ממקומות העבודה המובילים בשיקגו על ידי שיקגו טריביון במשך 12 שנים רצופות. אנא צרו קשר עם תורת היחסות בכתובת sales@relativity.com או בקרו באתר www.relativity.com למידע נוסף.

  קרא את ההודעה המקורית.

  קריאה נוספת

  רשימת ריצה: למעלה מ- 100 ספקי הגילוי האלקטרוני המובילים

  הגיע הזמן למומחה? HayStackID® משיקה הצעה מייעצת גלובלית חדשה

  מקור: קומפלקס דיסקברי

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  מאובטח באופן קריפטוגרפי? האיום של ניתוח ערוץ צדדי

  Side-channel analysis has become a widely recognized threat in the last...

  סופה אדומה עולה? הפרות נתונים עולות ברחבי העולם ברבעון השלישי 2022

  “It’s concerning to see data breaches rising again after a comparatively...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  שינוי של המשמר? תורת היחסות מברכת מנכ"ל חדש

  "Relativity is a rare company with both exceptional industry leadership and...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...