Ņemot vērā atklāšanas informāciju? HayStackid® un nākamās paaudzes atklāšana

According to the recent overview from HaystackID, by synergistically harnessing the potential of artificial intelligence, the precision of data science, the power of machine learning, and the practicality of expertly trained and managed reviewers, HaystackID Discovery Intelligence delivers insight and intelligence that allows you to reach decision points faster and more economically than previously possible.

en flag
nl flag
et flag
fi flag
fr flag
de flag
he flag
ja flag
lv flag
pl flag
pt flag
ru flag
es flag

Redaktora piezīme. Laiku pa laikam Complex-Discovery izceļ publiski pieejamus vai privāti iegādājamus paziņojumus, satura atjauninājumus un pētījumus no kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanas pakalpojumu sniedzējiem, pētniecības organizācijām un ComplexDiscovery kopienas dalībniekiem. Lai gan ComplexDiscovery regulāri izceļ šo informāciju, tā neuzņemas nekādu atbildību par satura apgalvojumiem.

Lai iesniegtu ieteikumus izskatīšanai un iekļaušanai Complex-Discovery kibernoziegumu, datu un juridisko atklājumu orientētu pakalpojumu, produktu vai pētniecības paziņojumos, sazinieties ar mums šodien.

Pakalpojumu sniedzēja pārskats*

HayStackid® Discovery Intelligence: nākamās paaudzes atklāšana

HayStackid Discovery Intelligence (HDI) pārveido to, kā kiberdrošība, informācijas pārvaldība un e-datu atklāšanas speciālisti apsver elektroniski uzglabātas informācijas atklāšanas praksi un procesu. Sinerģiski izmantojot mākslīgā intelekta potenciālu, datu zinātnes precizitāti, mašīnmācīšanās spēku un prasmīgi apmācītu un pārvaldītu recenzentu praktiskumu, HDI sniedz ieskatu un intelektu, kas ļauj ātrāk un ekonomiskāk sasniegt lēmumu punktus nekā iepriekš iespējams. Kopējais ieguvums, ko sniedz patentētas tehnoloģijas un procesi, ko izmanto ar optimizētām un pielāgotām multimodālajām darbplūsmām konkrētiem atklāšanas mērķiem, nodrošina drošas, aizsargātas un elastīgas iespējas, lai risinātu vissarežģītākās un laikjutīgākās atklāšanas problēmas.

Četri Discovery Intelligence sinerģiskie elementi

Potenciāls: Patentētas mākslīgā intelekta tehnoloģijas un procesi, lai nodrošinātu AI potenciālu.

Precizitāte: Patentētas datu zinātnes pieejas un algoritmi, lai iegūtu zināšanas un ieskatu.

Jauda: Pierādīta pielietošana pieklājības mašīnmācīšanās darbplūsmas un analīzes, lai maksimāli palielinātu rezultātus.

Praktiskums: patentētas pārskata iegūšanas, atlases un atbalsta sistēmas, kas nodrošina nākamās paaudzes pārskatus ar Discovery Intelligence sinerģiju.

Vai atbalstot proaktīvu izpētes analīzi, lai agri gūtu ieskatu informācijā vai koncentrētos uz konkrētiem atklāšanas mērķiem, lai virzītu saprātīgus lēmumus revīzijās, izmeklēšanā un tiesvedībā, HayStackid Discovery Intelligence potenciālu, precizitāti, jaudu un praktiskumu ar nākamās paaudzes atklājumu šodienas izaicinājumiem un iespējām.

Mākslīgā intelekta potenciāls

Saskaņā ar elektronisko atklāšanas atsauces modeli (EDRM) (1) mākslīgais intelekts (AI) attiecas uz mašīnu spēju imitēt cilvēka intelekta aspektus, piemēram, problēmu risināšanu, argumentāciju, jēgas atklāšanu, vispārināšanu, prognozēšanu vai mācīšanos no pieredzes. AI ietver gan neuzraudzītu, gan uzraudzītu mašīnmācīšanos, un tam ir daudz citu procesu, piemēram, dabiskās valodas apstrādi (NLP). HayStackid Discovery Intelligence kontekstā AI apraksta automatizētos atklāšanas procesus, ko izmanto, lai klasificētu, klasificētu, apkopotu, prognozētu un sniegtu ieskatu un izlūkdatus par ESI. Šis HayStackid AI pielietojums tiek veikts, izmantojot patentētu statistikas, uz noteikumiem balstītu un algoritmisku līdzekļu ekspertu pielietojumu. AI potenciāls tiek realizēts HayStackid Discovery Intelligence jomās, sākot no sensitīvu datu noteikšanas (piemēram, no PII un PHI līdz SSNs un License Plate Numbers) un identificējot entītijas, kas atbalsta kiberpārkāpumu atbildes kā daļu no ReviewRight® Protect™ pakalpojumiem līdz novērtēšanai un klasifikācijai juridisko dokumentu recenzentu kā daļu no HayStackid ReviewRight Match® pakalpojumiem. Trīs AII iespējotu pakalpojumu piemēri, kas pieejami kā daļa no HayStackid Discovery Intelligence ietver

[Faktu lapa] ReviewRight Protect™

ReviewRight Protect ir modernu datu atklāšanas tehnoloģiju un procesu apvienojums, plašas juridiskās un regulatīvās atbilstības zināšanas, kā arī pārbaudītas paziņošanas un ziņošanas procedūras, kas izmanto pasaules vadošo juridisko atklāšanas un pārskatīšanas pakalpojumu spēku un vada tos tieši sensitīvu ar datiem saistītu pārkāpumu un informācijas atklāšanu, identificēšanu, pārskatīšanu un paziņošanu. Lejupielādēt ReviewRight Protect Sheet [PDF]

[Pārskats] Aizsargāt Analytics™

Protect Analytics ir ekskluzīvs tehnoloģiju un procesu kopums, kas ļauj klienta datu kopas analīzi sensitīvai informācijai, sākot no PII un PHI līdz datu pārkāpuma koda anomālijām. Iespējota patentētu darbplūsmu un pārbaudītu rīku kolekcija, Protect Analytics var aktīvi vai reaktīvi palīdzēt noteikt sensitīvas datu koncentrācijas, atrašanās vietas un relācijas, lai informētu paziņojumu sarakstus, ekspozīcijas novērtējumus un atklāšanas mērķauditoriju.

[Faktu lapa] ReviewRight Match®

ReviewRight Match nosaka dokumentu pārskatīšanas personāla, iespējošanas un atbalsta standartu, izmantojot patentētu tehnoloģiju, inovatīvu novērtēšanas rīku un pārbaudītu protokolu kombināciju, kas ļauj ātri un visaptveroši pārskatītāju iegūšanu, testēšanu un kvalifikāciju. Šis ReviewRight process ļauj mums prezentēt klientiem juridiskās pārbaudes ekspertus un pārskatīt ekspertus ar atbilstošām domēna zināšanām, pareizām valodu prasmēm un nepieciešamo atbildības pieredzi, lai veiktu konkrētus pārskatīšanas uzdevumus, kas nepieciešami atklāšanas panākumiem. Lejupielādēt ReviewRight Match Fact Sheet [PDF]

No datu izveides brīža līdz ESI pārskatīšanas brīdim HayStackid Discovery Intelligence palīdz realizēt AI potenciālu visos jūsu atklāšanas centienos visā informācijas dzīves ciklā un tiesvedības kontinuumā.

Datu zinātnes precizitāte

Datu zinātni var definēt kā algoritmu, metožu un sistēmu izmantošanas procesu, lai iegūtu zināšanas un ieskatus no strukturētiem un nestrukturētiem datiem. (2) HayStackid Discovery Intelligence ietvaros HayStackid datu zinātnes iestāžu komandai ir zināšanas un pieredze, lai atbalstītu izaicinājumu un sarežģīti atklāšanas uzdevumi, kas saistīti ar pilnu datu zinātnes dzīves ciklu. Šis dzīves cikls ietver izlūkošanas uztveršanu, uzturēšanu, apstrādi, analīzi un saziņu, lai sasniegtu lēmumu pieņemšanas punktus un informētu lēmumu pieņēmējus.

Datu zinātnes dzīves cikla pieci posmi (3)

Uzņemšana (datu iegūšana, datu ievade, signāla uztveršana, datu iegūšana)

Uzturēt (datu uzglabāšana, datu tīrīšana, datu iestudēšana, datu apstrāde, datu arhitektūra)

Process (datu ieguve, klasteris/klasifikācija, datu modelēšana, datu apkopošana)

Analizēt (pētniecība/apstiprinoša, prognozējošā analīze, regresija, teksta ieguve, kvalitatīvā analīze)

Saziņa (datu ziņošana, datu vizualizācija, biznesa informācija, lēmumu pieņemšana)

Neatkarīgi no tā, vai atklāt un identificēt sensitīvus datus vai izveidot progresīvas vizualizācijas, lai palīdzētu tulkot intelektu darbībā, HayStackid Discovery Intelligence sniedz jums nozares vadošos datu zinātnes ekspertus un zināšanas ar konceptuālu un praktisku pieredzi, izmantojot:

Algoritmi un modeļi

analītika

Kodēšana

Datu bāzes

Frameworks un bibliotēkas

Zināšanas par galvenajiem biznesa domēniem

No datu zinātniekiem līdz mašīnmācīšanās inženieriem un no datu arhitektiem līdz lietojumprogrammu inženieriem HayStackid Discovery Intelligence eksperti palīdz jums saprast datu zinātnes precizitāti visos jūsu kiberdrošības, informācijas pārvaldības un juridisko atklājumu centienos.

Mašīnmācīšanās spēks

Saskaņā ar IBM (4) mašīnmācīšanās ir AI un datorzinātņu nozare, kas koncentrējas uz datu un algoritmu izmantošanu, lai atdarinātu veidu, kā cilvēki mācās, pakāpeniski uzlabojot tā precizitāti. HayStackid Discovery Intelligence HayStackID izmanto paredzamo kodēšanu — terminu, ko izmanto, lai aprakstītu tehnoloģiju atbalstītu pārskatīšanas (TAR) procesu, kas ietver mašīnmācīšanās algoritma izmantošanu, lai atšķirtu attiecīgos un neatbilstošos dokumentus, pamatojoties uz priekšmeta eksperta kodēšanas mācību kopumu dokumenti (5)

HayStackid Discovery Intelligence paredzamā kodēšana ir balstīta uz aktīvu mācīšanos. Aktīvā mācīšanās ir process, parasti iteratīvs, kurā algoritms tiek izmantots, lai atlasītu dokumentus, kas jāpārskata apmācībai, pamatojoties uz stratēģiju, kas palīdz klasifikācijas algoritmam mācīties efektīvi. (6) HayStackid Discovery Intelligence parasti izmanto nepārtrauktu Active Learning® (CAL®) prognozējošais kodēšanas protokols. CAL, TAR metode, ko izstrādāja, izmanto un aizstāv Maura R. Grossman un Gordon V. Cormack, pēc sākotnējās apmācības komplekta izglītojamais atkārtoti izvēlas nākamos visdrīzāk atbilstošos dokumentus (kas vēl nav izskatīti) pārskatīšanai, kodēšanai un apmācībai, un turpina to darīt, līdz tas var vairs neatrod atbilstošākus dokumentus. Parasti nav otrās pārskatīšanas, jo līdz brīdim, kad mācību dalībnieks pārtrauc mācīties, visi dokumenti, ko mācību dalībnieks uzskata par būtiskiem, jau ir identificēti un manuāli pārskatīti. (7) Divi piemēri ar mašīnmācībām iespējotiem panākumiem, kurus HayStackID ir saņēmis HayStackid Discovery Intelligence ietvaros, ir šādi:

[Gadījumu izpēte] Aplūkojiet, kā darbplūsma, Analytics un CAL® var mainīt izmaksu ietaupījumus

Šajā gadījumā globālais ražotājs vērsās pie HayStackID, lai palīdzētu apstrādāt, agrīnās lietas novērtēšanu (ECA), hostingu un pārvaldītu pārskatu par vidēja lieluma, laika jutīgu tiesvedību. Klients apkopoja un droši nosūtīja aptuveni 650 GB datu, kas sastāv no vairākiem miljoniem dokumentu, HayStackID apstrādei un hostingam. HayStackid, piesaistot HayStackid Discovery Intelligence, sadarbojās, lai radītu darbplūsmas efektivitāti, kas radīja ievērojamus izmaksu ietaupījumus. Kombinētā komanda izstrādāja darbplūsmu, kas izmantoja strukturētu analīzi un TAR (CAL), lai nodrošinātu ievērojamus un dokumentētus izmaksu ietaupījumus augstos sešos skaitļos, vienlaikus pabeidzot projektu. (8) Lejupielādēt gadījuma izpēti [PDF]

[Gadījumu izpēte] Ātrums, atslābums un specializācija — precīza pieeja otrajiem pieprasījumiem

Covid ierobežotā 2020. gada vasarā HayStackid atbalstīja vadošo globālo finanšu platformu uzņēmumu un tā starptautiski atzītu ārēju padomdevēju, atbildot uz Tieslietu departamenta (DOJ) otro pieprasījumu, pamatojoties uz ierosināto augsti regulēta uzņēmuma iegādi. Otrā pieprasījuma ietvaros HayStackID apkopoja un novērtēja 18 TB datu, tostarp kritiskos Slack ziņojumus un failu krājumus no klātienes un attālām vietām no vairāk nekā 17 datu krātuvju veidiem. 106 dienu laikā HayStackid pabeidza aptuveni 300 kolekcijas un izstrādāja pielāgotus rīkus un procesus. Šie pielāgoti rīki un procesi ietvēra novatoriskas atslāņošanās specifiskas komunikācijas siltuma kartes, prognozējošos kodēšanas procesus (CAL) un privātā ziņojuma privilēģiju identifikāciju, lai nodrošinātu atbilstošu atbildi uz sarežģītu izmeklēšanas pieprasījumu, kas galu galā ļauj izpildīt ierosināto iegāde. (9) Lejupielādēt Case Study [PDF]

HayStackid Discovery Intelligence palīdz realizēt mašīnmācīšanās spēku visos jūsu atklāšanas centienos, sākot no rūpīgi apsvērtas attiecīgo dokumentu identifikācijas līdz proaktīvam informācijas pārvaldības un datu izvietošanas uzdevumu atbalstam.

Speciāli apmācītu un pārvaldītu recenzentu praktiskums

Lai gan inovatīvas tehnoloģijas un paņēmieni, ko piegādā AI, datu zinātne un mašīnmācīšanās, ir būtiski, lai atklātu panākumus, katra procesa un prakses beigās ir prasība pēc cilvēka iejaukšanās vai novērtēšanas, kas var aptvert spektru no dokumentu un pirmkoda pārskatīšanas līdz piegādājamu autentifikāciju, validāciju un verifikāciju. Tā kā nozares vispieredzējušākais un prasmīgākais drošu dokumentu pārskatīšanas pakalpojumu sniedzējs ir pabeigts vairāk nekā 2000 virtuālo projektu un vairāk nekā 20 000 apmācītu recenzentu, kas atbalsta klātienē un attālinātās atsauksmes, HayStackID recenwRight piedāvājumi nodrošina ekspertu un pieredzējušu cilvēku pieskārienu darbināšanu HayStackid Discovery Intelligence. HayStackid Discovery Intelligence pārvalda pārskata praktiskumu darbībā ietver:

[Gadījumu izpēte] Pretmonopola aģentūras pieprasījuma atbalsts: integrēta pieeja otrajiem pieprasījumiem

Šajā ātrgaitas prasībā četru mēnešu laikā atbalstīt sešus atsevišķus kaņepju pieprasījumus, HayStackid mobilizēja visu HayStackid Discovery Intelligence iespēju pārskatīšanas komponentu. Šī iespēja ļāva HayStackID kvalificēt un iegūt domēnu pieredzējušiem recenzentiem un vadītājiem, ļaujot ritošos pārskatus ar komandām, kas tuvojas 100 recenzentiem, un lietas, kas ir tik lielas kā 600 Šī spēja arī palīdzēja HayStackid pabeigt pārskatīšanas uzdevumus, tostarp īpašas privilēģiju pārskatus un sensitīvus datus (PII) pārskatus laikā, budžetā un saskaņā ar pretmonopola aģentūru prasībām. (10) Lejupielādēt Case Study [PDF]

[Gadījumu izpēte] Veidojot rezultātus ar e-Discovery: Intelektuālā īpašuma kompleksa aizsardzība

Šajā jautājumā starp diviem tehnoloģijām iespējotiem ražošanas uzņēmumiem HayStackid kļuva par izšķirošu veicinātāju, pamatojoties uz tā agresīvu, bet kontrolētu HayStackid Discovery Intelligence piegādi, tostarp ReviewRight pakalpojumus, lai palīdzētu klientam atrast, saprast un mācīties no pierādījumiem. HayStackid Discovery Intelligence centieni savāca 10 TB ESI, samazināja ESI no 10 TB līdz 430 GB, izmantojot izkaušanu un apstrādi, un vēl vairāk samazināja ESI apjomu no 430 GB līdz 120 GB, izmantojot pārskatīšanas orientētu analīzi un TAR. Atlikušie 120 GB ESI, aptuveni 550 000 dokumentu, tika pabeigti 90 dienu laikā pēc sākotnējās savākšanas, apvienojot lokālas un attālās atsauksmes, kas piesaistīja aptuveni 200 kvalificētu ekspertu recenzentu. Šo centienu rezultātā tika identificētas datu orientētas metadatu izmaiņas, kas, aplūkojot visu pieejamo ESI kontekstā, pamatoja HayStackid klienta sūdzības derīgumu, nodrošinot proverbial smēķēšanas pistoli pierādījumus, kas nepieciešami veiksmīgai intelektuālā īpašums. (11) Lejupielādēt Case Study [PDF]

Pamata recenwRight piedāvājumi

ReviewRight Virtual® (Secure Remote Review)

ReviewRight Match® (recenzenta kvalifikācija un iegūšana)

ReviewRight Protect™ (datu pārkāpumu atklāšanas un pārskatīšanas pakalpojumi)

ReviewRight Translate® (Svešvalodu apskats)

ReviewRight pārvaldīt® (pārvaldīts pārskats)

ReviewRight Host® (pārskata hostings)

ReviewRight Automate® (tehnoloģijas uzlabota apskats)

HayStackid Discovery Intelligence palīdz praktiski integrēt cilvēka pieskārienu visos jūsu atklāšanas centienos, sākot no proaktīvi sertificēšanas un iegūšanas domēna ekspertu recenzentu un pārskatīšanas vadītājiem līdz reaģējoši atbalstam sarežģītas analīzes un TAR uzdevumus.

HayStackid Discovery Intelligence Sinerģija darbībā

Viens no sinerģijas piemēriem, ko nodrošina HayStackid Discovery Intelligence mākslīgā intelekta, datu zinātnes, mašīnmācīšanās un ekspertu recenzentu kombinētais pielietojums, izpaužas HayStackID Protect Analytics™ piedāvājumā un solījumā, precizitāte, jauda un praktiskums, ko tas sniedz.

Protect Analytics ir ekskluzīvs tehnoloģiju un procesu kopums, kas ļauj klienta datu kopas analīzi sensitīvai informācijai, sākot no PII un PHI līdz datu pārkāpuma kodu anomālijām. Iespējota patentētu darbplūsmu un pārbaudītu rīku kolekcija, Protect Analytics var aktīvi vai reaktīvi palīdzēt noteikt sensitīvas datu koncentrācijas, atrašanās vietas un relācijas, lai informētu paziņojumu sarakstus, ekspozīcijas novērtējumus un atklāšanas mērķauditoriju.

Patentēta pieeja sinerģisko sensitīvo datu analīzei

Galvenie procesi, kas atbalsta sensitīvas informācijas datu kopu analīzi, ietver:

Statiskā modeļa analīze: datu kopas objekta struktūras analīze un novērtēšana, izmantojot klases diagrammas, domēnu modeļus, konteksta diagrammas un datu plūsmas diagrammas, kas ļauj precīzi attēlot datu komponentu loģiskos aspektus.

Kontekstu-Sensitive (Markovian) analīze: analīze un novērtējums pašreizējo datu mainīgo uzvedību prognozēt turpmāko uzvedību šiem mainīgajiem.

Regulārās izteiksmes (Regex) analīze: datu analīze un novērtēšana, izmantojot teksta virknes, kas organizētas, lai izveidotu modeļus, kas ļauj saskaņot, atrast un apsvērt sensitīvus datus.

Patentētā Protect Analytics pieeja datu kopu analīzei, kuras pamatā ir šo trīs datu kopu procesu apvienošana un integrācija, informēt HayStackid datu zinātni, kiberdrošību un e-datu atklāšanas ekspertus, izmantojot izmeklēšanas, atklāšanas un vizuālās analīzes rīkus, lai tulkotu analīzi rīcībspējīga informācija par pakārtotiem lēmumiem un rezultātiem.

Tradicionālo un AI-iespējoto platformu modernās vadības

Galvenās platformas, kas atbalsta uz datiem balstītas darbības saistībā ar konfidenciālu informāciju

Izmeklēšanas platformas: Šī platformu grupa ļauj datu ieguves, korelācijas un kontekstualizācijas tulkot datu informāciju darbojamā ieskatā.

Discovery Platformas: Šī platformu grupa apvieno apstrādes un pārskatīšanas iespējas, ko nodrošina mākslīgais intelekts (piemēram, mašīnmācīšanās) un ekspertu intelekts (piemēram, datu zinātnieki), lai tulkotu ieskatu darbināmā informācijā.

Izlūkošanas platformas: Šī platformu grupa apvieno, vizualizē un ziņo par datiem no analīzes, izmeklēšanas un atklāšanas darbībām, palīdzot lēmumu pieņēmējiem tulkot datu punktus lēmumu pieņemšanas punktos.

Protect Analytics patentētās darbplūsmas, kas tiek izmantotas ar spēcīgu un precīzu izmeklēšanu, atklāšanu un izlūkošanas platformām, palīdz HayStackID un klientu ekspertiem pieņemt uz datiem balstītus lēmumus par sensitīviem uz informāciju vērstiem rezultātiem.

Visaptverošas atbildes par izšķirošajiem rezultātiem

Pēc analīzes ar patentētiem procesiem un uz datiem balstītu uzdevumu izpildi ar spēcīgu un precīzu izmeklēšanu, atklāšanu un izlūkošanas platformām, HayStackid ir autoritatīvi sagatavots, lai apmierinātu klientu prasības, nodrošinot sensitīvus uz datiem orientētus rezultātus, sākot no paziņojumiem līdz novērtējumi.

Galvenie sensitīviem datiem orientēti rezultāti ir šādi:

Paziņojumu saraksti: sākot no VDAR atbilstības līdz datu aizsardzības pārkāpumu paziņojumiem, HayStackid var palīdzēt jums noteikt normatīvās un ziņošanas prasības un sagatavot paziņojumu sarakstus izmantošanai paziņojot tiesībaizsardzības iestādēm, biznesa partneriem un personām, kuras ietekmē.

Ietekmes novērtējumi: sākot no datu aizsardzības ietekmes novērtējuma (DPIA) līdz privātuma ietekmes novērtējumiem (PIA), HayStackid var palīdzēt jums identificēt un samazināt ar personas datu apstrādi saistītos riskus.

Atklāšanas mērķauditorijas ieteikumi: no identifikācijas un atrašanās vietas līdz koncentrācijai un blīvumam HayStackid var palīdzēt informēt e-datu atklāšanas auditu, izmeklēšanu un sensitīvu datu tiesvedību, sniedzot detalizētu informāciju, aprakstus un izvietojuma sensitīvus datus atklāšanas pārskata kopās.

Neatkarīgi no tā, vai HayStackid Protect Analytics reaģē uz pilnvaroto ziņošanas prasību atbalstīšanu vai aktīvi izmanto atklāšanas pārskatu kopu izpētes analīzei, HayStackid Protect Analytics var palīdzēt jums ātri, visaptveroši un pārliecinoši plānot, sagatavot un iesniegt paziņojumus, novērtējumus un ieteikumus atbilst visstingrākajām prasībām un termiņiem.

Par HayStackID®

HayStackID ir specializēts e-Discovery pakalpojumu uzņēmums, kas palīdz korporācijām un juridiskajiem birojiem droši atrast, saprast un mācīties no datiem, saskaroties ar sarežģītām, datu intensīvām izmeklēšanām un tiesvedībām. HayStackid mobilizē nozares vadošos kiberatklāšanas pakalpojumus, uzņēmumu risinājumus un juridisko atklājumu piedāvājumus, lai apkalpotu vairāk nekā 500 pasaules vadošo korporāciju un juridisko biroju Ziemeļamerikā un Eiropā. Apkalpojot gandrīz pusi no Fortune 100, HayStackid ir alternatīvs kibernoziegumu un juridisko pakalpojumu sniedzējs, kas apvieno zināšanas un tehnisko izcilību ar balto cimdu klientu apkalpošanas kultūru. Papildus tam, ka uzņēmums pastāvīgi tiek ierindots Chambers USA, uzņēmums nesen tika nosaukts par pasaules līderi e-Discovery pakalpojumos, ko veica IDC MarketScape un pārstāvis pārdevējs 2021. gada Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions. Turklāt HayStackid ir ieguvis SOC 2 II tipa apliecinājumu piecās uzticamības pakalpojumu jomās: drošība, pieejamība, apstrādes integritāte, konfidencialitāte un privātums. Plašāku informāciju par tā pakalpojumu klāstu, tostarp programmām un risinājumiem unikālām juridiskām uzņēmumu vajadzībām, dodieties uz HayStackid.com.

Atsauces

(1) EDRM — Mākslīgā intelekta izmantošana e-datu atklāšanas (2021) skatā

(2) IBM — datu zinātne (2021). Skatīt

(3) Berkeley Informācijas skola — Kas ir datu zinātne? (2021) Skatīt

(4) IBM — mašīnmācīšanās (2021). Skatīt

(5) Prognozīvās kodēšanas tehnoloģijas un protokoli (2021). Skatīt

(6) Turpat.

(7) Grossman, M. un Cormack, G. (2016). Nepārtraukta aktīva mācīšanās TAR. [ebook] Praktiskās tiesības. Pieejams: 2021. gada 27. oktobrī].

(8) Rubinger, A. un Tschannen, C. (2021) Aplūkojiet, kā darbplūsma, Analytics un CAL® var mainīt izmaksu ietaupījumus. HayStackid. Pieejams

(9) Sarlo, M. (2021). Ātrums, atslābums un specializācija — precīza pieeja otrajiem pieprasījumiem. HayStackid. Pieejams

(10) Sarlo, M. (2020). Pretmonopola aģentūra pieprasa atbalstu: integrēta pieeja otrajiem pieprasījumiem. HayStackid. Pieejams

(11) Sarlo, M. (2018). Veidojot rezultātus ar e-Discovery: Intelektuālā īpašuma kompleksa aizsardzība. HayStackid. Pieejams

Izlasiet oriģinālo rakstu.

*Koplietots ar atļauju.

Papildu lasīšana

Vērtējot pakalpojumu sniedzējus? Jaunais vispasaules e-datu atklāšanas pakalpojumu mārketsCape no IDC

Cyber Discovery definēšana? A Definīcija un satvars

Avots: Complex-Dis

No Krievijas (un Ķīnas) ar mīlestību? Apvienotās Karalistes Nacionālā kiberdrošības centra gada pārskats

According to the NCSC Annual Review, China remained a highly sophisticated...

Jaunas federālās valdības kiberdrošības incidentu un ievainojamības reaģēšanas atskaņošanas programmas

According to Matt Hartman, Deputy Executive Assistant Director for Cybersecurity, "The...

Cybercriminality pieaugums? Ikgadējais ENISA draudu ainavas ziņojums — 9. izdevums

According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Given...

Ņemot vērā nulles uzticību? 2021. gada novembra kiberpasākumu ziņojums no NATO CCDOE

Computer security professionals love to say that there is no such...

Spēcīgs skrejceļš? KlDiscovery faili sākotnējam publiskajam piedāvājumam

On Tuesday, November 23, 2021, KLDiscovery took a strong step toward...

Modus nodrošina apgrozāmā kapitāla mehānismu no J.P. Morgan

According to Steven Horan, Chairman, and CEO of Modus, “Having the...

Vadīta un novatoriska atklāšanas saplud

According to the announcement, Silver Oak Services Partners, a private equity...

Smarsh iegūst digitālo drošu produktu līniju no Micro Focus

According to Smarsh CEO Brian Cramer, “Solving the sophisticated archiving, compliance...

E-Discovery Market Size Mashup: 2021-2026 Vispasaules programmatūras un pakalpojumu pārskats

From market retraction in 2020 to resurgence in 2021, the worldwide...

A New Era in eDiscovery? Framing Market Growth Through the Lens of Six Eras

There are many excellent resources for considering chronological and historiographical approaches...

An eDiscovery Market Size Mashup: 2020-2025 Worldwide Software and Services Overview

While the Compound Annual Growth Rate (CAGR) for worldwide eDiscovery software...

Resetting the Baseline? eDiscovery Market Size Adjustments for 2020

An unanticipated pandemeconomic-driven retraction in eDiscovery spending during 2020 has resulted...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada novembrī

From worldwide eDiscovery market sizing and discovery intelligence to cybersecurity playbooks...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada oktobrī

From artificial intelligence and predictive coding to eDiscovery business confidence and...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada septembrī

From countering ransomware to predictive coding and packaged services, the September...

Pieci lieliski lasa kibernoziegumu, datu un juridisko atklāšanu 2021. gada augustā

From the interplay of digital forensics in eDiscovery to collecting online...

Alternatīvā realitāte? Ziemas 2022 e-Discovery cenu aptaujas rezultāti

Based on the complexity of data and legal discovery, it is...

Mierīgs pirms vētras? Astoņpadsmit novērojumi par e-datu atklāšanas biznesa uzticību 2021. gada rudenī

In the fall of 2021, 71.2% of survey respondents felt that...

Palīdzība Wanted? Problēmas, kas ietekmē e-datu atklāšanas biznesa veiktspēju: 2021. gada rudens pārskats

In the fall of 2021, 27.4% of respondents viewed lack of...

Ražas laiks? e-datu atklāšanas operatīvā metrika 2021. gada rudenī

In the fall of 2021, 67 eDiscovery Business Confidence Survey participants...