Sun. Feb 5th, 2023
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  Примітка редактора: Час від часу ComplexDiscovery виділяє загальнодоступні або приватні оголошення, оновлення вмісту та дослідження від постачальників кібер-даних та юридичних досліджень, дослідницьких організацій та членів спільноти ComplexDiscovery. Хоча ComplexDiscovery регулярно виділяє цю інформацію, вона не несе ніякої відповідальності за твердження вмісту.

  Щоб подати рекомендації для розгляду та включення до кібер-повідомлень ComplexDiscovery, інформаційних та юридичних служб, продуктів або досліджень, зверніться до нас сьогодні.

  Прес-анонс

  HaystackID® успішно завершує аудит SOC 2 типу 2 для всіх п'яти сфер протягом другого року

  Аудит служить наріжним каменем довіри до конфіденційності та безпеки клієнтів компанії.

  27 вересня 2022 року — HaystackID, спеціалізована компанія з надання послуг з виявлення електронної інформації, що підтримує юридичні фірми та корпоративні юридичні департаменти, сьогодні оголосила, що другий рік поспіль успішно завершила аудит сервісної організації для сервісних організацій (SOC 2) типу 2 за всіма п'ятьма принципами довіри. П'ять областей включають безпеку, доступність, цілісність обробки, конфіденційність та конфіденційність. Включаючи минулі придбання компанії та її недавнє придбання Business Intelligence Associates, постачальника послуг з наскрізного електронного виявлення, HaystackID завершив аудит SOC 2 Type 2 без винятків протягом семи років.

  Незалежний аудит проводила Wipfli LLP, національна бухгалтерська та консалтингова фірма, використовуючи критерії, розроблені Американським інститутом сертифікованих бухгалтерів. Він забезпечує захист даних клієнтів та встановлює надійність та надійність організації для виконання своїх зобов'язань та системних вимог шляхом тестування п'яти принципів довіри, кожен з яких вимірюється набором стандартів контролю та тестування з Критеріїв трастових послуг AICPA:

  Безпека — система захищена від несанкціонованого доступу, використання або модифікації.

  Доступність — система доступна для експлуатації та використання.

  Цілісність обробки - Обробка системи є повною, дійсною, точною, своєчасною та авторизованою.

  Конфіденційність — інформація, позначена як конфіденційна, захищена.

  Конфіденційність — Персональна інформація збирається, використовується, зберігається, розкривається та утилізується.

  «Продовжуючи підтримувати аудит SOC 2 типу 2 HayStackID, ми продемонстрували важливість збереження безпеки та конфіденційності на передньому краї наших пропозицій, при цьому йдучи вище і далі для клієнтів», - сказав віце-президент HaystackID з ІТ-безпеки Майкл Каммак. «У сучасному світі зараз важливіше, ніж будь-коли раніше, не тільки відповідати, але й перевищувати стандарти захисту даних клієнтів».

  Зокрема, під час аудиту процесу покращення якості HaystackID компанія отримала тверде підтвердження щодо самозвітності та досвіду та залучення, демонструючи постійний успіх систем та процесів якості на місці.

  «Як сервісна організація, детальна інформація та гарантії щодо контролю, що стосуються безпеки, доступності, цілісності обробки, конфіденційності та конфіденційності даних клієнтів, є життєво важливими для нашого успіху», - сказав головний технологічний директор HaystackID Еван Крейхед. «Ми прагнемо мати провідні в галузі гарантії і пишаємося тим, що беремо участь у програмах сертифікації безпеки, таких як аудит SOC 2 Type 2».

  Про стік сіна Kid®

  HaystackID - це спеціалізована компанія, яка допомагає корпораціям та юридичним фірмам безпечно знаходити, розуміти та вивчати дані під час складних, інтенсивних розслідувань та судових процесів. HaystackID мобілізує провідні в галузі послуги з кібервиявлення, корпоративні рішення та пропозиції юридичних відкриттів, щоб обслуговувати понад 500 провідних світових корпорацій та юридичних фірм у Північній Америці та Європі. Обслуговуючи майже половину Fortune 100, HaystackID є альтернативним постачальником кібер-та юридичних послуг, який поєднує досвід та технічну досконалість з культурою обслуговування клієнтів у білих рукавичках. Окрім того, що компанія постійно перебуває у рейтингу Chambers USA, нещодавно компанія була названа світовим лідером у сфері послуг з виявлення електронної інформації за версією IDC MarketScape, представницьким постачальником Gartner Market Guide for E-Discovery Solutions, а також компанією The National Law Journal. Крім того, HayStackID отримав атестацію SOC 2 Type II у п'яти сферах обслуговування довіри: безпека, доступність, цілісність обробки, конфіденційність та конфіденційність. Для отримання додаткової інформації про набір послуг, включаючи програми та рішення для унікальних юридичних потреб підприємства, перейдіть на Haystackid.com.

  Прочитайте оригінальний реліз.

  Додаткове читання

  Працюючий список: 100 найкращих постачальників електронних розпізнавачів

  Час для експерта? HaystackID® запускає нову глобальну консультаційну пропозицію

  Джерело: Комплексне відкриття