Fri. Dec 2nd, 2022
  en flag
  nl flag
  et flag
  fi flag
  fr flag
  de flag
  he flag
  ja flag
  lv flag
  pl flag
  pt flag
  es flag
  uk flag

  הערת העורך: מעת לעת, ComplexDiscovery מדגיש הודעות, עדכוני תוכן ומחקר הזמינים לציבור או באופן פרטי, מספקים של ספקי סייבר, נתונים וגילוי משפטי, ארגוני מחקר וחברי קהילת ComplexDiscovery. בעוד ComplexDiscovery מדגיש באופן קבוע מידע זה, הוא אינו נוטל על עצמו כל אחריות לטענות תוכן.

  כדי להגיש המלצות לתמורה ולהכללה בהודעות הסייבר, הנתונים והמידע המתמקדים בגילוי משפטי של ComplexDiscovery, צרו איתנו קשר עוד היום.

  מצגת חינוך משפטי שהוכנה והוצגה על ידי Haystackid®

  27 ביולי 2022

  זמן: 12:00 אחר הצהריים ET (11:00 בבוקר CT, 9:00 בבוקר PT)

  הירשם עכשיו (לקסולוגיה)

  הוועדה להשקעות זרות בארצות הברית (CFIUS) היא ועדה בין-משרדית ממשלתית אמריקאית עם האחריות לבחון השקעות זרות בעסקים בארה"ב ועסקאות נדל"ן להשלכות על ביטחון לאומי. CFIUS עוסק בסופו של דבר בהגנה על הביטחון הלאומי של ארה"ב באמצעות הסכם ביטחון לאומי (NSA) עם העסק. NSAs כוללים מאפיינים ספציפיים סביב דרישות הדיווח, פרוטוקולי האבטחה בטיפול בנתונים מוגנים מאזרחים אמריקאים, זיהוי מחלקות נתונים מוגנות, הבטחת שרק עובדים מאושרים מאושרים יוכלו לגשת לנתונים מוגנים, להבטיח עמידה במבני נתונים, זיהוי מקורות נתונים ( מערכות, יישומים, מאגרים), ביצוע הערכות סיכונים על מקורות נתונים אלה, מתן עדיפות להפחתת נתונים מוגנים במקורות נתונים אלה ועוד.

  מרכז הדרישות החשוב והמאתגר ביותר בזיהוי ושמירה על נכסי מידע קריטיים. השלמות והדיוק של זיהוי, ניטור ואבטחה של נכסים חיוניים לארגון הם חיוניים עבור תוכנית מקיפה התואמת ל-cybersecurity CFIUS. עם הבנה מוצקה של דרישות, תפקידים ואחריות, אבטחת IT, תאימות, פרטיות, ממשל מידע ואנשי מקצוע של גילוי משפטי יכולים לנווט בהצלחה בקשיים של אתגרי הציות של CFIUS ולהגשים יעדים עסקיים.

  במצגת מידע זו, הצוות שלנו שאושר על ידי סוכנויות ניטור CFIUS (CMAs) ומביא אספקה ממקור ראשון של שירותי ספקי צד שלישי CFIUS בתחומים החל מהגנת נתונים ופרטיות וכלה בניהול גישה לזהות ומניעת אובדן נתונים, ידון ויסביר את הטוב ביותר גישות, פרוטוקולים ופרקטיקות להדרכה מוצלחת של נתוני הארגון בעולם של שחקנים רעים של מדינת לאום ואיומים פנימיים.

  הדגשות מצגת

  מהו CFIUS (סקירה כללית, היסטוריה ונוף נוכחי)?

  למה זה מקבל יותר תשומת לב עכשיו (גיאו-פוליטיקה ושינויים נוף עסקי)?

  אילו סוגים של עסקאות מכוסים?

  מה המשמעות של אנשי מקצוע לניהול סיכונים ארגוניים (פרטיות, ציות, ממשל מידע, אבטחת IT ומשפט)?

  מהן העלויות (אגרות הגשה ועונשים)?

  איך מכינים (שיקולים פרואקטיביים ותגובתיים)?

  כיצד אתה מיישם ומנהל תוכנית תאימות של CFIUS? (תפקידים, אחריות וסיכון; תוכנית הישג תאימות ל- CFIUS (תוכנית ליישום); וביצוע ציות ל- CFIUS (ביצוע תוכנית יישום לציות))

  חברי פאנל מומחים

  + מתיו ל 'מילר, סגן נשיא בכיר, מנהיג שירותי ייעוץ לממשל מידע גלובלי, הייסטקיד

  מתיו ל 'מילר, עו"ד, הוא סגן נשיא בכיר, מוביל שירותי ייעוץ לממשל מידע גלובלי בהייסטקיד, הממוקם בלוס אנג'לס, קליפורניה. עם כמעט 20 שנות ניסיון בתחום, רקע משפטי, אז זיהוי פלילי ו eDiscovery, ואחריו פרטיות, ממשל, ותגובת אירוע; מאט הוא כמו "סכין הצבא השוויצרי" לאתגרי נתונים ארגוניים. מאט פיתח בעבר את פתרונות ממשל המידע של ארנסט ויאנג, ומאוחר יותר היה סמנכ"ל, מוביל שירותי ייעוץ לממשל מידע גלובלי ב- Consilio LLC. הוא הוביל חקירות משפטיות הקשורות לתגובת תקרית הפרת נתונים מורכבים ביותר ורב-לאומי, בקנה מידה פטה-בייט, ממשל נתונים ופרטיות, בנוסף לפעול כמומחה לגילוי אלקטרוני נייטרלי ומובילה למעורבות פעילה של תוכנית CFIUS.

  + כריסטופר וול, Esq. קצין הגנת נתונים ויועץ מיוחד, פרטיות גלובלית וזיהוי פלילי, Haystackid

  בשנת 2022, כריסטופר וול הצטרף HayStackid וכיום משמש קצין הגנת נתונים ויועץ מיוחד, פרטיות גלובלית וזיהוי פלילי בצוות שירותי לקוחות. כריס משמש גם כקצין הגנת המידע הפנימי של HayStackid. בתפקידו כיועץ מיוחד לפרטיות גלובלית ולזיהוי פלילי, כריס מסייע ללקוחות HayStackid לנווט בנוף הפרטיות והגנת הנתונים חוצה גבולות ומייעץ ללקוחות בנושאי פרטיות והגנה על נתונים טכניים הקשורים לחקירות סייבר, ניתוח נתונים וגילוי. לפני שהצטרף להיסטקיד, כריס עבד בארנסט אנד יאנג, שם הוביל חקירות סייבר חוצי גבולות, זיהוי פלילי, נתונים מובנים וחקירות גילוי מסורתיות.

  + ג'יימס ברנצ'מידע ממשל ויועץ לפרטיות נתונים, שירותי ייעוץ, Haystackid

  סניף ג'יימס הצטרף ל- HayStackid כיועץ שהתמקד במיוחד בפרויקטים מובילים של ציות לתכניות CFIUS. ג 'יימס כבר מנהל IT יישור חזון הטכנולוגיה עם אסטרטגיה ארגונית הכוללת במשך יותר מ 30 שנים בילה יותר מ 9 שנים כסמנכ"ל בכיר, IT/מנהל טכנולוגיית המידע הראשי (CTO/CIO) המוביל אבטחת IT ומרכזי נתונים עבור גילוי מתקדם לפני שנרכש 2018. לפני כן, הוא הוביל את הצמיחה טכנולוגיית המידע ושינוי עבור נדל"ן עולמי מוביל הון פרטי וניהול נכסים הארגון במשך כמעט 15 שנים.

  + מייקל אמארלמנהל שותפויות טכנולוגיות אסטרטגיות גלובליות, שירותי ייעוץ, Haystackid

  מייקל אמראל נמצא במשפחת הייסטקיד כבר יותר מארבע שנים וכיום הוא מנהל שותפויות טכנולוגיות אסטרטגיות גלובליות, שירותי ייעוץ. לפני שהצטרף ל Haystackid, הוא היה מנהל צוות הייעוץ הגלובלי של NightOwl, שהוביל את קבוצת טכנולוגיית ניהול הפרטיות. מר אמראל הוא טכנולוג עם ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בסיוע לחברות לפתור בעיות נתונים מורכבות בענייני ציות, ממשל, פרטיות וליטיגציה. מייק הוא מוסמך במוצרים כגון OneTrust, Nuix, אינפורמטיקה, ועוד.

  הירשמו עכשיו!

  אודות הייסטקיד

  HayStackID היא חברת שירותי גילוי אלקטרוני מיוחדת המסייעת לתאגידים ומשרדי עורכי דין למצוא, להבין וללמוד מנתונים באופן מאובטח כאשר הם עומדים בפני חקירות מורכבות, עתירות נתונים וליטיגציה. HayStackID מגייסת את שירותי הגילוי הסייבר המובילים בתעשייה, פתרונות ארגוניים והצעות גילוי משפטיות כדי לשרת יותר מ -500 מהתאגידים ומשרדי עורכי הדין המובילים בעולם בצפון אמריקה ובאירופה. משרת כמעט מחצית מההון 100, HayStackid היא ספקית שירותי סייבר ומשפט אלטרנטיבית המשלבת מומחיות ומצוינות טכנית עם תרבות של שירות לקוחות כפפה לבנה. בנוסף לדירוג עקבי על ידי צ'יימברס ארה"ב, החברה נבחרה לאחרונה למובילה עולמית בשירותי גילוי אלקטרוני על ידי IDC MarketScape, ספקית מייצגת במדריך השוק של גרטנר לפתרונות גילוי אלקטרוני, ופורץ דרך טכנולוגי משפטי על ידי כתב העת הלאומי למשפטים. יתר על כן, HayStackid השיגה עדות SOC 2 Type II בחמשת תחומי שירות האמון של אבטחה, זמינות, שלמות עיבוד, סודיות ופרטיות. לקבלת מידע נוסף על חבילת השירותים שלה, כולל תוכניות ופתרונות לצרכים עסקיים משפטיים ייחודיים, ללכת Haystackid.com.

  מעבר למתחם? אסטרטגיית אמון אפס DoD ומפת הדרכים

  Current and future cyber threats and attacks drive the need for...

  איזון בין הוצאות ותקנים? השקעות אבטחת סייבר באיחוד האירופי

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “The...

  אמצעי פיקוח ואכיפה מחמירים יותר? הפרלמנט האירופי מאמץ חוק אבטחת סייבר חדש

  According to European Member of Parliament (MEP) Bart Groothuis, “Ransomware and...

  סחיטות גיאופוליטיות? דוח נוף האיום השנתי של ENISA - המהדורה העשירית

  According to EU Agency for Cybersecurity Executive Director Juhan Lepassaar, “Today's...

  פתרון מונחה טכנולוגיה? Integreon מכריזה מנכ"ל חדש

  Subroto’s people-first leadership style combined with his passion for leveraging technology...

  מגנט להכנסות? זיהוי פלילי מגנט מכריזה על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  According to Adam Belsher, Magnet Forensics' CEO, "Our solutions address the...

  התקדמות והזדמנות? צ'לבריט מכריז על תוצאות הרבעון השלישי 2022

  “We are pleased to report a solid third quarter, delivering strong...

  תדלוק המשך הצמיחה? רנובוס קפיטל רוכשת ייעוץ עסקי מ- HBR ייעוץ

  "The legal industry remains in the early stages of digital and...